TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 19.09 - 25.09

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 19.09 - 25.09

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 19.09 - 25.09".

BARAN

W tym tygodniu możesz odkryć w sobie nowe umiejętności, które - odpowiednio szlifowane - umożliwią Ci dalszy rozwój zawodowy. Będzie to podjęcie działalności zarobkowej, która będzie zarówno interesująca, jak i dobrze płatna. Nie spiesz się jednak z wcielaniem planu od razu w życie, a w zamian za to postaraj się zasięgnąć porady osób z doświadczeniem. Dzięki temu unikniesz popełnienia kilku błędów. W uczuciach staniesz się teraz bardzo waleczny. Osoby w stałych związkach mogą nawet przejawiać nadmierną zazdrość czy dominację w związku. Postarajcie się nieco uspokoić, aby nie wystraszyć swojego partnera. U osób wolnych możliwy namiętny romans. W sprawach zdrowotnych nie widać większych zagrożeń, choć możecie spodziewać się wyraźnego spadku energii, poczucia znużenia czy senności. Taka aura utrzyma się przez kilka następnych dni.

 

BYK

W nadchodzącym czasie możesz poczuć się trochę wyczerpany i wypalony w swojej pracy. Będziesz bardzo pragnąć urlopu, choć nie będzie to odpowiedni moment na to, abyś mógł z niego skorzystać. Przeczekaj ten gorszy czas, bowiem powinien on minąć wraz z końcem tego tygodnia. Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, to czeka Cię dobra passa. Będzie ona szczególnie widoczna u osób w stałych związkach - poczujecie, że Wasze uczucie umacnia się i odradza. Osoby wolne spotka przełom i poznają kogoś, z kim będą w stanie stworzyć stabilny związek. Sfera zdrowotna wygląda obecnie bardzo bezpiecznie. Twój organizm znajdzie się w stanie równowagi, co odczujesz poprzez naprawdę dobre samopoczucie.

 

BLIŹNIĘTA

W najbliższym tygodniu możesz mieć powody do dumy i zadowolenia w Twoim miejscu pracy. Uda Ci się uzyskać awans czy podwyżkę lub wygrać ważny konkurs wewnątrz firmy. Oprócz związanych z tym korzyści finansowych, zyskasz również uznanie otoczenia i zwierzchników. W uczuciach bardzo słoneczna, ciepła atmosfera. U osób w stałych związkach uczucia będą widoczne jak na dłoni, dominować będzie atmosfera radości i bezpieczeństwa. Osoby wolne dostaną od losu szansę na poznanie nowej miłości. Jedynie Twoje zdrowie może się teraz trochę pogorszyć, głównie z powodu dolegliwości kręgosłupa, bólu kości czy mięśni. Możliwe są także niewielkie bóle głowy. Jeśli ten stan utrzyma się dłużej, to odwiedź lekarza.

 

RAK

W najbliższych dniach zrobi się gorąco w Twoim życiu zawodowym. Czekają Cię nowe wyzwania, a jednym z nich może być wyjazd w delegację lub podróż służbowa, podczas której trzeba będzie zająć się kluczowymi dla pracy sprawami. Na szczęście podejdziesz do tego z dużym entuzjazmem, a dodatkowo nawiążesz nowe i interesujące znajomości. W sprawach uczuciowych dominować będzie poczucie jedności i stabilności. Osoby w stałych związkach mogą zacząć rozmawiać o założeniu rodziny bądź kupnie wspólnego mieszkania. U osób wolnych pojawi się ktoś nowy, kogo poznają z małą pomocą swoich krewnych. Jeśli chodzi o zdrowie, to możesz niestety popaść teraz w apatię i niechęć do działania. Widoczne jest również ryzyko infekcji wirusowej, która na krótki czas zatrzyma Cię w domu.

 

LEW

W kwestii Twojej pracy i szeroko pojętych spraw zawodowych, to w tym tygodniu możesz odbyć bardzo ważną rozmowę z szefem i będzie ona miała pozytywny rezultat. Otrzymasz słowa uznania, a dodatkowo pokaźną premię lub podwyżkę. W sferze towarzyskiej spodziewaj się odkrycia skrywanej przez kogoś tajemnicy. W uczuciach zapanuje niestety chłód. Osoby w stałych związkach czekają sprzeczki, docinki słowne i przykre, niezbyt przemyślane słowa z ust ich partnera. Dla osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. W sprawach zdrowotnych zwróć szczególną uwagę przede wszystkim na Twoje nerki i układ moczowy - ryzyko potencjalnych problemów dotyczyć będzie właśnie tego obszaru.

 

PANNA

Możesz poczuć się obecnie nieswojo w Twojej pracy, ze względu na nieprzyjazną atmosferę oraz pewne ograniczenia, nakazy i zakazy, które nagle zostaną przed Tobą postawione, choć wcześniej nic tego nie zapowiadało. Dodatkowo uważaj na wszelkiego rodzaju kredyty czy pożyczki - lepiej odłożyć ich zaciąganie na bardziej sprzyjający czas. W uczuciach zrobi się dość gorąco. Osoby w stałych związkach przeżyją teraz namiętne chwile i udane randki. Osoby wolne mają zaś szansę na emocjonujący romans. Twoje zdrowie natomiast wygląda bardzo obiecująco. Nie powinieneś mieć żadnych trapiących Cię dolegliwości, a wręcz przeciwnie - dobre samopoczucie nie opuści Cię przez cały tydzień.

 

WAGA

Los postawi Cię tym razem przed koniecznością dokonywania trudnych wyborów zawodowych. Możesz zastanawiać się nad nowym miejscem pracy, bądź nad kilkoma różnymi ofertami, lecz będziesz mocno niezdecydowany, ponieważ każde z tych miejsc zawiera zróżnicowane wady i zalety. Daj sobie chwilę czasu i podejdź do całej sprawy ze spokojem. W uczuciach nadchodzą zmiany. W stałych związkach zaistnieje duża potrzeba, aby przełamać pewne schematy, które towarzyszyły Wam od dłuższego czasu. Dzięki temu manewrowi zdecydowanie polepszycie swoją relację. U osób wolnych widnieje możliwość spotkania kogoś, kto jest oddalony fizycznie, lecz okaże się bliski emocjonalnie i wzbudzi w nich zainteresowanie. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to uważaj przede wszystkim na swoje ciśnienie - może ono gwałtownie skakać i konieczne okaże się wdrożenie odpowiednich lekarstw.

 

SKORPION

Będzie to dla Ciebie bardzo pracowity tydzień, ponieważ zaczniesz uczyć się nowych rzeczy i wdrażać w inne niż dotąd obowiązki zawodowe. Niczego się jednak nie obawiaj, bowiem wykorzystując swój potencjał, bystry umysł i inteligencję, jesteś w stanie szybko przejść przez stadium nauki. W uczuciach bardzo ładna i harmonijna atmosfera. Osoby w stałych związkach będą żyły wraz z partnerem w pełnej zgodzie, nie zabraknie też romantycznych wyznań czy deklaracji. U osób wolnych pojawi się szansa na nową relację miłosną. Kwestie zdrowotne nie powinny przysparzać Ci teraz większych zmartwień, aczkolwiek możesz odnieść krótkotrwałe wrażenie, iż nieco gorzej słyszysz. To uczucie przeminie jednak w przeciągu kilku najbliższych dni.

 

STRZELEC

W pracy czeka Cię teraz ogrom zadań do wykonania. Nie zabraknie Wam nowych zleceń czy klientów, których będzie znacznie więcej niż zazwyczaj. Wprawi Cie to w pewną nerwowość, ale też sprawi, że czas spędzony na obowiązkach, minie bardzo szybko. W uczuciach pojawi się nostalgia, poczucie sentymentu. Osoby w stałych związkach mogą zatęsknić za czasami, gdy relacja znajdowała się jeszcze na początkowym etapie i zacząć zastanawiać się czy można w jakiś sposób przywrócić dawne chwile. Osoby wolne mogą natknąć się na swoją dawną miłość, co wywoła mieszane uczucia. Zdrowie wygląda naprawdę nieźle, lecz występuje też przestroga przed nadmiernym jedzeniem bądź nieodpowiednią, kaloryczną dietą - zadbaj o to, bo w przeciwnym wypadku czekają Cię sensacje ze strony przewodu pokarmowego.

 

KOZIOROŻEC

To będzie odpowiedni tydzień na rozpoczęcie lub szukanie wszelkiego rodzaju szkoleń, które podniosą Twoje kwalifikacje zawodowe. Choć początkowo możesz być niechętny do tego pomysłu, to oferty, które znajdziesz w tym czasie, będą bardzo korzystne i wzmocnią Twoją pozycję na rynku pracy. W uczuciach możliwe są trudności. Osoby w stałych związkach będą borykać się z oziębłością i blokadami emocjonalnymi ze strony swojego partnera. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na zmiany. Twoje zdrowie może dać Ci o sobie znać, poprzez problemy związane z układem ruchu. Wizyta u wyspecjalizowanego fizjoterapeuty może okazać się konieczna, aby się ich pozbyć.

 

WODNIK

W nadchodzącym okresie będziesz bardzo zadowolony z przebiegu Twojej kariery zawodowej. To będzie dobry moment na podpisywanie korzystnych umów, nawiązywanie harmonijnej współpracy, a jeśli jesteś przedsiębiorcą - również korzystnych kontraktów biznesowych. W uczuciach nie będzie powodów do narzekań czy zmartwień. Osoby w stałych związkach poczują się bezpiecznie u boku partnera, który otoczy je troską i pomoże w rozwiązaniu przyziemnych problemów. Osoby wolne mogą natknąć się na kogoś życzliwego w swoim otoczeniu, z kim nawiążą głębszą relację. Twoja sytuacja zdrowotna w tym tygodniu będzie łagodna i spokojna. Może nie będziesz tryskał energią, ale też nie wystąpią żadne uciążliwe dolegliwości.

 

RYBY

Możesz mieć teraz wrażenie, że w Twoich sprawach zawodowych i finansowych panuje zastój i nic nie dzieje się od dłuższego czasu. Karty namawiają, abyś wykazał na tym polu aktywność, znalazł nową pracę lub dodatkowe zajęcie, które przyniesie Ci satysfakcję. W sprawach finansowych zachowaj rozwagę i odłóż większe - zwłaszcza niepotrzebne - zakupy na późniejszy czas. W uczuciach możesz być niezadowolony czy zniechęcony. Osoby w stałych związkach poczują, że ich relacja popada w rutynę i będą rozmyślać jak mogą temu zaradzić. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Twoje zdrowie na tle tego wszystkiego wygląda tak naprawdę najlepiej - będziesz obecnie pełen dobrego samopoczucia, energii i witalności.