widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-08-28

Energia zaklęta w drzewach owocowych.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

CZEREŚNIA. Nasze lęki bardzo często wywodzą się z tego, że nie rozumiemy lub wypieramy instynktowną, pierwotną część swojej psychiki. Wydaje się nam, że drzemią tam jakieś straszne mroczne siły. Czereśnia umożliwia spokojne wydobycie ich na powierzchnię i obiektywne przeanalizowanie. Pozwala zachować przy tym spokój i dystans do spraw, z którymi przychodzi się w takiej sytuacji zmierzyć. To zaś ułatwia pełną akceptację siebie.

GRUSZA. Energia gruszy pozwala lepiej zrozumieć samego siebie, a tym samym zaakceptować się. To z kolei wprowadza harmonię we wszystkie relacje, w jakie w ciągu swego życia wchodzi człowiek. Pomaga wprowadzić pełną równowagę w kontaktach z przyjaciółmi. Pozwala zachować czystość duchową w każdych warunkach, a to umożliwia działania mające na celu pogodzenie zwaśnionych stron.

JABŁOŃ. Pozwala wyzbyć się lęków dotyczących stanu posiadania i rozszerza możliwości twórcze danej osoby. Rozszerza percepcję świata o poznanie pozazmysłowe, często objawione. Pomaga wypracować szczerość i uczciwość w stosunku do siebie i innych ludzi oraz zjawisk. Ułatwia przyswajanie wiedzy i zdobywanie mądrości życiowej. Sprzyja płodności w każdym tego słowa znaczeniu.

JARZĘBINA. Mobilizuje do działania i dodaje pewności siebie. Energia jarzębiny poszerza świadomość i pozwala dojrzeć to, co niedostrzegalne. Pozwala usunąć wszelkie negatywne wpływy energetyczne, z jakimi miał do czynienia dany człowiek, wzmacnia poczucie bezpieczeństwa, sprawia, by to, co do tej pory wydawało się trudne, czy wręcz niemożliwe do realizacji, stało się łatwiejsze. Umacnia w człowieku wierność ideałom, przekonaniom i celom. Dodaje sił zmęczonym trudami dnia codziennego.

ORZECH WŁOSKI. Energia orzecha zachęca do rozwijania poczucia odpowiedzialności, pozwala patrzeć na pracę z szerszej perspektywy, a co za tym idzie dostrzec jej prawdziwą wagę i wartość, pozwala na głębsze zaangażowanie się w to, co robimy. Ułatwia realną i trzeźwą ocenę sytuacji i pomaga przy podejmowaniu decyzji oraz podczas dokonywania wyboru.

ŚLIWA DOMOWA Energia śliwy uczy bycia sobą, pozbawia lęku związanego z krytyką oraz oceną. Kto z nas nie boi się odrzucenia i jest wolny od obaw przed ośmieszeniem, drwiną, złośliwością? Od niepokojów z tym związanych uwalnia nas właśnie śliwa. Pomaga również wybaczyć błędy, które popełniliśmy lub które kiedyś ktoś popełnił wobec nas.

WIŚNIA Energia wiśni są doskonałym antidotum na wszelkiego rodzaju smutki oraz troski przynosząc radość i wesołość. Pomaga ona zachować wyznawane zasady moralne niezależnie od sytuacji i wpływ innych ludzi. Pozwala odróżnić szczerą miłość i sympatię od gry i fałszu.


Tarocista Leszek Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Bardzo proszę o zamawianie usługi czat, wtedy ją uaktywnię i będzie możliwe połączenie oraz rozmowa :) Zapraszam serdecznie
Zadzwoń na
708 788 568708 788 568 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0440048 227 184 044 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji