widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-07-20

Dlaczego on się nie odzywa....

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dlaczego on się nie odzywa...." przygotowanym przez naszą ekspertkę IKKA.
Dlaczego on się nie odzywa, nie dzwoni, nie pisze?
To jedno z pytań, które bardzo często słyszy doradca pracujący na infolinii.
Co ja zrobiłam nie tak lub co mam zrobić, pada zaraz za tym pierwszym pytaniem. W tym artykule przeczytasz, dlaczego druga strona milczy, nie odbiera telefonów, unika spotkań, nie odpowiada na sms-y.

Czy to oznacza, że nie on/ona mnie (już) nie chce?
Jest kilka możliwości, dlaczego tak się dzieje.

1)Niewłaściwa osoba. Właściwy czas
Często tak właśnie jest. Ty masz gotowość do kochania. Ale lokujesz uczucia, w kimś, kto ich nie odwzajemnia i nie odwzajemni. Ludzie mają problem z powiedzeniem takich rzeczy wprost, bo nie wiedzą jak, bo nie chcą sprawić bólu (co akurat dobrze o nich świadczy!). Jednak takie zachowanie wcale nie pomaga, bo buduje niepotrzebną nadzieję i zabiera czas. Dlatego - jeśli Ty kiedyś będziesz w takiej sytuacji to powiedz delikatnie, ale wprost, nie każ komuś żyć nadzieją i tworzyć własne wersje wydarzeń. Bądź uczciwy wobec siebie i tej drugiej osoby!

2) Niewłaściwa osoba, niewłaściwy czas.
Upierasz się, by budować związek, a sam/a nie jesteś gotowa/gotów. Dlatego trafiasz na niewłaściwe osoby.

3) Właściwa osoba. Niewłaściwy czas.
Bardzo często zdarza się tak, ze ktoś, na kogo liczymy emocjonalnie, chcemy aby odwzajemnił nasze uczucia, ktoś, komu podajemy serce na otwartej dłoni, po prostu nie jest gotów, albo nie jest pewien, albo nie wie czego chce, albo nie umie tego nazwać. Albo ma o sobie przekonanie, że nie nadaje się do związku.
Piszę o tym dlatego, że bardzo często i niepotrzebnie szukasz winy w sobie. A z Tobą jest najczęściej wszystko w porządku! Świadczy też o tym fakt, że to TY coś robisz w tej sprawie, pytasz, szukasz odpowiedzi, działasz. Wtedy warto czekać, i taka odpowiedź najprawdopodobniej przyjdzie podczas wróżby.
Niektóre osoby, próbują stosować zasadę

Szczerość za szczerość
Zasada ta polega na tym: ja Cię otwartym tekstem zapytam, a Ty mi otwartym tekstem odpowiesz. Pytania z tej kategorii to:
- Czy Ty mnie jeszcze chcesz/lubisz/lochasz?
- Czy Ty mnie już nie chcesz /nie lubisz nie kochasz?
Czy takie pytania przynoszą efekty? Czasami. Często i niestety - najczęściej - dzieje się tak, że nie odnoszą skutku, to znaczy po zadaniu takiego pytania (i nie otrzymaniu odpowiedzi!) nadal nic nie wiesz i nadal się tylko domyślasz. Wtedy dzwonisz do doradcy, do jasnowidza do wróżki.

Co widać w przyszłości?
To, co jest najbardziej prawdopodobną wersją zdarzenia. W obraz, który pojawia się w odpowiedzi na zadanie pytanie wpisuje się to, co w oparciu o obecne dane energetyczne ma się zdarzyć. Jednak jak zawsze, może się wtrącić... Bóg.. albo człowiek. I to nie jest asekuracja ze strony doradcy, kiedy Ci mówi, że może być inaczej, że nie potrafi "zagwarantować" tego, co tak bardzo chcesz usłyszeć. To tylko odpowiedzialność i mądrość doradcy za tym stoi. Nie można (stosując oczywiście białą magię) zmusić kogoś do sympatii, miłości, przywiązania. Co widać podczas przepowiedni? Zamiary, chęci, oczekiwania tej drugiej strony. A nie obraz "z gwarancją", że ta osoba tak właśnie postąpi. Jeszcze jedna rzecz: jeśli posłuchasz doradcy uważnie, zgodzisz się wewnętrznie z jego słowami (taka wewnętrzna zgoda jest bardzo ważna!) i

Jeśli zadziałasz w dobrej intencji - oczekuj wyłącznie dobrego!
Nie zmuszaj nikogo do pokochania Ciebie, bo to i tak się nie udaje, ale pozwól się pokochać... Otwórz się na miłość. A może zadzwoni, odezwie się i pokocha Cię zupełnie ktoś inny, niż ten, na którego tak bezskutecznie czekasz? Ktoś Tobie pisany? Dlatego najlepsza modlitwa o dobry związek jest uwieńczona słowami: "To, lub coś lepszego dla wszystkich z tym związanych".
Pozwól na to. Nie upieraj się, nie zmuszaj siebie i innych. Pozwól Bogu działać. "Góra" wie, co robi. I wtedy zdarza się sytuacja nr 4) Właściwa osoba. Właściwy czas.
I tego Tobie - z całego serca życzę!

IKKA


IKA - Iwona K. Zapytaj eksperta INFO
Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy przeważnie w godz.10:00-20:00 (oczywiście czasem robię przerwy :) ZAPRASZAM DO ZAMAWIANIA ROZMÓW Na zamówione rozmowy oddzwaniam w godzinach dostępności -lub następnego dnia, jeśli zamówione zostaną po 20 00. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ -ODDZWANIAM NA ROZMOWY WG KOLEJNOŚCI ZAMÓWIENIA :-)
NIEDOSTĘPNY
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 888 668708 888 668 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7620048 224 179 762 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji