widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-12-14

Horoskop 2019-2020.

Zapraszamy do zapoznania się z "Video Horoskop 2019-2020." przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Zapraszamy do obejrzenia Video Horoskop na 2019-2020.,,Nie wiem, po co jesteśmy na tym świecie, co jest nasza misją. Rozmyślali już o tym mądrzejsi ode mnie. Jestem jednak pewien, że nie jesteśmy tu po to, żeby trwać w niespełnieniu, tylko by znaleźć drogę, która będziemy mogli szczęśliwie iść przez życie." (Thomas Morgenstern)
Przed nami Nowy Rok Merkurego, gdzie dojdzie do wielu historycznych zmian i przeobrażeń. Uranus przechodzi po wielu latch do Byka, Jowisz jest już w znaku Strzelca, a Saturn i Neptun od dawna znajdują się w swoich domach. Co to dla nas znaczy? Jakie szansy, możliwości, zagrożenia niesie dla Ciebie Nowy Rok 2019?
Zapraszam do wysłuchania, lajkowania, komentowania i subskrybowania mojego YouTube kanału. Dziękuję wszystkim za zaufanie, motywację oraz inspirację w roku 2018. Jesteście wspaniali!
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2019. Niech będzie dla wszystkich szczęśliwy. ,,Mierz wysoko! Próbuj nowych rzeczy! Próbuj do skutku! Stawiaj czoła nowym wyzwaniom!"
Powodzenia!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji