widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-08-06

W poszukiwaniu Bratniej Duszy... cz.2

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "W poszukiwaniu Bratniej Duszy... cz.2" przygotowanym przez naszą ekspertkę IKKA.Cieszy mnie fakt, że poprzedni artykuł o Bratniej Duszy - wzbudził tak duże zainteresowanie...
Pojawiło się przy okazji też wiele pytań, które do mnie skierowaliście - i na łamach drugiej części tego artykułu - postaram się na nie jak najlepiej odpowiedzieć.
Ułożyło nam się tak ciekawie, punkt po punkcie, ale to może i lepiej? Taki "prosty przewodnik" po bratnich duszach.

Czy Bratnia Dusza zawsze jest taka sama i tak samo się nam objawia?
Bratnie Dusze są różne. Vianna Stibal - wymienia aż 7 rodzajów Bratnich Dusz. Ta typologia jest niezwykle trafna i ważna, zatem umieszczę tutaj nieco więcej informacji (wg Finding your soul mate thetahealing - Vianna Stibal, 2016 Hay House Inc,).

1. Bratnia Dusza - Bliźniaczy Płomień, ktoś taki jak Ty, niestety wywołuje tarcia i pozostaje w Twoim życiu raczej krótko...

2. Bratnia Dusza - Niepasująca Bratnia Dusza, znana Ci wcześniej , dlatego tu i teraz mocno przyciąga Cię fizycznie i emocjonalnie, łatwo się w niej zakochać, ale jesteście niekompatybilni, ta dusza ma obecnie inne wibracje i nie pasuje do Ciebie teraz.

3. Bratnia Dusza - Nieoszlifowany Diament, ma wszelkie podstawy by zostać Twoją Bratnią Duszą, ale niestety nie jest jeszcze w pełni rozwinięta. Potrzeba zatem i czasu i pracy, aby ta relacja mogła się udać. Czasami chcemy (i wkładamy pracę w taką relację) często jednak odpuszczamy (np. rozwodzimy się) po to, by po kilku kolejnych latach poszukiwań, zrozumieć, ze to jednak była nasza Bratnia Dusza...

4. Bratnia Dusza Niedokończonych Spraw. To ktoś z kim masz niedokończone sprawy z poprzednich wcieleń, czy jak to nazywa Vianna-"przedistnień". Zjawia się w Twoim życiu po to, abyście mogli wspólnie naprawić karmę między sobą. Bywa tak, że ludzie wchodzą w dany związek właśnie po to, aby naprawić karmę, a kiedy to się dokona - "wyrastają: z danej relacji i da dalej swoją drogą.."

5.Pasująca Bratnia Dusza. Wow! To ktoś kto Cię kocha i rozumie!. Jesteście dopasowani osobowościami, ale to wcale nie oznacza, ze jest to łatwy związek... Może się okazać, ze Wasz rozwój następuje w innym tempie. Spotykasz Pasującą Bratnią Duszę, kiedy masz określone wibracje, potem rozwijasz się i ta osoba przestaje być kompatybilna. Tak się zdarza.

6. Kompatybilna Życiowo Bratnia Dusza. Gdy Ją spotykasz - odczuwasz od razu głęboką sympatię do takiej osoby. Pasujecie do siebie temperamentami, część zainteresowań może jednak Was nieco odróżniać od siebie. Ten typ Bratniej Duszy to ktoś, kto zna Cie "na wylot", choć dopiero co się poznaliście, wiesz, że czujesz z taką osobą niesamowitą bliskość, ale nie wiesz dlaczego (to uczucie towarzyszy spotkaniom wszystkich typów Bratnich Dusz, ale ta w trakcie poznawania jej okazuje się jak najbardziej pasująca, odkrywasz krok po kroku, ze to przeczucie -odczucie z pierwszego wrażenia - jest prawdziwe!).

7. Bratnia Dusza - Boski Partner Życiowy (Boska Bratnia Dusza). To ktoś więcej niż pasująca (kompatybilna) BD. To ktoś , kto podziela Twoją duchową (życiową, boską) misję w tym ziemskim życiu.
Jak prosić o Bratnią Duszę?
1. Prosząc o Bratnią Duszę- proś o kompatybilną Bratnią Duszę.

2. Najlepszym sposobem na znalezienie najbardziej Twojej pasujące BD - to pozwolenie oraz poproszenie Wszechświata -aby to ona Ciebie znalazła...

3. Prosząc o Kompatybilną Bratnią Duszę - możesz odczuć silne uczucie smutku i pustki - to znak, że Twoja Bratnia Dusza jest bardzo blisko.

4. Prosząc o Bratnią Duszę - możesz przyciągać tzw. Pośrednie BD - osoby, które prowadzą Cię do tej docelowej, a pojawiają się po to i dlatego, że wiedzą o braku Twojej pełnej gotowości i chcą Cie czegoś nauczyć!
Zapamiętaj!
5. Bratnia Dusza, nawet ta kompatybilna - NIE będzie do Ciebie pasowała w KAŻDY możliwy sposób.

6. Odczucie miłości do tej osoby - jest praktycznie natychmiastowe i bardzo głębokie.

7. Jeżeli znasz i kochasz siebie (to warunek spotkania pasującej Bratniej Duszy) i jesteś gotowa/y ją spotkać- to nie znaczy , że jest ona gotowa na Ciebie, czasami trzeba poczekać. Kochaj siebie, aby nauczyć się dobrze kochać innych (w Czakrze Serca uruchamia się szczególna energia - gdy kochasz siebie).

8. Jeśli nie kochasz siebie - to Twoja Bratnia Dusza może być dla Ciebie bardzo nieprzyjemna w procesie nauki! Możesz przez nią cierpieć, coś stracić (nawet fizycznie) może Cię nawet źle traktować! Nie obawiaj się, jeśli tak Ci się zdarzy. Przeżyłam to na własnej skórze i .. własnej duszy, to naprawdę jest bardzo trudne, ale lekcja z tego wyszła dla mnie wyśmienita!

9. Istnieje wiele Bratnich Dusz. Możesz zakochać się wiele razy!

10. Bratnia Dusza, nawet ta najbardziej pasująca - tylko Cię uzupełnia, jeśli sam/a w sobie i ze sobą nie jesteś kompletna/ny -ciężko Ci będzie zbudować dobry i trwały związek.

11. Możesz spotkać Bratnią Duszą albo członka Rodziny Duszy (W następnym odcinku ciąg dalszy oraz więcej informacji o Rodzinie Duszy).

12. Często możliwe jest przesz kształcenie osoby z którą już JESTEŚ - w Bratnią Duszę!

Jeśli spodobał Wam się ten artykuł - i jesteście zainteresowani kolejnymi z tego obszaru - napiszcie do mnie, po wakacjach przygotuję też audycję o tej tematyce.

IKKA,


IKA - Iwona K. Zapytaj eksperta INFO
Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy przeważnie w godz.10:00-20:00 (oczywiście czasem robię przerwy :) ZAPRASZAM DO ZAMAWIANIA ROZMÓW Na zamówione rozmowy oddzwaniam w godzinach dostępności -lub następnego dnia, jeśli zamówione zostaną po 20 00. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ -ODDZWANIAM NA ROZMOWY WG KOLEJNOŚCI ZAMÓWIENIA :-)
NIEDOSTĘPNY
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 888 668708 888 668 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7620048 224 179 762 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji