widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-06-28

Archanioł Werchiel - sam tworzysz swoje myśli i uczucia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Archanioł Werchiel - sam tworzysz swoje myśli i uczucia" przygotowanym przez naszą ekspertkę Amber.


Archanioł Werchiel (Zerachiel), często możemy również się spotkać z jego imieniem pisanym przez "V" czyli Verchiel, to jeden z sześciu najpotężniejszych Aniołów. Rządzi Niebiosami i jest Wodzem Chóru. Jego imię po hebrajsku oznacza drogę Boga. Co oczywiście rozumiane jest jako przewodnictwo ku Bogu czy ścieżką prowadzącego do Najpotężniejszego. Jest on patronem osób urodzonych pod znakiem Lwa, ale nie oznacza to, że inni nie mogą prosić Go o pomoc. Każdy z nas ma szansę otrzymać Jego błogosławieństwo w swoim życiu.

Archanioł ten utożsamiany jest z kolorem pomarańczowo - złotym i często właśnie w tych barwach jest przedstawiany na obrazach. Objawiany jest on z ogromnymi skrzydłami, otoczony płomieniami. Jego planetą jest Słońce, natomiast w przyrodzie utożsamiany jest z daliami i słonecznikami.

Trzeba zauważyć, że Archanioł Werchiel to Anioł radości i uśmiechu. Pomaga on znaleźć drogę prowadzącą do Boga, a samą ścieżkę stara się ułatwić i rozjaśnić. Jest on także pomocny w znalezieniu drogi do siebie samego, do swojego wewnętrznego "Ja". Pomaga nam w znalezieniu sensu życia. Pokazuje On nam, co tak naprawdę w życiu się liczy i czym warto się zajmować. W momentach zwątpienia podsuwa nam warte uwagi rozwiązania. Często mówi się o Nim, że jest Aniołem niespodziewanych odkryć. Dodaje on nam odwagi i kreatywności, aby spojrzeć inaczej na swoje życie. Pomaga zrozumieć nasz wpływ na rzeczywistość i uświadamia, że źródłem naszych myśli i uczuć jesteśmy my sami. Uczy, że jesteśmy odpowiedzialni za nas, za naszą kreację rzeczywistości. Ułatwia spróbowanie czegoś nowego, czego dotychczas się baliśmy lub nie byliśmy po prostu pewni wyboru. Wystarczy pozwolić Mu dać nam podpowiedź. Jak przemawia Pismo Święte: "Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą".

Werchiel wspiera naszą drogę ku Bogu, ale też ku samemu sobie. Pomaga w dobrym kierowaniu życiem i daje oparcie w sferze zawodowej. Podpowiada nam tak, aby nasze wybory były słuszne i przynosiły sukcesy. Nie zapomina przy tym, że nie samą pracą człowiek żyje i potrzebuje trochę odpoczynku. Można powiedzieć, że Archanioł niczym mędrzec pokazuje nam, że stosunek pracy i czasu wolnego powinien się sobie równać i harmonizować. Niczym waga, która powinna mieć swoje szale na równi. Jeżeli za dużo pracujemy lub odpoczywamy, to jedna z szali idzie do góry, a druga w dół. Wówczas nasze życie traci harmonię i jest w nieładzie. Ucząc nas osiągać sukcesy Anioł ten nie ma na myśli tylko tych wielkich i spektakularnych. W każdym dniu osiągamy mniejsze lub większe zwycięstwa, które warto jest zauważyć i docenić. To właśnie one budują nasze życie.

"Stoisz na początku drogi poddawania próbom, która zawiedzie cię do doskonałości. Strome góry, wysokie szczyty, głębokie lasy. Koncentracja na następnym kroku w światło, któremu towarzyszy siła boska. Krok po kroku, idziesz czujnie w królestwie nieznanego. Pod przewodnictwem i ochroną boskości, pomiędzy światami i z tamtej strony czasu powstaje most tęczy". Jeanne Ruland "Świetlista siła aniołów."

Archanioł Werchiel przynosi nam wiele darów. Jest wśród nich elokwencja i intelekt. Dzięki nim potrafimy lepiej kontaktować się z innymi osobami. Pomaga nam przyswajać wiedzę i więcej poznać w swoim życiu. Werchiel dzieli się także charyzmą i polotem, co jest niezwykle ważne, w szczególności dla osób nieśmiałych. Pomaga przezwyciężyć swoje słabości i stawić czoła światu. Daje otwarty umysł i chęć poznawania innych ludzi, rzeczy, zjawisk. Daje także honor i godność, uczy dbać o siebie samego oraz szanować siebie i swoje ciało. Uczy kreatywności i innego postrzegania świata. Dodaje wiele uśmiechu i radości w każdym dniu. Pomaga uciąć swoją przeszłość i skupić się na dniu dzisiejszym oraz na tym, co jest dopiero przed nami.

Jest opiekunem osób spod znaku Lwa, ale oczywiście mogą prosić Go o pomoc także osoby spod innych znaków zodiaku. Pomaga On jednak przede wszystkim osobom życzliwym i szanującym innych. Nie może być to jednak na pokaz, sztuczną pomoc bliźnim Werchiel świetnie wyczuje. Ważne jest, aby bycie miłym i uprzejmym było dla nas naturalne i niewymuszone. Werchiel działa trochę w myśl karmy - jeżeli my komuś pomożemy, to On pomoże nam.

O pomoc w życiu wystarczy Archanioła... poprosić. Można to zrobić poprzez modlitwę do niego i odpowiednio dobrane afirmacje. Zastanów się czego potrzebujesz, ale tak naprawdę - w głębi. Zrób z tej modlitwy rozmowę. Poproś, aby otoczył Cię opieką i zesłał na Ciebie swoje dary. Pamiętaj, żeby być wdzięcznym nawet za te najmniejsze. Okaż mu wdzięczność za to, że chce Ci pomóc. Zauważaj jego obecność i wsparcie każdego dnia. Warto poznać Archanioła Werchiela bliżej, aby przekonać się co ma nam do przekazania w swej mądrości.

Każdy z nas miewa w życiu momenty, w których potrzebuje wsparcia i dobrych energii. Ważne, aby w takich chwilach nie bać się prosić o radę czy pomoc. Kiedy pragniesz dowiedzieć się więcej o swoim życiu, o otaczających Cię ludziach i przyszłości - zapraszam Cię do rozmowy.

Pozdrawiam gorąco,
Amber


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji