widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2019-06-06

Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżbitka Laura Estera.KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY

GRUPA: sanidyny, ortoklazy.

TWARDOŚĆ W SKALI MOHSA: 6,5.

CIĘŻAR WŁAŚCIWY: 2,6.

KOLOR: bezbarwny do mlecznego, niebieskawo-połyskujący, także połyskujący żółtawo lub pomarańczowo.

POSTAĆ I WYGLĄD: kamień księżycowy jest szklisty do perłowego, jedwabiście połyskujący, przeświecający. Występuje w nierównych formach, zwykle bez szczególnego krystalicznego kształtu. Przy szlifie wypukłym (kaboszonowym) pojawia się charakterystyczne zjawisko świetlne w postaci niebiesko mieniącego się pasemka, wędrującego po powierzchni kamienia, gdy nim poruszamy. Zjawisko o wywołane jest przez mikrocząsteczki albitu.

WYSTĘPOWANIE: Sri Lanka, Brazylia, USA, Australia, Madagaskar i Indie.

Delikatne, tajemniczo połyskujące światło kamienia księżycowego łączy nas z wrażliwą, marzycielską stroną naszej istoty, pomaga ją uznać, zaakceptować i włączyć w całość osobowości. Kontaktuje nas z najgłębszymi uczuciami i pokazuje, że staniemy się żywsi i pełniejsi, jeśli zaakceptujemy te uczucia i przekształcimy je w źródło kreatywności oraz siły. Jego miękka, żeńska, delikatnie płynąca wibracja może uwolnić skostniałe struktury uczuciowe i leczniczo oraz harmonizująco oddziaływać na całe życie uczuciowe i równowagę emocjonalną. Sprawia, że bardziej świadomie odbieramy sny, i uczy, jak czerpać z nich wiedzę oraz poznanie.

Kamień ów nosi w sobie moc Księżyca, który z dawien dawna jest symbolem kobiecości i płodności. Tak więc kamień księżycowy sprzyja też cechom kobiecym, takim jak delikatność, łagodność, wrażliwość, intuicja, uzdrawianie przez akceptację i miłość. Wprowadza kobiety w harmonię z obszarami mistycznymi oraz siłami zapładniającymi i żywiącymi, które spoczywają w głębi ich natury, mężczyznom zaś pomaga w otwarciu się na ich cechy kobiece, by mogli się rozwijać w doskonałość.

Niemal we wszystkich kulturach kamień księżycowy uchodził za przedmiot magiczny. W Indiach zakochani nosili go, gdy Księżyc się zbliżał do pełni, aby ich miłość także wzrastała, a szczęście było im przychylne. Podczas ostatniej kwadry Księżyca minerał ten ma pomagać w spoglądaniu w przyszłość. Uważany jest też za kamień opiekuńczy dla podróżujących. Arabskie kobiety noszą go jeszcze dzisiaj naszyty w sukniach, by zapewnić sobie liczne potomstwo.

ZASTOSOWANIE LECZNICZE:

Kamień księżycowy stosowany jest dziś często w celu równoważenia układu chłonnego oraz intensyfikacji strumienia limfy. W razie zastoju chłonki można kłaść bezpośrednio na obrzmienia. Po takim zastosowaniu kamień należy oczyścić oraz, kładąc w słońcu, ponownie naładować, a następnie pozwolić mu wypocząć.

Bardzo dobre efekty leczenia przypisuje się kamieniowi księżycowemu w zaburzeniach hormonalnych. Ponieważ dba on zwłaszcza o hormonalną równowagę u kobiet, nadaje się szczególnie do leczenia schorzeń związanych z menstruacją oraz zaburzeń cyku menstruacyjnego. Sprzyja także płodności, usuwając blokady emocjonalne, które prawdopodobnie utrudniały zapłodnienie. W każdym z tych przypadków należy nałożyć po jednym na jajniki oraz na drugą czakrę. Natomiast w celu pobudzenia wytwarzania pokarmu kamień księżycowy nosi się pomiędzy piersiami, a dodatkowy na drugiej czakrze.

Niektórzy eksperci zwracają uwagę, że kamień księżycowy wywiera stymulujący wpływ na przysadkę mózgową. Stąd też można go stosować w zaburzeniach wzrostu.

Dawniej uważano, że kamień księżycowy zapobiega puchlinie wodnej, a noszony w pierwszej kwadrze Księżyca leczy suchoty.

PRZYPORZĄDKOWANIE ASTROLOGICZNE

RAK, RYBY, KOZIOROŻEC.


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji