widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-07-25

Nie mogę dłużej milczeć...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Moi Kochani,
Zdecydowałam się na napisanie tego artykułu, wiedząc, że będę miała wielu przeciwników, nie tylko wśród grona wróżek, wróżbitów i doradców duchowych (tak siebie nazywają).

Ale nie mogę już dłużej milczeć i narażać ludzi na błądzenie w chwytliwej - na te czasy - terminologii i działań niektórych osób, z kręgu szeroko pojętej ezoteryki.

Kochani niech zapalają się Wam czerwone lampki jeśli słyszycie lub czytacie m.in. takie zwroty:

- oczyszczanie karmy..........
- likwidowanie karmy........
- intensywny warsztat........
- mistrzowski kurs 3 stopnia........
- seminarium weekendowe ..........
- wakacje z rozwojem duchowym .......
- wakacje z jogą.......
- 2 dniowy kurs radykalnego...........
- intensywna, radykalna zmiana życia (lub wersja "radykalne rozwiązywanie problemów)........
- 3 godzinne szkolenie zakończone dyplomem .........
- wymazywanie karmy u podnóża piramid (to dosyć rzadkie w porównaniu z powyższymi, ale jak atrakcyjne :)
- grupowe warsztaty medytacji pustki .......
- i ostatnio modne :
seminarium poświęcone temu dlaczego nie działa coś co powinno działać, bo uczyliśmy, że ma działać, a nie działało.........
i tak dalej i tak dalej.........

Kreatywność ludzka nie zna granic ... podobnie jak głupota ..........

Kochani, to nie ma nic wspólnego z duchowością, to tylko nabijanie portfeli pomysłodawców i bazowanie na naiwności ludzkiej i niewiedzy.

Wiele w swoim życiu przeszłam, wiele doświadczyłam dobrego i złego, ale uwierzcie mi NIKT NIKOMU NIE MOŻE NICZEGO DAĆ, NIE MOŻE NICZEGO ZLIKWIDOWAĆ I ZMIENIĆ ZA KOGOŚ .

Na wielu stacjach telewizyjnych, w programach ezoterycznych obserwuję jak wróżki i wróżbici machają wahadłami i wypowiadają słowa m.in. odcinam, likwiduję, do któregoś pokolenia wstecz itp.
Czy ci ludzie mają jakiekolwiek pojęcie co robią ? Czy wiedzą co dalej dzieje się z tymi ludźmi ? Nie mówiąc już o tym czy posiadają wiedzę na temat tego co robią i jak ingerują w duszę człowieka. Czy mają jakiekolwiek uprawnienia do pracy z energiami ? itp.
Wiele jest tu pytań.

Wróżki i wróżbici niech zajmują się solidnym i odpowiedzialnym wróżeniem, a nie pracą z energią szczególnie na czakramach i aurze.
W szpitalach psychiatrycznych jest wiele ludzi (zbyt wiele) po takich działaniach nieodpowiedzialnych ludzi.

Apeluję do Wszystkich osób, które dzwonią, sms-ują do różnych osób, które bawią się w Pana Boga - zastanówcie się dobrze, spytajcie swojego serca - czy chcecie doświadczenia, którego skutków nikt nie jest w stanie przewidzieć ?
Energią nie można się bawić, tu nie ma zmiłuj się i nie pomoże tłumaczenie - niewidziałam/łem.

Niektórzy wróżbici i wróżki posuwają się do oczyszczania członków rodziny z blokad np. w związkach, finansach, alkoholizmu, nałogów, agresji itd.
Kochani pytam Was - czy chcielibyście, żeby ktoś coś robił przeciwko Waszej Wolnej Woli ? np. Wy chcecie palić papierosy, a ktoś chce Was na siłę odzwyczaić różnymi sposobami (taki prosty przykład) lub Wy chcecie jechać na wakacje nad morze, a ktoś Wam mówi, że dla Was dobre będzie spędzić czas w górach itp.
Nawet jeśli ktoś kieruje się dobrymi intencjami, nie wie co dla Was jest tak naprawdę dobre. Niejednokrotnie sami nie wiemy co dla nas jest dobre i pchamy się na własne życzenie w różne sytuacje, dzięki którym cierpimy.
Jest stare przysłowie - dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane - i to jest prawda.

Niejednokrotnie spotykam się z prośbami o różne rytuały magiczne, aby ukochany, ukochana wrócili lub skontaktowali się, żeby w jakiś sposób przyciągnąć ich do siebie, żeby Was pokochali itp.
Zawsze odpowiadam, że nie ingeruję w Wolną Wolę innych.
Z drugiej strony spójrzcie - czy ktoś mógłby Was zmusić do miłości, jeśli tego nie chcecie ? Czy sami, chcielibyście być z kimś, kto odprawiał jakieś magiczne rytuały, a potem magia mija, dowiadujecie się o tym - i jak się czujecie w takiej sytuacji ?

Kochani, każdy z nas ma Wolną Wolę i to jest najświętsze prawo w świecie duchowym i nikt, pod żadnym pozorem nie może łamać tego prawa.
Świat duchowy przestrzega tego prawa bezwzględnie i np. Anioły czy Bóg nie wkraczają w nasze życie - bez zaproszenia. Jedyny wyjątek jest wtedy, gdy jest zagrożenie życia, a jeszcze nie przyszedł czas na nasze opuszczenie ziemi.

Niektóre gwiazdy telewizji ezoterycznej bazują na energii strachu - strzeżcie się ich bezwzględnie.
Mówią o Waszych lucyferycznych energiach, o mających nastąpić tragicznych wypadkach i jakie to macie szczęście, że napisaliście sms-a lub zadzwoniliście, że tylko oni mogą to zrobić nikt inny, że są jednymi, którzy potrafią Wam pomóc itd.
To jakiś horror.

Moja wiedza mówi, że za każde nieodpowiedzialne działania - płaci się. Płaci się w różnej postaci, może to być teraz lub w następnym życiu.
I to jest właśnie prawo karmy - prawo przyczyny i skutku - czyste fizyczne prawo, jest akcja i jest reakcja.
Tylko czasami pytam się swojego serca - jak wiele osób jeszcze będzie skrzywdzonych ? jak wiele osób będzie wciągnięte poprzez niewiedzę, w karmę, nieodpowiedzialnych osób i będą w przyszłości płacić za to, że uczestniczyli w takim procederze ?

Kochani, moim obowiązkiem było Was o tym wszystkim poinformować - co Wy zrobicie z tą wiedzą - uwierzycie lub nie - zależy od Was samych - to jest Wolna Wola każdego z Was.Wasza Szamanka


Jasnowidz LETY Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Kochani, wysyłając sms-a podawajcie swoje imię i datę urodzenia. Zamawiając rozmowę - poczekajcie, aż się zaloguję i piszcie w jakich godz. mam oddzwonić. Pozdrawiam i zapraszam Lety
Zadzwoń na
708 788 290708 788 290 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0000048 227 184 000 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji