widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-10-04

Rytuał do Trzech Archaniołów

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Rytuał do Trzech Archaniołów" przygotowanym przez naszego eksperta Agis.RYTUAŁ DO TRZECH ARCHANIOŁÓW

Potrzebne są trzy fioletowe świece

Należy wybrać intencję, w jakiej chcemy zrobić rytuał: zdrowie, uczucia albo finanse.

Należy pozostać samemu, skoncentrować się na rytuale, zapewnić sobie ciszę i spokój, można tez włączyć muzykę relaksacyjną.

Pierwszą świecę zapalamy dla Archanioła Michała - Potęga i Moc Odcinania Negatywnych Energii.
Grawerujemy na świecy swoje imię, nazwisko, datę urodzenia oraz intencję.

Uczucia: "Odcinam się wszelkich negatywnych związków uczuciowych i partnerskich w moim życiu lub odcinam się od problemów w związku z ... można podać imię konkretnej osoby".
Finanse: "Odcinam się od wszelkich problemów finansowych, długów i jakichkolwiek strat w moim życiu"
Zdrowie: "Odcinam się raz na zawsze od...takiej i takiej choroby, złego samopoczucia, blokad energetycznych i fizycznych itd."

Smarujemy świece oliwą i zapalamy ją w intencji mówiąc:

"Zapalam święcę dla Archanioła Michała w intencji odcięcia od negatywnych związków uczuciowych i partnerskich w moim życiu. Niech tak się stanie a wiec tak jest" lub

"Zapalam święcę dla Archanioła Michała w intencji odcięcia od wszelkich problemów finansowych. Niech tak się stanie a wiec tak jest" lub
"Zapalam święcę dla Archanioła Michała w intencji odcięcia od wszelkich problemów zdrowotnych. Niech tak się stanie a wiec tak jest".

Wzywamy Archanioła Michała mówiąc:
"Proszę Cię Archaniele Michale o odcięcie wszystkich negatywnych związków, energii, problemów uczuciowych, problemów z samotnością lub innych negatywnych rzeczy z mojego życia, niech tak się stanie a wiec tak jest" lub

"Proszę Cię Archaniele Michale o odcięcie wszystkich moich problemów finansowych, niech tak się stanie a wiec tak jest" lub
"Proszę Cię Archaniele Michale o odcięcie wszystkich moich problemów zdrowotnych, niech tak się stanie a wiec tak jest".

Łączymy się z energią Archanioła Michała, możemy Go sobie wyobrazić stojącego za nami, i wizualizować jak raz na zawsze odcina mieczem wszystkie tendencje do wchodzenia w negatywne, toksyczne związki, partnerów, negatywne uczucia, emocje, traumatyczne przeżycia , problemy finansowe, problemy zdrowotne. Wizualizować należy tak długo aż wszystko zostanie odcięte.

Następnie dziękujemy Archaniołowi mówiąc : "Archaniele Michale, dziękuję Ci że jestem we wspaniałym związku, jestem szczęśliwa , kocham i jestem kochana", lub że mam dobrą pracę i mam zawsze nadmiar swoich własnych pieniędzy" lub że jestem zdrowa na ciele i duszy". W zależności kto jaką intencję wybrał.Drugą świece przeznaczamy dla Archanioła Rafała - Prośba do potężnej, uzdrawiającej siły.

Grawerujemy na świecy swoje imię, nazwisko i datę urodzenia oraz piszemy:

Uczucia: "Uzdrowienie mojego życia uczuciowego, moich relacji, związków i doświadczeń związanych z uczuciami"
Zdrowie: "Uzdrowienie ciała fizycznego i psychicznego"
Finanse: "Uzdrowienie moich finansów"

Smarujemy świece oliwą i zapalamy ją mówiąc:

"Proszę Cię Archaniele Rafale o uzdrowienie moich relacji uczuciowych i aby pojawił się w moim życiu partner, niech tak się stanie a wiec tak jest" lub
"Proszę Cię Archaniele Rafale o uzdrowienie moich finansów" lub
"Proszę Cię Archaniele Rafale o uzdrowienie mojego ciała na wszystkich poziomach". Zawsze na końcu dodajemy ,,Niech tak się stanie a wiec tak jest"

Zamykamy oczy i wzywamy Archanioła Rafała by przybył do naszego życia i pomógł uzdrowić daną kwestię.

Wizualizujemy sobie znów, że Archanioł Rafał stoi za nami i rozświetla swym potężnym zielonym światłem nas, nasza aurę i wszystko to co nas w życiu spotkało. Na końcu dziękujemy za przybycie i pomoc w uzdrowieniu danej kwestii naszego życia.Trzecią świecę przeznaczamy dla Archanioła Gabriela - Potęga Białego Światła Łaski i Wysłuchania Prośby(rozpoczęcie nowego etapu w życiu)

Grawerujemy na świecy swoje imię, nazwisko i datę urodzenia oraz piszemy:

"Jestem w satysfakcjonującym mnie, pełnym wzajemnej miłości związku" lub
"Jestem w pełni zdrowa" lub
"Jestem osobą bogatą, niezależną finansowo, posiadam zawsze nadmiar swoich własnych pieniędzy"

Smarujemy święcę oliwą i zapalamy ją mówiąc:

"Archaniele Gabrielu proszę Cię o to byś zaniósł moją modlitwę i zesłał mi łaskę i błogosławieństwo od najwyższego Boga, niech tak się stanie a wiec tak jest"

Wzywamy Archanioła Gabriela mówiąc: "Wzywam Cię Archaniele Gabrielu i proszę o pomoc w zaniesieniu i wysłuchaniu mojej prośby i o błogosławieństwo od Najwyższego Boga na moje życie"

Następnie wizualizujemy jak z nieba spływa na nas energia błogosławieństwa na dalsze życie i pozostajemy w tej energii tak długo jak tylko możemy i ją czujemy.

Na koniec dziękujemy Archaniołowi Gabrielowi za wysłuchanie naszej prośby oraz za wszelkie błogosławieństwa, którymi zostaliśmy obdarzeni.


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 529708 688 529 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7090048 224 179 709 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji