widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-12-21

Horoskop 2021

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Horoskop 2021" przygotowanym przez naszego eksperta Szeptunka Yosei.Baran ma najwięcej energii, spośród trzech znaków ognia. Najbardziej intensywną intuicję i silną wolę działania i sukcesu. Baran uwielbia sprawiać radość innym, nie oczekując niczego w zamian. Lubi widzieć, jak ktoś dostaje prezenty, uśmiech, towarzystwo. Baran to niesamowity przyjaciel.
Rok 2021 będzie dobrym i udanym rokiem, który zaskoczy zwłaszcza tych, którzy kiedyś nie docenili Barana. Rok 2021 okaże się rokiem towarzyskim, w którym wyjdziesz z izolacji, z której przebywałeś w minionym roku. Wszystkie bariery znikną, a twój duch będzie wolny od wszelkich ograniczeń. Będziesz miał nieograniczone możliwości rozwoju swoich umiejętności osobistych, ale i zawodowych.
Najlepsze miesiące w 2021 dla Barana to miesiące wiosenne: marzec i kwiecień, ale także listopad. Szczęśliwe dni: wtorki i czwartki, kiedy Baran może z powodzeniem prowadzić każdą aktywność. W tym roku osoby z pod znaku Barana podejmą w swoim życiu pewne decydujące i ostateczne decyzje. Saturn i Jowisz będą działać na twoją korzyść, umożliwiając ci rozpoczęcie rzeczy, które będą przynosić korzyści w szerszej perspektywie.
Między 15 lipca a 19 grudnia to czas, który da Baranowi okazję do ponownego odkrycia i odzyskania odwagi do działania, walki o siebie i zdobycia tego, czego pragnie. Marzec i kwiecień są wyjątkowe, a dla tych, których urodziny przypadają blisko 21 marca i 19 kwietnia, spodziewają się nowych okazji do zaprezentowania się przed lub pod koniec września i października. Od tego czasu relacje w ogóle wzbogacą i rozwiną się w twoim życiu.Byki kochają przyrodę, zwierzęta, zakładają ogrody i są bardzo szczęśliwe, gdy mogą pracować z naturą.
Urodzeni w tym znaku będą mieli cudowny i szczęśliwy rok pod względem uczuciowym, ale i zawodowym. Rok 2021 upłynie pod znakiem zmiany w tych aspektach życia.
Luty, kwiecień i maj to najlepsze miesiące na odkrywanie nowych miejsc i podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowej wiedzy. Byki kochają muzykę i sztukę, są towarzyskie i mają bardzo rozwinięte poczucie humoru. Są zmysłowe, romantyczne, jednak bywają również uparte. Pod wpływem planety Uran w tym roku może dojść do niepewności lub zmian. Połączenie planet Wenus z Plutonem, które nastąpi trzykrotnie w 2021 roku, zwiększy potrzebę poszukiwania uczucia i miłości. Duże prawdopodobieństwo, że niektóre Byki zmienią pracę, a nowopoznana osoba, będzie ich mentorem, aby mógł pewnego dnia rozpocząć pracę na własny rachunek.Bliźnięta to męski, powietrzny, intelektualny znak, którym rządzi Merkury. Bliźnięta mają imponujące zdolności intelektualne oraz łatwość komunikacji
Rok 2021 to dobry rok, zapowiadający szczęśliwe życie rodzinne, cierpliwe podejście do realizacji wszystkich planów i marzeń oraz potrzebę rozwoju przede wszystkim zawodowego. Będzie to pracowity rok, ale przyniesie Bliźniętom dużo satysfakcji, a sierpień i wrzesień to najlepsze miesiące na zakończenie wszystkiego, co Bliźnięta zaplanowały. W 2021 roku ciekawość pozwoli Ci na rozwój kariery, o której wcześniej nawet byś nie pomyślał,
Merkury znajdzie się w retrogradacji między 29 maja a 22 czerwca, a planety radzą unikać nowych planów w tym czasie, uważnie obserwować to, co już rozpoczęte, co wiąże się z podpisanymi zobowiązaniami.
Singiel Bliźniak będzie miał okazję poznać miłość w podróży. Poznasz kogoś wyjątkowego lub spojrzysz na swojego partnera w nowym świetle. Wenus przyniesie wiele możliwości w 2021 roku. Rządzić będzie pieniędzmi, miłością, partnerstwem, wszystkim, co najważniejsze, a ponieważ są to główne elementy życia, można je poprawiać i ulepszać cały czas.
Rak to czwarty znak zodiaku w Zodiaku. Rozpoczyna się 22 czerwca, a kończy 22 lipca.Rak mężczyzna jest wspaniałym ojcem i zawsze będzie dumny ze swoich dzieci, dla których jest wychowawcą i przyjacielem. Kobieta spod znaku Raka jest najbardziej kobiecym znakiem z całego Zodiaku, w klasycznym znaczeniu tego słowa. Jest wspaniała matką, namiętną i subtelną kochanką.
Rok 2021 będzie szczęśliwym rokiem dla osób spod znaku Raka, a oni będą w stanie osiągnąć wszystkie cele, które sobie na ten rok wyznaczyli. Żeby osiągnąć te cele, musisz Raku nauczyć się opanowywać swoje emocje i uśpić swoja niepewność i brak wiary w swoje umiejętności.
Czerwiec i sierpień to Twój czas, a dzięki wytrwałości, optymizmowi i ambicjom uda Ci się zrealizować wszystkie plany, nawet te najbardziej wzniosłe. Ten rok jest dobry na urodzenie dziecka, a niektóre Raki rozpoczną nowy związek. Dodatkowe obowiązki mogą w tym roku wystawiać na próbę Twoją lojalność i zaangażowanie w relację, którą już posiadasz.. W pracy możesz dostać szansę rozwoju, ale bardziej charytatywnie niż zarobkowo. Mimo to z czasem da to awans lub podwyżkę.Lew to doskonały towarzysz i przyjaciel, sprzymierzeniec i uczciwy doradca. Lew nigdy nie mógł nikogo skrzywdzić, ponieważ ich duchowa szlachetność jest nieskończona.
Dla Lwa rok 2021 będzie rokiem nowych projektów, nowych możliwości. Twój talent biznesowy będzie bardzo wydolny i będziesz mógł skorzystać z ułatwień, w jakich sprzyjają planety. W tym roku będziesz cierpliwy, bardziej przenikliwy i zdecydowanie wytrwalszy. Do wszystkich aspektów, zarówno prywatnych, jak i zawodowych, będziesz podchodził bardzo odpowiedzialnie.
W marcu i kwietniu Lwy będą bardzo pomysłowe, oryginalne i skłonne do odkrywania nowego. Osoby pracujące w naukowych badaniach z dużym prawdopodobieństwem uzyskają nieoczekiwanie dobre wyniki i sukcesy w swojej dziedzinie. Możesz liczyć na swoją intuicję, i podążać za głosem serca, w tym roku Cię nie zawiedzie.
Przez cały 2021 masz szansę zostać liderem w pracy. Istnieje duża szansa poprowadzenia zespołu lub otrzymania awansu w obecnej firmie. A końcówka roku przyniesie dochodowy sukces. W swoim towarzyskim życiu silna osobowość sprawi, że będziesz popularny. Upewnij się, że nie ignorujesz potrzeb swojego partnera, żeby Twój egoizm nie zwyciężył. Gdy będziesz hojny i otwarty, pozwolisz zabłysnąć swojej naturze. W tym roku możesz umocnić swój obecny związek.Dla Panny rok 2021 będzie tym, w którym uda się kontynuować wszystkie rozpoczęte projekty a nawet zacząć nowe. Małymi kroczkami, ale konsekwentnie dojdziesz do celu. Jowisz wpływa na Twoje życia dawkę szczęścia w każdej z twoich potrzeb. Wygląda na to, że planety świecą dla Ciebie, zwłaszcza w życiu finansowym i mogą pojawić się nieoczekiwane dodatkowe zarobki.
Inwestując pieniądze kieruj się swoją intuicją, nie słuchaj innych, bo możesz ponieść straty. Okres na uzyskanie nieoczekiwanego dodatkowego dochodu nastąpi pod koniec roku, we wrześniu, październiku i listopadzie. Rok 2021 nie przyniesie już tylu kłopotów, co w przeszłości. Możesz znaleźć okazję do rozpoczęcia nowego związku, lub ożywić albo odmienić swój obecny związek dzięki lepszej i spokojniejszej energii. Pod względem finansowym będzie to bardzo produktywny rok, a przewidywane inwestycje okażą się opłacalne.
Jowisz pozostanie w Twoim znaku do końca września 2021 roku i przyniesie Ci korzyści, jeśli chcesz iść do przodu w swoim życiu.Wagi wzmacniane przez planetę Wenus, są zwolennikami pokoju, piękna i harmonii. Są wielkimi dyplomatami dzięki wewnętrznym impulsom do utrzymania równowagi.
Rok 2021 będzie bardzo szczęśliwy, otworzą się drzwi do sukcesu, wzrosną szanse na awans, wzrośnie również pozycja Wagi w firmie.
W marcu i kwietniu poczujesz ulgę. Współpraca zacznie się klarować. Pojawią się grupowe projekty z udziałem, słuchaczy czy publiczności. Waga będzie cieszyła się popularnością i wsparciem. W drugiej połowie roku mogą pojawić się drobne problemy ze zdobyciem pieniędzy lub po prostu zbyt wiele ich wydasz. Uważajcie, szczególnie w sierpniu i grudniu Ten rok to czas osobistego rozwoju i podnoszenia duchowości. Nadal będziesz popularna w swoich kręgach. Będziesz mieć kilka okazji, aby się zakochać, ale upewnij się, że wybierasz mądrze, zanim zaangażujesz się w związek z konkretną osobą. Praca i aspekty związane z nauką, studiami mogą stać się nieco trudne podczas retrogradacji Merkurego, czyli 27 września - 18 października 2021.Skorpion wodny znak kobiecy- bardzo emocjonalny rządzony przez Marsa i Plutona. Ludzie z pod tego znaku potrafią rozbawić w najdziwniejszych okolicznościach i jako jedyni zachowują samokontrolę nawet w trudnych sytuacjach.
Rok 2021 to szczęśliwy czas dla Skorpiona. Osoby urodzone pod tym znakiem powinny się cieszy nadchodzącym czasem zmian. Ten rok będzie hojny, co pozwoli im pracować nad wszystkimi dziedzinami życia. Miłość, praca, ambicje... Masz Skorpionie szczęście. Najszczęśliwsze miesiące dla Skorpionów to kwiecień, maj i sierpień 2021 roku.
Wprawdzie w pierwszych miesiącach 2021 roku możesz czuć się zagubionym i zaniepokojonym niektórymi aspektami związanymi z życiem zawodowym. Jednak starając się zachować otwarty horyzont i zachować otwartość, możesz pokonać te trudności i iść naprzód pełen optymizmu.

Mając dwie planety w innych znakach wodnych i dwie w znakach Ziemi, jesteś Skorpionie dobrze wspierany w większości tego, co zaplanujesz na ten rok. Z planetami w Byku od lutego do czerwca może to być najbardziej produktywny okres w roku. Jeśli chodzi o pracę nad własnymi pomysłami lub poczucie pełni panowania nad sytuacją z tym trzeba poczekać do października i wykorzystywać do grudnia.Strzelec to męski, ognisty znak, nad którym dominuje Jowisz. Jowisz, największa planeta Układu Słonecznego, daje ludziom urodzonym pod tym znakiem mądrość, hojność, duchowość, i silną duchowość.
Rok 2021 może być rokiem, który Strzelec wykorzysta pod każdym względem, rokiem pełnym szczęścia. Pod ochroną Jowisza będą podróżować, a Uran przyniesie wielką miłość. Strzelec w tym roku może też odkryć w sobie talenty twórcze.
Wrzesień i październik to czas dla Strzelców, aby odnaleźć nowy kierunek w miłości. Możecie też podjąć decyzję o zakupie mieszkania czy budowie domu. Jeśli mieszkasz za granicą, masz szansę na ekscytującą przygodę. Podczas podróży poznasz nowych przyjaciół. Sukces zawodowy zależy od pracy zespołowej, korzystniejsze będą prace zbiorowe niż indywidualne. Możesz liczyć na współpracę i nowe sojusze. Ale i przejęcie pałeczki lidera nad grupą.
Dobry stan zdrowia oraz kondycja to obszar, na którym możesz skorzystać. Od końca września do końca roku wzmocni się Twój optymizm i wzlecisz jeszcze wyżej.Koziorożce będą ciężko pracować i rozwiną swoje wrodzone umiejętności. Wszystkie cele i ambicje, spełnią się w tym roku.
Marzec i kwiecień przyniosą zaskakujące zarobki ze źródeł wcale niespodziewanych.
Rok 2021 to jeden z niewielu lat w Twoim życiu, w którym będziesz konkretnie zarabiać na rzeczach, które dodatkowo sprawią ci również przyjemność. Dlatego na tym powinieneś skupić swoją energię! Dołóż do tego dużo wysiłku a osiągniesz niespodziewany sukces. Pracując dla innych możesz liczyć na awans i podwyżkę. Retrogradacja Plutona między 27 kwietnia a 6 października 2021 roku pozwoli ci dokonać całkowitej przemiany wizerunkowej.
Ten okres sprzyja korzystnej przemianie, zmianie sposobu myślenia i postrzegania
Wenus w retrogradacji w Koziorożcu przekona Cię do narzucenia konkretnych granic między pracą a życiem osobisto/towarzyskim, ale jeśli znajdziesz trochę czasu w Twoim życiu może pojawić się romantyczny związek. Jeśli w tym roku mądrze wybierzesz partnera, zwiększasz swoją szansę na długotrwały związek, który może nawet doprowadzić do małżeństwa.
Możesz także więcej podróżować i dzięki temu spotkać tych, którzy również chcą dokonać w sobie zmian. W styczniu możesz podjąć ważne zobowiązanie, które wyznaczy cel do osiągnięcia na cały rok. Najlepszy czas to lipiec - wrzesień.Wodnik jest znakiem umiejętności i mądrości. Znaczna część znanych ludzi na świecie urodziła się w Wodniku lub ma w nim ascendent. To dobrzy przyjaciele, oddanymi bracia i wierni partnerami. Są gotowi do każdego wyciągnąć pomocną dłoń.
Rok 2021 dla Wodnika będzie szczęśliwy i pełen przygód. Dla tych, którzy do tej pory woleli spokojność domowych pieleszy nacisk zostanie położony na podróże i przygotuj się na niespotykane jak dotąd przygody.
Szczęśliwe miesiące w roku to maj i listopad. To czas, gdy możesz zdecydować się na zakup dom, mieszkania lub kawałek ziemi. Również współpraca z przedstawicielami innych znaków zodiaku przebiegać będzie bardzo sprawnie.
Możesz robić postępy, a Twoje wspaniałe pomysły pomogą Ci potwierdzić moc samego siebie. A nawet dokonać imponującego odkrycia.
Retrogradacja Saturna w Wodniku w dniach 23 maja - 11 października może być czasem trudności w dogadaniu się ze zwierzchnikami czy pracodawcą. Za to 2021 to doskonały rok na spędzanie czasu ze znajomymi, poznawanie nowych ludzi i dobrą zabawę. Podczas jednego z takich wydarzeń spotkasz kogoś, z kim nawiążesz prostą i autentyczną więź, która może zaowocować pięknym i trwałym związkiem.


Rok 2021 będzie dynamiczny dla ludzi urodzonych pod znakiem Ryb we wszystkich sferach życia. Będzie obfitował w wydarzenia- po prostu będzie się działo ?
Osoby urodzone pod znakiem Ryby mają wszelkie szanse na zarobienie dodatkowych pieniędzy w listopadzie i grudniu. Ryby będą miały szczęście również w marcu i kwietniu. Retrogradacja Neptuna w Rybach (25 czerwca - 1 grudnia 2021) to złożony okres, medytacji i siły ducha, który okazuje się owocny sentymentalnie. I duża szansa na to, że znajdziesz właściwe uczucie gdyż czas sprzyja dobrej komunikacji. Mając otwarty umysł przyciągniesz wiele możliwości. Możesz znaleźć nową pracę lub otrzymać awans w obecnym miejscu pracy.
W tym roku musisz być wierny sobie i realizować swoje plany, jednak uważaj na buntowniczy okres, który może nastąpić w połowie roku. Od połowy stycznia do połowy marca masz wiele planet, które pomogą Ci w nowych dziedzinach życia - otrzymujesz wsparcie i czujesz, że to jest Twój czas, aby promować swoje pomysły.


Szeptunka Yosei Zapytaj eksperta INFO
Jestem tu dla Ciebie. Jesteś na zakręcie- razem poszukamy drogi.
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 900708 688 900 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 628 9000048 224 628 900 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji