widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-11-28

Howlit - kamień, który zdemaskuje kłamcę

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Howlit - kamień, który zdemaskuje kłamcę"

Poznać kłamcę nie jest łatwo. Można próbować nauczyć się szpiegowskich sztuczek i patrzeć na źrenice, nozdrza czy zachowanie drugiej osoby. Możemy także próbować dyskretnie zmierzyć komuś ciśnienie, chociaż tak naprawdę nie wiem jak można to zrobić, żeby druga osoba się nie domyśliła co tak właściwie robimy. Możemy też kogoś podłączyć do wykrywacza kłamstw, o ile taki posiadamy. Nie są to jednak zbyt proste i tanie sposoby, aby wykryć czyjąś nieszczerość i manipulację. Dodatkowo druga osoba może być profesjonalistą w kłamaniu, a wtedy będzie się umiejętnie kontrolować. Wówczas jeszcze trudniej zdemaskować kłamcę.

Okazuje się jednak, że jest o wiele prostszy i dyskretniejszy sposób, żeby dowiedzieć się jakie intencje ma ta druga osoba. Wystarczy odpowiedni kamień. Najlepszym "szpiegiem" jest howlit. Jest to mały, biały kamyk. Dodatkowo jest bardzo lekki, a więc o wiele łatwiej mieć go przy sobie niż wielki wykrywacz kłamstw. Jest także bardzo porowaty, często jest barwiony na różne kolory, żeby imitować inne kamienie takie jak np. turkus. Występuje on głównie w Ameryce i Kanadzie, ale kupić go możemy w większości sklepów ezoterycznych i przez Internet. Jednak jakie ma on magiczne działanie?

Howlit jest kamieniem, który świetnie sprawdza się w pracy. Dodaje siły osobom, które dopiero zaczynają swoje doświadczenie zawodowe. Pomaga porozumieć się ze starszymi osobami, które najczęściej wdrażają w obowiązki nowych rekrutów. Howlit dodaje nam wewnętrznego blasku i obdarza większą pewnością siebie, aby inni widzieli w nas osobę profesjonalną i chętną do pracy. Ten kamień przyspiesza karierę i rozwój. Z nim łatwiej będzie się nam pięło po szczeblach kariery. Aby ten wyjątkowy kameń mógł działać właściwie - dobrze jest trzymać go w kieszeni lub na biurku w pracy. Jeżeli w środowisku zawodowym masz różnego rodzaju spotkania z klientami i kontrahentami, to własnie ten mały kamyk może pomóc poznać prawdziwe intencje tej drugiej strony. Na spotkanie zabieramy więc go ze sobą.

Howlit świetnie sprawdza się także we własnym mieszkaniu. Często zdarza się, że w rodzinach pojawiają się kłamstwa czy też ukrywanie prawdy. Manipulacja stosowana w rodzinie jest niestety bardzo częsta. Pozostawienie tego kamyka w różnych miejscach w domu nie stworzy niestety pomieszczeń wolnych od kłamstw, ale pozwoli nam je szybciej dostrzec. Domownicy nie będą też ukrywać przed sobą prawdy w nieskończoność. Kłamstwa, oszustwa i zdrady wyjdą na jaw - pojawią się dowody lub słowa, które wcześnie Cię zaalarmują. Dodatkowo howlit będzie nas delikatnie chronił przed złymi nowinami, pismami z urzędu i negatywnymi wiadomościami. Stworzy dla nas barierę ochronną i wzmocni naszą intuicję.

Kolejnym wykorzystaniem howlitu jest sprzyjanie sprawom miłości. Szukając drugiej połówki często stajemy się ślepi i nie widzimy, że ta druga osoba ma nieczyste intencje i nas okłamuje. Za wszelką cenę chcemy jej ufać i nie widzimy nic złego w dziwnym zachowaniu. Howlit pomoże nam zobaczyć prawdziwą twarz ukochanej osoby. Może on nas dzięki temu ochronić przed zdradą ze strony partnera, a także przed innym wykorzystaniem i skrzywdzeniem. Kamień ten powinien być cały czas blisko nas. Można go mieć w torebce, kieszeni albo nosić go jako element biżuterii. Możemy go także podarować drugiej osobie. Innym sposobem jest podrzucenie go do domu partnera lub zabieranie go ze sobą na spotkania. Howlit będzie nas chronił przed kłamstwem i pokaże z kim tak naprawdę mamy do czynienia.

Minerał ten można także wykorzystać do stworzenia serum prawdy. Jeżeli robisz komuś jakiś napój, na przykład kawę lub herbatę do dorzuć go do wody. Możesz go włożyć na chwilę do czajnika, potrzymać przez chwile w wodzie w kubku lub w innym naczyniu. Osoba, która wypije tak przygotowany napój nie będzie mogła kłamać. Dosłownie kłamstwo nie przejdzie przez jej gardło. Będzie mówić tylko prawdę i to, co naprawdę myśli.

Howlit trzeba odpowiednio przygotować, żeby miał najlepsze działanie. Jeżeli kupisz go w sklepie to włóż go do pojemnika i zasyp solą. Następnie dolej do tego wody i zostaw na całą noc, a najlepiej na cały dzień i noc. Następnego dnia wyjmij go i opłucz pod bieżącą wodą w kranie. Nie osuszaj go ręcznikiem lub papierem tylko otrzep. Wtedy jego działanie będzie najsilniejsze.

Ciężko jest poznać po kimś, czy to co mówi i robi nie jest kłamstwem. Uczymy się, że musimy ukrywać swoje prawdziwe oblicze, kłamać i udawać kogoś innego nim jesteśmy na prawdę. Chronimy się tak na każdym kroku. Szybkie tempo życia i częsty wyścig szczurów nie pozwala, aby na spokojnie zastanowić się czy aby na pewno znamy tę drugą osobę. W innych przypadkach jesteśmy na przykład zaślepieni miłością i nie umiemy, albo nie chcemy, zauważyć prawdziwego oblicza ukochanej osoby. Warto mieć wtedy przy sobie małą pomoc. Howlit jest właśnie takim naszym małym wykrywaczem kłamstw - sprzymierzeńcem, który pokaże co tak naprawdę myślą i czują osoby z naszego otoczenia. Warto więc wspomóc swoją wiedzę i intuicję tym małym kamykiem.


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się