widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-02-03

Horoskop na luty 2021

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Horoskop na luty 2021" przygotowanym przez naszego eksperta Szeptunka Yosei.Skorpion nie powinien spieszyć się z dążeniem do celu, czasami bardzo ważny jest również proces zdobywania doświadczeń. Jeśli chodzi o karierę, koledzy wykazali się dużą zdolnością do pracy, co trochę Skorpiona pobudzi, i zacznie ciężej pracować, aby poprawić swoją pozycję. Jeśli chodzi o relacje partnerskie, Skorpion, który jest w związku na odległość, będzie bardziej tęsknił za drugą połową, co wzmocni jego poczucie samotności, a singiel Skorpion będzie chciał wyjść z samotności. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, można ostrożnie zainwestować i szybko zmienić swoją sytuację ekonomiczną.

Strzelec chce jak najszybciej zakończyć swoje nierealistyczne fantazje i stawić czoła prawdziwemu życiu. Jeśli chodzi o karierę, jego wydajność w pracy bardzo przyciąga wzrok pracodawcy, a szansa na awans jest tuż przed nim i musi tylko ciężko pracować, aby ją wykorzystać. Pod względem emocji ma dużą pewność siebie, nawet jeśli pojawi się rywal, to jest pewny wygranej. Jeśli chodzi o finanse, skorzystaj Strzelcu z rad mądrzejszych ludzi, wtedy możesz dokonać dobrych zmian.

Koziorożce powinny obserwować sam siebie aby zrobić większy postęp. Jeśli chodzi o karierę, postaraj się poprawić swoją zdolność dostosowywania się do zmian, a poradzisz sobie z tym co stanie na Twojej drodze. Jeśli chodzi o relacje, druga połowa jest dla Ciebie bardzo przychylna, co sprawia, że czujesz się bezpiecznie i ciepło. W finansach, nawet jeśli masz trochę wolnych pieniędzy, nie próbuj zbyt łatwo inwestować, ponieważ ryzyko jest zbyt duże w tym momencie.

Wodniku myśl prostszymi ścieżkami, czasami rzeczy wydają się trudne, ale są wcale nie skomplikowane. Jeśli chodzi o karierę zawodową, dobrą okazją jest rywalizacja w miejscu pracy, dzięki której możesz dowiedzieć się więcej i zrozumieć metody komunikacji interpersonalnej. W uczuciach, postaraj się lepiej się poznaj swoja drugą połowę i zwracaj uwagę na każdy jej gest, aby lepiej przyciągnąć uwagę. Jeśli chodzi o finanse, staraj się nie ujawniać niektórych środków, w przeciwnym razie możesz łatwo spowodować straty.

Ryby powinny w lutym ciężko pracować, wtedy osiągną dobre wyniki, a inni odkryją ich doskonałość. Jeśli chodzi o karierę, od koniec roku w ich miejscu pracy jest więcej możliwości, a uchwycenie pewnych punktów zwrotnych da im szansę na poprawę statusu zawodowego. W uczuciach, nie zawsze ufaj Rybko słodkim słówkom ze strony partnera. Praktyczne działania mogą podbić serce drugiej strony. W kwestiach finansowych, ostatnio dochody wzrosły i czas na nagrodę.

Baran niech zwróci uwagę na kontrolowanie swoich zachowań, łatwo jest urazić ludzi i stracić przyjaciół. W karierze, nie myśl o łowieniu ryb na niespokojnych wodach, a zaległości w pracy gdy nie zostaną nadrobione mogą źle wpłynąć na Twoją reputację. Jeśli chodzi o uczucia, bardzo trudno jest spotkać osoby, które są dla Ciebie odpowiednie, a konfliktów emocjonalnych będzie coraz więcej. Finansowo bądź bardziej ostrożny, dbaj o swoje rzeczy, zwłaszcza kosztowności.

Byk powinien utrzymywać dobrą kulturę, aby móc zwiększyć swoją popularność. Jeśli chodzi o karierę, konkurencja między kolegami oczywiście wzrosła i trzeba ciężko pracować, aby przynajmniej nie zostawać w tyle. W uczuciach, jeśli spotkasz właściwą osobę, bądź gotów dużo dawać, a proces dawania sprawi, że będziesz szczęśliwszy. Jeśli chodzi o finanse, nie wyrażaj zbytniej chęci zarabiania pieniędzy. Łatwo jest być celem złoczyńców więc uważaj, aby nie dać się oszukać.

Bliźnięta będą miały silną aurę, która może sprawić, że ludzie wokół nich będą częściej i mocniej ich dostrzegać. Jeśli chodzi o karierę, nie zawsze narzekaj na swoją obecną pracę, jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany, wykaż się inicjatywą, aby o nią walczyć, a może zyskasz większe możliwości. Jeśli chodzi o relacje partnerskie, Bliźnięta będą trochę nadwrażliwe i sentymentalne, ale na szczęście druga osoba jest na tyle uważna, że poczują się dobrze. Finansowo, najlepiej jest zostawić obecny status, i nie pożyczaj pieniędzy przyjacielowi- gdzie zaczyna się kasa kończy przyjaźń.

Rakbędzie bardzo szczęśliwy i może w pełni poczuć ciepło rodziny. Jeśli chodzi o karierę, tak długo, jak ciężko pracujesz teraz, twoje zalety zostaną docenione przez szefostwo. Gdy chodzi o uczucia, druga strona bardzo mocno będzie się starać, co sprawi, że poczujesz się niezwykle szczęśliwy, a nawet ludzie wokół zaczną Ci zazdrościć. Sytuacja finansowa: lepiej jest zbić fortunę dyskretnie, a działanie po cichu może uczynić je bardziej dochodowym.

Lew powinien mieć początek i koniec w robieniu rzeczy zaplanowanych, nie poddawaj się w połowie, łatwiej będzie to zrobić za jednym zamachem. Jeśli chodzi o karierę, nie spiesz się z działaniami, najpierw lepiej przemyśleć, a następnie wykonać pracę zgodnie z planem, będzie to bardziej efektywne. W uczuciach, nie jesteś wystarczająco aktywny i zawsze traktujesz to biernie, a to może zagrażać rozpadem. Finansowo warto współpracować w celu zarabiania pieniędzy . Postaraj się jednak o to by nie współdziałać w kwestiach pieniężnych z przyjacielem

Panna powinna bardziej troszczyć się o swoich rodziców .W tym czasie może to być najważniejszy z waszych celów. Jeśli chodzi o karierę, zaufaj swojemu kierownictwu w miejscu pracy gdyż jest godne pochwały i twoje umiejętności zamieni w sukces. Jeśli chodzi o uczucia, trzeba o nie aktywnie walczyć, prawdziwa miłość nie może czekać, trzeba przejąć inicjatywę aby nie żałować. Jeśli chodzi o szczęście finansowe, łatwo jest stracić pieniądze, zwłaszcza gdy podczas zakupów kierujesz się decyzjami innych.

Waga powinna zwracać uwagę na wzmacnianie własnych możliwości, a doskonalenie siebie sprawi, że stanie się stabilniejsza. Jeśli chodzi o karierę zawodową, należy zwracać uwagę na priorytet w swojej pracy, nie opóźniać projektów z powodu drobiazgów i zwiększyć wydajność. W uczuciach, musisz skorygować swoje nastawienie, nie można udawać kogoś kim się nie jest-przez całe życie. W finansach nawet jeśli masz pieniądze, nie popisuj się zbytnio, łatwo jest spotkać osoby udające tylko swoja przychylność i sprawić sobie niepotrzebne kłopoty.


Szeptunka Yosei Zapytaj eksperta INFO
Jestem tu dla Ciebie. Jesteś na zakręcie- razem poszukamy drogi.
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 900708 688 900 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 628 9000048 224 628 900 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji