widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-12-10

Pech i zła karma - jak je odwrócić?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Pech i zła karma - jak je odwrócić?" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.Kiedy los co rusz podrzuca Ci kolejne kłody pod nogi i czujesz, że nic nie układa się po Twojej myśli, możliwe jest, że spotyka Ciebie "zła karma". Odczuwasz ją jako pecha, niepowodzenia, problemy, choroby i wszelkiego rodzaju trudności. Mogła ona powstać w tym życiu lub przeszła z Twoich poprzednich wcieleń. Prawo karmy działa jednak w ten sposób, że wszystko zależy od naszych własnych wyborów i działań. Jest to bardzo pozytywna wiadomość, ponieważ oznacza, że mamy wpływ na to, co nas w życiu spotka. Złej karmie możemy przewdziałać :) Dziś powiemy sobie o kilku sposobach na pozbycie się pecha związanego z ciężarem karmicznym.

Rytuał oczyszczenia

Z Twojego imienia i daty urodzenia możemy odczytać nie tylko wróżbę na Twoją przyszłość, ale też spojrzeć na energię, która drzemie w Tobie i Ciebie otacza. Wahadło energetyczne wspomaga nas w tym procesie, aby wskazać miejsca czy przyczyny blokad, które powodują nieprzyjemne wydarzenia, które Cię spotykają. Można powiedzieć, że badamy w ten sposób przyczyny ,,pecha" i sprawdzamy w jakim sposób możemy się go pozbyć. Rytuał oczyszczenia energetycznego (karmicznego) jest jedną z najlepszych metod, aby odciąć od siebie wszelkie negatywne energie. Wielu z Was przekonało się już o wspaniałych - nieraz bardzo zaskakujących - efektach, kiedy wprowadzamy go w życie. Jak to działa? Wspólnie wybieramy właściwe dla Ciebie modlitwy, afirmacje, zioła czy minerały, aby wykonać odpowiedni dla Ciebie rytuał oczyszczenia. Nie dla każdego odpowiedni będzie też dokładnie taki sam sposób odcięcia złej karmy. Rytuał oczyszczenia powinien być tworzony indywidualnie dla Ciebie - niczym strój na miarę :)

Pozbądźmy się z życia tego, co szkodliwe i zbędne

Czujesz, że samodzielnie pragniesz coś zmienić w swoim życiu i jesteś gotów działać. To dobra decyzja. Pierwszym krokiem w walce o siebie i własne szczęście, powinno być odrzucenie z życia wszystkiego, co nie jest nam potrzebne lub jest dla nas szkodliwe. Może to brzmieć bardzo prosto, lecz nie mamy tu na myśli jedynie przedmiotów - starych, zniszczonych czy zbędnych. Myślimy o wszystkim i wszystkich - zwłaszcza o relacjach, które są dla nas w jakiś sposób toksyczne. Za naszą karmę nie jest odpowiedzialna jedynie nasza własna energia, lecz również ta, którą otrzymujemy od otoczenia. Możemy wyobrazić to sobie na zasadzie bycia czystą kartką. Każda toksyczna relacja, manipulacja, złośliwość i zawiść ze strony innych ludzi, to nowa plama lub rozdarcie naszej pięknej, białej karty. Im dłużej zostajemy w takim środowisku - tym bardziej czujemy się ,,zniszczeni" i ,,zabrudzeni". W toksycznej relacji możemy znajdować się nie tylko w związku z partnerskim. Może to być również przyjaźń, kiedy ktoś nagminnie nas wykorzystuje i obarcza własnymi problemami. Może to być praca, kiedy nie jesteśmy doceniani lub szanowani. Oczywiście może to być również relacja rodzinna. Pierwszym krokiem ku uwolnieniu od złego losu powinno być więc oczyszczenie atmosfery - wyjaśnienie własnych poglądów i uczuć, rozmowa lub - jeśli wszystko inne zawiedzie - zakończenie relacji lub utrzymanie maksymalnego dystansu.

Poszukaj w sobie spokoju i pozytywnej myśli

Czasami w naszym życiu dzieje się tak, że przykre wydarzenie ciągnie za rękaw kolejne. Mawiamy, że nieszczęścia chodzą parami, lecz w przypadku złej karmy - potrafią przychodzić niemalże grupowo. W takim momencie trudno jest o uśmiech na twarzy i doskonale to rozumiem. Ważne jest jednak to, aby nie dać się temu przygnieść. Skupiając się na smutkach, niepowodzeniach, kłótniach i wszystkich problemach, która nas spotkały - przestajemy widzieć rzeczy, które powinny sprawić nam radość. Nie zauważamy piękna przyrody, znalezionego na ulicy banknotu, uśmiechu dziecka i tęczy na niebie. Zastanawiamy się co znów się popsuje i co złego nas spotka. W naszym ciele i duszy kumuluje się ciemna jak chmury burzowe energia, która tylko czeka, aby znów nas przytłoczyć. Zaczynamy wpadać w błędne koło. Dlaczego? Nasze myśli mają moc kreacji tego, co nas spotyka. Może to brzmi niewiarygodnie, ale niejednokrotnie przekonujemy się, że to właście od naszego nastawienia zależy to, co nas spotka. Wyobraźmy sobie to na zasadzie takiego obrazka: wyglądasz przepięknie, masz cudne perfumy, nowiutkie buty i nienaganną fryzurę. Siadasz przygarbiona na ławce, usta masz zaciśnięte ze złości i myślisz tylko o tym, co złego się wydarzy. Wszyscy, którzy Ciebie widzą - czują Twoją energię, nie podejdą i nie zaproszą na kawę. Mogą się bać lub pomyśleć, że nie chcesz z nimi rozmawiać. A teraz wyobraź sobie, że jesteś rozluźniona, uśmiechnięta, rozmarzona i cieszysz się pięknymi widokami. Do takiej osoby warto podejść, nie boimy się, pomagamy jej i wiemy, że jej radość i piękno udzielą się również nam. Prawo przyciągania mówi o tym, że dobre myśli przyciągają dobre wydarzenia. W naszym życiu pojawiają się osoby o dobrej energii i chcą nam ją przekazać. Dzielimy się szczęściem i czerpiemy je z otoczenia. Robimy dobre uczynki, mówimy miłe słowa i czujemy się dobrze - budujemy w ten sposób dobrą karmę.

Nie bój się zmian - zacznij od nowa

Niekiedy bywa tak, że znamy odpowiedzi na nasze pytania i wiemy, co powinniśmy zrobić. Jesteśmy świadomi źródła naszych problemów, swoich zalet i wad, ale nie mamy odwagi wprowadzić zmian w nasze życie. Nie potrafimy odciąć się od toksycznych relacji, nie mamy siły na pozytywne myślenie i czujemy się samotnie. W takiej chwili możesz potrzebować wsparcia i rozmowy. Razem możemy wszystko zaplanować i znaleźć odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. Czasem wystarczy mała, pozytywna zmiana, aby rozpocząć przebudowę swojego życia i odzyskać szczęście. W obliczu problemów nie musimy i nie powinniśmy czuć się samotni. Kiedy więc pragniesz coś zmienić i odwrócić zły los - zapraszam Cię do rozmowy. Postaram się Tobie pomóc.

Pozdrawiam gorąco i życzę wszystkiego dobrego,
Amber


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
ZAJĘTY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji