widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2018-05-16

Czy w dzisiejszych nowoczesnych czasach jest magia i miejsce na magię?!...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czy w dzisiejszych nowoczesnych czasach jest magia i miejsce na magię?!..." przygotowanym przez naszego eksperta Oksana.


Możecie sprawdzić Kochani co z tą magią i czy działa po przez wykonanie rytuałów, które zamieszczę poniżej.

Pytacie o to zawsze czy działa, jak działa i ile czasu potrzeba na jej wypełnienie.Ja odpowiadam działa.

Jednak do magii trzeba być przygotowanym. Trzeba czuć jej potrzebę jak już wszystko nas zawiedzie. Do magii potrzeba jeszcze bezwzględnej wiary i pokory bo to jest podstawowy element do jej prawidłowego wykonania. Resztę robię ja dopieram odpowiedni sposób wykonania potrzebny do uzyskania oczekiwanego efektu. I najważniejsze trzeba wiedzieć dokładnie czego chcemy i pragniemy. Jak w rzeczywistości ma to wyglądać. Czyli , jeśli pragniemy czegoś to nie może być na zasadzie niech mnie tylko kocha, ale jak ma kochać, jak ma to okazywać w dniu codziennym, jak ma się przy mnie zachowywać. Trzeba dokładnie przemyśleć krok po kroku jak ma to wyglądać, żeby osiągnąć wymarzony cel.

Jeśli zastosujemy magię na zasadzie byle jak , żeby tylko było to efekty mogą być różne. Na przykład ktoś nam powie kocham Ciebie, ale nie okaże nam tego w życiu realnym swoimi czynami. Powie kocha, ale nie zadzwoni, nie pisze, lub mieszkając z nami w domu gra na komputerze, pisze, ale z przyjaciółmi , wychodzi ze znajomymi a nie z nami. Okazuje się,że można różnie kochać kogoś. Tak naprawdę można kochać miłością opiekuńczą i troskliwą lub mówić puste słowa bez pokrycia.

Nawet bić kogoś można mówiąc bo sobie zasłużyłeś lub z zazdrości czy nerwów do , których nas doprowadziłeś sam swoim postępowaniem. Okazuje się, że nawet wtedy jesteśmy temu winni, że ktoś nas bije czy używa niecenzuralnych słów a my mam wierzyć , że to robi z miłości do nas. Część osób nawet w to wierzy przez dłuższy czas i żyje w takim poniżeniu, ale przy boku "Ukochanej osoby".

Dlatego moi kochani wykorzystujemy magię w swoim życiu, ale wtedy kiedy jest do tego na prawdę ważna potrzeba i trzeba bardzo uważać czego sobie życzymy , bo musimy przewidzieć co będzie jak się to spełni !

Podaję Wam jakie można wykonać Rytuały :USŁUGI MAGICZNE
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników naszego portalu, eksperci przygotowali ofertę usług magicznych zaklęć bardzo prostych i skutecznych w wykonaniu.

1. W ofercie znajdziecie Państwo między innymi - techniki magiczne. Niezbędne narzędzia potrzebne powykonywania obrzędów, znaków i zaklęć. Wykorzystujemy moc energetyczną każdego z nas, która w nas drzemie. Naszą energię kierujemy poprzez świadome myślenie na określony cel. Na przykład używamy zawsze prawej ręki do naenergetyzowania przedmiotu potrzebnego nam do wykonania zaklęcia.

2. Cel wykonania magii. Powodów wykonania zabiegów magicznych nie brakuje w dniu codziennym. Zazwyczaj każdy dzień potrafi przynieść nam kolejną niespodziankę - niekoniecznie pozytywną.
Powodem może być :
- zrywanie z uzależnieniem od jedzenia
- odchudzanie
- uzależnienie od narkotyków
- uzależnienie od alkoholu
- oczyszczenie domu - "Ochronne dzwoneczki"
- aby wybudować swój nowy dom
- zdobycie mieszkania, samochodu itd.
- Ochrona domu
- ochrona dziecka
- ochrona osobista
- żeby być szczęśliwym- "Lustro szczęścia"
- ochrona w podróży
- wymarzona podróż
- praca, interesy w efekcie sukces
- pieniądze - bogactwo - "Otwieranie koła fortuny"
- zatrudnienie - na znalezienie dobrej pracy
- wzmacnianie więzi małżeńskich - "Moneta za miłość"
- wzmacnianie więzi partnerskich
- wzmocnienie więzi nowej przyjaźni
- zdrowie - na odzyskanie lepszego samopoczucia - zdrowia- "Magiczna osobista woda"
- seks
- miłość, przyciąganie spełnionej miłości
- odzyskanie utraconej miłości
- pozbywanie się zazdrości
- pozbywanie się poczucia winy
- dodawanie sobie odwagi
- polepszenie nauki - uczenia się
- aby pobudzić twórczość (dla rozbudzenia weny) muzyka, komponowanie
- rozmowy, wywiady
- życzenia do spełnienia - "Kuferek życzeń"
- powracanie do nas pożyczonych przedmiotów
- kąpiel spokoju - oczyszczające, przygotowujące do wykonania zaklęć magicznych
- kąpiel pieniężna
- amulety osobiste
- zaklęcia dla psychiki - pobudzanie dla jasnowidztwa
- pobudzanie magicznej mocy

3. Oczyszczenie umysłu przed wykonaniem naszego zaklęcia. Siadamy wygodnie w ciszy. Zamykamy oczy. Odprężamy umysł. Staramy się wyciszyć i zobaczyć siebie w ramionach ukochanej osoby która do nas powróciła, zobaczyć siebie w nowej dobrej pracy lub w naszym nowym domu lub własnym mieszkaniu. Musimy wykonać projekcję w umyśle tego - czego oczekujemy. Tak jak na ekranie komputera lub telewizora .

Nasz umysł to znaczy nasza energia wewnętrzna podczas wykonywania techniki wizualizacji naszych osiągnięć nabiera wielkiej mocy. Mocy , która kieruje nasze zaklęcie ku określonym celom. Naszym celom.

Drodzy Państwo otrzymujecie możliwość osiągania pozytywnych, szczęśliwych zmian w swoim życiu. Zaklęcia używane w dobrym celu nikomu nie czynią szkody, nikogo nie krzywdzą, a pozwalają nam wziąć swoje życie we własne ręce i uczynić je lepszymi
Rytuały i zaklęcia możecie zamawiać i omawiać ze mną bezpośrednio na portalu .
Do rytuałów są potrzebne imiona i daty urodzenia osób, których to dotyczy oraz opis sytuacji czy jaka jest potrzeba oraz czego oczekujecie.

Pozdrawiam z serca.
Oksana


Oksana Zapytaj eksperta INFO
Witam serdecznie Kochani! Jestem do Waszej dyspozycji od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00 Zapraszam z serca.Oksana
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 888 600708 888 600 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0550048 227 184 055 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się