widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-07-16

Interpretacja w Labiryncie Myśli

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Interpretacja w Labiryncie Myśli" przygotowanym przez naszego eksperta Aurora Mercouri.
Interpretujemy świat przez pryzmat naszych własnych doświadczeń i tego, w jaki sposób postrzegamy samych siebie. W naszej interpretacji świata mieszczą się także systemy i normy społeczne, wychowanie rodzinne, tradycja, kulturowość, przynależność etniczna, zawodowa, religijna. Owinięci rozmaitymi lękami, rolami, doświadczeniami tworzymy swoją własną interpretację otaczającego nas świata - i nas w otaczającym nas świecie.

Spójrz, jak czasem trudno zrozumieć Tobie prosty przekaz takim, jakim jest - doszukujesz się w nim drugiego dna, złowrogości, oceniania Ciebie, interpretując tworzysz skomplikowany labirynt myśli, który staje się tak gęsty, że w końcu trudno jest Tobie znaleźć z niego wyjście. Czasem zapominasz, że to wyjście istnieje. O bycie w tym labiryncie obwiniasz wszystkich dookoła, przez ich postawę, słowa, źle wstawione w zdanie przecinki... dosłownie, wszystko jest wymówką bycia uwięzionym w labiryncie. A gdyby tak spojrzeć na to życie z perspektywy obserwatora. Spojrzeć na siebie, jak narrator opowieści. Może dostrzeżesz, że usłyszane zdania nie miały Ciebie skrzywdzić, ale dać wskazówkę. Może i nie były po Twojej myśli, bo domagasz się głaskania po głowie, a ktoś jasno przedstawił Tobie obraz sytuacji, który Ty skutecznie zamazałeś swoją perspektywą. Czyż nie pojawiają się w nas silne, wręcz absurdalnie gorące emocje, gdy ktoś mówi nam... prawdę? Prawdę, której nie chcemy zaakceptować? Na którą nie jesteśmy gotowi?
Jeśli nie interesuje Ciebie dana sytuacja, czy dany człowiek - nie pytaj o to. Pytaj o siebie w danej sytuacji. Zapytaj, w którą alejkę labiryntu możesz skręcić, aby być bliżej wyjścia. Odpuść. Weź głębokie oddechy i przygotuj się na podróż do wyjścia z labiryntu Twoich myśli - a zapewniam Ciebie, że tam czeka na Ciebie to, czego w głębi serca pragniesz.Aurora Mercouri


Aurora Mercouri Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Jesteś Czystą Świadomością. Bądź świadomym Twórcą swojego życia. Nie wiesz jak? Chętnie pomogę :)
WOLNY SMS/EMAIL
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 708 022708 708 022 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0870048 227 184 087 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji