widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-07-11

RÓŻNICE MIĘDZY BIAŁĄ A CZARNĄ MAGIĄ.

Niejednokrotnie każdy z was na pewno zastanawiał się, czy magia istnieje. Ja osobiście wiedziałam, że jest od zawsze. Może też w dłużej mierze dlatego, że z takimi zdolnościami się urodziłam. Natomiast w tym artykule chciałabym poruszyć temat białej i czarnej magii a dokładniej różnicom między nimi. Już zapewne każdy z Was w dzieciństwie pamięta z bajek, ze białe było dobre a czarne złe. Tak samo jest z magią.

Biała magia służy do pomagania. Natomiast z całą pewności jest o wiele słabsza od tej czarnej. Ma za zadanie pomagać i nie może szkodzić. Czarownica, która stosuje białą magię musi pamiętać, że intencje są dobre. Nie jedna zielarka, który o północy zbiera w pełnie zioła jest czarownicą , czy tak samo dimerka, która za pomocą marzeń przyciąga do siebie rzeczy, które chce a ponadto używa do tego wizualizacji. Natomiast czarna magia jest silniejsza. Ponadto ingeruje w wolę drugiej osoby a trzeba pamiętać, że tego robić nam nie wolno. To wszystko, co wysyłamy wróci do nas z potrójną siłą. Czarna magia daje władzę i łatwo się w niej zatracić. Natomiast warto pamiętać, że ten kto igra z ogniem może w nim spłonąć.

Ponadto istotną kwestią jest również fakt, że między białą a czarną magia jest bardzo cienka granica i bardzo łatwo można ją przekroczyć. Niestety bezpowrotnie, bo energie tak, czy tak wróci do nas. Trzeba pamiętać również o tym, że nie ma na świecie ludzi krystalicznie dobrych, każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Czarna magia bierze się ze złości, chęci zemsty a także chęci rządzenia innymi. Ona zawsze wróci do wysyłającego. Natomiast wniosek jest jeden magia jest jedna. Nie ma podziału na białą, czy czarną magię. Są natomiast dobrzy i źli ludzie a nasza wola, czy pójdziemy w dobrą stronę, czy też złą.

Materiał dostarczony dzięki uprzejmości wróżki: Noma


WOLNY CHAT
Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji