TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 31.01 - 06.02

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 31.01 - 06.02

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 31.01 - 06.02".


BARAN

W tym tygodniu możecie spodziewać się nowych i bardzo ciekawych ofert pracy, które na pierwszy rzut oka wydadzą się Wam lepsze niż dotychczasowe zajęcie. Nie działajcie jednak zbyt pochopnie i najpierw dokładnie wybadajcie grunt, gdyż mogą być to jedynie pozory. Jeśli chodzi o uczucia, to u osób w stałych związkach pojawi się dość poważny problem związany z rodziną partnera. Okażcie mu w tym czasie dużo wsparcia i gotowości do pomocy. Osoby wolne, w najbliższych dniach, mogą nie mieć mieć okazji do tego, aby coś w tej kwestii zmienić. W kwestiach zdrowotnych uważajcie przede wszystkim na to, aby - pod wpływem narażenia na niskie temperatury - nie nabawić się infekcji układu moczowego.

BYK

Jeśli od dawna marzy Wam się przypływ dodatkowej gotówki, to teraz nie powinniście na niego zbyt długo czekać. Zaczyna się dobra passa, dzięki której możecie liczyć na znalezienie dodatkowego źródła dochodu, nagrodę w pracy lub niespodziewaną pomoc od krewnych. W uczuciach nieco burzliwie. Osoby w stałych związkach poczują się nie do końca rozumiane przed swojego partnera, co wywoła smutek, a w jego następstwie lawinę wyrzutów. Uważajcie jednak, by z nimi nie przesadzić. U osób wolnych może pojawić się nowy adorator, jednak nie będzie on spełniał Waszych - może nieco wygórowanych - wymagań. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, powinno Wam ono dopisywać. Uważajcie jedynie na to, aby nie pracować ponad siły, nie denerwować się zanadto i nie przemęczać się.

BLIŹNIĘTA

W pracy pojawi się nowa osoba, która od razu wzbudzi Waszą sympatię. Nie dajcie się zwieść, ponieważ może być ona człowiekiem dwulicowym - dbającym przede wszystkim o własny interes - dlatego najlepiej zachowajcie dystans. Uczucia zapowiadają się bardzo pomyślnie. U osób w stałych związkach zapanuje duża harmonia i zgodność z partnerem. Będzie to dobra okazja, aby wyjaśnić sobie wcześniejsze sporne kwestie, gdyż uda Wam się osiągnąć pełnię zrozumienia. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś, kto stanie się ich bratnią duszą, dlatego miejcie oczy szeroko otwarte. W sferze zdrowotnej możecie uskarżać się na lekkie pogorszenie widzenia. Nie będzie to nic groźnego, niemniej jednak warto w końcu odwiedzić okulistę.

RAK

W najbliższych dniach postarajcie się być ostrożni w sprawach związanych z pieniędzmi. Istnieje ryzyko niewielkich, aczkolwiek dokuczliwych, strat finansowych. W pracy wszystko będzie układać się Wam pomyślnie, a kolejno następujące po sobie dni będą dla Was bardzo podobne. Uczucia prezentują się dobrze, zwłaszcza dla osób wolnych. Osoby w stałych związkach będą miały okazję, aby spędzić z partnerem więcej czasu niż zwykle, natomiast osoby wolne czeka spotkanie kogoś bardzo interesującego, z kim będą mogły wejść w relację. Zdrowie może się obecnie nieco pogorszyć, z powodu problemów układu pokarmowego i potencjalnych bólów w jego obrębie.

LEW

W waszej pracy zapanuje bojowa atmosfera, a Wy mimowolnie staniecie się jej częścią. Jak zawsze nie będziecie mieć oporów przed otwartym wyrażaniem swoich opinii - mimo wszystko przy szefie lepiej troszkę przystopować. W uczuciach mogą pojawić się tendencje do konfliktów. Osoby w stałych związkach łatwo wdadzą się w spór z rodzicami lub rodzeństwem partnera. Osoby wolne natomiast czeka poważna kłótnia z przyjacielem, której powodem będzie temat miłości. Wasze zdrowie zapowiada się dobrze, choć mogą Wam się przytrafić lekkie bóle głowy. Powinny one jednak szybko przeminąć.

PANNA

W najbliższym tygodniu spotka Was miła niespodzianka w życiu zawodowym. Wszystko wskazuje na to, że możecie otrzymać awans lub podwyżkę, o której od dawna myślicie. Sprawy finansowe będą pod kontrolą, choć możecie odczuć stres związany ze zmianami, które pragiecie lub musicie wprowadzić w życie. W uczuciach nieco się ochłodzi. Osoby w stałych związkach nie znajdą teraz zbyt dużo czasu dla swojego partnera, co może znacznie ochłodzić atmosferę w związku i wywołać kłótnie. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na to, aby coś zmienić. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, postarajcie się wzmocnić swoją odporność i ciepło ubierać, gdyż będziecie teraz bardzo narażeni na wszelkiego rodzaju infekcje wirusowe, zwłaszcza gardła lub zatok.

WAGA

Nadchodzące dni przysporzą Wam zmartwień dotyczących pieniędzy. Wasza sytuacja może się tymczasowo wyraźnie pogorszyć - głównie z powodu zupełnie niespodziewanych, lecz koniecznych wydatków. W uczuciach bardzo harmonijnie. U osób w stałych związkach nie wydarzy się nic szczególnie interesującego, ale też nic niepokojącego. Będzie trochę nudno, lecz stabilnie. Osoby wolne mogą nawiązać teraz nową, ciekawą znajomość. Wasze zdrowie zapowiada się pomyślnie, pod warunkiem, że będziecie odpowiednio o siebie dbać, stosować leki i suplementy, a także pamiętać o odpoczynku.

SKORPION

Ten tydzień w pracy upłynie Wam w spokojnej atmosferze. Poradzicie sobie ze wszystkimi obowiązkami i trochę zwolnicie tempo. Pozwoli Wam to na odpoczynek, tym samym korzystnie wpłynie na Wasze zdrowie i samopoczucie. Finansowo także będzie stabilnie i bezpiecznie. Wszystko macie pod kontrolą. W uczuciach będzie iskrzyć. Osoby w stałych związkach mogą liczyć na namiętne chwile u boku partnera i dreszczyk przyjemnych emocji. Osoby wolne spotkają obecnie okazję do nawiązania tajemniczego romansu. Wasze zdrowie powinno funkcjonować teraz naprawdę dobrze, z pewnością nie zabraknie Wam sił witalnych i energii.

STRZELEC

W najbliższych dniach możecie spodziewać się niemałej afery w miejscu pracy, kiedy jakaś długo skrywana tajemnica ujrzy światło dzienne. Delikatnie mówiąc wzbudzi to sensację. Sprawy finansowe mogą obecnie nie iść po Waszej myśli - pewne wydatki mogą okazać się większe niż zakładaliście. W uczuciach zaś zapanuje beztroska aura. Osoby w stałych związkach spędzą miły czas wraz z partnerem i niewykluczone, że wybiorą się na zimowy piknik lub krótką wycieczkę. Osoby wolne będą miały obecnie okazję jedynie do flirtu. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to uważajcie zwłaszcza na potencjalne zatrucia pokarmowe, na które będziecie teraz szczególnie podatni.

KOZIOROŻEC

Okres najbliższych kilku dni zapowiada się u Was bardzo pracowicie, wręcz ledwo będziecie się wyrabiać z nawałem obowiązków. Po uporaniu się ze wszystkimi zadaniami, pozwólcie sobie na odrobinę przyjemności w ramach nagrody. W uczuciach może dojść do poważniejszych kłótni. U osób w stałych związkach pojawią się znaczące różnice zdań i trudno będzie wypracować kompromis. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. W kwestiach zdrowotnych nie powinny Was trapić żadne większe dolegliwości, możecie jednak narzekać na znużenie i chwilowe spadki energii.

WODNIK

W nachodzącym okresie możecie spodziewać się sukcesów w pracy. Czeka Was potencjalny awans, podwyżka lub nawet przeniesienie do całkiem innego działu, oczywiście z korzyściami finansowymi. Uczucia zapowiadają się dość burzliwie. Osoby w stałych związkach - pod wpływem rutyny - pozwolą sobie na niewinny flirt z kimś nieznajomym, co - jeśli ujrzy światło dzienne - wywoła wściekłość u partnera. Osoby wolne będą miały teraz nawet kilku adoratorów, lecz będą mieć trudności z dokonaniem wyboru. Problemy zdrowotne jakie mogą się u Was pojawić, będą dotyczyły zębów i dziąseł. Może to wymagać wizyty u dentysty.

RYBY

W tym tygodniu uważajcie w pracy na swojego szefa i na to, aby przypadkiem się z nim nie pokłócić. Jest bardzo prawdopodobne, że pod wpływem frustracji, zacznie on szukać przysłowiowej dziury w całym. Najlepiej schodźcie mu teraz z drogi. W finansach możecie mieć wrażenie, że wciąż Wam na coś braknie, lecz W uczuciach bez większych niespodzianek. U osób w stałych związkach nastąpi teraz wyjątkowo dobre porozumienie z partnerem. U osób wolnych nie będzie się na razie zanosić na zmiany. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, mogą prześladować Was bóle kręgosłupa, nasilające się pod koniec tygodnia.