widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-12-14

Sekretne życie znaków zodiaku - trygon ziemi

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Sekretne życie znaków zodiaku - trygon ziemi" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Wszyscy - jak sięgnąć wzrokiem - posiadamy taką część osobowości, którą skrzętnie skrywamy przed otaczającym nas światem. Prawdziwą naturę przysłaniamy maską, a czasem nawet pełną zbroją pozorów, pod którą kryje się nasze prawdziwe JA. Rozglądając się wśród znaków zodiaku można zauważyć wielu niuansów, które umykają nam w dniu codziennym. Jakie sekrety skrywa Twój znak zodiaku, a jakie kryje znak Twojej drugiej połówki?

Trygon ziemski - obdarowuje nas spokojem, pragmatyzmem, siłą i konsekwencją w działaniu. Żywioł ziemi daje nam także naturalną potrzebę dążenia do stabilizacji, bezpieczeństwa i dobrobytu. Ziemia jest matką nas wszystkich - karmi, chroni i daje możliwość rozwoju, lecz sucha i jałowa staje się dla nas przeszkodą.

Byk
Zodiakalne Byki cenią sobie zarówno przyjemności zmysłowe jak i komfort materialny. Jeden ze znaków zodiaku, który szczególnie lubi smakować życie - celebrując każdą przyjemność, którą niesie ze sobą Los. Miłość, rodzina i poczucie bezpieczeństwa są stawiane przez nie na pierwszym miejscu. Znane nam ze swojej determinacji i uporu - doskonale widzę jaki obrać kierunek, aby osiągnąć upragnione szczęście. Na pierwszy rzut oka Byk może sprawiać wrażenie towarzyskiego optymisty, lecz po bliższym poznaniu okazuje się nieraz, że jest on dość ostrożny, zdystansowany i nieufny nawet wobec bliskich sobie osób. Sekretem tego znaku zodiaku może okazać się skrywana przez nie nieufność oraz poczucie samotności. Byki nie potrafią łatwo wybaczyć nieszczerości i zdrady jakiegokolwiek z ich sekretów. Kiedy raz zawiedziesz ich zaufanie, to możesz potrzebować wielu lat, aby je odzyskać. Kiedy rozkochasz je w sobie - zyskasz wiernego i oddanego partnera.

Panna
Zodiakalne Panny są znane ze swojej sumienności, pracowitości i chęci porządkowania tego, co uznają za chaotyczne. Kiedy myślimy o idealnym materiale na pracownika, to na myśl przychodzi nam obowiązkowa i systematyczna Panna. Uznawane za zimny i przyziemny znak zodiaku, który potrafi zrobić dobre pierwsze wrażenie, lecz absolutnie nie jest duszą towarzystwa. Takie ,,ramy" często przypisywane są Pannom, które chętnie ukrywają swoją prawdziwą naturę i ukazują ludziom to, co pragną zobaczyć. Osoby urodzone w znaku Panny cenią sobie wolność, niezależność i czas, który mogą poświęcić na relaks absolutny. Wrażliwe na krytykę, stres i nieszczęścia innych - pragną nieraz rzucić wszystko i złapać oddech. Oddane, wierne i - mimo powszechnej opinii - emocjonalne Panny widzą i czują więcej niż nam się wydaje.

Koziorożec
Zodiakalne Koziorożce wyróżniają się spośród innych znaków zodiaku przede wszystkim swą niezależnością, niesamowitą zaradnością jak i uporem w dążeniu do celu. Żywioł Ziemi obdarza je wewnętrzną siłą, pracowitością i skupieniem, dzięki któremu wytrwale spełniają swoje zamierzenia. Osoby urodzone w znaku Koziorożce posiadają niesamowite zdolności dyplomatyczne, choć uważają, że trudno jest im skrywać prawdziwe emocje. Często niezrozumiane przez inne znaki zodiaku, które uważają je ze skryte i zamknięte w sobie, lecz tylko Koziorożce wiedzą ile w tym osądzie jest w ziarna prawdy. Sekretem Koziorożców niewątpliwie jest ich pragnienie prawdziwego i głębokiego uczucia, które według nich może tak naprawdę przytrafić się może raz w życiu, a także wyjątkowa zdolność niepalenia za sobą mostów - ten znak zodiaku stara się zawsze utrzymywać relacje towarzyskie z osobami, które mogą się jeszcze w przyszłości w jakiś sposób ,,przydać".


NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji