widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2018-03-07

Jak wykorzystać Feng Shui w budowie relacji cz.1

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak wykorzystać Feng Shui w budowie relacji cz.1 " przygotowanym przez naszego eksperta IKKA.


Użyj tego, co już masz aby poprawić swoje relacje!
Remedia, czyli środki zaradcze i naprawcze w Feng Shui to zarówno zwykłe przedmioty niemal codziennego użytku, które możemy wykorzystać jako remedium albo też specyficzne dla Feng Shui: lusterko Ba-gua, dzwonki wietrzne lub kryształ.

Co możesz wykorzystać jako swoje remedium?
- Przedmioty użytkowe ( meble, sprzęt, naczynia)
- Przedmioty ozdobne (obrazy, rzeźby, figurki)
- Przedmioty symboliczne (ryba, wiatrak, rzeczy parzyste)
- Rośliny (bambus, grubosz, paprotka)

Pamiętając o tym, że energia przyjaźni i miłości jest energią szczególną i dlatego też do zmian używać będziemy nieco innych remediów niż stosowane zazwyczaj stosowane w Feng Shui dla wzmocnienia poszczególnych stref .
Poniżej przedstawione są sprawdzone, często najprostsze sposoby oddziaływania zgodne ze sztuką Feng Shui, a mające na celu: POPRAWIĆ TWOJE ZWIĄZKI.
Związki to nie tylko relacje partnerskie, ale też rodzinne, towarzyskie, a nawet zawodowe! Przecież z wieloma osobami.. tworzysz związki!

Zastosuj swoje remedia, energetyzatory poruszające subtelną Energię Emocji.
Wiesz już CO możesz zastosować jako remedium teraz pora określić JAK i GDZIE. Które zatem obszary domu, mieszkania, biura należy wzmacniać, aby poprawić Twoje Związki ?

Posłużymy się podziałem na Domy Ba-gua. Przypominam, że remedia stosowane w Sferze Uczuć różnić się mogą od tradycyjnie używanych w danej strefie Ba-gua.

Siatkę BA-GUA nakładaj na plan domu od wejścia. Oznacza to, że drzwi wejściowe będą znajdować się albo w domu 8 albo w 1 albo w 6.


4

Strefa Bogactwa

i Błogosławieństwa

Pomyślność, Obfitość

Zielony, purpura, czerwony,

złoty, turkus

Energia Drzewa


9

Strefa

Sławy i Reputacji

Oświecenie, Mądrość

Czerwony,

Energia Ognia
2

Strefa

Związków i Małżeństwa

Partnerstwo, Miłość

Żółty, różowy, ecru

beżowy, pomarańczowy

Energia Ziemi


3

Strefa Rodziny

Przeszłość, Rodzice

Przełożeni (Starsi), Autorytety

Zielony, purpura, czerwony,

Zielony

Energia Drzewa

5

Strefa

Zdrowia i Harmonii

Tai chi, Jedność, Zdrowie,

Samopoczucie

Żółty, kolory ziemi

Energia Ziemi

7

Strefa Dzieci

i Kreatywności

Twórczość, Hobby, Dzieci

Szary, srebny, kolory metaliczne

Energia Ziemi8

Strefa Mądrości

i Wiedzy

Kontemplacja, Nauka

Żółty, złoty, beż, brąz

Energia Ziemi
1

Strefa

Pracy i Kariery

Droga życiowa,

Czerń, granat

Energia Wody
6

Strefa Życzliwych

Przyjaciół

Pomocni Ludzie, Klienci

Żywioł: metal

Biały, srebrny, szary

Energia MetaluStosując polecane remedia możesz używać ich pojedynczo lub łączyć (np. kolor z praelementem - srebrna ramka do zdjęć łączy Metal z kolorem - właściwe dla Domów 6 i 7 Ba-gua, albo Drzewko Szczęścia w Domu 4 stanowi "mariaż" praelementu Drzewa i koloru zielonego. Dokładnie chodzi tu o to, że każda strefa Ba-gua posiada wzmacniające ja czynniki: materiał z którego zrobione jest remedium oraz jego kolor.

DOM 1. Praelement: WODA. Znaczenie: Droga Życiowa, Kariera, Początek.

Bez Wody nie może istnieć Zycie . Energia Wody jest zmienna i płynna. Woda jest Jin. To jedna z najpotężniejszych energii w Feng Shui - symbolizuje Przepływ i Wolność, a jako energia uczuć - symbolizuje wprawianie w ruch, początek.
Podobnie jest ze związkami międzyludzkimi powstającymi w kontekście rozpoczynanej pracy, projektu, znajomości czy przyjaźni.
Obojętnie, czy chcesz ożywić istniejący czy rozpocząć nowy związek, nawiązać znajomość, zmienić energie w obszarze swojej lub partnera Wolności ( czujesz się zniewolony lub chcesz zobowiązań ) - popatrz na strefę Wody w Ba-gua.
Woda symbolizować może wybór Nowej Drogi. Oznacza tez energię seksualną (drugim ważnym Domem Ba-gua w tej kwestii jest Dom 7). Nałóż też Ba-gua na sypialnie i na łóżko.

Działania:
Aktywizując energie tego obszaru, np. poprzez umieszczenie kryształu ( najlepiej różowego), różowych świec i ich zapalanie - sprzyjamy rozpoczęciu nowego lub ożywieniu istniejącego związku.
Zadbaj o równowagę ruchu wody. Woda zbyt wartko płynąca (obrazy przedstawiające wodospad) spowodować mogą burzliwość w związku - albo burzliwy jego początek. Remedium w tym obszarze przedstawiające wodę czysta, równomiernie się poruszającą sprawi, ze i stan energii w Twoim związku będzie właśnie taki. Z drugiej strony zbyt spokojna woda - spowoduje stagnację. Kolory właściwe dla tego obszaru to niebieski i czarny.


IKA Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witam! Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy w godz.9:00-21:00 (oczywiscie czasem robię przerwy :) ), jeśli potrzebujesz kontaktu ze mną - a chwilowo mnie nie ma - zostaw wiadomość. Jeśli nie odpowiadam na tel.chat lub sms - prowadzę równolegle rozmowę - proszę o cierpliwość :).
WOLNY SMS/EMAIL
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 297708 788 297 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0070048 227 184 007 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się