widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-03-11

Jak zaprosić Anioły do swojego domu?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Jak zaprosić Anioły do swojego domu?" przygotowanym przez naszego eksperta Szeptunka Yosei.Anioły - to przedmiot wielu dyskusji. Od aniołów wiary judeochrześcijańskiej do aniołów postrzeganych w myśli New Age, są one wokoło od dawna, niezależnie od tego, czy ludzie wyobrażają sobie ich ze skrzydłami i aureolami, czy jako proste eteryczne duchy. Najprostszą definicją Anioła jest istota nadprzyrodzona, życzliwa dla innych, a wielu uważa, że chcą z nami współpracować, prowadzić nas, a nawet być częścią naszego życia. Mówi się, że są zawsze obecne i zawsze wchodzą w interakcję z naszym życiem , nawet jeśli ich nie widzimy.

Niezależnie od tego, czy jesteś gotowy, aby zmienić swój styl życia, filozofię czy religię, nie zaszkodzi zaprosić do domu trochę kochającej, pozytywnej energii. Przedstawię Ci kroki jakimi możesz zaprosić anioła do swego domu. Nie zniechęcaj się, jeśli nie zauważysz natychmiastowych rezultatów gdyż jest to proces uczenia się i wymaga czasu.

Zaakceptuj i uwierz

Nie uda się zaprosić swoich aniołów, jeżeli serce nie jest dla nich otwarte. Nie oznacza to ,że musisz nie mieć żadnych wątpliwości ani sceptycyzmu, ale upewnij się, że cynizm nie przesłania Twojego umysłu. W ciszy usiądź i pomyśl o Aniołach i poczuj gdzie i jak widzisz swojego opiekuna ze skrzydłami. Albo o sytuacji gdy byłeś przekonany , że ta istota pomogła Ci już kiedyś w życiu.

Ustawić scenę
Wybierz pomieszczenie w swoim domu, którego będziesz używać w tym procesie i przygotuj go. Możesz zapalić pachnące kadzidło, świece i posłuchać relaksującej muzyki. Ustaw wygodne miejsce do siedzenia . Postaraj się zrelaksować tak by poczuć się komfortowo na ile to możliwe, aby nie odrywać Cię od procesu przywoływania, ale upewnij się, że jesteś również w stanie skupić swój umysł na tym co robisz.

Przygotuj swoje serce

Czas na ciszę i spokój. Musisz się skupić i osiągnąć dostęp do swoich czakr. Czakra, na której będziesz się skupiać, to centrum twojego serca lub czwarta czakra. Tutaj możesz uzyskać dostęp do swojego głębokiego spokoju i wewnętrznego światła. Upewnij się, że wizualizujesz to tak, jak gdybyś wyrównywał swoje czakry i powiększał swoje serce.

Teraz skup się na świetle w swoim sercu. Wizualizuj siebie, jak otaczają cię ciepłe promienie i poczuj w ciele jako ciepło , uczucie miłości i spokoju. Powinieneś odczuwać radość, a wszystkie twoje zmartwienia, lęki i wątpliwości powinny zniknąć. Kiedy to wyczujesz, chwyć się poczucia bezwarunkowej miłości i trzymaj się go.

Komunikuj się z nimi

Może to obejmować prośbę o błogosławieństwo, o bezwarunkową miłość i przewodnictwo. Możesz rozmawiać z nimi cicho lub głośno, ale upewnij się, że mówisz ustami i daj im do zrozumienia, że w nich wierzysz. Inne rzeczy, które możesz im powiedzieć, to podziękowanie im za ich zawsze obecną miłość i za to co już nieraz dla Ciebie zrobiły. Poinformuj Anioły, jak są dla Ciebie ważne, nawet jeśli nie myślisz o nich cały czas w swoim życiu. Anioły są istotami miłości i pokoju , więc upewnij się, że odwzajemniasz te odczucia, wysyłając im trochę pozytywnej, zachęcającej energii.

Sztuka polegająca na znalezieniu Anioła to wyciszenie myśli. Spróbuj skupić swój umysł tylko na jednej rzeczy i szukaj częstotliwości, na której one istnieją, czyli miłości, spokoju i komfortu.

Możesz także powiedzieć aniołom, z czym walczysz lub co stanowi wyzwanie dla twojego życia. Ich ograniczenia nie są takie jak nasze, więc zrozumieją wszystko, czym się podzielisz. Kiedy skończysz, upewnij się, że wyrażasz wdzięczność i podziękowanie za ich czas.

Gdy zdobędziesz większe doświadczenie z aniołami, ważne jest, aby zauważyć, że pełnią one różne role , takie jak Anioły radości, miłości, wiary, nadziei, pocieszenia, uzdrowienia. Bez względu na to, czego pragniesz dla swojego domu, ważne jest, aby mieć wiarę, być otwartym i wiedzieć, że przyjdą i podzielą się swoimi czystymi wibracjami z ludzkością.


Szeptunka Yosei Zapytaj eksperta INFO
Jestem tu dla Ciebie. Jesteś na zakręcie- razem poszukamy drogi.
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 900708 688 900 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 628 9000048 224 628 900 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji