widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-09-29

Runa na Nowy Rok numerologiczny.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Runa na Nowy Rok numerologiczny." przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.Witam Kochani w Nowym Roku Numerologicznym :)

Tak to dzisiaj jest pierwszy Nów wrześniowy i to dzisiaj pomału zaczynają się uaktywniać nowe wibracje.
Wibracja 1 pomału ustępuje miejsca wibracji 2. Tzn że do swojej "cyfry" z drogi życia od dzisiaj dodajemy dwójkę. I tak dla jedynek rok będzie pod wpływem wibracji 3, dla dwójek pod wpływem wibracji 4 itd.
Pamiętajmy jednak że wibracja roku 2018 tj 2, pomimo naszej indywidualnej drogi również będzie miała wpływ na nas wszystkich, ale o tym w osobnym poście :)
Dzisiaj chciałam podzielić się z Wami swoimi nazwijmy to rytuałami noworocznymi :)
Pomyślmy dzisiaj co w nasze życie wniósł mijający czas, z pewnością znajdziemy w nim dużo powodów do radości a i znajdą się trudne sytuacje, które w jakiś sposób nas doświadczały. Podziękujmy za ten czas. u namawiam do zapalenia świecy dziękczynnej, z intencją podziękowania dla mijającego roku.
Drugą świecę zapalmy na powitanie nowego czasu, z prośbą oby przyniósł to co dla nas najlepsze (tu miejsce na intencje z serca).
Pozwólmy tym świecom się wypalić do końca. Kolory świec moi drodzy wg uznania, pozwólcie sobie na wybranie ich intuicyjnie.

Na Nowy Rok Numerologiczny zawsze wyciągam jedną runę. I przyznam, że dzisiaj zaskoczyły mnie runy. Pokazała się runa Tiwaz, którą oczywiście wszyscy możemy się wspierać.
Tiwaz to runa siły, konsekwencji, świadomości jasnego i konkretnego celu. Tak sobie myślę, że faktycznie taka energia w wibracji 2 nam się przyda. Tiwaz pomoże nam wziąć się w garść jak dopadną "dwójkowe malkontenctwa" ;) W pozycji odwróconej Tiwaz mówi min o naszych wewnętrznych słabościach, o niezadowoleniu o poczuciu porażki, o poddaniu i braku decyzji w podjęciu wyboru. Niestety w negatywnym aspekcie wibracji 2 też są takie tendencje. Widać, że jednak runy zadbały o to, abyśmy mieli dobrego pomocnika na ten czas. Dały nam Tiwaz :)
Ja już kiedyś powiedziałam że "z Runami się nie kłócę"
Coż.. dzisiaj po raz kolejny się pod tym podpisuję :)
Oliwia :)


Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się