widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-02-12

Walentynki - w tym roku nie czaruj...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Walentynki - w tym roku nie czaruj... " przygotowanym przez naszego eksperta Amber.


Dzień świętego Walentego to zawsze dobry moment, aby skupić swoje myśli na tym, co drzemie w naszych sercach. W tym dniu otoczeni będziemy nie tylko komercyjnymi serduszkami, misiami i różyczkami, ale też prawdziwą energią miłości. Dla jednych będzie to wspaniała okazja do wyznania uczuć drugiej osobie. Dla innych zaś moment, w którym wraz ze swoją drugą połową złapią się za ręce i udadzą się do pobliskiej kawiarni. Dla niektórych z nas niestety znów będzie to dzień trudny czy samotny, ale i temu postaramy się zaradzić. Walentynki - jak wiemy - mają nie tylko swoich zwolenników, ale też przeciwników. Niezależnie do której grupy należysz, jedno jest pewne - ten dzień skłania nas do chwili refleksji nad tym, co dzieje się w naszym życiu. W szczególności do pomyślenia nad tym czym są dla nas przyjaźń i miłość.

Walentynki stają się wyjątkowym dniem, kiedy im na to pozwolimy. W tym dniu nie powinniśmy się smucić. Potraktujmy ten dzień lekko - jakby był jedynie piórkiem unoszącym się na wietrze. Skupmy swoje myśli na tym, co jest przyjemne i radosne. Tu chciałabym poświęcić chwilkę dla osób, które jeszcze nie znalazły drugiej połowy. Napiszę Wam o zasłyszanym jakiś czas temu walentynkowym zwyczaju, który ma podobno stać się odpowiedzią na pytanie "jaka będzie moja druga połowa?".

Ptasie radio - kim będzie Twoja druga połowa.

W tym roku, w dniu świętego Walentego poszukajmy symbolicznych znaków od losu, które mogą uchylić rąbka tajemnicy naszej przyszłości. Według pewnych tradycji, kiedy wieczór przed Walentynkami zapytamy naszego Anioła Stróża o to kim będzie nasz partner, to w poranek walentynkowy podeśle On nam ptasiego posłańca z odpowiedzią. Tuż po przebudzeniu powinniśmy spojrzeć za okno i wypatrywać ptaków. Pierwszy, którego zobaczysz będzie Twoją wróżbą dotyczącą przyszłego partnera :)

- Sikorka - osoba Tobie pisana będzie rodzinna, bardzo ciepła i uśmiechnięta.
- Wróbelek - spotkasz duszę towarzystwa, wesołego i komunikatywnego niespokojnego ducha.
- Jemiołuszka - Twoja druga połowa będzie kreatywnym marzycielem, prawdziwym artystą.
- Gołąb - zwiążesz się z osobą delikatną, wrażliwą i romantyczną.
- Szczygieł - osoba, która zagości w Twoim życiu będzie zamożna, twardo stapająca po ziemi i spokojna.
- Rudzik - spotkasz osobę kochającą podróże, ciekawą świata i pełną energii.
- Wrona - Twój partner będzie od Ciebie starszy, spokojny, zrównoważony, nieco surowy.
- Sokół - charakter Twojej drugiej połowy będzie silny, energiczny, nieco zadziorny.

Ciekawa jestem jakie ptaki spostrzeżecie w walentynkowy poranek, a jakiego partnera zapowiedzą Wam Karty. Magicznych chwil w życiu nigdy za wiele - potraktujmy nasze "ptasie radio" jako miłą zabawę :)

Tak jak napisałam w tytule Kochani - w tegoroczne walentynki możemy sobie powróżyć, ale tym razem nie czarujemy... :) Zaplanujmy wszystkie takie działania nie na walentynkową środę, a na piątek. W magii miłosnej - jak i w każdej innej - bardzo ważna jest odpowiednia chwila na stosowanie talizmanów, zaklęć czy rytuałów. Wyjątkowo ważnym aspektem przy magii dotyczącej uczuć jest między innymi czułość na fazę księżyca. W najbliższym czasie to właśnie 16 lutego będzie odpowiednim dniem na przywoływanie miłości czy wzmacnianie trwających uczuć w związku.

Życzę Wam przepięknych wróżb i miłości, która zagości w Waszym życiu Kochani :)

Pozdrawiam gorąco,

Amber


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji