widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-06-25

Horoskop miłosny na lipiec

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem miłosnym na czerwiec, autorstwa naszej wróżki Nomy.Baran W tym miesiącu drogi baranie odetchniesz z ulgą. Wyjaśnią się wszystkie nieporozumienia w związku. Oboje z partnerem dojdziecie do kompromisu i wyjaśniacie sobie wszystkie konflikty. Na nowo zaczniecie sobie ufać. Osoby samotne poznają partnera, który wywróci ich świat do góry nogami.

Byk Drogi byku skup się bardziej na potrzebach partnera ponieważ Twoja druga połowa czuje się zaniedbana. Nie do końca w tym miesiącu możesz liczyć na zrozumienie w związku. Samotne osoby bardziej się w tym miesiącu skupią na pracy niż na uczuciach.Bliźnięta W tym miesiącu możesz zakończyć długotrwały związek. Bliźniaku to nie jest dobry okres na miłość a Twój wymarzony partner pokaże swoją ciemną stronę, która nie do końca pozwoli wam na kontynuowanie związku.


Rak Raki w tym miesiącu powinny bardziej zwrócić uwagę na słowa partnera. Musicie uważać, by nie ulegać manipulacjom ukochanej osoby. Nie można się godzić tylko i wyłącznie na zachcianki partnera. Osoby samotne poznają kogoś poprzez wiadomości.Lew Lwy w tym miesiącu maja bardzo dużą szansę na przeżycia romansu. Jednak o nawet dyskretnych flirtach dowie się Twój partner. Uważaj więc! Osoby samotne mogą cieszyć się bardzo zainteresowaniem płci przeciwnej.Panna Dla panien będzie to miesiąc sielanki w związku. Twój partner będzie wpatrzony w Ciebie jak w obrazek. Czeka was jakiś wspólny wyjazd, który bardzo was do siebie zbliży. Osoby samotne poznają kogoś na imprezie.Waga Wago za bardzo idealizowałaś własnego partnera. Różowe okulary spadną a Ty postanowisz zakończyć związek. Osoby samotne powinny pamiętać o tym, by najpierw poznać osobę, której oddają swoje serce. Skorpion Drogi skorpionie ten miesiąc będzie okresem dużych kłótni w Twoim związku. Postaraj się wyzbyć własnego egoizmu, ponieważ możesz stracić swojego partnera. Osoby samotne jeszcze na swoją miłość będą musiały poczekać.Strzelec Strzelcu w tym miesiącu Twój partner będzie zaskakiwał Cię niespodziankami. Postanowisz się oświadczyć. Jeszcze nigdy nie byłeś tak pewny swojego partnera jak teraz. Osoby samotne spotkają swoją drugą połowę.Koziorożec Koziorożcu w tym miesiącu spotkasz swoją dawną miłość. Wrócą wspomnienia i dawne emocje. Na nowo postanowisz dać swojemu byłemu partnerowi szansę. Ty razem los będzie dla was o wiele przychylniejszy.Wodnik Drogi wodniku w tym miesiącu postanowisz zakończyć związek, który okazał się toksyczny. Nie będziesz już chciał się dłużej w nim męczyć i słuchać obietnic fałszywych swojego partnera. Osoby samotne mogą przeżyć rozczarowanie platoniczną miłością.Ryby Rybo postanowisz wynagrodzić swojemu partnerowi wszystkie złe chwile. Dojdziesz do wniosku, że wolny stan już nie jest dla Ciebie. Będziesz chciał jak najszybciej się ustabilizować. Wolne osoby będą dużo flirtowały.

Materiał dostarczony dzięki uprzejmości wróżki: Noma


Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji