widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-05-07

Horoskop tygodniowy 07.05.18 - 13.05.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 07.05.18 - 13.05.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:
W poniedziałek Merkury stoi w kwadracie do Plutona, Wenus w kwadracie do Neptuna. W środę Słońce w Byku ustawia na przeciw Jowisza w Skorpionie. Od 10 maja do 23 maja uaktywnia się niebezpieczny kwadrat Marsa do Urana i Merkurego do Marsa! W sobotę Słońce jest w trygonie do Plutona. W niedzielę Merkury przechodzi do znaku Byka. Konstelacje; Jowisz trygon Neptun i Jowisz sextil Pluton są aktywne. Planety w biegu wstecznym; Saturn, Pluton i Jowisz.
"To nie wydarzenie, ale nasz punkt widzenia i interpretacje wpływają na nasze emocje". D. Ford.

Horoskop dla poszczególnych znaków zodiakuBaran 21.3-20.4


Planety ze znaku Koziorożca hamują jeszcze Twoje działania oraz inicjatywę, kontrolując, napominając o odpowiedzialności. Twój Mars czuje się tutaj jednak bardzo dobrze! On zaprowadzi Cię ze spokojem i cierpliwością do celu. Gdy w pracy mogą pojawić się różne wyzwania, a Uran do 15.5 nie daje spokoju-postaw na płynność i opanowanie. Patrz, aby grała współpraca i kooperacja, polepszająca, jakość każdej roboty. Planeta rewolucji na ostatnich stopniach przeniesie się na kilka miesięcy do znaku Byka. Czy będziesz tęsknił za jego nieobliczalną energią? Czy finalnie znajdziesz czas do odpoczynku, aby pod koniec roku wejść w następną rundę? Każdy z Was potrzebuje i powinien nastawić na nowe zadania, pewnie więcej odpowiedzialności i przygotowania do wejścia w ciekawsze, stabilne projekty! Następne miesiące mają już zupełnie odmienny charakter. Zachowaj i w tym tygodniu spokój w każdej sytuacji, szczególnie, gdy od 10.5 Merkury ustawi w niekorzystny aspekt do Marsa. Odszukaj w sobie dużo wiary w sobie! Wenus w pozytywnym aspekcie pomaga, nastawia pozytywnie do ludzi, czyni bardziej towarzyskim. Gwiazdy gwarantują Baranom ogromne szanse wejścia na pionierskie drogi. To, co zbędne trzeba zamykać. W miłości przeżyjesz na pewno niespodzianki. Szczególnie single mają pole do popisania. Jeżeli jesteś w partnerstwie postaraj się gdzieś wyjechać, spędzić trochę czasu poza domem rozprawiając o nowinkach ze świata. Odszukaj wspólny cel dla Was, któremu trzeba z determinacją podążać. Na końcu wszystko się dobrze ułoży!

Byk 21.4-20.5.


Ze Słońcem masz najlepsze szanse, jeżeli chodzi o kwestie profesjonalne i zawodowe. Kieruj całą swoją uwagę na zdobycie wyznaczonych celów, cierpliwie zajmując się nawet bardzo poważnymi projektami. Nowatorskie idee najlepiej będzie wprowadzić w życie od niedzieli. Merkury, gwiazda komunikacji, myślenia i biznesu pomoże zawodowo nawiązać korzystne kontakty, wejść w interesujące współprace, zdawać egzaminy, a także zarobić pieniądze. Przy tym wszystkim nie ryzykuj za, wiele, ale wyznacz porządny, realny punkt docelowy ciągle przemyślając, korygując i patrząc na świat bardzo analitycznie. Nie ryzykuj lepiej. Całość ma być opanowana przez Ciebie bez błędu, ponieważ szykujesz się do przełomowych wydarzeń. Idąc do Nowiu Księżyca w Twoim znaku musisz się przygotować na każde pytanie, które pojawi się z otoczenia. Nie strzelaj, jak z broni odpowiedziami. Namyśl się, zastanów, postaw swoja osobę na pierwszym miejscu. Czasami warto z kimś zaufanym na dany temat porozmawiać. W związkach tymczasem, z Wenus w sąsiednim znaku czujesz dystans i bliskość na raz, pewnie nie wiedząc do końca jak masz ustosunkować się do tego chaosu. Słońce pozycjonuje się pod koniec tygodnia w mocarnym trygonie do Plutona. Nie stawiałbym wszystkiego na głowie, ale kierowała swoje myśli do realizacji życzeń serca. Siłę i przekonanie masz przy sobie. Swoja wytrzymałością i wewnętrznym spokojem zadbasz o to, aby znaleźć dużo czasu na spędzenie go z ludźmi, którzy są dla Ciebie najważniejsi.

Bliźniak 21.5-21.6


Gdy Wenus znajduje się w Twoim znaku znikają obawy przed przyszłością. Odnajdujesz w miga dalsze perspektywy rozwiązania, jeżeli chodzi o partnerstwa wszelkiego rodzaju oraz uwarunkowania zawodowe. Podchodzi do wszystkiego z wielkim zrozumieniem oraz lekkością. Gdy jedno może zamyka się, nie będziesz płakać nad rozlanym mlekiem. Mówi się trudno biegnie dalej. To, co wcześniej nie było do wyobrażenia teraz masz w małym palcu ciesząc się życiem i wykorzystując w lot nadarzające się szanse oraz możliwości. Propozycji masz mnóstwo, ale nie chcesz słyszeć o komplikacjach. Wszystko już było, więc podążasz dalej prostą drogą do wymarzonego celu. Życie jest piękne i wypada korzystać z każdej jego minuty. Warto budować nowe mosty do inspirujących ludzi, pionierskich pomysłów myśląc dalej o korzystnych kooperacjach. Gdy w pracy słyszysz o prowokacjach nie wtrącaj się w sprawy innych, nie bierz udziału w kwestiach, które nie dotyczą Bliźniak. Zajmuj się sobą. Merkury stoi do niedzieli w bardzo pięknym aspekcie. Wiesz, czego chcesz, czujesz się doceniony i poszanowany. Podwijaj rękawy i całe siedem dni przeznacz na wydajną pracę. Bedzie się opłacać i otrzymasz przy tym korzystną zapłatę. Przy tym wszystkim nie decyduj pochopnie, ale daj sobie czas na sprawdzanie, korekty oraz sumienne, jakościowe wykonanie. Nie przenoś pracy także do domu, ale świadomie rozdzielaj oba tematy. Partnerstwo, rodzina to jedno, obowiązki zawodowe lepiej omówić z współpracownikami czy kolegami. Szukaj w sobie ciągle harmonii kierując myśli w pozytywne kierunki. Niedługo jest Twój czas i będziesz mogła pokazać się otoczeniu z tej najlepszej strony.

Rak 22.6.-22.7.


Z Merkurym, który znajduje się w Baranie trudno się koncertować i podejmować ważne decyzje. Dobrze byłoby do końca tygodnia odetchnąć głęboko i przed każdą rozmową dokładnie przygotować. Jest pewne, będziesz omawiać właśnie te zagadnienia, które może wcześniej omijałeś. Dystans nie jest w tym czasie potrzebny, ale konieczny do wypowiadania tego, co Ci nie pasuje, przeszkadza i co Cię boli. Po pełni w Skorpionie do Nowiu w korzystnym aspekcie, w Byku, masz dużo czasu, aby popatrzeć na siebie z innej perspektywy. Spróbuj dostrzec ile już dokonałeś, ile trudności ominąłeś i jak radzisz sobie z wyzwaniami. Planeta komunikacji od niedzieli ustawia w świetnym aspekcie z ziemskiego znaku dając szanse wybicia się profesjonalnie, nawiązania nowych kontaktów i zarobieniu dodatkowego grosza. Jowisz stojący w trygonie i w trygonie do Neptuna napełni nie tylko nadzieją i wiarą, ale wskaże te projekty, które wypada podejść z odwagą oraz zaangażowaniem. Czy ufasz swoim zdolnościom? Przecież posiadasz ich całą masę! Wykorzystaj je w następnych swoich pomysłach, bowiem już z daleka widać maszerujące do Ciebie powodzenia. Płyń razem z prądem wydarzeń dookoła przyjmując z otwartością wodnikową energię. Tydzień zapowiada dużo magicznych momentów także w partnerstwach, może nawet sobie nie wyobrażasz, ale akceptuj z ochotą te bardzo sympatyczne elementy. Od 10.5 z Merkurym w kwadracie do Marsa trzeba zwrócić uwagę w ruchu drogowym, komunikacji oraz innych szybkich sytuacjach(szczególnie trzecia dekada urodzonych-do niedzieli). Uzbroi się w cierpliwość, nie daj zaskoczyć i prowokować. Z harmonią w sercu tydzień szykuje się wyjątkowo.

Lew 23.7.-23.8


Słońce znajdujące się w Byku nawiązuję do ważnych kwestiach prywatnych oraz zawodowych, którymi wypada od natychmiast się zająć. Masz w sobie bardzo dużo siły, a Twoja wewnętrzna moc przy pomocy Merkurego do niedzieli pozwoli przemyśleć, zorganizować i szybko posortować najważniejsze sprawy. Powodzenie profesjonalne i materialne trzeba budować na pewnych fundamentach i to przypomina minioną pełnię w znaku Skorpiona. Idąc do ekscytującego Nowiu w znaku Byka i przejścia Uran do tego znaku postaraj się wykorzystać wszystkie swoje zdolności i możliwości, aby złapać inspirujący wiatr w swoje skrzydła i pofrunąć z nim do nowocześniej ery wodnikowej. Zawodowo potrzebna jest dyscyplina, opanowanie i wytrwałość w zdobywaniu punktów docelowych. W przerwach zadbaj już o relaks i odpoczynek unikając stresujących ludzi: Wszystkie istotne kwestie pozamykałabym do nadchodzącej niedzieli. Gwiazda komunikacji przechodzi, bowiem do znaku Byka i z tym momentem Twoje ulubione tempo będzie pomalutku znikać. W relacjach i związkach wszelkiego rodzaju z sympatyczną Wenus w znaku Bliźniaka zabawa może być przyjemna, lecz niegwarantującą poczucia zaufania do końca. Polegaj na sobie, myśląc o zabezpieczeniach, także materialnych. Wartości, które są dla Ciebie uprzywilejowane otoczyłabym swoją kontrolą. Co stoi na pierwszym miejscu w Twoim życiu? Przy okazji ukazuj swoje uczucia, mów o emocjach i tym, co leży Ci na sercu. Decyzje tym samym nie podejmuj spontanicznie, ale po dłuższym przemyśleniu. Pod koniec tygodnia wszyscy, bowiem będziemy potrzebować więcej cierpliwości.

Panna 23.8-22.9


Ze Słońcem w znaku Byka i Merkurym zmierzającym w tym kierunku wszystko jest możliwe, jeżeli chodzi o kwestie zawodowe i profesjonalne. Ważne rozmowy i podpisy przesuń do następne poniedziałku. Wtedy Twój patron stoi już w trygonie dbając o każdy szczegół, jeżeli chodzi o zwycięstwa, nagrody i świetne opracowane, bezpiecznych metody pracy. Zbieraj swoje myśli, analizuj kreatywne projekty. Pewnie jest masa marzeń, które trzeba uskrzydlić i wysłać do uniwersum, aby się spełniły. Twoje szanse staja się coraz bardziej pewne i wyraźniejsze. Drzwi, które do tej pory był zamknięte otwierają się, jak pod wpływem zaklęcia. Na inspiracji, niekonwencjonalnych ideach nie zabraknie. Koniec tygodnia z trygonem Słońca z Plutonem masz przy sobie potężną siłę przebicia kontrolując wszystko swoim sprytnym okiem. Nie czekaj za, wiele ale przedstawiaj światu z jak najlepszej strony wyciągając także niezrealizowane od dawna scenariusze. Im bardziej pokażesz się oryginalna tym więcej otrzymasz od nieba protekcji. Słuchaj swojej intuicji, mówiąc "tak!", gdy coś Ci odpowiada! Nie szukaj dziury w całym.

W związkach z Wenus w Bliźniaku zabiegaj o wspólne powiazania, ciekawe tematy do rozmowy, nie ukrywając swoich emocji. Warto wysłuchać, co interesuje drugą stronę, a może pojawiły się istotne sprawy do wspólnego omówienia. Nie upieraj się przy swoim, nawet, gdy nie zawsze wszystko Cię interesuje. Miłość masz pokaz intelektualną rozmową, ciekawostką oraz pomysłowością. Nie podporządkowuj się, ale prezentuj swój osobisty urok i entuzjazm.

Waga 23.8-22.9


Twoja Afrodyta w pozytywnym aspekcie budzi siły i energię zadowolenia. Nadszedł czas abyś nauczyła się przekraczać granicę, szukała dalej, nie koniecznie walcząc, ale akceptując spływającą na Ciebie motywację. Merkury jeszcze w tym tygodniu stoi na przeciw, abyś weszła w konfrontację z ważnymi kwestiami pokazując swoją pewność siebie, zdecydowanie oraz kompetencję. Twoje zdecydowanie oraz pewność zaimponuje każdemu. Nie musisz ciągle przeżywać dramatów! Jeżeli komuś, coś nie odpowiada przedstaw śmiało swoje propozycje, myśli oraz emocje. Nie powinnaś nic chować, trzymać na sztucznej harmonii, zwracając ciągle uwagę na wrażliwość innych. Kieruj energię na siebie i osobiste potrzeby bez uzależniania od innej osoby. Zajmuj się sobą. Twoje aspiracje mają stać zawsze na pierwszym miejscu. Koniec tygodnia może być wzywaniem, gdy Mars pozycjonuje w kwadracie do Urana. Nie pozwól, aby inni narzucali Ci swoją wolę do 16.5.18. Prowokacje mogą pojawić się z rożnej strony. Twoim zadaniem jest pozostanie przy swoim zdaniu w ostateczności wyciągniecie konsekwencji i zrezygnowanie z towarzystwa ludzi narzucających swoją wole. W miłości związkach wszystko wygląda za to wspaniale, gdy będziesz trzymała się realu, jednocześnie uczestnicząc w dobrej zabawie. Przebieg informacji i wymiana myśli pozostanie niezakłócony. Jednak nie wszystko, co usłyszysz jest związane z prawdą. Waga ma dobry czas na zapoznawanie sympatycznych osób, ale każdemu dałabym przynajmniej trzy miesiące czas na dokładne poznanie. Na razie nie ma mowy, bowiem o stałości.

Skorpion 24.10.-22.


Po wielkiej pełni w Twoim znaku identyfikujesz się coraz bardziej ze swoimi mocarnymi silami Plutona, Marsa i Lilith zjednoczonych w Koziorożcu. Rozumiesz, aby coś przemienić, stworzyć nowego należy opuścić sferę komfortu, zacząć myśleć o kreatywniejszych, przyszłościowym projektach radykalnie odchodząc od dawana używanych schematów. Jednocześnie pobudzona jest Twoja fantazja i wszystkie skorpionowe zmysły. Słońce znajduje się naprzeciw w znaku Byka, abyś pomyślał o tworzeniu pionierskiego rodzaju zabezpieczeń. Także wewnątrz siebie. Kto z Was odważy się spojrzeć dalej z trygonem Jowisza do Neptuna i jego sextilem do Plutona może wykreować niecodzienne projekty, wznoszące na wyżynę Twoją pozycję. Solidaryzuj się z innymi wypełniając swoje obowiązki. Proponowałbym prace w grupie tak samo myślących, a nie samotne podążanie do wyznaczonego celu. Jowisz od dawna w Twoim znaku napisał scenariusz i kredo, które trzeba wykonać. Równość, sprawiedliwość i szczęście jest Ci zapewnione Skorpionie. Tylko wybierz te wartości, które nigdy w życiu nie przemijają. Z Wenus w Bliźniaku spotkasz różnych ludzi. Lekkie rozmowy jednak przeplatane są intersującymi nowinkami. Wysłuchaj ich do końca. Ty potrzebujesz również czegoś zupełnie innego. Głębokiej więzi, bliskości oraz nieopisanej intensywności. Życząc sobie błogiego partnerstwa pozwól przy tym osobie na przeciw myśleć po swojemu, posiadać indywidualne, może odimienne od Ciebie priorytety. Wciskanie przekonań, ideałów i opinii daje przeciwne efekty.

Strzelec 23.11.-21.12


Co stanowi dla Ciebie jakość, styl życia i wartości? Z Wenus naprzeciw w radosnym Bliźniaku nikt nie ma ochoty na poważne rozmowy, ale raczej swobodną zabawę, lekkość wypowiedzi oraz ciekawe informacje. W tym tygodniu ważna byłaby Twoja autentyczność, identyczność oraz jakość, z którą podchodzisz do świata. Zastanów się, co idąc do Nowiu Księżyca, co należy pozostawić za sobą, co puścić, aby upadło, czym się zająć, aby miało to znaczącą rewolucyjną przyszłość. Z Lilith, Saturnem, Plutonem oraz Marsem przed Tobą wypada przegotować się na nowe wodnikowe czasy, gdzie będzie więcej szczęścia, nowatorstwa oraz Twojej ulubionej sprawiedliwości. W pracy zachowaj jak zawsze dyplomację, zadbaj o kontakt i przyjemne relacje. Karty będą odmienne pomieszane i dla Ciebie pojawią się porywające szanse. Wybierz coś dla siebie przez następnie dni tygodnia. W pełni zmotywowany na pewno szybko osiągniesz swoje cele. Merkury, planeta komunikacji, biznesu oraz interesu stoi w trygonie po to abyś osiągnął sukcesy. Obowiązki, które teraz wykonasz w tempie starzały na pewno gwarantują lepsze pozycje. Nie przyjmuj tylko postaci w skromności. To nie jest potrzebne, gdy chodzi o wielkie ideały. Pokazując swoje zdolności oraz jakość masz szansę dokonać wielkiego także kooperując z ludźmi o podobnym myśleniu. W partnerstwach tymczasem masz nosa do wszystkiego. Wyczuwasz szybko nastrój osoby na przeciw, wchodzisz na przeciw nowym ludziom i już wiesz; Twoje życie zależy wyłącznie od Cebie!

Koziorożec 22.12.-20.1


Ze Słońcem w trygonie czujesz się jak ryba w wodzie pokazując światu swoją odwagę, siłę i pewność siebie. Większa motywacja nadchodzi z grona przyjaciół i ludzi podobnie myślących. Wspólnota, jedność i poczucie akceptacji, taki, jaki jesteś daje poczucie, że nie tylko czujesz się potrzebny, ale samozadowolony. Idąc do Nowiu Księżyca w znaku Byka zrób mężną postawą odważnie krok do przodu, decyduj śmiało wypowiadając stanowcze wyroki. Czując w sobie, że jest to dla Ciebie dobre, w pełni świadomie kieruj do swoich podstawowych potrzeb, które winny być zapewnione. W niedzielę obok Słońca ustawi się Merkury w boskim aspekcie. Od tego momentu nie zabraknie na świetnych pomysłach, realizacji przyszłościowych idei oraz rozpoczęciu ważnych, życiowych projektów. Jednocześnie finansowo wszystko zmienia się na lepsze. Jest pewność, materialnie ochronisz swój każdy dzień codzienny ekscytującymi programami. Będzie lepiej i pasjonująco do zawrotu głowy. Pozostań cały czas w realu. Do najlepszej formy doprowadzisz, gdy Twoje projekty będą solidnie zakotwiczone w aktualnym czasie. Musisz to odczuć, wierzyć, że uda się, być pewnym każdego wypowiedzianego słowa. Za każdą decyzją ma stać chęć prawdziwego, pełnego życia i darowaniu światu, coś z siebie. To jest istotne. Energia płynie z otoczenia do Ciebie i odwrotnie. Gdy zadbasz o jej ciągły przepływ odkryjesz swoje miejsce, które tak długo szukałeś.

Wodnik 21.1.-19.2


Energia dookoła przeinacza się niesamowicie szybko. Mars zmierza już do Ciebie, a Nów Księżyca 15.5 w znaku Byka sygnalizuje ogromne, życiowe przeobrażenia. W tym tygodniu przydałoby by się rozpocząć myślenie najpierw o sobie, następnie o innych. Słońce stojące w pozycji wyzwania pyta, co jest Twoją podstawową potrzebą istnienia? Jak oceniasz siebie? Jak wykorzystujesz indywidualne wartości i talenty do zdobycia pełnego zadowolenia? Oczywiście z siebie! Będąc w świetnej formie z Wenus w pięknym aspekcie usłyszysz uznania i pochwały ze strony kolegów i pracowników. Ale co myślisz sam o sobie, kiedy umilkną głosy współtowarzyszy? Czy zadbałeś o wszystko, co stanowi fundamentalne jakości i wartości? Gdy Afrodyta namawia do lekkości i swobody konstelacje przypominają do zajęcia się realem, rzeczywistością oraz szarym dniem codziennym. To jest także istotne. Zawodowo wypada dodać gazu, stworzyć momenty do rzeczowych rozmów, decydować z Merkurym w pięknym aspekcie z Barana i nawiązywać świetne kontakty. W miłości znajdujesz wspólny mianownik. Nagle chce się żyć i marzenia mogą także się spełnić do końca. Postarają się za każdym razem, aby idee prowadziły do jednego, wspólnego punktu docelowego. Ty sam masz być motorem do zmian, życiowych rewolucji, aby w końcu poczuć się całkowicie szczęśliwym. Wodnik ma zająć ważne miejsce w sferze prywatnej oraz zawodowej, a Twój wysiłek skierowany na to, co jest Ci najbardziej potrzebne. Chodzi również o pójście drogą powołania! Czego brakuje Ci do szczęścia? Wybierz to, co emanuje pozytywną energią.

Ryba 20.2-20.3.


Jeżeli wiesz, czego chcesz i zdajesz sobie sprawę, co daje Ci przyjemności ze Słońcem i następnie Merkurym w znaku Byka osiągniesz swoje cele z gracją, zaangażowaniem oraz sumienną, spokojną pracą. Świetne zbiory mamy tylko z tego, co sadzimy wcześniej z miłością i pasją. Czy wypada coś zmienić w Twoim życiu szykując się do tak ważnego Nowiu Księżyca 15.5.18? Masz przy sobie ogromy potencjał konstelacji uniwersum. Jowisz i Neptun w niecodziennie, boskich aspektach szuka razem z Tobą dróg wyzwolenia i spełnienia osobistego. Twoje uczucia mogą mieć potężną pojemność. Daj sobie czas na wszystko, aby sprawdzić do końca tygodnia, czy wszystko jest możliwe do przeprowadzenia w realu. Planeta szczęścia daje dużo zaufania w przeszłość. Neptun tworzy finezyjne obrazy dni następnych ze szczególnym opisem Twoich możliwości. Wykorzystaj gwiazdy znajdujące się w Koziorożcu, bowiem z nimi wychodzisz w jednym momencie na same szczyty! Obowiązkowość jest potrzebna, aby czyn podążał za myślą! Podejdź spokojnie do każdego zadania, tym bardziej, gdy Wenus ustawia się niekorzystnie do Neptuna. Jeszcze jedno od-czarowanie nie jest nikomu potrzebne. Bierz odpowiedzialności na swoją głowę i daj sobie czas na wszelaką ważną odpowiedz. Merkury, planeta rozumowania, biznesu oraz myślenia dopiero przed samym Nowiem, w niedzielę, pozycjonuje w pozytywnym sextilu. Z jego pozycją możesz już być pewna, wszystko ulegnie zabezpieczeniu. Wykonuj tylko te czynności, które zapewniają Rybie konkretnie, namacalne zwycięstwa. Reszta ma Cię nie interesować.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 7.5.18 do 13.5.18
"Częścią przebudzenia jest to, abyś przeżył swoje życie tak, jak chcesz i zrozumiał, że to nie jest egoistyczne"
. (A. de Mello)

W nowym tygodniu pojawia się wiele sprzecznych energii, które trudno będzie połączyć w całość i pogodzić ze sobą. Ogromna empatia, intuicja, fantazja, gotowość do poświeceń nie ułatwia realnej oceny danych sytuacji. Brakuje nam pewności świadomości, że nasze decyzje są stuprocentowo pewne. Uważałabym, jeżeli chodzi o w kwestie finansowe i wartości, gdzie wkradająca się iluzja czyni nas łatwowiernym zabierając kontrolę nad najistotniejszym. Jednocześnie w relacjach może dojść do konfrontacji, co jest możliwe do wykonania, co faktyczne, a co musisz za danej funkcji obowiązkowo zrobić! Do trudnych sytuacji może dojść tam, gdzie będziemy przymuszani lub robimy to sami z innymi bez uczciwego omawiania i rozwiązania ważnych kwestii. Idąc do Nowiu księżyca 15.5.18 jeszcze bym raczej nic nie podpisywała i ostrożnie podchodziła do zagadnień materialnych. Tym bardziej, jeżeli mamy wątpliwości lub przez roztargnienie nie myślimy o konsekwencjach! 10.5.18 na niebie uaktywnia się niebezpieczny aspekt. Mars pozycjonuje w kwadracie do Uran, co potrawa aż do 23.5.18 czyniąc nas super nerwowych i prowokując do robienia czegoś, co za moment możemy pożałować. Ze Słońcem w Byku znajdujemy się w przepięknym miesiącu maju. Teraz mamy się cieszyć życiem, radować i być zadowolonym! Ale jest tu także kilka zakrętów, które wpada zręcznie ominąć. Mars w kwadracie do Urana( będzie dokładny 16.5.18) może zapowiadać, np. niemiłe niespodzianki, przewroty, wypadki, eksplozje i skomplikowane uwarunkowania związane z ziemią, powietrzem i ogniem. Zachowaj spokój w każdej przypadku. Harmonia wewnętrzna i krytyczne spojrzenia na uwarunkowanie umożliwi nam przejście prze następne dni ze spokojnym rytmem serca. Wszystko ma swój czas! Nie poganiaj innych oraz siebie poddając się temu testowi cierpliwości. Przemyśl wcześniej, co pragniesz osiągnąć. Finalnie najlepsze są niewykluczone kompromisy!

"Nawet najbardziej praktyczna, piękna i wykonalna filozofia na świecie nie zadziała, jeśli Ty nie będziesz działać". Zig Ziglar

Ja zapraszam Was do czytania horoskopu tygodniowego dla poszczególnych znaków zodiaku życząc udanego tygodnia!

6.5.18.18 Słońce w Byku, Księżyc w Wodniku.
"To nie wydarzenie, ale nasz punkt widzenia i interpretacje wpływają na nasze emocje". D. Ford.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji