widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-06-30

Precyzja Przepowiedni

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Precyzja Przepowiedni" przygotowanym przez naszego eksperta IKA - Iwona K..Temat-rzeka...

I dlatego co jakiś czas będziemy do niego wracać, Moi Drodzy :)

Nie spotkałam w swoim życiu Ezoteryka (a znam osobiście kilkoro najbardziej znanych), który miałby 100% sprawdzalność, bo takich osób po prostu...nie ma. Jeśli usłyszycie od kogoś, ze coś NA PEWNO się zdarzy- uważajcie, bo nie wolno wchodzić w Kompetencje Pana Boga, a NA PEWNO to wie tylko Pan Bóg.

Ja osobiście rozumiem i traktuje przepowiednię/prognozę ezoteryczna jako Zbiór Danych dostępnych w danej chwili. Wiem, wiem, jasnowidz powinien widzieć OSTATECZNY i niezmienny wynik. Ale to tak jakby wchodzi w kompetencje Pana Boga. A ja się tego nie podejmuje!

Moi klienci wiedzą, że zawsze podkreślam istotę Wolnej Woli i "nie daję gwarancji" na czas.

Jeżeli jest mi dane coś wiedzieć (jasnowidzieć lub jasnowiedzieć) - to tak a informację dostane i przekazuję ją klientowi.

Wolna Wola

Po raz kolejny warto tez przypomnieć o wolnej woli. Wróżba może się spełnić przesunięta w czasie (takie przypadki często się zdarzają). Dlaczego jest przesunięcie? Bo przepowiednia- to PROGNOZA-pisałam o tym więcej w poprzednich artykułach.

Przypomnę raz jeszcze jak to - wg mnie - działa. Powstaje prognoza dotycząca danej sytuacji z udziałem danych osób. Sam pytający... może NIE zastosować się do wróżby, co się wydaje paradoksalne, jednak tak się dzieje. Nie wypełnisz do scenariusza - rzeczywistość ulegnie zmianie. W każdej sprawie istnieją parametry/czynniki, które znane są Tylko Najwyżej Sile, Opatrzności, Panu Bogu - i jeśli On zdecyduje inaczej-dzieje się inaczej. A Pan Bóg może wszystko.

I żaden scenariusz (nawet najbardziej prawdopodobny!) nie jest "na pewno". Może się pokazać inny scenariusz. Zawsze mamy prawo wyboru (wolna wola). Prognoza z kart nie może być wyrokiem, że coś się na pewno stanie. Prognoza-to prognoza. Najbardziej prawdopodobna wersja.

Proszę pamiętać, że to jest moja perspektywa przepowiedni ezoterycznych, być może ktoś uzna, ze to sposób obrony z mojej strony- kiedy wróżba się nie sprawdza :). Nie mam potrzeby się bronić, ponieważ w moich rozmowach stawiam na szczerość. I moi stali klienci tez wiedza- że jeśli czegoś nie widzę, nie wiem, to otwarcie to przekazuję.

Aktualizacja danych

Czasami pytacie mnie "Czy nie za często pytam o to"? Jeśli jest potrzeba-rodzi się pytanie. I trzeba je zadawać, tym bardziej, że mogą pojawić się nowe "dane do pobrania" w związku z danym pytaniem. Fakt "aktualizacji danych" obserwuję w bardzo wielu przepowiedniach u stałych klientów, czyli takich, którzy pozostają w stałym kontakcie. Dane się uzupełniają, pojawiają się nowe informacje.

Na wirtualnym podglądzie

Chciałabym znać Przyszłość w pełnym jej wymiarze. Myślę, że nie ja jedna :) Pełen obraz tego co się zdarzy -znany jest tylko Panu Bogu.

My-ludzie mamy możliwość "podglądu" przyszłości. I szanujmy, że jest nam to dane.

Ika, czerwiec 2020r.


IKA - Iwona K. Zapytaj eksperta INFO
Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy przeważnie w przedziale.10:00-20:00 (z przerwami). ZAPRASZAM DO ZAMAWIANIA ROZMÓW Na zamówione rozmowy oddzwaniam w godzinach dostępności -lub następnego dnia, jeśli zamówione zostaną po 20 00. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ -ODDZWANIAM NA ROZMOWY WG KOLEJNOŚCI ZAMÓWIENIA :-)
NIEDOSTĘPNY
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 888 668708 888 668 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7620048 224 179 762 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji