widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-03-20

Horoskop tygodniowy 19.03.18 - 25.03.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 19.03.18 - 25.03.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:
Mars znajduje się w znaku Koziorożca.

20.3.18 o godzinie 17; 17 Słońce przechodzi do znaku kardynalnego Barana rozpoczynając wiosnę i faktyczny, astrologiczny Rok Wenus, która w tym dniu łączy się z Merkurym. Merkury zatrzymuje się 23.3.18. Afrodyta i Merkury uaktywniają kwadrat do Plutona. Wenus jest w dokładnym, niekorzystnym aspekcie do planety transformacji 24.3.18. W tym samym dniu Słońce konstruuje niebezpieczny kwadrat do Marsa w Koziorożcu, rozpaczając kwadrat do Saturna! Księżyc stoi w opozycji do Marsa i w kwadracie do Chirona. Wenus zbliża się do Urana, Mars do Saturna. Sextil Jowisza do Plutona jest aktywny. Merkury i Jowisz znajdują się w biegu wstecznym.

"Wszystko jest powiązane ze wszystkim innym."(Leonardo da Vinci)

Horoskop dla poszczególnych znaków zodiakuBaran 21.3-20.4


Przed Tobą najważniejsze cztery tygodnie tego roku! Słońce przechodzi do znaku Baran rozpaczając wiosnę i ustawiając obok Wenus i Merkurego. Gwiazdy poprawiają nastroje, nakręcając do różnych czynności! Początek tygodnia może być bardzo dobry. Wenus pod rękę z Merkurym ułatwia rozmowy, dialogi, daje dobrą tonację do pomyślenia o nowych projektach, zapoznaniu ciekawych ludzi, a całość odbywa się w wyjątkowym nastroju. Z planetą komunikacji szukasz osób, z którymi się dogadzasz, gdzie są wspólne interesy i zainteresowania. Nie chcesz już zajmować się czymś, co nie jest Barana pasją. Wenus większa motywację, ekspresje i siły witalne. Rośniesz i jaśniejesz w oczach wypełniając swoje obowiązki. Saturn w kwadracie zwiększa swoje wymagania dla pierwszej dekady urodzonych. Nie ociągaj się, ale z ochotą wykonuj priorytety myśląc o przyszłości. Początki pierwszej dekady urodzonych mają do czynienia z kwadratem patrona Marsa, który może nie zgadzać się na metody działania, jeżeli zapomniałeś o przestrzeganiu reguł i przepisów. Od poniedziałku wypada kontrolować swoje moce i kierować tylko tam energię, gdzie się opłaca. Nie zajmuj się powierzchownym wchodząc w bezsensowne kłótnie czy prowokacje z zewnątrz. Mars przypomni o Twoich potrzebach i potrzebie postawy autorytetu! Wszak jesteś znakiem kardynalnym i masz tu, coś ważnego do powiedzenia! Tylko nie ryzykuj, nie staraj się komuś cos na siłę wyłożyć. To nie da porządnych wyników, szczególnie pod koniec tygodnia. Gdy Wenus, nasila ognistą atmosferę w relacjach wszelkiego rodzaju, planety w Koziorożcu podnoszą poprzeczkę nie dając Ci swobodnego spełnienia. 24.3.18 jest bardzo trudnym dniem. Tu nie podejmuj gry w ciemno. Każde, nawet małe uwarunkowanie potrzebuje uwagi i przezorności, szczególnie, gdy Merkury zatrzymuje się w piątek.. Pochopność ściąga czarne chmury na Baran niebo. Wykorzystaj Słońce w Twoim znaku! Tu masz zrealizować życzenia i marzenia, wykazać przedsiębiorczością i odpowiedzialnością! Ja składam wszystkim urodzonym w tym znaku zodiaku najlepsze życzenia! Niech Rok Wenus będzie dla każdego z Was niepowarzelnie piękny!

Byk 21.4-20.5


Ach trzy planety w sąsiednim znaku przypominają o inicjatywie działaniu i rozpoczęciu porządków wiosennych. W domu i zagrodzone. Mars już ustawiony w trygonie dodaje, od samego poniedziałku, ogromne siły witalne. Z motywacją i pewnością siebie przechodzisz do każdej czynności! Gwiazdy nakazują wyznaczenie swoich celów, zdefiniowanie pragnień i całości rozsypanych puzzli złożenia w konstruktywne, ostateczne punkty docelowe. Przecież nie będziesz biegł na oślep! Wszystko ma mieć ręce i nogi! Bardzo pozytywna i przydatna moc czerwonej planety mobilizuje przenalizowania sfery zawodowo-profesjonalne, z uwzględnieniem własnych potrzeb, zainteresowań i osobistych potencjałów! Nie marnuj tylko czasu. Merkury jeszcze jest w biegu prostym do 23.3.18! Wykorzystaj ten czas do całkowitego zamknięcie kwestii pisemnych. Dalej nie będzie się to na dłuższą metę rentować, gdy gwiazda komunikacji jest w retrogracji. Masz przy sobie ogromny ładunek korzystnej siły. Pragniesz czuć się potrzebny, współpracować z innymi, kreować rzeczy z sensem, popierając całość wykonalnymi faktami. Z Jowiszem na przeciw zbierasz ciekawe doświadczenia i kompetencje. Gdy wyczujesz wyższy sens tego, co robisz, mając w ręku osobiste spełnienie energia płynie, przeinaczając Twoje życiowe wartości. Nie ryzykując, odchodź powoli od tego, co Cię trzyma w miejscu. Uporządkuj całość do 23.3.18. Zatrzymanie Merkurego w sąsiednim znaku nakazuje analizy, przemyślenia i wyciągnie wniosków. Czas rozpocząć pionierskie czyny. Bądź odważny! W pracy można siebie obserwować. Jeżeli kochasz to, co robisz będziesz na tym wzrastał, kreował plany, rozwijał swój potencjał, cały czas podnosząc swoją pewność siebie. Wiary, nadziei, a przede wszystkim power-a nie zabraknie podczas nadejścia radosnej wiosny.

Bliźniak 21.5-21.6


Opozycja Marsa skończyła w minioną sobotę! Od tego dnia nabierasz siły i będziesz mógł w błyskawicznym tempie podnieś się po niemrawych tygodniach. Słońce przechodząc do Barana, we wtorek, doda Ci ogromną porcję power-a, aby ogarnął się i przeszedł do akcji szukając przede wszystkim postępu w przyszłościowym, innowacyjnym myśleniu. Twój Merkury jest do 23.3 w biegu prostym i dlatego wykorzystałaby optymalnie czas do nawiązania ważnych znajomości, wykonując prace pisemnych i przeprowadzenia istotnych rozmów. Słońce w Baranie chce żyć, przechodząc od razu do akcji! Już nie ma czasu na marudzenie. Uwzględnij cały czas aspekty bezpieczeństwa w każdym calu. Saturn jest w Koziorożcu i chce abyśmy wszystko, co robimy zaaranżowali na wieki. Merkury budzi Twoje wielkie fantazje oraz marzenia. Co się jeszcze nie spełniło, jest możliwe do realizacji przy końcu tygodnia. Dobrym pomysłem byłoby, na przykład zmiana strategii, przemyślenia innych metod działania. Koncentruj się na sobie i zadbaj najpierw o siebie. Przez ostanie dni tego właśnie Ci brakowało! Energia przeinacza się na Bliźniaka korzyść. Wybierz cel skrupulatnie dążąc do niego. Nowy tydzień i gwiazdy w ognistym znaku kardynalnym gwarantują bardzo dobry następny dni. Wyzwania i tematy partnerki, przed którym może uciekałaś wcześniej, powinieneś dokładnie przemyśleć. Nie rób uników, mów, co leży Ci na sercu. Przeznaczenie i tak działa w swoją stronę, a głos serca jest coraz bardziej wyraźny. Siła planet jest jednoznaczna. Zawodowo uspokoi się aura. Koledzy rezygnują z prowokacji widząc Twoje poważne nastawienie. Pokaż indywidualne, najlepsze, jakości z nietuzinkowym myśleniem! Zadowalanie szybko się pojawi. Pod koniec tygodnia nie należy ryzykować. Zatrzymaj dla siebie wiadomości, które usłyszysz.

Rak 22.6.-22.7.


Jowisz daje Ci bardzo dużo zaufani w przyszłość, wiarę w siebie i motywację, aby podejść do każdego dnia z myślą, że wszystko się ułoży. Na początku tygodnia jest świetny czas, aby wiele w partnerstwach i związkach zrozumieć, omówić i wytłumaczyć. Dalej może być coraz gorzej. Planety w Baranie włączają na upór, nie uwzględniają kompromisu, tolerancji czy innych metod działania, poza swoimi. Czy będziesz potrafił z tym żyć? A może warto jest do momentu, gdy Merkury wyruszy w bieg wsteczny, jeszcze raz omówić trudne tematy? Nie uciekałbym od ciężkich zagadnień, ponieważ czas następny przywoła to, co jest ukrywane. Twoje pozytywne nastawienie oraz sympatia do otoczenia, nie jest niestety uwzględniona przez innych. Zachowaj spokój, mów jasno i cierpliwie. Przecież zawsze potrafiłeś z każdym się dogadać, bez wchodzenia w niepotrzebne sytuacje stresowe i konfliktowe. Wenus obok Merkurego preferuje dialog, wspólną drogę i wytyczenia jednomyślnych celów. W pracy nie odbieraj całości, jako prowokację, nawet, gdy koledzy zachowują się inaczej niż zwykle. Patrz, aby do czwartku zamknąć i zrozumieć, to, co wcześniej było bolesne. Gdy jest to niemożliwe, trzeba będzie przygotować plan "b" i "c"... z nadchodzącymi konfliktowymi konstelacjami. Dając z siebie wszystko i robiąc, co możesz będziesz wiedział, przynajmniej, wypróbowałeś całość na wykreowanie przyjemnej atmosfery z tolerancyjnością i zgodą. Merkury zatrzymuje się pod koniec tygodnia w miejscu. Dobrze byłoby rozwiązać i poprawić z otoczeniem komunikatywność. Z Twojej strony ma nie brakować na dobrej woli, zaangażowania i równorzędności. W trudnych uwarunkowanych zaakceptuje, ze nie każdy podziela Twoje zdania. Najważniejsze niech będzie harmonia ze sobą i prawdziwość zachowania.

Lew 23.7.-23.8


Gwiazdy znajdujące się w Baranie nakazują własną inwencję, zaangażowanie i przejście do boju o osobiste wartości, życzenia i marzenia. Coś pękło w Tobie w ostatnim czasie. Czyżbyś zrozumiał, że nie każdy zasługuje na uwagę, uczucia i cierpienia? Przejście Słońca do Barania pozwoli odnaleźć w sobie lwie siły. Nie masz zamiaru się poddawać, ale do końca walczyć o życzenia serca. Energia ognia bardzo Ci pomaga. Z motywacją i wiarą w siebie przechodzisz do pracy, rozmawiasz, nawiązujesz ciekawe kontakty analizując nowatorski plan wykreowania swojego życia. Mars już w Koziorożcu daje Ci pewność. Wiesz dobrze, systematyczna, pilna praca będzie się opłacać. Swoje cele możesz tylko zdobyć, gdy nie zrezygnujesz i przejdziesz do boju bez względu na to jak zareaguje otoczenie. Profesjonalnie wystartujesz, w tempie błyskawicy na pierwsze pozycje. Jesteś zauważany, masz wątkowe pomysły i magię w oczach. Szybkość akcji i wydarzeń Lwom nie przeszkadza. W końcu czujesz się jak ryba w wodzie. Nareszcie chce się żyć i radować. Wiosna może się ukazać w całej swoje wspaniałości. Zatrzymanie Merkurego, pod koniec tygodnia, wraz z skomplikowanymi konstelacjami wykorzystaj w dobrej wierze, do zyskania tego, co wcześniej się nie udało. W związkach myślisz już inaczej. Nie chcesz dawać za wiele, nie pozwolisz się wykorzystać, ale stworzyć partnerstwa na takiej samej wysokości oczu. Jowisz w opozycji nie zawsze namawia do dobrego. Zastanów się nad przyszłością opracowując inny plan, jeżeli chodzi o materialne zabezpieczenia. Twoja dobroć i tolerancja ma się przecież rentować. Myśl o sobie, nie rezygnując z prekursorskich impulsów, które zsyła Ci Słońce, Wenus, Merkury i Uran w boskim trygonie!

Panna 23.8-22.9


Po Nowiu Księżyca naprzeciw wiele zrozumiałaś. Z trygonem Marsa, który już świeci od soboty dla Ciebie, postanawiasz natychmiast zmienić swoje zachowania, metody działania, wyciągając konsekwencje z minionych decyzji. Może jednak trzeba zawsze najpierw zacząć od swoich celów osobistych?! Rozpoczęcie od siebie, uwzględnienie marzeń i pragnień spowoduje, że otoczenie podejdzie do Panny z większym respektem i uznaniem. Nie pozwól już więcej na wykorzystywanie dając Neptunowi, w opozycji władzę and Tobą. Mars jest silną energią, szczególnie, gdy chodzi o znak Koziorożca. Jego pozycja pomoże pozbierać zranione uczucia oraz myśli, przejść do boju o siebie, bez aksamitnych rękawiczek. Na kogo trzeba uważać? Tylko na głos serca! Miej odwagę w pierwszej kolejności zawsze słuchać siebie! Środowisko odpowie tym, co Ty wysyłasz do świata! Twój Merkury zatrzymuje się pod koniec tygodnia. Nie masz zamiaru już siedzieć z założonymi rękoma i płakać nad rozlanym mlekiem. Było, minęło. Gwiazdy w Baranie nakazują natychmiast przechodzić do akcji. Zdajesz sobie sprawę, ogromną pracą możesz rozpocząć ciekawsze życie, wielkie przedsięwzięcia i projekty serca, które nigdy nikomu nie ujawniłaś. Profesjonalnie i w różnych wszelkich kontaktach pozostań rzeczowa. Wysłuchaj, co mówią inni, pokiwaj głową, zgadzając na osobisty rozwój i równorzędne(!), sprawiedliwe kooperacje. Lilith nie da, abyś komuś podlegała, usługiwała i zgadzała na lekceważenie osobistych uczuć. Własna inicjatywa, przemyślany impuls i reorientacja pozwoli Pannom na osiągniecie tych priorytetów, które nie da się przeliczy na pieniądze. Zdobędziesz, co zechcesz. Jednak najpierw postaw siebie samą, w głowie, na pierwszym miejscu. Pluton, Saturn i Mars, w boskich aspektach prowadzi Cię spokojnym, równym rytmem do zwycięstwa.

Waga 23.8-22.9


Twoja Wenus, Merkury i od wtorku Słońce stoją naprzeciwko. Czasami musi dojść do przejaskrawionych sytuacji, aby coś zrozumieć i dostrzec...
Twoja tendencja szukania pokoju i spokoju jest wystawiona na ciężką próbę ognia, szczególnie pod koniec tygodnia, dla pierwszych dekad urodzonych. Na początku masz jeszcze dobry czas, aby przemyśleć swoje zachowane, mówić jasno, co potrzebujesz, nie uciekając od dialogu i konfrontacji. Pozycja Księżyca i Słońca wydaje polecenie bronić się, wyjść z roli ofiary i przejść do walki o swoje pragnienia. Ty, masz prawo sama wybierać i kierować swoim życiem, sama decydować, tworzyć przyszłościowe plany, bez akceptacji narzucania woli otoczenia. Gwiazdy w ognistym znaku sprzyjają inicjatywie, pionierskim impulsom i możliwości pokazania się z bojowej, odważnej strony. Warunki stawiane Ci przez najbliższych, partnerów, rodzinę, przełożonych kolegów, etc wcale nie musisz bez dyskusji spełniać! Miej, odwagę mieć swoje zdanie, nawet, jeżeli wzbudzi to ogromne zdziwienie! Merkury zatrzymuje się w piątek wyruszając w bieg wsteczny. Masz dosyć informacji i krytyki, które na mają nic wspólnego z Twoim ideałem. Od piątku niebo robi się ciemne nad Wagą. Może Mars w kwadracie jest potrzebny własnej z Koziorożca, abyś przypomniała sobie, kim jesteś, jakie masz priorytety i jak bardzo potrzebujesz akceptacji i tolerancji taką, jaka jesteś! Bez naginania się do głosów z otoczenia. Czasami stoimy sobie sami w drodze... Gdy partner jest Twoim odbiciem, czego brakuje Ci w jego wizerunku, emocjach oraz uczuciach? Zacznij od siebie. Przeanalizuj następnie wydarzenia. Twoje spokojne zachowanie, wyraźny ton może poprawić aurę dnia codziennego. Tylko pozostano autentyczna. Nie daj się sprowokować i wejść w ryzykowane uwarunkowania. Konstelacje są krytyczne. To nie będzie się rentować. Mów prawdę, ponieważ idąc dalej do końca miesiąca, to, co nie wyłożysz na stół może przeistoczyć się w gorący wulkan. Energię i siły należy oszczędzać. Zostaw dobre słowa, wiarę i motywację przy sobie. To jest niezbędne w kolejnych czterech tygodniach.

Skorpion 24.10.-22.11


Od poniedziałku wiele się zmienia. Wszystkie planety ustawione do startu tworzą dystyngowaną aurę. Jowisz w Twoim domu, w retrogracji szuka z Tobą wyższe cele, inne drogi do rozwoju osobistego i szczęścia spełnienia. Planety znajdujące się w Koziorożcu, od samego poniedziałku wymagają celowości, zaangażowania, pracy i precyzji. Co chcesz zdobyć? Gdzie stać na pierwszym miejscu? Gwiazdy w Baranie wzywają wszystkich do inicjatywy, do boju, do akcji! Czas obudzić się ze snu śpiącej królewny i wejść do ringu, walcząc o swoje marzenia i życzenia serca. Mars w znaku ziemi dodaje Ci motywacji, wiary w siebie i celowości w wykonaniu priorytetowego planu na następne dwanaście miesięcy. Nie daj się nikomu odwieść od swoich zamiarów, nie decyduj na jakiekolwiek ryzyka. Potrzebujesz fachowości, kompetencji i pewności, że to, co robisz doprowadzi Cię do pozycji autorytetu. Twoje pewne i dobre myśli będą działały w bardzo szybkim tempie. Rozpocznij budowle swoich marzeń kładąc od samego poniedziałku pomalutku fundamenty. Merkury zatrzymuje się w pod koniec tygodnia rozpoczynając sprawdzanie i korekty naszych myśli, utrudniając jednak dogadanie z innymi. Nastrój jest specjalny, a konstelacje bardzo krytyczne od piątku. Zajmuj się sobą, gdy Twój patron Mars ustawi się niekorzystnie do Słońca w Baranie. Robiąc na przekór światu, za wszelka cenę, z prowokacją nie otrzymasz tych wyników, które wcześniej sobie postawiłeś. Uwzględniaj przepisy, reguły i polecenia odgórne, które padną ze strony przełożonych czy szefów. W związkach prywatnych i profesjonalnych nie konieczne jest już wyłącznie wzdychanie i marzenie, ale realna postawa, bycie tu i teraz poparte faktycznym czynem. Pokaż jak bardzo jesteś odpowiedzialny. Mars, Pluton, Saturn, Lilith oraz Jowisz są Twoimi sprzymierzeńcami przez całe siedem dni tygodnia. Masz bardzo dobre karty w ręku.

Strzelec 23.11.-21.12


We wtorek kończy się kwadrat Słońca. Z tym dniem nabierasz ogromnej siły, postanawiasz zmienić swoje plany myśląc więcej o sobie i dawnych ideałach. Może w ostatnim tygodniu wiele się ,,rozmyło", a pewnie zrozumiałeś mnóstwo po Nowiu Księżyca w tęskniącej Rybie. Planety w sąsiednim znaku Koziorożcu i gwiazda Mars, która aktualnie Cię opuściła nagle dodaj masę niepoznanej siły, pewności, motywacji i wytrwałości w podążaniu do życzeń serca. Czując odwagę w sobie nie chcesz już narzekać, gubić w myślach i nierealnych wyobrażeniach. Każdy punkt docelowy potrzebuje skoncentrowanej energii. Już wiesz; czego chcesz, gdzie jest Twoje miejsce, kto jest Twoim wrogiem, a kto przyjacielem. Czerwona planeta i gwiazdy w Baranie, w trygonie, obudziły w Strzelcu wojownika. Nie masz ochoty na rozciąganie i płacz nad tym, co się nie udało. Z nadejście wiosny, od wtorku uchwalasz wybór reorientacji. Merkury w biegu wstecznym, w boskim aspekcie przenalizuje jeszcze raz przeszłe wydarzenia, pozwoli dokładnie zrozumieć, co się zadziało, nie dając szansy na podleganie i załamanie. Oj nie. Tego nie robią gwiazdy, które są w znaku kardynalnym. Nie licz na to. W pracy i domu wypowiadaj się jasno, naznaczając tonem własną powagę i pewność. Te z Was, które w ostatnim czasie przeżyły rozczarowania powinny z miejsca zająć się sobą, przemyśleć sytuacje rodzinne i gospodarcze. Z Wenus i Merkurym możesz, bowiem całość doprowadzić do perfekcji, przeorganizować, nawiązać super kontakty i przy tym nieźle zarobić! Spożytkuj swoje innowacyjne idee oraz pomysły. Przyszłościowa wizja, czy plan, który chcesz rozpocząć ma podnieść poziom Strzelca życia i uczynić Cię lepszym! Od piątku nie pokazuj innym, jakie masz karty w ręku. Ty masz zdobyć to, co zamierzyłeś, naturalnie uwzględniając potrzeby otoczenia, ale w pierwszej kolejności myśląc o sobie. Dość już rozdawania!

Koziorożec 22.12.-20.1


Miarka się przebrała, gdy aż trzy planety ustawiły się w znaku początku, Baranie. Nadejście wiosny, burzliwe konstelacje natychmiast nakazują zająć się priorytetowymi tematami. Długo siedziałeś cichutko, a tu z Marsem przy boku potęguje się Twoja energia i nastawienie do wszystkiego. Wyznaczasz sobie górnolotne cele, opracowujesz specjalne plany i metody działania. Twoja profesjonalna strona kwitnie i rozwija się z godziny na godzinę. Gdy wie się, czego się chce nikt i nic nie jest w stanie nas zatrzymać. Planety w ogniu są prowokacją, impulsem zmuszającym do pomyśleniu o sobie. Kto siedzi w kącie powinien wyjść z inicjatywą, pokazać swoje zaangażowanie, power-a i wysokie specjalizacje. Gdy gwiazda komunikacji zatrzyma się pod koniec tygodnia, pierwsza dekada urodzonych Koziorożców może usłyszeć nieprzyjemne wiadomości. W swoich projektach, wizjach, myślach bierz pod uwagę prawa, przepisy, podkreślając role fachowca i majstra w każdym calu. Nie upieraj się przy starym. Mars jest przy Tobie, abyś odnowił i zreformował całe swoje życie, nie stawiając nic na ostrzu noża, nie przeforsowywał z przemocą, wyobrażonych w głowie kompozycji i struktur. Merkury, bowiem sprawdza idee, ludzi, kładąc nacisk na odnowy, oryginalność, łączność emocjonalną oraz przyszłościowość. Saturn w Twoim znaku nie chce tylko impulsu. Dla niego to stanowczo za mało! On żąda faktycznych, murowanych podwalin do życia w spokoju i bezpieczeństwie, ale to nie ma być oddalona twierdza, czy samotna wieżą! Masz przyjąć ciekawe, współczesne elementy, wchodząc w autentyczne relacje, które Ci pomogą być sobą! Gdy pierwsza jaskółka nie czyni wiosny, tak usłyszane słowo pod koniec tygodnia nie musi oznaczać końca. Zastanów się nad relacjami, w których przebywasz. Jeżeli coś ci nie odpowiada mów "nie", popierając odpowiednimi argumentami. Pod koniec tygodnia pojawią się konflikty. Nie daj się zaczepiać, ponieważ moc Marsa jest prze -silna. Miecz przeznaczenia ma końce dwa. Patrz, aby pozytywne moce potwierdziły Twoje wiosenne obudzenie bez kłótni i bezwzględnego egzekwowania. Każdy mam mieć przestrzeń do swobodnych wyborów. Ty także. Dynamika Marsa i Saturna pozwoli Ci na ogromną wydajność. Wymagana jest tylko koncentracja, cierpliwość i akceptacja, że ktoś może być inny.

Wodnik 21.1.-19.2


Potrzebujesz więcej ciepła, uwagi i ognistych emocji. Przejście Słońca do znaku Barana, we wtorek odczujesz, jako ogromna ulgę. Za dużo wody szkodzi Wodnikom, które potrzebują materiału więcej intelektualnego i oryginalnie "sercowego". Rola ofiary nie pasuje do Ciebie. Od środy postanawiasz nagle żyć! Wenus przy Marsie w znaku początku wita uśmiechem namawiając do inicjatywy, spotkań, nawiązywania kontaktów, podejmowania ciekawych przedsięwzięć i wejść w interesujące projekty. Od piątku jednak trzeba się na moment zatrzymać. Gwiazda komunikacji wyruszająca w retro, rozpoczyna sprawdzanie, korygowanie i przemyślenie. Co ma się opłacać, co jest nowością, impulsem do rozpoczęcia dynamicznych wizji. Wodnik ma bardzo dużo siły, a planety nawet w retrogacji, w pozytywnym aspekcie pomogą rozszyfrować najbardziej zagmatwane łamigłówki. Planety w sąsiednim znaku, Koziorożca wprowadzą poważne aury dając Ci szczególne sygnały. Abyś coś zdobył i zatrzymał, mając na końcu z tego korzyści, trzeba nastawić się na pracę, dokładność i celowości. Inaczej nie ma to sensu z Jowiszem w kwadracie. Specjalną uwagę zwróć na relacje. Czy to z rodziną, przyjaciółmi i przełożonymi. Nie każdy pasuje do Ciebie. Mimo wszystko, Ty z przeogromnym optymizmem, sam wybierzesz to, co sprzyja rozwojowi rewolucyjnych potencjałów. Do świetnych współprac nadawałby się ktoś ze znaku ognia. Jakiś Lew, Baran albo Strzelec. Wtedy miałbyś przy sobie to, czego naprawdę potrzebujesz, uwzględniając spokój, opanowanie i cierpliwość. W piątek wieczorem zadbaj o odpoczynek. Pomyśl o relaksie, wyłączeniu z chaosu dnia i spędzeniu mnóstwo chwil z osobami bliskimi sercu. Innowacyjnych idei Wodnikom nie zabraknie. Dlaczego nie postawić w końcu na miłość? Gwiazdy zapraszają Cię na bardzo piękne, ekscytujące przywitanie wiosny!

Ryby 20.2.-20.3


Po Nowiu Księżyca w Twoim znaku czujesz, że wiele trzeba zmienić. Prawo przeznaczenia zadziało samo i nie masz na to wpływu. Normalnie zawsze potrafisz zapanować nad swoimi emocjami, ale teraz, od samego poniedziałku, masz pod ręką ogromną pomoc. Mars, już w Koziorożcu, nie zabierze tak siły, jak w znaku ognia. On wspomaga abyś nie czuła się bierna, bezsilna i wszystko, co myślisz objęła słowami. Ale tego za mało, ponieważ powinnaś jeszcze przejść do czynu. Tego oczekują od Ciebie planety w znaku ziemi i tak też w szybkim tempie zrobisz. Moc czerwonej gwiazdy jest ekscytująca i przy okazji zabierze fazy zamyślenia, fantazjowania i gubienia w domysłach. Prosty, sprecyzowany cel i odważna postawa uczyni na końcu najlepszą rekordzistką dając do ręki berło koryfeusza. Neptun ma swoje dobre i złe strony, jak każda planeta. I aktualnie postanawiasz wypłynąć w tą odpowiednią stronę, gdzie znajdujesz motywację, chcąc uzdrowić się samą. Niebo już nie pomaga, tylko Ty osobiście! Nikt inny. Pod koniec tygodnia Merkury w sąsiednim znaku zatrzyma się również dla Ciebie. Abyś wszystko wyjaśniła, sprawdziła i przenalizowała, dając z miejsca odpowiedzi, nad którym tematem życia należy popracować. Profesjonalnie masz bardzo dobre karty w ręku. Z pewnością siebie obejmiesz wysokie zadania, które wypełnisz w porządny sposób. Nie daj się więcej zarazić negatywnymi myślami, słabościami i narzekaniami. Podejmuj się pomysłowych przedsięwzięć i przechodź dynamicznie do akcji. Zakończenie już było. Zdziwiona odkryjesz swoją rybią postać, dostrzegając wyraźnie najlepsze jej wartości. Spójrz w lustro! Czy ktoś może Ci dorównać? Daj z siebie wszystko, aby poczuć się spełniona! Bardzo dobry tydzień na zainaugurowanie spraw zawodowych, zaprezentowanie pionierskich planów oraz myśli, przeprowadzenia ważnych rozmów z przełożonymi.

"Zmiany są koniecznością nowych początków."
Przed nami bardzo burzliwy i dynamiczny początek wiosny z niebezpiecznymi konstelacjami!
Aż siedem planet w znakach kardynalnych( Słońce, Wenus, Merkury, Uran w Baranie i Saturn, Pluton, Mars(plus Lilith) w Koziorożcu) inaugurują bardzo ważne wydarzenia. Znak Baran jest nowym początkiem, impulsem, krzykiem rodzącego się dziecka, aktywnością, dynamicznością...ale jego patron Mars przeszedł właśnie do znaku Koziorożca. Ten znowu odpowiada za porządek, struktury, odpowiedzialności, ważne zadania, autorytet, pracę dla innych, wytrwałość, powodzenie i drogę przeznaczenia. Od tego ostatniego nie ma odwołania. Stojąc na starcie do wiosenki i nowego należy liczyć na radykalne zmiany, które nadchodzą w naszym życiu i świecie. Prekursorskie, nowatorskie, pionierskie, które rodzi się w znaku ognia, będzie ze skrupulatnością sprawdzone przez dokładnie pracujące gwiazdy w znaku ziemi. O pozostaniu przy starych metodach myślenia i działania nie ma mowy. Nowy Rok astrologicznej Wenus wchodzi punktualnie 20.3.2018 przy magicznej godzinie 17; 17 w nasze życie. Kardynalny mix celebruje z lubością na najwyższym poziomie rozpoczęcie nowego. Ten tydzień jest istotny dla każdego. Twoje myśli, idee, wizje będą Ci towarzyszyć przez następne dwanaście miesięcy. Energia ultranowoczesnego łączy w jedność pionierskość z tradycją. Księżyc stoi w tym momencie w znaku Byka w dokładnym trygonie do Saturna w Koziorożcu! Kosmiczna perfekcja jest niesamowita. Słońce w Baranie nakazuje każdemu budzić się do życia, inicjować, wykreować dynamiczne wizje oraz plany, które spełnią Twoje marzenia i finalnie dając wyższy sens z nowymi jakościami i wartościami istnienia! Twój impuls jest z miejsca zrewidowany przez eksperta Saturna.
Ale łatwo nie będzie.

Euforyczno-gorąca faza sygnalizuje dużo wzlotów i upadków. Wenus obok Merkurego namawia do nawiązywania ciekawych kontaktów, wymiany myśli, informacji, wiedzy. Tematyką będzie człowiek, jego ego, potrzeby i pragnienia, miłość, jakości istnienia, erotyczne fantazje i rozwój wszelkich możliwych potencjałów ludzkości. Wenus w pierwszy dzień wiosny przedstawia się bardzo bojowo, bezpośrednio stawiając swoje wymagania i żądania. W połączeniu z Merkurym będzie kroczyć prostą drogą do celu, wyrażając się w spontaniczny, szczery, bezpretensjonalny sposób. Powstałym, od tego momentu relacjom, na przykład miłosnym, przyjaźniom, układom politycznym i gospodarczym towarzyszy energiczna i ofensywna aura.

23.3.18 Merkury zatrzymuje się w Baranie szybko odchodząc od gwiazdy wartości rewidując nasze decyzje, myśli, intencje i konfrontując z przeszłymi, trudnymi myślami oraz rozmowami.

24.3.10 oczekujemy bardzo trudnej konstelacji początku astrologicznego roku. Słońce w Baranie ustawiając się w kwadracie do Marsa w Koziorożcu jest aspektem negatywnym i odczuwalnym dla nas wszystkich, niezależnie czy masz z nim do czynienia bezpośrednio. Czerwone ciało niebieskie przedstawia swoje groźne strony; kłótnie, gniew, nienawiść, przemoc, czy działania zbrojne w świecie. Aspekt życia, radości, intensywności przeinacza się z minuty na minutę budząc grozę. Nie przeznaczaj dnia na rozwiazywanie konfliktów, tłumaczenia i zmuszania kogoś przez upór czy presje. Poczekaj, kierując cierpliwością, wyrozumiałością nie pozwalając na eskalację lub zniszczenia. Czas wiele zmienia.. Unikaj pod koniec tygodnia konfliktowych uwarunkowań.

Pozdrawiam Was życząc wspaniałej, prawdziwe radosnej wiosny.

"Musisz wziąć osobistą odpowiedzialność. Nie możesz zmienić okoliczności, pór roku albo wiatru, ale możesz zmienić siebie. To jest coś, nad czym masz władze."(Jim Rohn)

18.3.18 Słońce w Rybie, Księżyc w Baranie.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji