widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-04-26

Horoskop miłosny na miesiąc maj.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem miłosnym na miesiąc maj.


Baran Czeka cię sporo zamieszania i zmian. Stałe związki ulegną przeobrażeniom, rozstaną się niedobrane pary. Kusić będzie ogromna i dziwna moc nowego uczucia. Wszystko może się zdarzyć. Osoby samotne mogą nawiązać romans.Byk Dokonywanie wyboru, bycie w związku opartym na partnerstwie, seks, pożądanie, przygotowywanie się do zawarcia związku małżeńskiego, bycie na rozdrożu, przełom w życiu, konieczność wyboru pomiędzy dwoma partnerami.Bliźnięta Nagłe, niespodziewane zmiany, rozpad, dotkliwa strata, która po pewnym czasie może okazać się błogosławieństwem, wyzwolenie, ogromna zmiana w światopoglądzie, postrzeganiu kogoś lub czegoś, utrata życiowej stabilizacji.


Rak Nadszedł czas na ocenę sytuacji życiowej, bilans, konieczność zastanowienie się, co należy zrobić i dokonania ważnych zmian. Głęboka, wartościowa miłość, uwolnienie się od problemów, cudowne spotkanie, ponowne ożywienie starej miłości.Lew "Miłość jest wszystkim, co istnieje", jak powiadają poeci. Rozpłynie się jednak, jeśli jest pozbawiona trwałej struktury. Ty i partner musicie wiedzieć, na czym stoicie i dokąd zmierzacie. Dojrzała miłość to taka, która dostrzega wady i zalety ukochanej osoby.Panna Pomyślne zmiany w koło losu wykonało pełen obrót. Cos się skończyło po to, aby mogło się zacząć cos innego. Żyj aktywnie, ale uważnie, świadomie. Nie spiesz się. Nadmierna aktywność nie jest konieczna. Związku. Namiętność. Satysfakcjonujący seks. Kryzys, który obróci się na dobre. Waga Poszukiwanie wielkiej miłości; jeśli jesteś już w jakimś związku, coś okryte jest tajemnicą. Związek ogarnęła ciemność, z której nie wiadomo jak wyjść. spotkanie z ukochaną osobą, randka, romantyczna kolacja przy świecach, rada by w układzie partnerskim większą inicjatywą wykazała się kobieta.Skorpion Poczucie samotności, niezrozumienia, strach przed zostawieniem, nieumiejętność porozmawiania z partnerem i wyjawienia mu swoich uczuć, przekonanie o braku zrozumienia w związku. Jeżeli masz stałego partnera, unikajcie manipulowania sobą nawzajem. Wymuszanie czegokolwiek może doprowadzić jedynie do wzajemnej niechęci i uczuciowego zamknięcia.Strzelec Rozstanie, rozwód, nieuchronne zmiany w relacji, przemijanie, potrzeba nowych impulsów dla związku, który ma przetrwać. Utrata ważnej osoby, zdecydowane odcięcie się od pewnych wydarzeń. Przemiany są generowane z głębi duszy i jest to nieodwracalne.Koziorożec Rodzina traktowana jako najwyższa wartość. Pozytywne wzorce wyniesione z domu rodzinnego. Matka lub teściowa korzystnie wpływająca na związek, partnerzy darzący siebie zaufaniem. Miła, domowa atmosfera. Wzajemna, zdrowa troska o swoje potrzeby.Wodnik Miłość duchowa, w związkach partnerskich okres sprawdzania fundamentów uczucia. Możliwe pomysły na zaręczyny, ślub. Małżeńskie problemy znikną, jeśli staniesz z nimi twarzą w twarz. Inaczej będą się ciągnąć w nieskończoność.Ryby Jeśli nie chcesz stracić swego partnera(ki), zapewnij mu(jej) poczucie bezpieczeństwa i urozmaicenie w miłości. Dbaj o dobrą atmosferę - dwa razy pomyśl, zanim powiesz coś głupiego. Zbędny pedantyzm i nadmierny rozsądek mogą zgubić każdą żywą sprawę i uczucie.

Materiał dostarczony dzięki uprzejmości wróżki: Noma


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji