widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-10-12

Magiczny Alfabet Adepta Magii - B

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magiczny Alfabet Adepta Magii - B" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.BBIEGUNOWOŚĆ: wrodzona cecha ciała ludzkiego polegająca na wykazywaniu przeciwnych czy kontrastowych właściwości lub mocy przeciwległych częściach ciała lub w przeciwległych kierunkach.

BINDRUNES: jest to magiczny talizman przeważnie wykonany z drewna lub metalu, z wypisanymi lub namalowanymi symbolami runicznymi. Bardzo często ryty te umieszcza się na narzędziach rytualnych, np. ostrzu lub rękojeści rytualnych noży czy świecach.

BUTELKA MAGICZNA: szklana lub kamionkowa butelka służąca do wypełnienia różnymi, posiadającymi magiczną moc przedmiotami, używanymi do magii. Po napełnieniu takiej butelki należy ją szczelnie zamkną, zalakować woskiem ze świecy o kolorze (i/lub zapachu) danej magii. Do każdego rodzaju uprawianej magii powinna służyć inna butelka, np.do magii miłosnej, zdrowotnej, pieniężnej itd. Odpowiednie zaklęcia są wykonywane nad butelką, a następnie butelka jest zakopywana lub chowana w odpowiednim i bezpiecznym miejscu. Dla złamania zaklęcia butelka jest wyciągana i tłuczona, a cała zawartość wraz z butelką wrzucona do rzeki. Robić to można tylko od pełni do nowiu.


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji