widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-03-15

Magiczne Rośliny w Naszym Otoczeniu

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magiczne Rośliny w Naszym Otoczeniu" przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszula.Przed nami jedna z piękniejszych pór roku WIOSNA. Wszystko wokół się zazieleni i zakwitnie. Matka Natura dała nam wiele magicznych roślin, które mają właściwości ochronne i uzdrawiające. Warto wyjść na spacer i przyjrzeć się bliżej niektórym z nich.

Krwawnik- to roślina przypisana żywiołowi Wody i Wenus. Powszechnie stosowany jest w zaklęciach na miłość i odwagę. Wykorzystują go także egzorcyści, ponieważ oczyszcza z negatywnych energii ludzi, miejsc i przedmiotów. Użycie tej rośliny jako weselnej dekoracji gwarantuje nowożeńcom trwałość uczuć. Noszenie krwawnika przy sobie wzmacnia ochronę energetyczną ,także oddala lęki i obdarza odwagą.

Babka lancetowata -należy do planety Ziemia, a jej żywiołem jest Woda .Służy uzdrawianiu i ochronie . Lecznicze właściwości tej rośliny znane są od wieków. Wystarczy do bolącego miejsca przyłożyć zmiażdżony listek, by odczuć poprawę. Roślina umieszczona w aucie chroni od nieprzewidzianych wypadków

Tatarak- to roślina żywiołu Wody, astrologicznie przypisana Księżycowi. Stosowany jest do wzmacniania czarów związanych ze szczęściem, pieniędzmi, uzdrawianiem i ochroną. Korzeń tataraku jest składnikiem uzdrawiających kadzideł . Małe kawałki korzenia umieszczone w czterech rogach kuchni chronią przed ubóstwem.

Stokrotka-uroczy kwiatek przypisany Żywiołowi Wody i Wenus. Noszenie przy sobie jej kwiatostanu sprowadza miłość, a spanie z jej korzeniem pod poduszką ma skłonić nieobecnego kochanka do powrotu

Perz- to roślina przypisana planecie Jowisz i żywiołowi Ognia. Pomimo że jest jedną z najbardziej uciążliwych roślin, dla wszelkich upraw, to ma także niezwykłe właściwości. Stosowana jest w zaklęciach, na przyciąganie szczęścia i miłości. Perz także stosuje się w odczynianiu uroków - skropienie określonego miejsca naparem z tej rośliny, odstrasza nieżyczliwe istoty.

Pokrzywa -roślina przypisana planecie Mars i żywiołowi Ognia. Aby ochronić się własnego domu odgania zło. Pokrzywa ma silne właściwości oczyszczające i wzmacniające organizm. Warto się w niej kąpać oraz zaparzoną pokrzywę pić.

Piołun- również przypisany jest planecie Mars i żywiołowi Ognia. Posiada silne działanie ochronne, jak również wzmacnia psychiczne. Zawieszona na tylnej szybie auta chroni przed wypadkami. Dym ze spalania tej rośliny . stosowany jest do oczyszczania pomieszczeń

Pelargonia-to także roślina należąca do Wenus i żywiołu Wody. Różowe i czerwone pelargonie używane są w czarach miłosnych, zaś biała odmiana zwiększa płodność.

Geranium-należy do tej samej rodziny co pelargonia. Posiada intensywny cytrynowo-różany zapach, które ma silne działania ochronne. Działa jako naturalny odporomiennik. Aby zabezpieczyć dom przed negatywna energią, należy natrzeć zielonymi liśćmi klamki u drzwi , oraz okna.

Paprocie-- przypisana jest planeta Merkury i Żywioł Powietrza. Należą do roślin emitujących najsilniejsze energie. Palenie suchych rzuconych na węgiel drzewny ma odganiać złe duchy, zaś noszenie przy sobie jej nasion, ma zapewnić niewidzialność.


Jasnowidz Urszula Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witajcie na Magicznej Stronie. W dobie zdrowotnego kryzysu życzę; -duchowego wsparcia Istot, w które wierzycie. Niech dają Wam - światło i ciepło Słońca -rozświetlają ciemność nocy -wspomagają Waszą energetykę zdrowotną . -Niech los obdarzy Was przychylnością. życzy Wam tego Jasnowidz Urszula
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji