widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-02-28

Być albo nie być...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Być albo nie być..." przygotowanym przez naszego eksperta Belive.
Wszystkie teorie na temat życia, czy też poglądy różnych religii czy wiedza zaczerpnięta z bajek, baśni, mitów, legend podań ludowych, itp. tak naprawdę zawierają tę samą prawdę, która mówi że mamy odkrywać w sobie miłość i iść w kierunku dobra. Dobra rozumianego jako dawanie i odczuwanie pozytywnych i ciepłych emocji, myśli i uczynków zarówno samemu sobie jak i drugiemu człowiekowi. To jest oczywiście jedna z dróg, ponieważ świat działa dzięki dualizmowi, więc musi być zarówno człowiek nastawiony na plus i człowiek nastawiony na minus, tylko wówczas jest wytwarzana energia i dzięki niej kręci się życie...koło karmy.

Kołowrót - to symbol wschodzącego Słońca, Jariły. Symbol wiecznego zwycięstwa światła nad ciemnością i życia wiecznego nad śmiercią. Kolor Kołowrota również symbolizuje ważną rolę, czerwony(ognisty) symbolizuje odrodzenie, niebieski - odnowienie, czarny- zmianę. Symbol ten pojawia się także w kartach Tarota. Koło Fortuny to X karta Wielkich Arkanów, czyli tajnikach wiedzy. Mówi o cykliczności losów ludzkiego życia, przemijania. Karta mówi, że zdarzenia nie zależą od naszych wyborów, lecz od losu. "Raz na wozie, a raz pod wozem". Wszystko ma swoje cykle. Wokół koła na szarych chmurach znajdują się lew, byk , ptak i anioł, a wszystko skrzydlate. To jeden z 4 filarów Ziemi, jedno z 4 ramion równoramiennego krzyża Kirów, to jeden z podstawowych znaków Zodiaku, żywiołów Ziemi, jakie występują we wszystkich religiach Euroazji pod różnymi postaciami.
Tarot pokazuje drogę życia człowieka, pokonanie czy zmierzenie się z Kołem Fortuny wymaga wiele wysiłku, trudu, cierpliwości, pokory, determinacji i ogromnej wiary, miłości w sercu. Symbolizuje spotkanie ludzi, którzy z jednej strony nam pomogą ,lecz patrząc z drugiego bieguna będą od nas czegoś chcieli, będą na nas żerować i trzeba pokonać nie człowieka, lecz jego energię...

Energie po drugiej stronie naszej życiowej podróży robią wszystko, żeby w nas zabijać dobro, wysokie pozytywne wibracje, poczucie szczęścia, podsyłają zachętę do walki.
Dają nam spotkać miłość, partnera który jest zainteresowany, chętny...przeżywamy z nim namiętne i urocze chwile, przeżywamy miłość, lecz zazwyczaj szybko znika partner którego poznaliśmy. Naszym zadaniem jest pokonanie negatywnych emocji i myśli jakie pojawiają się w głowie i połączenie rozumu z sercem, dokonanie życiowego wyboru i podjęcie życiowej decyzji.

"Być, albo nie być - oto jest pytanie
Czy jest szlachetniej i godniej z pokorą znosić pociski zajadłego losu?
Czy też stawić czoło nawałnicy nieszczęść i w walce je pokonać?
Umrzeć, zasnąć
Gdyby wiadomo było, że to położy kres boleści serca
I niezliczonym wstrząsom, jakich ciału natura nie szczędzi
Kres taki byłby ulgą
Umrzeć, zasnąć
Zasnąć, i śnić może?
W tym cały problem..." William Szekspir "Hamlet".
Sen, którym jest nasze życie i senne marzenia tworzą rzeczywistość jakiej doświadczamy.
"Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia" Władysław Stanisław Reymont.

Belive


NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji