widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-10-12

Magiczny Alfabet Adepta Magii - B

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magiczny Alfabet Adepta Magii - B" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.BBIEGUNOWOŚĆ: wrodzona cecha ciała ludzkiego polegająca na wykazywaniu przeciwnych czy kontrastowych właściwości lub mocy przeciwległych częściach ciała lub w przeciwległych kierunkach.

BINDRUNES: jest to magiczny talizman przeważnie wykonany z drewna lub metalu, z wypisanymi lub namalowanymi symbolami runicznymi. Bardzo często ryty te umieszcza się na narzędziach rytualnych, np. ostrzu lub rękojeści rytualnych noży czy świecach.

BUTELKA MAGICZNA: szklana lub kamionkowa butelka służąca do wypełnienia różnymi, posiadającymi magiczną moc przedmiotami, używanymi do magii. Po napełnieniu takiej butelki należy ją szczelnie zamkną, zalakować woskiem ze świecy o kolorze (i/lub zapachu) danej magii. Do każdego rodzaju uprawianej magii powinna służyć inna butelka, np.do magii miłosnej, zdrowotnej, pieniężnej itd. Odpowiednie zaklęcia są wykonywane nad butelką, a następnie butelka jest zakopywana lub chowana w odpowiednim i bezpiecznym miejscu. Dla złamania zaklęcia butelka jest wyciągana i tłuczona, a cała zawartość wraz z butelką wrzucona do rzeki. Robić to można tylko od pełni do nowiu.


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji