widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-12-21

Horoskop chiński na 2013 rok

Sprawdź, jakim jesteś znakiem zodiaku w chińskim horoskopie, by poznać prognozę na 2013 rok. Odnajdź swoją datę urodzenia w przedziałach czasowych podanych poniżej. Przykładowo, jeśli urodziłeś się dnia 16.07.1976 roku to jesteś Smokiem, ponieważ Twoja data urodzenia mieści się w przedziale 31.01.1976 - 17.02.1977.

Baran

Baran

Szczur - Sprawy finansowe mają szansę nie tylko się ustabilizować, ale także znacznie polepszyć. Postęp w interesach odmieni Wasze życie, a także ma szansę zmienić Wasze postrzeganie świata. Przed Szczurami pokazuje się możliwość pracowania we własnym domu, w spokojnej atmosferze, gdzie będziecie mieli szansę otrzymać także wsparcie od najbliższych. Zastanówcie się czy nie warto spróbować wdrożyć w życie kilka nowych pomysłów. Skupcie się również na rozwijaniu swoich talentów, ponieważ to może zaprocentować na przyszłość. Nowy rok może przynieść Wam również korzystną sprzedaż nieruchomości, zamianę mieszkania albo kupno nowego. Wspaniały rok na zmianę miejsca zamieszkania i wszelkie modernizacje. Szczury, które zajmują się sportem mają szansę poprawić swoje wyniki i wzbić się na wyżyny dobrej formy. W miłości będziecie mieli dużo szczęścia. Poczujecie się bezpieczni, obdarzeni miłością i opieką. Szczury, które są w związkach mogą mieć problem ze zrozumieniem potrzeb swojego partnera. Powinniście poświęcić więcej czasu na rozmowę z drugą połówką, by załagodzić napięcie, które jest wyczuwalne w domu. Rozważne i spokojne postępowanie pomoże Wam pokonać wszelkie przeszkody. Nagroda za wzmożony wysiłek może okazać się większa niż się spodziewacie. Szczury, które są samotne mają szansę na nawiązanie, co najmniej kilku nowych znajomości, gdzie jedna z nich może być bardzo, bardzo trwała.

Bawół - W pierwszej połowie nowego roku możecie odczuć niepokój związany z Waszą pracą. Plany mogą się opóźniać, szef może nie doceniać Waszych wysiłków, a współpracownicy podrzucą kłody pod nogi. Decyzje, które będziecie podejmować w pracy - mogą okazać się mylne. Bacznie uważajcie by nie podejmować zbyt dużego ryzyka w kwestii interesów. Bawoły powinny również bardzo szczegółowo czytać umowy, które podpisują, ponieważ istnieje zagrożenie, że ktoś będzie chciał Was oszukać bądź w pewien sposób wykorzystać. Rozpoczynanie jakichkolwiek inwestycji czy interesów odłóżcie na dalszy plan, ponieważ już druga połowa roku ma szansę przynieść dla Was odmianę Losu. Już na jesieni macie szansę zakończyć złą passę. Problemy okażą się całkowicie przejściowe, a Wy wręcz rozkwitniecie w kwestii pracy. Rok 2013 ma szansę przynieść Wam jeszcze podwyżkę, awans i bardzo korzystną zmianę stanowiska lub pracy. Nie powinniście obawiać się zmieniać branży, ponieważ to również może okazać się kluczem do sukcesu. Życie rodzinne będzie wyjątkowo harmonijne i zorganizowane. Wasza druga połówka będzie się starać rozumieć Wasze potrzeby i starania. W miłości będziecie czerpać pełnymi garściami. Bawoły, które są w związku będą miały szansę wzbogacić swoją relację i rozbudzić namiętność w sypialni. Nie licząc kilku drobnych konfliktów, które będą szybkie i gwałtowne jak burza, wszystko będzie układać się po Waszej myśli. Ci, którzy jeszcze są samotni mają szansę przeżyć wspaniałe miłosne przygody, ponieważ rok 2013 tylko czeka by popchnąć kogoś wprost w Wasze ramiona. Zapanujcie nad wstydliwością, nie bójcie się pierwsi nawiązać kontaktu. Znajomości, które nawiążecie w tym roku mają szansę wzbogacać Wasze życie przez wiele lat.

Tygrys - W życiu zawodowym postarajcie się być skupieni, ostrożni i opierajcie wszystkie swoje decyzje na faktach. Wasza intuicja może Was nie mylić, ale najmniejszy błąd może Was dużo kosztować. Rok 2013 nie należy dla Was do najłatwiejszych względem pracy, ale potraktuje Was sprawiedliwie. Konsekwencja w działaniu i rzetelność sprawi, że pokonacie wszelkie trudności. W nowym roku macie szansę otrzymać wsparcie ze strony osoby na stanowisku. Bardzo energiczna osóbka wesprze Was w podejmowaniu decyzji, a także pomoże Wam rozszerzyć horyzonty na nowe możliwości. Nie bójcie się nowych kontaktów zawodowych, dzięki pomocy, którą otrzymacie - będziecie mieli szansę na przełamanie dotychczasowych ograniczeń i realizowanie własnych marzeń. Tygrysy podczas swych działań powinny szczególnie uważać na nowe umowy, które zawierają. Wasza decyzja musi być przemyślana i pewna, jeżeli cokolwiek budzi Wasze wątpliwości to nie ryzykujcie. Życie miłosne Tygrysów całkowicie rekompensuje czarne chmury, które wiszą nad Waszą pracą. Partner jest wierny, lojalny, darzy Was szczerą miłością. Wasza namiętność ma szansę rozpalić w Was uczucie, które już dawno schowało się w kącie. Po raz drugi będziecie mieli szansę by rozkochać w sobie partnera i samemu odczuć ,,motylki w brzuchu". Samotne Tygrysy mają szansę zapoznać osobę, której towarzystwo wpłynie na całe Wasze postrzeganie świata. Rok 2013 pragnie Wam przynieść miłość, która Was odmieni i wydobędzie z Was najlepsze cechy charakteru. Warto zwrócić uwagę również na młodsze towarzystwo, gdzie istnieje wzmożona szansa na spotkanie drugiej połówki. Korzystna może się okazać dla Was myśl o podróży zagranicznej. To może być niezapomniane przeżycie, warte oszczędzania i kilku wyrzeczeń.

Zając - Rok 2013 może sporo zamącić w życiu uczuciowym Zajęcy. Przed Wami możliwość nowego uczucia, miłości albo nowego związku, w którym możecie odnaleźć więcej smutku niż radości. Szczególną uwagę należy zwrócić by zbyt szybko nie ufać nowopoznanym osobom. Zbytnia wylewność czy zbyt szybkie decyzje wiązania się - mogą okazać się istną pułapką. Uzbrójcie się w cierpliwość i wstrzemięźliwość by otrzymać szansę na prawdziwe uczucie i ominąć ,,pułapkę" niszczącej namiętności. Zające, które są w związku mają większą szansę by ominąć ryzyko toksycznej znajomości, natomiast samotni muszą być ostrożni ponad miarę. Poza tym wielkim ostrzeżeniem w sferze uczuć, nowy rok niesie ze sobą również możliwość poczęcia potomka lub ogólnego powiększenia rodziny. W życiu zawodowym oczekiwane zmiany mogą się opóźniać, ale mimo wszystko nie należy rezygnować ze swoich planów. Wasza sytuacja w pracy będzie stabilna, mimo że w firmie jest lub może pojawić się redukcja etatów. Wasza samoocena ulegnie poprawie, realnie ocenicie swoje możliwości i będziecie mieli szansę zawalczyć o wyższą pozycją w pracy, jeśli na to od dawna zasługujecie. To będzie walka o słuszną sprawę, a Wasz urok osobisty wspomoże Was przy stresujących negocjacjach. Możliwość nowych inwestycji pojawi się niestety nie prędko. Rok 2013 może również okazać się niekorzystny w kwestii zmian życiowych - przeprowadzek, zmian pracy itp. Zające, które obecnie poszukują pracy - mają szansę na otrzymanie bardzo dobrej oferty i trwałe poprawienie sytuacji finansowej. Planowane w 2013 roku podróże mogą okazać się bardziej kosztowne niż będziecie się spodziewać. Bacznie pilnujcie swoich wydatków i postarajcie się nie zadłużać u najbliższych, ponieważ może to spowodować wiele niepotrzebnych kłótni i docinków.

Smok - Nowy rok niesie dla Smoków wiele nowych możliwości w kwestii interesów, inwestycji i pracy. Wasza pozycja w pracy ma szansę się znacznie umocnić, a z czasem zyskacie szansę na wyższe stanowisko. Przed Wami czas rozwoju intelektualnego, kursów, szkoleń. Wasza wrodzona inteligencja pozwoli szybko zdobyć nowe doświadczenia i powiększyć zasób portfela. W pracy macie szansę wykazać się inicjatywą - pozyskać nowych klientów, dokonać korzystnych transakcji handlowych. Wasz sukces będzie osiągnięty dzięki systematycznej pracy i praktycznym pomysłom. Smoki mają szansę by z nowym rokiem dokonać, co najmniej jednej bardzo dochodowej inwestycji, a nawet stworzyć biznes rodzinny na długie lata. W życiu uczuciowym Smoki nie mają niestety tyle szczęścia ile w interesach, być może, dlatego że poświęcają się swoim pomysłom i rzadko potrafią znaleźć czas dla siebie. Rok 2013 przyniesie Wam bujne życie towarzyskie i przyjaciół, na których będziecie mogli liczyć w trudnych sytuacjach. Samotne Smoki mają szansę poznać kogoś wyjątkowego właśnie dzięki swoim znajomym i przyjaciołom. W życiu rodzinnym wraz z Nowym rokiem nastąpi harmonia i zrozumienie. Macie duże poparcie wśród swoich krewnych, którzy będą chcieli wspierać Was we wszelkich decyzjach. Ci, którzy są w związku mogą w nowym roku odczuwać niepokój i trudności w relacji z partnerem. Wasza nić porozumienia może zostać przerwana przez nieuwagę i brak wspólnie spędzanego czasu. Warto, chociaż jeden wieczór poświęcać całkowicie drugiej połówce - to może Was uchronić przed najgorszym. Wszelkie dalekie podróże w nowym roku są niewskazane ze względu na ryzyko wypadku bądź kradzieży, dlatego nim wyruszycie w podróż to rozpatrzcie możliwość ubezpieczenia się na wszelkie niedogodności.

Wąż - W sferze pracy nie czeka Was wiele nowości. Rok 2013 przepłynie pod znakiem stagnacji. Zmiana pracy nie jest Wam szybko pisana, co nie oznacza, że po dłuższych staraniach nie poradzicie sobie z tą sprawą. Nowy rok może przynieść Wam wypłatę odszkodowania, darowiznę czy spadek. Większa suma pieniędzy będzie miała szansę wspomóc Wasz budżet na długi czas. Węże jak mało, kto potrafią radzić sobie z trudnościami i dystansować się od problemów. Z godnością przyjmujecie wyzwania od Losu i dobrze orientujecie się w każdej sytuacji. Nowy rok nie będzie dla Was większym zaskoczeniem w finansach. Macie szansę przeprowadzić kilka dobrych, opłacalnych operacji finansowych. Węże, które posiadają własną działalność odrzucą to, co zbędne i odnajdą niszę na rynku by pomnożyć swój kapitał. Będziecie mieli szczęście w inwestowaniu pieniędzy, a wszelkie modernizacje otworzą Wam drzwi na nowe profity. W kwestii uczuć rok 2013 może przynieść jednak wiele do życzenia. Przed Wami możliwość niechcianego spotkania, które spowoduje niezręczną sytuację między Wami a drugą połówką, a także plotki, które jak zatrute sztylety będą powoli podtruwać Waszą relację. Nim uwierzycie w czyjeś oszczerstwa to wyjaśnijcie sytuację. Małe niedopowiedzenie może okazać się przyczyną kłótni a nawet rozstania. Węże powinny być również szczególnie wyczulone w kwestii ,,mieszania się" rodziny do Waszych spraw prywatnych. Ci, którzy są samotni nie mają szczęścia w tym roku by odnaleźć miłość na całe życie. Rekompensatę odnajdziecie w postaci wiernego grona przyjaciół i możliwości zawarcia kilku ciekawych, wręcz szalonych nowych znajomości.

Koń - Osoby spod znaku Konia w miłości nie odnajdą spokoju, ani harmonii. Rok 2013 przebiegnie pod znakiem gwałtowności, namiętności i ciągnących się w nieskończoność kłótni i przekomarzań. Nowy rok będzie obfitował w ogrom miłosnych uniesień, a Konie zaczną czuć się zaniepokojone osaczającymi ich emocjami. Osoby, które są w związku mogą stanąć przed poważnym wyborem, a decyzja okaże się trudniejsza niż przypuszczaliście. Możliwe są dla Was zaręczyny, ślub, ale także decyzja o tym czy chcecie być dalej razem. Każda decyzja powinna być przemyślana, dajcie sobie więcej czasu, nie bójcie się zwlekać z odpowiedzią, ponieważ tu każdy dzień będzie działał na Waszą korzyść. Samotne Konie będą miały szansę uczestniczyć w nowym roku w wielu uroczystościach. Nie omijajcie wydarzeń, które wydadzą się Wam nudne, ponieważ nawet na czyimś chrzcie, komunii czy ślubie - macie szansę poznać bardzo ciekawe osoby. Rok 2013 bardzo dobrze wpłynie na Wasz odbiór otoczenia. Konie będą potrafiły rozróżniać ludzi fałszywych, od ludzi szczerych i lojalnych. Wasza intuicja nie powinna się często mylić, a Wy sami wiecie, że nie w każdym warto doszukiwać się przyjaciela. Dla przeciwwagi rok 2013 szykuje Wam dobrą passę w sferze pracy. Dostaniecie szansę na rozwinięcie skrzydeł i większe zarobki. Sumienność i wytrwałość pomogą Wam w realizacji zamierzonych planów. Pamiętajcie by doprowadzić wszelkie rozpoczęte przedsięwzięcia do końca. Konie w nowym roku będą uczyły się nie poddawać.

Koza - Rok 2013 może nie być ulubionym rokiem dla urodzonych pod znakiem Kozy. W sprawach związanych z pracą może powstać wielki zamęt. Informacje, które będziecie otrzymywać mogą wprowadzić Was w błąd. Sprawdzajcie swoich informatorów, a także potwierdzajcie wiadomości, z co najmniej dwóch różnych źródeł informacji. Kozy mogą odczuwać w nowym roku dużą presję, a praca dla nich będzie dużym źródłem stresu. Oglądając się na działania innych możecie narazić się na konflikty. Zwróćcie szczególną uwagę na Wasze dokumenty, na ich poprawność i kompletność, bo właśnie nowy rok może przynieść Wam niespodziewaną kontrolę lub problem w urzędzie. W sprawach miłosnych Kozy mogą czuć się niezrozumiane bądź niedoceniane przez partnera. Wasze starania nie będą tak zauważalne jak kiedyś, nie zawsze usłyszycie podziękowanie za wykonanie Waszej pracy. Atmosfera w domu może nie być już tak wesoła jak niegdyś. Troski mogą Was przytłoczyć i nieco oddalić od siebie. Rok 2013 nie będzie pomagał Wam w nawiązywaniu kontaktu czy porozumienia, wręcz istnieje ryzyko, że mocno oddalicie się od swoich drugich połówek, ale Los będzie starał się pchnąć Was w ramiona innych osób. Wasza miłość i wierność może zostać poddana próbie. Kozy, które są samotne nie będą miały problemu z nawiązywaniem znajomości, lecz kłopot będzie leżał w trwałości nowych relacji. Wszelkie zaplanowane podróże powinny odbywać się planowo, bez większych przeszkód. Szczególnie dobry wpływ na Kozy w 2013 roku może mieć aktywny wypoczynek, który pomoże zniwelować stres i odciąć się od problemów.

Małpa - W roku 2013 w miłości dla Małp nie będzie rzeczy niemożliwych. Wasza praca nad związkiem będzie przynosiła dobre plony. Wszelkie decyzje, jakie wspólnie podejmiecie będą korzystne dla Was obojga. Małpy będą miały szansę czerpać z miłości pełnymi garściami. Wasze życie intymne będzie sprawiało Wam więcej satysfakcji niż zwykle, a wszelkie innowacje na stałe zagoszczą w Waszym repertuarze. Małpy starające się o potomstwo będą miały wielkie szanse na powodzenie. Samotni będą mieli szansę odnowić zerwane niegdyś kontakty i powrócić myślami do swojej przeszłości. Napływ wspomnień może zmotywować Was do zmian i poszukiwania nowych priorytetów. Wasza umiejętność nawiązywania kontaktów jest naturalna, dlatego nie będziecie mieli większych kłopotów by powiększyć grono znajomych. Gdy wybierzecie osobę, która wpadnie Wam w oko, to bardzo możliwe, że nie będziecie sami starać się o jej względy. Może czekać Was poważna rywalizacja, ale Wasze szanse są naprawdę duże. Nowy rok w kwestii pracy może roztoczyć nad Wami czarne chmury. Bacznie uważajcie na swoją pozycję, gdyż będzie ona zagrożona. Możliwa nagła obniżka płac, redukcja premii czy nawet utrata pracy. Małpy, które prowadzą firmę mogą odczuć poważne kłopoty z płynnością finansową, zadłużyć się, a nawet zamknąć firmę. Nagłe niekorzystne zdarzenie przyniesie Wam jednak dużo dobrego. Zmotywuje do korzystnej zmiany pracy, branży czy podejścia do życia. Mimo wszystko uda Wam się zapanować nad wszystkim. Wszelkie nowe inwestycje są niestety odradzane. Małpy, które posiadają zwierzęta powinny również zwrócić na nie szczególną uwagę, ponieważ pupile mogą mieć kłopoty ze zdrowiem. Podróże zagraniczne i krajowe powinny mieć spokojny przebieg, warto zwrócić jedynie uwagę na sprawność środków transportu.

Kogut - Osoby urodzone pod znakiem Koguta mogą czuć się w nowym roku niestabilnie względem miłości. Niejeden z Was będzie borykał się z problemem wyboru uczuciowego, bądź całkowitej rezygnacji ze związku. Wasza relacja z partnerem stopniowo może zacząć tracić na trwałości i nie będzie już miała dla Was takiej wartości jak wcześniej. Problemy mogą nie być bardzo poważne, wystarczy, że nie spędzacie razem czasu, a między Wami będzie rosła wielka ,,ściana niedopowiedzeń i niezrozumienia". Stąd może pojawić się żal rozczarowanie kwestią miłości. Rok 2013 może kusić by pozostawić swój stały (stary) związek i odejść do nowego partnera. Z pomocą w ratowaniu Waszego związku może przyjść Wasz przyjaciel, który pomoże poważnie przemyśleć Wasz dylemat. Nawet młodsza od Was osoba może okazać konstruktywne podejście do problemów natury miłosnej i umiejętnie będzie Wam podpowiadać. Oczywiście ostateczne decyzje powinniście podejmować całkowicie samodzielnie, a nie powinny być to decyzje gwałtowne i szybkie. Koguty, które są wolne - mają szansę w tym roku zapoznać kilku potencjalnych partnerów, ale nie będą potrafiły podjąć jednoznacznej decyzji. Wasze związki w nowym roku mogą okazać się nietrwałe. Korzystną dla Was porą zawierania znajomości okaże się jesień, wtedy możecie poznać kogoś naprawdę godnego uwagi. W sprawach pracy rok 2013 przyniesie dużo dobrego. Dla prowadzących własną firmę może pojawić się szansa na ciekawy kontrakt zagraniczny, nowych kontrahentów i poszerzenie działalności. Koguty nie powinny się bać żadnych delegacji czy zmian miejsca pracy. Ruch czy przemieszczanie dla Was będzie korzystnym posunięciem. Bardzo możliwe, że dostaniecie bardzo dobrą pracę poza miejscem zamieszkania, a po czasie możecie mieć szansę przeprowadzić się.

Pies - Osoby urodzone pod znakiem Psa mają szansę odetchnąć z ulgą w sprawach miłosnych. Osoby, które są w związku poczują się bezpieczne, szanowane i kochane. W Waszej relacji może nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, ale powinniście być z tego powodu bardzo szczęśliwi. Związek Psa ma szansę pomału się rozwijać i stabilizować. Wasze kłótnie nie mają tak gwałtownego przebiegu jak kiedyś, nowy rok tchnie w Was harmonię i chęć sformalizowania związku. W Waszej rodzinie ma szansę zapanować zgoda, dawne spory zostaną rozwiązane lub zapomniane. W kwestii uczuć powinien zakończyć się trudny okres. Psy, które są samotne mają szansę w 2013 roku związać się z godną zaufania osobą, a relacja ma szansę zostać związkiem na stałe. Uważajcie tylko na znajomości internetowe, ponieważ tutaj możecie bardzo się zawieść, a nawet znaleźć się w niebezpieczeństwie. W kwestii pracy Psy nie powinny porywać się na wprowadzanie wielu innowacji. Zmiana pracy czy stanowiska może okazać się nietrafionym pomysłem. Ilość obowiązków może okazać się dla Was zbyt dużym ciężarem. Wszelkie decyzje konsultujcie z zaufanymi ludźmi. Współpracownicy mogą okazać się nielojalni i lubiący plotki, zważcie, co i kiedy mówicie, ponieważ Wasze słowa mogą zostać źle zrozumiane i przekręcone, co wzbudzi negatywne emocje do Waszej osoby. Wszelkie podróże podjęte przez Psa niosą ze sobą prognozę małej awarii bądź wypadku, więc postarajcie się być wyjątkowo ostrożni.

Świnia - Rok 2013 otwiera przed Świniami okno na świat w każdej sferze Waszego życia. Życie uczuciowe ma szansę rozkwitać, a więź z partnerem umacniać się. Wszelkie problemy, które mieliście dacie radę rozwiązać wspólnie. Potrzeba Wam tylko czasu, aby poradzić sobie z trudnymi dla Was sytuacjami. Rok 2013 ma szansę wnieść w życie Świń nowego potomka. Warto już dziś zastanowić się nad słusznością decyzji o powiększaniu rodziny. Osoby, które są jeszcze samotne znajdą się pod protektoratem starszej od siebie osoby. Nowy towarzysz ma szansę nauczyć Was wielu istotnych praw rządzących się w sferze związków i romansów. Nauka nie musi być wcale przyjemna, ale naprawdę okaże się pożyteczna i wiele wniesie do Waszego życia. W nowym roku mogą Was czekać podróże związane z nauką lub pracą, delegacje, a także możliwość dokształcenia się. Napotkacie na ludzi potrafiących dzielić się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, to okaże się bardzo istotne dla Świn, które kontynuują naukę. Sfera pracy wygląda spokojnie, bez większych problemów, ale też bez ogromnych nowości czy możliwości. Wszystko będzie powoli się układało, ominą Was większe problemy. Macie szansę zmienić pracę i polepszyć swoje finanse, lecz nie będzie to niestety znacząca dla Was zmiana. Rok 2013 jest też wspaniałym czasem dla Świń walczących z nałogami. Właśnie teraz nadszedł ten czas, kiedy naprawdę możesz się uwolnić od swojego uzależnienia.


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji