widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 022708 708 022 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0870048 227 184 087 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 087 lub 0048 227 184 087

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
Sprawdź :)
Wtorek
wieczorem
Środa
popołudniu i wieczorem
Czwartek
wieczorem
Piątek
popołudniu i wieczorem
Sobota
cały dzień/z przerwami
Niedziela
cały dzień/z przerwami

Informacje

Witaj :)
Tarot i Numerologia to narzędzia, którymi posługuje się podczas pracy z Wami.
Traktuję je, jako wspaniały dar dający nam podgląd na naszą sytuację, potencjał, podgląd uczuć osób o które pytamy, możliwy scenariusz rozwoju wydarzeń, a także wiele, wiele więcej. Karty warto traktować, jako drogowskaz, mapę która pomoże nam żyć pełnią!
Nie jestem związana z tradycjami magicznymi, ale duchowością - dążę do świadomego życia, rozwoju duchowego i również w tym zakresie mogę Tobie pomóc: pokazać Tobie, jak żyć pełnią życia, jak odnaleźć samego siebie pod warstwą oczekiwań, ról społecznych, nakazów, zakazów, ale także rozmaitych traum, które wierzę mogę pomóc Tobie uzdrowić. Jesteś w stanie w pełni uzdrowić swoje życia, kiedy zamiast lęku zdecydujesz się wybrać miłość - miłość do siebie :)
Poza Tarotem i Numerologią zajmuje się również Reiki, a także cudownym narzędziem dla którego nie ma rzeczy niemożliwych - czyli medytacjami. Tworzę medytacje prowadzone indywidualne i grupowe - jeśli chcesz, mogę również dla Ciebie przygotować medytację w intencji o którą mnie poprosisz. Skorzystaj z opcji e-mail, aby skontaktować się ze mną w zrealizowaniu tej usługi - po zapoznaniu się z sytuacją i Twoją akceptacją mojej wyceny, otrzymasz ode mnie w ciągu kilku dni indywidualną medytację w formie mp3 do której możesz wracać, kiedy tylko chcesz :)
Proszę podawać swoje imiona i pełne daty urodzenia.

Zapraszam,
Aurora :)

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji