widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-04-20

Geometria oczyszczania energetycznego - pierwszy wiosenny test

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Geometria oczyszczania energetycznego - pierwszy wiosenny test" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.Czas wiosennego przesilenia potrafi silnie manifestować się w naszym życiu. Kapryśność pogody przyprawia nas o zmienność nastrojów, a zmiany ciśnienia ciągną za sobą nawracające bóle głowy i złe samopoczucie. Dzień staje się coraz dłuższy, lecz my wciąż mamy wrażenie, że jeszcze nie do końca udało się nam wybudzić po zimowym przestoju. Czegoś nam brakuje i czegoś mamy w sobie zbyt dużo. Możemy czuć się przytłoczeni, zmęczeni i nieprzygotowani na wiosenne uśmiechy. Kiedy czujesz, że powyższe słowa pasują do tego co czujesz, to ten artykuł zdecydowanie jest dla Ciebie.

Wiosna jest wymagającym czasem, który rozpoczyna nowy cykl naszego życia. Dobrze byłoby rozpocząć z jak najlepszym przygotowaniem, samopoczuciem i energią. Właśnie dlatego o tej porze roku powinniśmy zaplanować dla siebie m.in. zabiegi oczyszczania energetycznego. Dziś zaś nie będziemy mówić ściśle o całym oczyszczaniu, a o czymś w swojej formie prostszym. Razem zrobimy sobie króciutki test, dzięki któremu Twoja podświadomość może dać Ci sygnał o tym, jaka forma odcięcia obcych i negatywnych energii byłaby dla Ciebie najbardziej właściwa w tej chwili. Oczywiście możemy potraktować to ćwiczenia jako taki pierwszy wiosenny test, a najlepszą metodę wybierzemy dla Ciebie indywidualnie :)

W naszym życiu nie brakuje niestety nieprzyjemnych sytuacji, nieprzychylnych nam ludzi czy przykrych wydarzeń, które potrafią pozostawić za sobą silny ślad energetyczny. Niczym ślady na piasku - każda taka energia odbija się na naszej własnej. Im więcej napotkamy osób toksycznych i niewłaściwych, tym więcej złej energii może zagościć w nas samych. Nie jest ważne to czy negatywna energia jest nam przekazana w sposób świadomy czy też nie, ponieważ w jednym i drugim przypadku będzie ona miała na nas taki sam wpływ. Dziś Twoja intuicja podpowie Ci w jaki sposób pragnie zostać uwolniona od obcych powiązań energetycznych.

Spójrz na trzy symbole geometryczne i wybierz spośród nich jeden, który w jakiś sposób najbardziej do Ciebie przemawia. Daj sobie chwilę na podjęcie decyzji.Wybrałeś jeden z symboli dla siebie i teraz możemy po krótce omówić jaki sposób odcięcia powiązań energetycznych on symbolizuje.

Symbol pierwszy z lewej strony- modlitwa do Archanioła Michała
Symbol świadczący zazwyczaj o wpływie więcej niż jednej energii na nasze pole energetyczne. Kiedy czujesz, że jest on w jakiś sposób najbliższy Twojemu sercu, to zaplanuj dla siebie czas modlitw wraz z Archaniołem Michałem. Nie obawiaj się sytuacji, w której będziesz prosić o odcięcie powiązań energetycznych z członkiem rodziny, bliskim przyjacielem czy współpracownikiem, ponieważ modlitwy nie niosą ze sobą zerwania/utraty relacji, lecz jedynie oczyszczenie niewłaściwej energii, która w nich zagościła. Archanioł Michał pomoże każdemu, kto zwróci się do Niego po pomoc. Modlitwę możesz stworzyć samodzielnie - wizualizując miecz Archanioła Michała przecinający połączenia energetyczne, które Cię obciążają. Kiedy jednak nie czujesz się pewnie - możesz również poprosić mnie o pomoc i gotowy rytuał odcięcia negatywnych energii.

Symbol drugi - energetyczne solanki
Kiedy wybrałeś dla siebie ten symbol, to właściwym krokiem ku lepszemu samopoczuciu będą dla Ciebie kąpiele w specjalnie przygotowanych solankach. Do ich przygotowania i wykonania potrzebujesz jedynie trzech prostych składników - soli himalajskiej, soli Epsom i soli morskiej. Z każdej z nich przygotuj dwie łyżki stołowe i wsyp je do wanny. Przygotuj dla siebie kąpiel, zapal białe świece i przez około 15 - 30 minut relaksuj się we własnej solance. Zabieg wykonuj raz w tygodniu przez okres minimum miesiąca. Dla wzmocnienia efektu tego rodzaju oczyszczania wskazane są również afirmacje, minerały i zioła, o których powiemy sobie już przy planowaniu pełnego oczyszczenia energetycznego.

Symbol trzeci - wizualizacje
Wybór ostatniego symbolu może świadczyć o niewielkiej ingerencji energetycznej w nasze życie. Kiedy przychodzi Ci do głowy konkretna osoba, przy której czujesz się źle - przygnębiony, słaby, smutny czy rozdrażniony - to wyobraź sobie linę, która Was w jakiś sposób wiąże razem. Wyboraź sobie sznurek czy wstążkę pomiędzy Wami. Zapal białą świecę i wyobraź sobie jak jej płomień przepala nitka po nitce połączenia, które między Wami powstają. Myśl o tym jak słowa i czyny tej osoby przestają na Ciebie wpływać. Stajesz się coraz bardziej obojętny, nie czujesz smutku i lęku. Wizualizuj ten zabieg tak często jak potrzebujesz. Dla każdej z osób stosuj zaś osobną świecę.
Wszelkie metody odcinania powiązań i wpływów energetycznych można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. W niektórych przypadkach silnych obciążeń i przy pełnym oczyszczaniu energetycznym metody możemy łączyć, rozbudowywać i wzmacniać. Najważniejsze jest to, aby pamiętać o tym, że nie jesteśmy bezbronni. W przyrodzie nic nie ginie, wszystko ma swój początek i koniec, a dobre energie tylko czekają na to, aby przywołać je do swojego życia :)

Pozdrawiam gorąco,
Amber


NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji