widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-10-05

Horoskop partnerski 5.10 - 11.10.2015

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Baran: 21.03 - 20.04

Dla was samotność jest już przeszłością. Równowaga, stabilizacja, szczęście i miłość to słowa ,które od dzisiaj będą wam na co dzień towarzyszyć. Osoby w związkach czeka lekcja cierpliwości i dyplomacji, ażeby utrzymać dobre relacje w związku.

Byk: 21.04 - 21.05

Nowe znajomości zdominują życie singli. Będziecie żyli w świecie iluzji i marzeń .Warto popatrzeć na rzeczywistość bez różowych okularów. Osoby w związkach czeka spełnianie marzeń i oczekiwań drugiej połówki. Przed wami bajkowy ,radosny czas.

Bliźnięta: 22.05 - 20.06

Osoby samotne otrzymają zaproszenie do związku od nowopoznanej osoby. Warto rozważyć tę ,,ofertę", bo może okazać się korzystna. Osoby w związkach musza uważać, ażeby nie popaść w tarapaty przez wejście w bliską relację z osobą z poza związku.

Rak: 21.06 - 22.07

Osoby samotne będą czuły, że wszechświat nie sprzyja im w sferze uczuciowej. Nie będzie to dla was dobry czas na wchodzenie w związki. Osoby w związkach czeka stagnacja ,chłód i nieporozumienia. Ale jest to czasowy stan ,po którym zaświeci słońce.

Lew: 23.07 - 22.08

Osoby samotne będą brylowały w towarzystwie co zapewni im zainteresowanie innych. Macie szanse na spotkanie osoby z przeznaczenia i ułożenie sobie życia. Osoby w związkach czeka zmienność i tylko od was zależeć będzie jak potoczą się losy związku.

Panna: 23.08 - 22.09

Osoby samotne przejdą transformację wewnętrzną i uwolnią się z ograniczeń. Dzięki temu otworzą sobie drogę do stabilizacji życia osobistego. Osoby w związkach będą wracały myślami do przeszłości .Pojawi się tęsknota za tym co już odeszło i nie wróci.

Waga: 23.09 - 23.10

Dobre perspektywy dla osób, które pragną stabilizacji .To będzie ten czas, który pozwoli na spoglądanie z optymizmem w przyszłość. W związkach widać równowagę i zrozumienie. Opiekę sił wyższych.

Skorpion: 24.10 - 21.11

Zaświeci wam słoneczko ! Będziecie mieć okazję do stabilizacji życia uczuciowego, los wam będzie sprzyjał. Warto zatem dać sobie szansę i wyjść do ludzi. W związkach widać harmonię i dużo radości.

Strzelec: 22.11 - 21.12

Warto zaplanować wypad za miasto ,bo tam czeka ten jedyny, wymarzony. Spotkanie na łonie natury przyspieszy decyzję o zaangażowaniu. Osoby w związkach będą cieszyły się sobą i snuły wyjazdowe plany na przyszłość .

Koziorożec: 22.12 - 19.01
Przed koziorożcami nowe możliwość i i szanse w sferze uczuć. Warto otworzyć swoje serce i oczy, aby tego nie przegapić. Osoby w związkach będą świętowały udane relacje i z optymizmem spoglądały w przyszłość. A ta jawi się w różowych kolorach.

Wodnik: 20.01 - 18-02
W otoczeniu osób samotnych pojawi się długo wyczekiwany atrakcyjny człowiek, który przewróci wasze życie do góry nogami .Związki już istniejące ugruntują swoja pozycję i dzięki temu staną się jeszcze trwalsze.

Ryby: 19.02 - 20.03
Osoby samotne w końcu będą skutecznie odcinały się od przeszłości, od osób które was porzuciły, zraniły. Będzie to czas oczyszczania emocjonalnego. Osoby w związkach będą skupiały się na swoich relacjach i tym samym działały na swoją korzyść.


Jasnowidz Maja Pracoń Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Magiczne Wrota to portal, na którym osobiście odbieram połączenia telefoniczne i czat - rozmawiacie wyłącznie ze mną. Zapraszam do zamawiania rozmów. Bywam dostępna w różnych godzinach. W razie potrzeby zapraszam :)
Zadzwoń na
708 708 720708 708 720 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6070048 222 703 607 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji