widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-03-05

Horoskop tygodniowy 5.03.18 - 11.03.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 5.03.18 - 11.03.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:

W poniedziałek Słońce stoi jeszcze przy Neptunie, Wenus tworzy koniunkcję z Merkurym w znaku Ryby. We wtorek Wenus przechodzi do Barana, a w środę podąża za nią Merkury. W sobotę Jowisz zatrzymuje się w Skorpionie, aby wyruszyć w bieg wsteczny do 10.7.2018. W niedzielę Mars stoi w trygonie do Urana, Słońce w sextilu do Plutona, rozpoczynając trygon do Jowisza. W niedzielę Merkury tworzy kwadrat do Saturna, za nim wykonuje ten sam aspekt Wenus. Mars rozpoczyna kwadrat do Chirona.

"Musisz sam sobie zaufać, aby inni ci zaufali." (Pitagoras)

Baran 21.3-20.4


Twój Mars w znaku idealistycznego Strzelca przedstawia Twoje życzenia i marzenia. Spoglądasz na świat kolorów, odmiennie, dostrzegając masę różnych możliwości. Gdy Słońce znajduje się jeszcze w Rybie nie pozostawałabym tylko przy fantazjach. Mars chce działać, przejść do czynu. Kiedy w końcu ruszy coś się z miejsca? Jeżeli wykonujesz swoje czynności na plan, uwzględniając pragnienia będziesz mógł zebrać tylko dobro. Wenus i Merkury, bowiem już stoją na progu Twojego domu. We wtorek jest Twój wielki dzień. Planeta komunikacji, przechodząc od Twojego znaku zaczyna bardzo długi pobyt. A mianowicie aż do 13 maja, ze względu na jego bieg wsteczny, pozostanie przy Baranie! Czyli, wszystko, co rozpoczniesz omawiać, załatwiać biznesowo i prywatnie będzie na pewno dwukrotnie lub trzykrotnie analizowanie. Nie śpiesz się! Merkury dodaje skrzydeł, podkręca biznesy. Twoje myślenie przyśpiesza. Intelektualnie jesteś na najwyższym poziomie. Zwracając uwagę na swoje plany i założenia, ponieważ gwiazda komunikacji będzie ustawiała się niekorzystnie do Saturna sprawdzając prawa, reguły, przepisy i wszelkie paragrafy. Nie zrób tylko błędu. Planeta karmy przepuszcza dalej tylko to, co jest rzeczywiste do wykonania. Wenus powitasz z uśmiechem już siódmego marca, inicjując jednocześnie wszelkie zajęcia kreatywno- artystyczne, spotkania z sympatycznymi ludźmi, pamiętając o zarobieniu pieniędzy. W związkach wszelkiego rodzaju zwracaj uwagę na uczucia. Twój Mars stojąc niekorzystnie nastwiony od Chirona przypomina o przeszłym, nieprzerobionym, niezapomnianym. Wypadałoby po przemyśleniu tego, przejść dalej do normalnych czynności. Życie wzywa. Patrz przed siebie korzystając z pięknych aspektów uniwersum.

Byk 21.4-20.5


Słońce stoi jeszcze przez cały tydzień w pozytywnych aspektach, dlatego własna inicjatywa przyniesie najlepsze korzyści. Jeżeli masz ważne sprawy do załatwienia zrób to do połowy tygodnia. Wtedy, bowiem jeszcze Twoja Wenus i przyjazny Merkury stoi bardzo korzystnie. Także, jeżeli chodzi o kwestie materialne, rozmowy, pisanie podań i tematy spirytualne. Podejmuj decyzje intuicyjnie. Duże i małe powodzenia są Ci gwarantowane. Następnie obie gwiazdy przechodzą, bowiem do sąsiedniego znaku Barana mając już tylko neutralne znaczenie. Mars w Strzelcu zmusza do podejmowania ciekawszych, życiowych zadana. Może planujesz zmianę profesji lub zaznajomienie z ważnymi, filozoficznymi przesłankami. Swoją energię należy bardzo dokładnie kierować do celu. Nie zmieniaj swoich myśli, dążąc spokojnie do finalizacji. Twoje talenty mają wyjść na światło dzienne nie czekając długo, na świetnie, końcowe wyniki. To, co umiesz najlepiej, co znasz od podstaw ma być przedstawione innym i poparte praktycznym. Tylko dumanie i zamyślanie nic nie daje. Czas przejść do pracy mając samemu z tego ogromne korzyści. W partnerstwach i związkach wszelkiego rodzaju osiągniesz najwięcej pracując z w grupie. Wspólne cele, wysoka analiza połączona z dyscypliną gwarantuje w życiu Byka lepszy porządek. Oceniaj całość realnie. Saturn w trygonie wymaga wiele od każdego, ale z jego pomocą zaprezentujesz się, jako osoba odpowiedzialna i szanowana przez otoczenie. Pracy Ci nie zbraknie.

Bliźniak 21.5-21.6


Trudny czas mija pomału, mimo, że opozycja Marsa ze Strzelca utrzymuje się do 16 marca. Słońce z Ryb rozmywa niektóre Twoje plany, jeżeli chodzi o kwestie zawodowe i profesjonale. Stałabym tylko do tego, co jest prawdziwe, realne i namacalne. Niczego innego nie należy się podejmować. Od środy otrzymujesz ogromne wsparcie od uniwersum. Merkury i Wenus, przechodząc do znaku Barana, poprawiają od razu Twój nastrój, myślenie i komunikację. Ważne rozmowy na pewno odbędą się do końca tygodnia. Zwracaj uwagę przy zakupach wszelkiego rodzaju. Zbieraj rachunki. Merkury pozostanie w harmonijnym sextilu do 15 maja! Z jednej strony są możliwe ważne podpisy, nawiązywanie ciekawych współprac i kooperacji. Z drugiej, później są realne poprawki, przemyślenia czy różne reklamacje. Zabezpieczaj się już z góry, ale dla Ciebie Twój patron sprzyja wszelkim przedsięwzięciom handlowym, kupnie czy sprzedaży. Wenus tymczasem rozświetli Twoje życie miłosne i partnerskie. Uzyskasz sympatię otoczenia i uznanie najbliższych. Wykorzystaj wpływy ognistej Afrodyty do nawiązania ważnych kontaktów. Bezpośredniość, otwartość sprzyja wyborom nowych przyjaźni i sympatii. Single powinny wyruszyć do boju! Nareszcie będzie ciekawiej, milej i wysoko dynamicznie! W pracy i domu, dopóki Słońce znajduje się w Rybie staraj się za wszelką cenę utrzymywać punkty bezpieczeństwa, stojąc nogi cały czas na ziemi. Woda, bowiem rozmywa granice i nie potrzebnie możesz się tu zagubić w domysłach czy wyobrażeniach. Zadbaj o porządek; w głowie, na biurku i dookoła. Wykreuj codzienny plan w kalendarzu, kontrolując, czy wszystko jest wykonane. W partnerstwach, gdy dochodź do konfliktów słownych, z opozycją Marsa, zastanów się, co wypada natychmiast zmienić. Z planetami w ognistym Baranie nic nie da trzymanie się stereotypów myślowych. Podejmuj sam inicjatywę!

Rak 22.6.-22.7.


Do środy wszystko przebiega prawidłowo. Słońce, Wenus i Merkury stoją w trygonie dając Ci radość życia, szczęście i zadowolenie. Pewny siebie podążasz śmiało przed siebie. Są to najlepsze dni tygodnia abyś pozałatwiał bardzo ważne sprawy, szczególnie, jeżeli chodzi o kwestie materialne i partnerskie. W pracy możesz porozmawiać o metodach działania, rozwiązać problemy i liczyć na przychylność otoczenia. Następnie, bowiem Wenus i Merkury przechodzi do ognistego Barana i z jego bojową aurą nie za bardzo będziesz się zgadzać. Najpierw pierwsze dekady urodzonych powinny zmniejszyć swoją aktywność, uważać w komunikacji wszelkiego rodzaju, szczególnie, jeżeli chodzi o agresywnych, nieprzyjaźnie nastwionych współpracowników. Saturn już od dawna stoi dla urodzonych w tej dekadzie w opozycji, a do soboty Wenus i Merkury utworzy z planetą karmy ograniczający aspekt. Uwaga na restrykcje, zakazy i przepisy. Zatrzymanie Jowisza 9.3.18 nakazuje nie podnoszenia porzeczki do góry, ale pozostaniu przy postanowieniach do 10 lipca. Z miejsca przemyślałbym również swoje niezbędne wartości do rozwoju. Gwiazda doskonalenia daje jeszcze dwie szansy do szczęścia, nakazując większa ekspansję indywidualnych potencjałów. Nic nie da już ucieczka od siebie. Bądź aktywny, ponieważ otwierają się przed Rakiem ciekawisz opcje i niepoznane perspektywy. Tolerancja, wiara i nadzieja nie opuszcza. Pamiętaj przy tym o realu, dyscyplinie i obowiązku zadbania o każdy szczegół w dniu codziennym. Ze Słońcem w znaku Ryb spotkasz nowych ludzi, z którymi możesz dzielić swoje ideały oraz zaufanie w dobro. Pomagasz innym, ale szczęście na pewno nie opuści kardynalnego Raka. Tam gdzie brakowało Ci motywacji i siły, zaangażowanie samo się pojawia. Pluton i Lilith, na przeciw, wskazują coraz bardziej wyraźnie, w jakich punktach życia trzeba będzie pozbywać starych przyzwyczajeń. Twoja intuicja ze Słońcem w mistycznej Rybie powie dokładnie, z czego wypada rezygnować i odkładać do lamusa.

Lew 23.7.-23.8


Mars w trygonie ze Strzelca mobilizuje do działania, wiary w siebie i wykonywanie tego, co uważasz za słuszne. Trudne aspekty dawno się skończyła, a przejście Wenus i Merkurego do Barana przyczyni się do odzyskania sił witalnych, wydobycia potężnej energii pozwalającej na przeprowadzenie odrodzenia. Wiosna rozpoczyna się u Ciebie już od połowy tygodnia, gdy obie planety z miejsca przeprowadzą remonty. Poprawia się jakość myślenia. Rewolucyjne myśli wychwytujesz z każdej strony. Jeżeli chodzi o pracę wychodzisz od razu na pierwszy plan ogarniając całość w sekundzie z łatwością i błyskotliwością. Merkury pozostaje w trygonie aż do maja 2018! Z nim kwestie profesjonale na pewno przybiorą ogromne tempa. Ale uwaga; planeta komunikacji wyruszy w bieg wsteczny, gdzie z tym wydarzeniem trzeba będzie od nowa poprawić i naciągać sprostowania tego, co aktualnie wymyślisz. Praca umysłowa jest od teraz protegowana. Kto pisze czy zdaje egzaminy ma najlepsze karty i szybko zdębcie ogromne sukcesy. Także w kwestiach materialnych i biznesowych. Z Wenus w trygonie przeznacz dużo czasu dla przyjaciół, rodziny i najbliższych. Dobrze byłoby wyjść z domu na świeże, wiosenne powietrze lub zdobyć się na oryginalne idee kierując spontanicznością, której wcześniej Ci zabrakło. Otwórz swoje serce na ciepłe uczucia. Wenus w Baranie nie znosi bierności, nudy i sztywności. Zainteresuj się najbliższą osobą nie oszczędzając na flircie, miłych słowach i osobistej ekspresji. Lew nabiera niecodziennego czaru i na pewno wykorzysta to w każdej relacji prywatnej czy zawodowej. Uwagę trzeba zwrócić na Jowisza wyruszającego od 9.3.18 w bieg retour. On sprawdź Twoje wartości życiowe na sprawiedliwość, moralność i prawdy. Jeżeli coś było nie tak, szybko bym prostowała. Skorpionowe ,,wszystko albo nic" nie jest Ci potrzebne. Pamiętaj o wspólnym rozwoju potencjałów, nie wykorzystując innych. Jeżeli chodzi o kooperacje wybieraj tylko te osoby, którym do końca ufasz. Tym oszczędzisz sobie do lata rozczarowań.

Panna 23.8-22.9


Gdy Słońce znajduje się jeszcze w Rybie nie możesz spokojnie pracować i myśleć. Woda rozpuszcza Twoje myśli, nie odnajdując granicy i punktów zaczepienia. Mars w kwadracie wprowadza nerwowe atmosfery. Denerwujesz się na siebie, krytykujesz otoczenie lub jesteś skonfrontowana z ludźmi, którzy po prostu nie dają świętego spokoju. Od środy sytuacja się zmienia. Wenus i Twój Merkury wychodzi z naprzeciwka pozwalając z miejsca pozbierać myśli kierując do reorientacji i przeobrażeń podstawowych wartości życia. Gdy Saturn pokazuje trudne zadania stawiasz sobie coraz wyżej porzeczkę, nie akceptując niemożliwości i ograniczenia. Wiesz sama dobrze; pracą i cierpliwością zdobędziesz najlepsze, nieśmiertelne trofea. Nie zrażałabym się rozrzuconymi kamieniami na Twojej drodze. Aura dni przeinacza się i dostrzeżesz pierwsze, wiosenne przebłyski samozadowolenia. Dobrym pomysłem byłoby pokazanie się z innej strony, wykorzystanie ciekawszych metod postepowania i bezpośrednie wypowiadanie tego, co pragniesz i leży Ci na sercu. Gwiazdy w ognistym znaku kardynalnym idą po linii prostej do celu, a patron Panny sprzyja naturalnemu przedstawianiu swoich myśli. W partnerstwach wszelkiego rodzaju otworzyłabym się na dialog. Słuchaj, co mówią inny, nie koniecznie zgadzając się na to, co jest Pannie przedstawione. Miej odwagę prezentować swoje zdanie! Jesteś znakiem wysokiej analizy oraz nieprzeciętnego intelektu. Nie pozwól zalać się wodą, rozciągać bez końca, trzymając tylko tego, co jest faktyczne i odpowiada realowi. Potrzeba aktywności wzrasta. W związkach, kooperacjach, umowach postanowisz przeprowadzić wiosenne reformy, nie obawiając innowacji oraz przyszłościowych metod działania. Kieruj świadomie swoją energią, nie dając Marsowi wydzierać wiary w siebie. Z trygonem Plutona, Lilith oraz gwiazdy karmy jesteś przeznaczona do ważnych zadań, które należy z dosadnością wykonać.

Waga 23.8-22.9


Do środy jest dobry czas na wykonanie trudnych zadań, opracowanie tygodniowego planu następnych czynności i przemyślenia wiosennych priorytetów. Koncentrowałbym się na kwestiach profesjonalno- zawodowych. Dalej, bowiem Merkury, planeta komunikacji i biznesu oraz Twoja Wenus przechodzi do burzliwego Baran ustawiając w opozycji. Z tym momentem nie należy już zamykać oczu na trudności, uciekać od wyzwań i zgadzać, dla świętego spokoju na to, co przedstawia otoczenie. Na razie pierwsza dekada urodzonych stoi pod obstrzałem gwiazd, a ich siła przebicia i samo-motywacja będzie podciągnięta skomplikowanym egzaminom. Możesz słyszeć dookoła nieprawdziwe komplementy. Nie przeskakuj od razu do akcji, ale przyjrzyj dokładnie każdej idei, która jest Ci zaproponowana. Daj wszystkiemu dojrzeć, sprawdzaj czy da się to w ogóle wdrożyć w konkretna rzeczywistość. W marcu oczekujesz potrójnej kontry. Przygotuj się, nie wchodząc z miejsca w nieostrożne polemiki i dysonanse. Planeta komunikacji utrudnia rozmowy i pewnie będziesz skonfrontowana z agresywnymi dysputami, które wypada opanować spokojem i cierpliwością. Różne sposoby spojrzenia na świat i wartości życiowe są natychmiast położone na szale sprawiedliwej wagi. Nie podejmowałbym ryzyka dbając o zabezpieczenia i myśląc o dniu następnym. Także, jeżeli chodzi o tematy materialne. Impulsywne decyzje można, bowiem za moment pożałować, a ulegając prowokacjom zdradzić swoje zamierzenia. Słońce jeszcze w znaku melancholijnej Ryby wskazuje na granice bólu, które należy przekroczyć, aby odpuścić sobie zbędne sprawy. Nie daj się fali emocji niemożliwości, która może Cię zalać. Cele mają być z gwiazdami w opozycji zdobyte innymi metodami. Trzymanie się konserwatywnego sposobu myślenia nie da Wagom sukcesów. Nie wszystko ma być perfekt wykonane, ale nie pozwalaj, aby inni wykorzystywali Ciebie. Akceptuj z Merkurym na przeciw inne pojęcia, wyobrażenia i zdania. Nie musisz się za każdym zgadzać. Nie jesteśmy identyczni i tacy sami.
Każde słowo ma być trzy razy przemyślane do połowy maja 2018.

Skorpion 24.10.-22.11


Słońce stojąc w trygonie zsyła Skorpionom bardzo dużo sił witalnych. Podejmuj decyzje intuicyjnie pożytkują czas, szczególnie do połowy tygodnia. Do tego momentu Merkury, gwiazda biznesu i Wenus, planeta wartości stoi także w boskim aspekcie. Wykonasz wszystkie trudne zadnia z łatwością. Następnie Afrodyta z Merkurym pod rękę przechodzi do znaku ognia, Barana, mając mniejszy wpływ na Twoje Słońce. Zmianom sprzyjają przemyślenia swojej komunikacji oraz sposobu przeprowadzenia ważnych rozmów. Bezpośredniość, otwartość da porozumieć się z każdym, także na wysokich stołkach. W partnerstwach nie czepiaj się szczegółów, ale zaznacz, co Ci przeszkadza i nie pasuje od dawna, nie chowając nic pod dywan, przypatrując się jednak jak wypowiadasz swoje życzenia i pragnienia. Z Twojego Marsa na razie nie masz pożytku, gdy przebywa z sąsiednim znaku Strzelca. Niekończące się idee należy z pozycją planety karmy sprawdzić na faktyczne wykonanie. Nie słuchaj innych, ale tego, co mówi szósty zmysł. Już sam będziesz wiedział, co jest kompetentne, a co wyłącznie słomianym ogniem. Jowisz w Twoim znaku zatrzymuje się 9 marca, aby wyruszać w bieg wsteczny, dając sposobność sprawdzenia, czego jeszcze nie zdobyłeś. Otwierają się nowe możliwości poprawy sytuacji materialnych i zawodowych. Pomyśl w każdym radzie o własnym rozwoju, gdy otoczenie coraz bardziej interesuje się tym, co robisz. Czy wykorzystujesz odpowiednio wszystkie potencjały? Świetne wyniki osiągniesz wtedy, gdy pozostaniesz w każdym momencie nogami na ziemi, zabezpieczając powodzenie. W związkach wszelkiego rodzaju ściągaj wieczne maski pokazując takim, jaki jesteś. Jowisz szuka w Tobie prawdy i autentyzmu. Kto będzie potrafił zaprezentować się w sposób stuprocentowo autentyczny, wcale nie musi poczuć się bezbronny. Uznanie najbliższych, rodziny i przełożonych jest Skorpionom poświadczone przez uniwersum.

Strzelec 23.11.-21.12


Mars w Twoim znaku walczy z planetami w zamyślonej Rybie. Wiele kwestii, które myślałeś, że już są opanowanie ukazane się w innym świetle, rozmywając przy tym Twoje granice cierpliwości. Woda i ogień nie idzie w parze i zatoniecie jest tylko wtedy możliwe, gdy poddasz się falom bezsilności, przyjmując pozycją ofiary. Bierz się szybko w garść, bowiem już do środy nadchodzą bardzo pozytywne wiadomości i szkoda czasu na marudzenie, litowanie nad sobą i płacz nad przed tygodniowym rozlanym mlekiem. Życie jest tu i teraz, masa wspaniałych pomysłów musi być zredukowana. Pozostaw tylko to, co jest faktyczne nie dając się wciągać Neptunowi w głąb wzburzonego morza! Głos morskich syren jeszcze brzmi do 20 marca, jednak Ty z przejściem Wenus i Merkurego do Barana i ustawieniu w boskim trygonie przetrzesz oczy, dopatrując w końcu, co jest namacalne i prawdziwe. Nie trzeba już czekać. Nic nie spada z nieba! Liczy się tylko Twoja osobista inicjatywa, zaangażowanie i walka o indywidualne priorytety! Niebo pomaga tym, którzy przejmują stery w swoje ręce! Znajdując szybko pozytywną energie, myśląc życzliwie -przechodź do akcji. Planeta komunikacji sprzyja w trygonie szukaniu współpracowników, sojuszników, protektorów i świetnych, przyszłościowych pomysłów. Kwadraty się kończą! A z tym ograniczenia i błądzenia w ciemnych, bagnistych labiryntach. W szybkim tempie zdobędziesz bardzo dobre wyniki, jeżeli chodzi o tematy zawodowa. Nie oszczędzaj na pracy, dając z siebie wszystko. Do samego końca. W związkach, z Afrodyta w pięknym aspekcie jesteś zauważony przez płeć odmienną. Single mogą przygotować garderobę wiosenną myśląc o nowej fryzurce, w której z uśmiechem na pewno będzie Strzelcom do twarzy! Niech żyje pozytywna energia, rodząca się od środa tygodnia! Spraw sam sobie mały prezent, nie uciekając od ciekawych zaproszeń. Istniejemy tylko raz i trzeba to dobrze wykorzystać. Koniec złej passy witasz z nadzieją w sercu, która ożywia się z masą promieni Słońca.

Koziorożec 22.12.-20.1


Ze Słońcem w znaku Ryby masz dużo pozytywnej energii przy sobie, a wiara i nadzieja nie opuści Koziorożca w nadchodzącym tygodniu. To świetnie, ponieważ będziesz potrzebował bardzo dużo siły, jeżeli chodzi o kwestie profesjonalne i partnerskie. Wenus i Merkury przechodząc od środa tygodnia do Baran tworzą już trudne kwadraty, wskazując na miejsca, z którymi trzeba będzie intensywnie pracować. Jeżeli chodzi o umowy, spotkania i transakcje trzeba przygotować na nieporozumienia. Nie śpiesz się. Z Merkurym w niekorzystnym aspekcie trzeba działać po linii prostej mówiąc bezpośrednio, o co Ci chodzi, dbając przede wszystkim o kompromis, dyplomację i wspólny mianownik. Jeżeli natrafisz na opory czy prowokacje, zanim przejdziesz do odpowiedzi zastanów się, czy przeciwnik tylko Cię wzywa na pojedynek. Planeta komunikacji nie ułatwia sposobu myślenia, ale raczej jeszcze więcej chaosu myślowego. Tylko spokój Cię uratuje i kwestionowanie tego, co nie funkcjonuje po linii zawodowej Z Saturnem w Twoim znaku trzymałbym się paragrafów i przepisów, nie stojąc przy starych metodach myślenia. Otwieraj się na nowoczesność i przyszłość. Wiosna już jest w drodze z ciekawszymi projektami! W partnerstwach, gdzie liczyłeś na przychylność może się także nagle odmienić. Wenus odwraca do Ciebie plecy szukając więcej spontaniczności. Nic nie działa na siłę, ale potrzebuje dynamiczności i aktywności. Możliwe, że ktoś, na kogo liczyłeś zrezygnuje ze współpracy. Projekty wymyślanie w styczniu wymagają dokładnego sprawdzenia i ciekawszych sposobów wykonania. Jowisz, planeta ekspansji zatrzymuje się pod koniec tygodnia, na szczęście stojąc dla Ciebie w pozytywnym aspekcie, odszukując ciekawszych sensów i wartości, które będziesz potrafił wdrożyć w życie. Lepiej nie kieruj się emocjami i Słońcem, który ciągle o czymś dalekim, nieuchwytnym marzy. Z planetami w Baranie musisz być tu i teraz w każdej sytuacji! Pod koniec tygodnia Saturn konstruuje kwadrat do Merkurego zatrzymując dla wielu urodzonych w pierwszej dekadzie, idee, które jeszcze nie zostały zatwierdzone. W pracy nie rób z siebie koła ratunkowego. Każdy sam odpowiada za to, co wykonuje. Trudne zadnia profesjonalne wypada podzielić. Nie jesteś sam. W razie, czego postaw na zaufanych. Potrzebujesz z innymi wspólnego celu, projektu oraz pomysłu. Tam gdzie nie ma wiary, lojalności i przekonania trzeba będzie brać szczegóły pod lupę. Z Saturnem to, co robisz ma mieć charakter trwały i bezpieczny. Licz na siebie akceptując pomoc prawdziwie szczerych i optymistycznych kumpli.

Wodnik 21.1.-19.2


Na początku tygodnia nie chcesz jeszcze zajmować się swoimi sprawami. Z planetami w sąsiednim znaku Ryby dobrze jest zrobić, coś dla innych, zaangażować socjalnie, łącząc w jedno z otwartością i bezpretensjonalnością. Dużo elementów wody ułatwia Ci odpłyniecie od własnych wyzwań, które i tak trzeba będzie wkrótce podejść. Dowiadując się o problemach innych, ich sposobach myślenia oraz planach porównujesz całość do osobistej sytuacji. Od połowy tygodnia, gdy Merkury i Wenus przejdą do burzliwego Barana nagle się ockniesz. Gdzie podziało się Twoje życie, zaangażowanie oraz wiara!? To świetnie, dostrzeżesz nadejście pachnącej wiosny! W partnerstwach z miejsca potrzebujesz kogoś, kto nie tylko zrozumie, przytuli i pocieszy, ale także podejmie inicjatywę z elementami spontaniczności. Czas obudzić się po długiej zimie. Jeżeli partner Cię nie docenia, ostatecznie możesz to zrobić sam! Nie czekaj już na okruchy z suto zastawionego stołu! Z Merkurym otwierają się przed Tobą dotąd zamknięte drzwi. Łapiesz wzrokiem intersujące perspektywy, zawodowo masz możliwość przeskoczyć wcześniejsze trudności. Kto z was szuka pracy, może pisać już podania. Z Merkurym w Baranie podejmuj się inicjatywy. Twój umysł uaktywnia się, a odwagi nie zabraknie do przeprowadzenia reform na każdym poziomie życia. Tylko trzymaj się konceptu! Myśl o celu kończąc swoje tezy w profesjonalny sposób. Z Wenus w pozytywnym aspekcie masz szansę poznać wiele ciekawych osób, doczekać zaproszeń oraz interesujących spotkań. Zapowiada się bardzo intensywnie, a wiosenne uczucia spowodują pojawienie się radości i uśmiechu na twarzy. Zadbaj o siebie. Wenus da więcej pewności siebie, dużo ognistej energii i zapału w zdobywaniu świata.

Ryba 20.2.-20.3


Wenus i Merkury żegna się z Tobą w środku tygodnia, odchodząc na długi czas. Pozostaje Słońce prze długie następne tygodnie. W tym czasie jest bardzo dobry moment na zawalczenie o siebie, nie poddawanie nastrojem, przeforsowanie idei oraz projektów pokazując swój dynamiczny styl przekonywania. Nie pomniejszaj już swojej wartości. Zrób bardziej konkretnie, nie rozciągaj z napływającą falą morza. Trzymaj się swojego planu, punk po punkcie dotrzesz na pewno do celu, myśląc pozytywnie i wchodząc do ringu w każdej sytuacji! Wizjonerskie idee, które pojawiły się w poprzednim tygodniu należy nie tylko trzymać w swoim zaczarowanym zeszycie, ale z miejsca opracować i wdrażać w życie. Nadchodzi czas obudzenia! Wenus i Merkury w znaku ognia przykazują własną inicjatywę, więcej dynamizmu i nie rozpatrywania bólu, z którym byłaś skonfrontowana. Patrz na tu i teraz w każdym momencie, nie żałuj, co się nie spełniło! W związkach nie potrzebna jest Rybom sztuczna harmonia, gdy partner na siłę odwodzi Cię od celu. Kto hamuje Twoje kreatywne spływy nie pasuje do nowoczesnych projektów. Pomyśl o sobie sama wykorzystując całą paletę wspaniałych potencjałów! Mars jeszcze stoi w kwadracie dla ostatniej dekady urodzonych. Nie trać energii na ludzi, pracę, które nie pozwala wzrastać i rozwijać się! Możesz być jeszcze bardziej zadowolona z siebie, gdy przeznaczysz dużo czasu dla siebie, hobby i pasji. Zajmuj się tym, co kochasz, broniąc swoich pomysłów. Jowisz zatrzymuje się pod koniec tygodnia, aby każda z Was znalazła szczęście i spełnienie. Jego trygon pozostaje abyś sprawdziła czy osiągnęłaś to, co zamierzyłaś, czy trzeba sięgnąć do serca i sprecyzować swoje życzenia. W pracy zapowiadają się pochwały i uznania. Z sextilem Saturn masz zapewnione bardzo dużo mocy do końca roku. Skieruj swój życiowy rejs do tych miejsc, gdzie odzyskasz wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 5.3.18 do 11.3.18. Merkury i Wenus w Baranie. Jowisz w biegu wstecznym."Nie chowaj się. Są ludzie, którzy Cię potrzebują."(Phil Bosmans)

Już w następnym tygodniu pojawiają się pierwsze zwiastuny wiosny. Wenus i Merkury przechodzi do znaku ognia Baran, a Mars w Strzelcu ustawia w pozytywnym trygonie do Urana. Idąc w głąb tygodnia radość nie będzie trwała wiecznie. Merkury w kwadracie do Saturna hamuje nasze pozytywne nastawienie zabierając optymizm i wiarę w siebie. Z tym aspektem zaczynamy narzekać, krytykować siebie, innych, a komunikacja jest poddana trudnym testom. Każdy, kto będzie komunikował nierozważnie musi spodziewać się walki na słowa. Ze względu na późniejszy bieg retro planety w znaku Barana konstelacja powtórzy się jeszcze dwa razy do kwietnia. Dałabym czasowi czas nie ryzykując i nie przyjmując każdego zdania, jako zagrożenia. Uwarunkowania będą się zmieniać i jest dużo czasu na wykrycie i poprawienie błędów. Także rozumowania. Jowisza, gwiazda szczęścia zatrzymuje się w środę w Skorpionie wyruszając w bieg wsteczny. To umożliwi nam przeanalizowanie sensów tego, co robimy. Wielu z Was otrzyma drugą szansę na ponowny rozwój osobistych potencjałów. Nie wymuszaj nic na siłę. Dobrze jest w tej fazie, czyli do 10.7.18 monitorować wcześniej rozpoczęte wizje. Z wejściem Merkurego i Wenus do Baran rozpoczynają się ogniste, entuzjastyczne, spontaniczne aktywności! Dopuścić do siebie nową energię, która sprzyja transformacji i dalszemu rozwojowi. Wszak idziemy do wiosny! Nowy miesiąc wita nas bojową i porywczą aurą. Przy tym wszystkim bardzo ważne jest obudzić w sobie pozytywne myślenie i zaufanie w to, co robisz. Kto otoczy się tyko lękiem i obawami niszczy harmonijne wpływy odnowy. Destruktywne myślenie jest zaraźliwe i ściąga otoczenie także do dołu. To, co nosisz w sobie i wysyłasz do świata-powraca. Postaraj się, więc, szczególnie pod koniec tygodnia o pokojowy, pozytywny nastrój, dostrzegając dobro dookoła.

"Okazje są jak wschody słońca. Jeżeli czeka się zbyt długo, można je przegapić." (William Arthur)

Pozdrawiam Was, życząc dobrego, ciepłego tygodnia.

4.3.18 Słońce w Rybie, Księżyc w Wadze.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji