widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-05-23

Jak mądrze korzystać z ezoteryki

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak mądrze korzystać z ezoteryki" przygotowanym przez naszego eksperta IKKA.


Pogotowie ezoteryczne? Mam problem....

Zwalniają Cię z pracy albo obecna już Cię nie zadowala. Rozstajesz się z partnerem albo właśnie jesteś na etapie poszukiwania kandydata do związku, szukasz mieszkania, działki pod budowę, martwisz się o zdrowie bliskich, wydaje Ci się, że wszystko wali Ci się na głowę, masz wrażenie, że przyjaciółka nie jest wobec Ciebie szczera - te i tysiące innych powodów sprawiają, że udajmy się po poradę do wróżki, numerologa, astrologa czy konsultanta.

Do wróżki czy do psychologa?
Kiedy coś w naszym życiu dzieje się źle - naturalnym zachowaniem jest, że szukamy sposobów zmiany tego stanu. Bezradność, poczucie braku wpływu, niemocy zrobienia czegokolwiek i wrażenie, że wszystko "sprzysięgło się przeciwko nam" - powoduje iż udajemy się w kierunku osób i działań o charakterze ezoterycznym.
Wszystkie osoby zajmujące się poradnictwem psychologicznym czy ezoterycznym - psycholog, terapeuta, numerolog, astrolog, konsultant Feng Shui czy specjalista od run albo kalendarza Majów - to są nasi Przewodnicy na drodze samorozwoju, a ich rady czy diagnozy to Narzędzia służące dotarciu do Naszego Celu.
Oni nie przeżyją za Ciebie Twojego życia, ani nie podejmą za Ciebie - decyzji.

To dlaczego są potrzebni? Ponieważ pomagają podjąć decyzję i sposób dotarcia do celu!
Dobrze, że radzimy się innych. Słusznie, że konsultujemy podejmowanie ważnych decyzji. Jednak w ślad za tym nie może iść Przekierowanie Odpowiedzialności na tę osobę, jakby samo przedstawienie naszemu doradcy problemu z nas - osobiście - obowiązek jego rozwiązania - zdejmowało!

Chirurgia energetyczna.
Co jeszcze jest potrzebne? Twoje osobiste zaangażowanie i wysiłek! Bez tego ani rusz! :)
Jest o podobne do sytuacji jakbyśmy po zbadaniu przez lekarza i wysłuchaniu diagnozy oraz przepisaniu określonego leczenia i medykamentów - czekali na samoistne zmiany nie angażując się osobiście. Jakbyśmy czekali na to, że cudownym zrządzeniem losu - choroba sama minie.

Podobnie jest przy naprawianiu czy "leczeniu" energetycznym. Wymaga ono osobistego wkładu. Czynniki zewnętrzne czyli konsultacja nie zwalnia nas z odpowiedzialności za samych siebie! W ramach tej odpowiedzialności jest również działanie. I to zarówno na planie duchowym, jak i fizycznym. Owszem - bywa ze doświadczamy nagle pozytywnej zmiany, przychodzi jakaś informacja, ktoś dzwoni, dostajemy propozycję. Ale trzeba być przygotowanym, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.
Powodzenia i odwagi w działaniu!
IKKA


IKA - Iwona K. Zapytaj eksperta INFO
Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy przeważnie w godz.10:00-20:00 (oczywiście czasem robię przerwy :) ZAPRASZAM DO ZAMAWIANIA ROZMÓW Na zamówione rozmowy oddzwaniam w godzinach dostępności -lub następnego dnia, jeśli zamówione zostaną po 20 00. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ -ODDZWANIAM NA ROZMOWY WG KOLEJNOŚCI ZAMÓWIENIA :-)
NIEDOSTĘPNY
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 888 668708 888 668 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7620048 224 179 762 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji