widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-11-22

Anielski Strażnik domu

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Anielski Strażnik domu" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocista Leszek.Zabezpieczamy nasze domy pancernymi szybami i antywłamaniowymi drzwiami. Instalujemy alarmy i zawsze sprawdzamy czy dobrze zamknęliśmy drzwi. Wierzymy tylko w rzeczy namacalne, a niewielu z nas zabezpiecza swoje mieszkanie energetycznie.

Dzisiaj przedstawię Państwu sposób na zbudowanie Anielskiego strażnika domu. Czego będziemy potrzebowali? Wybieramy odpowiednie miejsce dla naszego strażnika. Może to być nieduży stolik ustawiony naprzeciwko drzwi wejściowych, lub zawieszona stabilna półka. Musimy znaleźć w sklepach lub w galeriach z rzeźbą, Anioła który do nas przemówi, którego poczujemy, że jest naszym właściwym. Jeżeli poczujesz więź z tym Aniołem, kup go i zabierz ze sobą do domu. Ustawmy Anioła na półce, a wokół niego połóżmy 7 bryłek czarnego turmalinu, 7 bryłek kryształu górskiego, 7 bryłek ametystu, 7 brył soli himalajskiej, 7 cytrynów, 7 kwarców różowych i 7 kamieni polnych.

Tak zbudowany ołtarzyk z naszym Aniołem musi stać na wprost drzwi wejściowych, tak aby Anioł na nie patrzył. Starajmy się codziennie palić choć przez chwilę przy Nim świeczkę, aby dać z siebie odrobinę uwagi i zaangażowania, uczestnicząc tym samym rytualnie w ochronie naszego domostwa.


Tarocista Leszek Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Bardzo proszę o zamawianie usługi czat, wtedy ją uaktywnię i będzie możliwe połączenie oraz rozmowa :) Zapraszam serdecznie
Zadzwoń na
708 788 568708 788 568 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0440048 227 184 044 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji