widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-11-13

Horoskop tygodniowy 12.11.18 - 18.11.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 12.11.18 - 18.11.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich od 12.11.18 do 18.11.18.


"Kontroluj swoje przeznaczenie, albo ktoś inny zrobi to za Ciebie."( Jack Welch)Jowisz jest już w znaku Strzelca! Tu pozostanie do 2.12.2019 dając nam szansę stworzenia nowych wizie, perspektyw, ufając w dobro i sprzyjając rozwojowi osobistemu na wyższych poziomie. W negatywnym sensie Jowisz może ukazać się, na przykład zuchwały, fanatyczny czując przy okazji lepszy od innych!

W piątek Wenus zatrzymuje się w Wadze wyruszając wreszcie w bieg prosty, a Mars przechodzi po pięciu miesiącach do Ryb. Energia zmienia się, rozciąga. Działamy odmiennie kierując więcej emocjami, uczuciami oraz intuicją. Z biegiem Afrodyty przemyślimy jeszcze raz nasze wartości oraz relacje wszelkiego rodzaju. Sprzeczną aurę potęguje Merkury zatrzymujący się w znaku Strzelca. Kto otworzy się na wpływy niebios ściągnie świeże impulsy do kreowania niecodziennych konceptów.

Od czwartku do soboty praktycznie można sobie wyobrazić jakby dwie planety stały w miejscu doprowadzając do blokad w partnerstwach, sferach finansowych, także komunikacji publicznych i drogowych. Struktura tworzy się bardzo dysharmonijna. Jowisz namawia do optymizmu, rozpoczynania innowacyjnych projektów. Wpływy Merkurego i Wenus polecają jednak odczekanie i nie podejmowanie pochopnych decyzji. Potraktuj następne trzy tygodnie jak fazę przygotowania do realizacji swoich wyobrażeń i celów. Gwiazda komunikacji, bowiem objawi niedokładności, niejasności, nieporozumienia, a może po prostu błędny tok myślenia. Braki mogą się pojawić tam, gdzie się śpieszymy i działamy nieostrożnie.

Kłótnie mogą się rozpalić w krótkim momencie. Zachowaj ostrożność. Tendencja oszust oraz iluzji jest od piątku na najwyższym poziomie.

Tymczasem Węzły karmiczne na osi Rak /Koziorożec, po 19 latach wskazują w horoskopie świata i każdego z Was tego, co trzeba się nauczyć, a gdzie zakańczać stare wzorce. Węzeł Karmiczny w Raku naszym drogowskazem i gwiazdą przewodnią. O ich istocie mówiłam w video na miesiąc listopad dla każdego znaku zodiaku.

Do roku 2020 czeka nas dosyć trudny czas, ponieważ będą się one łączyć z Saturnem i Plutonem, które są w Koziorożcu. Te planety mają wyjątkowe znaczenie dla całego świata i każdego z osobna. Na osi Rak / Koziorożec dojdzie do zaćmień Słońca i Księżyca o charakter prze- znaczeniowym. Możliwe, że będziemy skonfrontowani z dramatycznymi uwarunkowaniami na naszym globie, abyśmy zmienili nasze myślenie, odchodzili od sztywnych, prahistorycznych przekonań, trzymając niepotrzebnych tradycji, bez zrozumienia innych. Bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne w tej chwili jest priorytetem. Wszyscy jesteśmy jedną rodziną zamieszkującą planetę Ziemie i dlatego ważna jest pomoc, zrozumienie, empatia, a nie budowanie murów, dystans czy działania przemocą i siłą.

"Jeśli nie przetrwasz punktu krytycznego to ucieczka wejdzie Ci w nawyk. Przy każdej kolejnej wyprawie w przeszłość odpuścisz w punkcie decydującym."

Ja życzę Wam pięknego, nowego tygodnia!

"W podroży po swoje trzeba widzieć więcej niż to, co aktualnie się dzieje. Gdy wzrok ograniczymy tylko do "teraz", które jest, np. obecnie ciężkim okresem-możemy polec, zostać zmiażdżonym, bo nie będzie wiary."

Wszystkiego dobrego.

11.11.18 Słońce w Skorpionie, Księżyc w Koziorożcu.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji