widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-12-08

Horoskop tygodniowy od 7.12.15 do 13.12.15.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Szczęście się nie kończy, ono ulega zmianie" L. Pille.

Tydzień razem z nadchodzącym Nowiem Księżyca w znaku Strzelca będzie dla nas wyzwaniem nie tylko w kwestii działania, ale również wymagania i egzekwowania. Do środy szukamy nowego sensu, rozważnie kierując się logicznym, przyszłościowym myśleniem. Kto pragnie razem z Nowiem stworzyć coś odmiennego może już od poniedziałku wrócić na moment do przeszłości analizując to, co się wydarzyło w ostatnim czasie.

Jest to bardzo ważne, ponieważ potężna energie układów planet podczas Nowiu można wykorzystać do ważnych przekształceń. Kto będzie potrafił dobrze wykorzystać ogromne moce do zmian aktualnych ukształtowań i budowy czegoś nieznanego wykorzystując aktualne struktury.

Unikaj jednak ryzyka wszelkiego rodzaju oraz układów z ludźmi, którzy świadomie poodnoszą ciśnienie lub wydają się w danym momencie nieobliczalni. Konflikty, nieporozumienia oraz brak dyplomacji może doprowadzić do utraty bezpieczeństwa.

Tak samo w sytuacjach politycznych -niebezpieczne okoliczności, związki oraz ciężkie konflikty z władzą , przemocą paraliżują i zamykają drzwi do przyszłości. Potrzeba wolności oraz niezależności jest zwiększona. Mars w opozycji do Urana wprowadza nie tylko zmienną, ognistą atmosferę.

Nowe pojawiające się razem z Księżycem wymaga zrozumienia, namysłu, otwartości i wyciągnięcia wniosków z minionych błędów, urazów oraz krzywd. Spontaniczne działania, nieprzemyślane decyzje, interwencja z zewnątrz może popsuć nam nasze wielkie budowle, a wszystko może nagle rozpłynąć się gdzieś w dal..

Zrządzenia losu razem z układem planet mogą być nieprzewidziane. Wszędzie tam, gdzie wolność, równość, sprawiedliwość nie istnieje można doczekać się nieciekawych impulsywnych, narwanych reakcji, wypadków, protestów, eskalacji lub ataków terrorystycznych.

Zachowaj ostrożność zmieniając swoje spostrzeżenia, nastawienie, okoliczności czy możliwości. Usytuowania będą się bardzo szybko przemieszczać. Do progresywnych dróg w znaku Strzelca potrzebne jest wykorzystanie i zrozumienie oraz połączenie przeszłości z przyszłością wyciągając realne wnioski.

Takie, jakie są w Twoim świecie.

Ufając i motywując samego siebie można rozpocząć wielkie projekty. Mimo wszystko należy pamiętać o autentyczności. Zbyt wielkie obietnice, przyrzeczenia nie będą na pewno dotrzymane.

Wszystkie wielkie marzenia, wizje, projekty na wymiar znaku jutra mogą się spełnić z wprowadzeniem ideałów do rzeczywistości. Ostatecznie Twoim umysłem, przekonaniem oraz pokładaniem wiary w życie można przyśpieszyć jeszcze pewne procesy. Znaki ognia i powietrza maja bardzo dobra okazje na rozpoczęcie nowych dróg życia. Tylko przez konfrontacje i wdrożenie w codzienny real można doświadczyć spełnienia i doczekać możliwości realizacji wewnętrznych pragnień oraz wizji.

Aż do niedzieli trzeba trzymać się wyznaczonego planu, pilnować faktów i odpowiednio reagować na bieżące wyzwania. Sprawdź jeszcze raz czy Twoje cele są na pewno przydatne. W znaku Strzelca liczy się prawda, sprawiedliwość oraz autentyczność.

Własna wiedza i doświadczenia niech pomaga każdemu w odnalezieniu całkiem odmiennych celów.

Oczekuj jednak niespodziewanego. Mars w opozycji do Urana oznacza, że wiele może się nagle radykalnie zmienić.

Eksperymenty, odwaga i akceptacja rzeczywistości pomoże odnaleźć się w niecodziennych sytuacjach. Nadzieje, które nie zostały spełnione niech będą zastąpione nowym pasującym lepiej do otaczającego nas świata. Nów Księżyca w Strzelcu dostarcza niecodziennych impulsów, aby wypróbować z jednoznacznością całkiem coś odmiennego. Zaufaj sobie idąc za głosem i pragnieniem serca!

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"O tym, że się jest szczęśliwym, wie się dopiero potem, kiedy to minęło. Człowiek żyje zmianą." S. Lem.


Baran 21.3-20.4

Gdy Mars stoi jeszcze w opozycji, a nadchodzący Nów Księżyca razem ze Słońcem ustawia w trygonie trzeba liczyć na trudne sytuacje, które mogą zakończyć się szczęśliwe. Pionierskie szanse pojawiające się jak grom z jasnego nieba na horyzoncie, wymagają jednak całkowitego dystansu, namysłu oraz planu, bez pochopnych decyzji i zdenerwowania.

Merkury nie stawia teraz na porozumienia, choć od tego należałoby zacząć. Uranus w Twoim znaku będzie zmuszał do niemożliwego. Wypróbuj spokojnie awangardowości całkowicie akceptując potrzeby przeciwnika. Twoja wiara, wewnętrzna siła oraz moc dobrego może zaprowadzić na całkiem odmienne miejsca, pozycje dając to, na co od dawna czekałeś.

Omijaj niepokojące sytuacje. Nieporozumienia należy rozwiązywać z powagą. Tu nie będzie czasu na zastanowienia, ale Ty będziesz tego najwyraźniej potrzebował.

Niespotykane stany, raptowne okoliczności trzeba należycie przyjąć. Nów Księżyca zagwarantuje, że niejedno marzenie wkrótce się spełni. Ale trzymaj się już od dawna ustalonego planu.

Twoja rola i misja jest najważniejsza. Nie uciekaj od przeznaczenia.


Byk 21.4.-20.5

Czasy braku pewności siebie i zdecydowania kończą się. Teraz jest to bardzo dobry moment na przygotowanie się do rodzinnych Świąt, zadbanie o dobrą atmosferę oraz jasności w życiu osobisty. Wiesz już, czego chcesz, gdzie dążysz i jak masz osiągnąć wszystkie swoje cele. Starając się wiecznie udowodnić coś komuś zapominasz przede wszystkim o sobie. Nie jesteś nic nikomu winny...a Twoje potrzeby wymagają najwięcej uwagi, cierpliwości oraz własnej akceptacji. Nie musisz uganiać się za innymi. Niech oni to robią.

Merkury w trygonie nastawi Cię optymistycznie. Układy zawodowe, prywatne można dokończyć w krótkim czasie. Wszystko przynosi korzyści, a profesjonalnie do końca roku wysuwasz się nie tylko na pierwsze pozycje, ale zgarniasz nagrody, wyróżnienia oraz najlepsze propozycje. Tylko do odważnych świat przecież należy! Twoje życzenia będą na pewno w całości zrealizowane.

Razem z Neptunem wyczuwasz atmosfery. Dobrze jest słuchać pierwszego uczucia, w każdej sytuacji dnia codziennego. Pluton w trygonie tworzy z Byka autorytet. Jowisz to urzeczywistnienie wszystkich planów. Wenus - ogromna energia i siła. Jest szansa, że pary zakochanych znajdą do siebie całkiem nowe drogi. Z pewnością w nowym tygodniu otrzymasz całość, czego tylko zapragniesz!


Bliźniak 21.5.-21.6

W krótce i Twoje sytuacje będą lepiej wyglądać. Zbliżający się Nów Księżyca w opozycji stawia Bliźniaki przed całkiem nowymi sytuacjami.

Twój Merkury wychodzi już wkrótce z opozycji i z pewnością koniunktury finansowe, gospodarcze i całkiem inne plany będzie można wykonać dążąc do całkiem odmiennej perspektywy.

Klimat zmienia się. Dlatego musisz reagować na nieznane z wielką ostrożnością. Zapomnij szybkość, nieprzemyślane decyzje, nerwowość i spontaniczności. Idź według jasno ustalonych planów. Wykorzystaj swoją optymalną analizę. Stawiaj na spokój. A już Merkury z Koziorożca będzie Ci powoli wyjaśniał, że nie od raz Krakowa został zbudowany... Cierpliwości!

Saturn i Neptun w niekorzystnym aspekcie zwraca szczególną uwagę na całokształt. Uważaj na swoje postanowienia, ponieważ nie jest jeszcze zakończony sprawdzian na stałość, bezpieczeństwo i odpowiedzialność za swoje własne istnienie!

Konfrontacje z codziennością mogą być nie przyjemnie, dlatego warto wykorzystać trygon Marsa z Wagi. Tylko to, co przynosi Ci pewność będzie wkrótce zrealizowane. Reszta po prostu odpada.

Nieznane Ci siły pomogą przezwyciężyć niepewność. Nadchodzi moment, abyś razem z Nowiem Księżyca na przeciw rozpoczął całkiem nieznane ścieżki żywota.

Niepokój wkrótce odejdzie. Zaufaj w bieg Twojego losu.

Koncentruj się tylko na sobie i swoich własnych potrzebach!Rak 22.6.-22.7.

Razem z Wenus, Jowiszem i Neptunem w trygonie łatwiej będzie Rakom myśleć o swoich potrzebach. W końcu Twoje modlitwy będą wysłuchane, a przedświąteczny czas śmiało przeznacz nie tylko dla rodziny, ale dla swoich osobistych założeń.

Merkury od środka tygodnia w opozycji wskazuje te strony życia, którymi musisz natychmiast się zająć. Ostatecznie niebo usłyszy Twoją modlitwę i będziesz mógł przebić się ze swoimi pomysłami oraz ideami.

Sytuacje gospodarcze będą mimo wszystko wymagały rozsądku, bowiem Wenus namawia do wydatków bez potrzeby. Oblicz wszystko dokładnie do końca miesiąca. Planeta komunikacji może przyszykować Ci niespodziewany wydatki.

Uczuciowo oraz emocjonalnie jesteś przygotowany na wszystko. Gwiazda miłości będzie wskazywać na tych ludzi i okoliczności, którzy zawsze stoją przy Tobie.

Mars i Uran w kwadracie oraz opozycja Plutona dla drugiej dekady urodzonych nakazuje ostrożność. Problemy mogą pojawić się nagle i całkiem przypadkiem z ogromną siłą oraz emocjonalnością. Jednak pozycja Jowisza i Węzła Księżycowego nie stoi tu od parady. Rak znajdzie dla siebie miejsca przeznaczenia, dobrych protektorów oraz nie tylko odrobiny szczęścia. Nawet strach z przeszłości może zostać przezwyciężony, gdy pozwolisz sobie na zaufanie i działanie opatrzności.

Stare drogi muszą już być opuszczone. Nowe czeka na Ciebie z otwartymi ramionami. Przygotuj się do tego.Lew 23.7.-23.8

Razem ze Słońcem, Marsem, Uranem oraz Saturnem możesz i w tym tygodniu postawić coś wielkiego na nogi. Powodzenie nie będzie opuszczać króla Lwa wiodąc to pewnej i stałego bezpieczeństwa.

Pierwsza dekada urodzonych powinna tylko uwzględnić kwadrat Wenus ze Skorpiona. Nagle Twoje uczucia potrzebują dopingu, uwagi ze strony partnera i motywacji otoczenia. Niespodziewany spadek pewności siebie może mieć wpływ na wiele okoliczności. Nie dystansuj się tylko uciekając od rozmów, dialogu oraz spokojnych wyjaśnień.

Dobrze byłoby znaleźć czas na wspólne spędzenie czasu w partnerstwach. Harmonia w związkach powinna funkcjonować nie tylko tak od święta. Saturn i Uran wzmacniają Twoje siły. Mars i tak sprzyja wpływom. Jest pewność, że zdobędziesz swoje założenia.

Słońce łącząc się trygonem z Uranem podaruje wszystkim Lwom nie tylko odpowiednią porcję optymizmu. Radością życia i lekkością nastawienia zdobędziesz sobie akceptacje otoczenia. Te wpływy wskazują na awans całego szeregu Twoich aktywności, wiary w dzień następny, a może odnalezienie zagubionych gdzieś po drodze nadziei.

Lew pozostaje na głównych pozycjach. Wyjdź jeszcze naprzeciw nie tylko otoczeniu, ale swoim własnym ideom. Powodzenie czeka na Ciebie!Panna 24.8.-23.9

Nawet, gdy pozycja Słońca i Saturna hamuje Pannę w szybkiej realizacji planów, przejście Merkurego do Koziorożca przyśpieszy wykonanie założeń, wskaże na nowe możliwości oraz źródła świetnych dochodów mówiących o stałości. Jest pewność, że Panna do końca tygodnia z radością zatrze swoje ręce. Biznes kwitnie, Ty możesz śmiało pozwolić sobie na sławne bardzo świąteczne prezenty.

Zawodowo razem z Merkurym zdobędziesz w krótkim czasie wszystkie nagrody. Odpowiedni ludzie, układy oraz słowa kierują Cię do spokojnego miejsca sukcesu i szczęśliwego końca nadchodzącego się starego roku.

Nie pozwól tylko omamić się nieścisłym przyrzeczeniom. Neptun w opozycji ostrzega przed ludźmi i wiarą w mannę spadającą z nieba. Merkury ma być Twoim wiernym przyjacielem. Wszak jest Twoją, osobistą planetą!

Jeszcze Wenus dodaje Pannom uroku. Z gracją i wdziękiem przyjmiesz wszystkie pochwały. Miłość oraz związki emocjonalne niech będą teraz Twoim priorytetem. Znajdź odpowiednią ilość czasu na zajecie się Twoim życiem prywatnym.

Strach i niewiara odchodzi, chociaż raz po raz zamyślasz się nad istnieniem tego świata.... Jowisz w Twoim znaku otwiera Twój umysł wskazując na całkiem odmienne możliwości. Angażująca się cała sobą w realizacje planów urzeczywistniasz swoje marzenia.

Sytuacje gospodarcze kwitną. Czas przedświąteczny spędzasz w bardzo dobrym nastroju.Waga 24.9.-23.10

Harmonia i spokój jest dla Ciebie świętością. Razem z pozytywną pozycją Słońca oraz Marsem w Twoim znaku znajdujesz czas na przyjemności oraz obowiązki. Przejście Merkurego do znaku Koziorożca i ustawienie się w kwadracie stawia na Twojej drodze przeciwnika, a może i okoliczności, z którymi trzeba się będzie zmierzyć!

Sięgając do swojej dyplomacji posłuż się jeszcze gracją, humorem oraz mądrością. Tym przezwyciężysz wszystkie trudności. Komunikacja może nie będzie taka łatwa, jednak przeważająca ilość zgodnie dla Wagi ustawionych gwiazd zapewnia, że wyjdziesz z pojedynku bez szwanku. Może pojawi się tylko ból głowy!

Złości odchodzą szybko w zapomnienie. Kwitnące życie prywatne zasłania niepowodzenia zawodowe. Znajdzie się czas oraz praprzyczyny, aby z Saturnem zaangażować się w to, co obowiązkowe. Radość życia musi zwyciężyć! Bezpieczne szanse zapewnią dobrą przyszłość. Twoje starania na pewno zostaną docenione.

Druga dekada urodzonych może przechodzić krytyczne fazy. Kwadrat Plutona i opozycja Urana to chaos, któremu Ty musisz zaradzić. Odwagi dostarcza planeta energii. Masz siły przy sobie, aby postawić na nogi ciekawe projekty. Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie kieruje w całkiem odmienne perspektywy. Od Wagi jest wymagana wysoka koncentracja.

Z łatwością zdobywasz przydatne spostrzeżeniaSkorpion 24.10.-22.11

Razem z Wenus w Twoim znaku i od środy pozytywnie nastawioną planetą komunikacji, Merkurym rozpoczynasz nie tylko romantyczny czas, ale również bardzo wartościowy w kwestii zawodowej. Dobrze będzie już od poniedziałku przygotować sobie plany. Co musisz najszybciej załatwić, gdzie zadzwonić? I kto czeka na wiadomości?

Gwiazdy pragną nadrobić, to, co niedawno było Ci zabrane. Znajdujesz momenty na radość, szczęście osobiste oraz miłe spędzenie czasu. Zaproszenia będą się sypać z każdego kierunku. Czasami warto zapomnieć o samej kalkulacji. Świąteczny czas nastraja Skorpiona marzycielsko-sentymentalnie. Twoje myśli kierujesz do najbliższych. Serce pragnie dążyć do tego, za czym od dawna tęsknisz. Wenus urzeczywistnia Twoje oczekiwania!

Zamiast wiecznie żyć w przeszłości, przywoływać dawne obrazy, oraz analizować, co i tak nigdy nie wróci bądź tutaj i teraz w każdej absolutnie minucie. Ciała niebieskie chcą potowarzyszyć Tobie na drodze do wziętości, a Wenus z Neptunem usadza na chmurce numer siedem!

Wielkie transformacje i przemiany osobowości Skorpiona to zasługa sextilu karmiczne Węzła Księżycowego. Nie denerwuj się na przemeblowania okoliczności. Wszystko ma swój sens i będzie prowadzić na pewno do dobrego.

Skorpion przechodzi do wrażliwego świata. Układy partnerskie zapierają dech napełnione sentymentem i tajemniczością...Strzelec 23.11.-21.12

Nów Księżyca w Twoim znaku...czy jesteś przygotowany?

Nieoczekiwane wydarzenia stawiają przed Strzelcem ciekawych ludzi oraz okoliczności do stworzenia interesującego świta razem z refleksją. TERAZ właśnie, w tym tygodniu jest najlepszy moment abyś wkroczył na całkowicie odmienne drogi. Z radosnym sercem, zaangażowaniem na bardzo wysokich obrotach! Gdy Saturn raz na 28-29 lat wkracza do naszego znaku wszystkie decyzje nabierają stałości. Następne lata, takiej samej długości (28-29!) będą miały dla Ciebie ogromne znaczenie,...Dlatego nie śpiesz się z decyzjami!

Mimo, że układy planet prześcigają się w propozycjach wybieraj to, co daje Ci pewność, spokój duszy i stałość w każdym milimetrze! Twój optymizm, Twoja niekończąca się wiara zaprowadzi Cię dalej niż inne znaki zodiaku!

Zaufaj jeszcze swoim odczuciom. Nie lekceważ przy tym ludzi, którzy mają całkiem odmienne zdanie!

Neptun kwadrat dla pierwszej dekady urodzonych ostrzega przed nieścisłościami, wielkimi obietnicami oraz szybkimi realizacjami.

Aktualnie w Twoim domu rządzi planeta karmy. Tylko i wyłącznie to, co ma ręce i nogi może być wdrożone w życie bez zbędnych kontroli!

Słońce, Mars oraz Uranus pozwoli wykorzystać siły wyższe. Moce stoją przy Tobie abyś z zapartym tchem zdobył najwyższe pozycje. Pozostań i uwzględnij wszystkie szczegóły. Nadchodzący tydzień będzie na pewno wyjątkowy.

Faza następna to bardzo ważne decyzje Twojego losu.


Koziorożec 22.12.-20.1

Razem z Jowiszem, Merkurym od środy, Wenus oraz Neptunem zdobywasz krok po kroku to, co sobie zaplanowałeś.

Mars i Uran to planety, które stawiają Cię ciągle przed wyzwaniami. Dlatego zwracaj uwagę na najbliższe otoczenie! Sytuacje może czasami będą chaotyczne, ale zmienności i transformacji Plutona do tej pory nikt nie był w stanie zatrzymać! Priorytety muszą być wykonywane. Sprawy, które w przeszłości źle zadecydowałeś, będą teraz na pewno przemienione.

Odpowiedzialność jest Twoją najlepszą cechą. Ze skupieniem wykonasz swoje nadchodzące obowiązki. Wchodzący Merkury do Twojego znaku wskaże prostym gestem niezmąconą drogę po zwycięstwa. Sytuacje zawodowo-profesjonalne nagle się same prostują dając jeszcze lepsze wygrane!

Druga dekada urodzonych razem z niekorzystnym układem planet potrzebuje więcej czasu do poważnych decyzji. Negatywne myśli tu wcale się nie przydają! To, co postanowisz będzie wdrożone ze spokojem w życie.

Nie płacząc już nad rozlanym mlekiem wiesz dobrze, że gruszki nie będą rosły na wierzbie. Wkrótce czas pokaże jak reaguje Twoje otoczenie. Nie jesteś sam, a pomoc, jeżeli tego wymagasz, będzie ci dana, mimo niepokoju wewnętrznego!

Nów Księżyca i pozycja gwiazdy komunikacji jest dostawcą kreatywnych pomysłów, namawiając na ciekawe plany. Twoja domowa kasa wkrótce napełni się po brzegi.

Faza przedświąteczna umożliwi przedostanie do Twojego serce i duszy: wiary i zaufania w dzień następny!


Wodnik 21.1.-19.2

Nowym zadaniem razem z pozycją Nowiu Księżyca w pozytywnym aspekcie już od poniedziałku jest wyjaśnianie i klarowanie układów wszelkich związków. Jest wiele, co może przeoczyłeś lub gdzie świadomie przymknąłeś oko. Trzask-prask Wenus wyciągnie nagle konsekwencje. Bardzo ciekawe własne idee czy też może propozycje z otoczenia przypadną nie tylko Ci do gustu, ale również zaangażujesz się całym swoim sercem! Pozostań spokojnie przy dalszych realizacjach, sprawdzając raz po raz słabe punkty, bezpieczeństwo oraz dochodzące możliwości!

Saturn w sextilu tworzy nieznane struktury w Twoim życiu. Całokształt musi nabrać niepodważalności. Wymagania usłyszane z środowiska będą na pewne przez Ciebie spełnione. Akceptujesz własne granice, a konstelacje planet dają nowy powiew wiatru w skrzydłach!

Twój pan i władca Uranus w nowych siedmiu dniach ustawia się dodatkowo korzystnie ze Słońcem. Środa jest wspaniałym dniem, abyś nagle spełni niejedno swoje marzenie! Szczęśliwe zrządzenia losu, wygrane, pochwały a może, coś bardzo niesamowicie upragnionego spełnia się w jednej minucie. Tak, radość pewnie będzie spadać prosto z nieba!

Merkury jeszcze przyśpieszy zawodowe interesy. Wesoła, pogodna passa może nie mieć końca!

Miej na uwadze swoich najbliższych. Na pewno w domu ktoś na Ciebie czeka.. Niech Wenus poprowadzi Wodnika w tym dobrym kierunku!


Ryba 20.2.-20.3

Do środy może będzie się jeszcze wlekło i kulało, ale już przejście Merkurego, planety komunikacji przywitasz z rodnością i ogromnym utęsknieniem.

Nie tylko pieniądze, ale i dobra faza się pojawia, aby poprawić budżet domowy, przywitać nowych klientów oraz kontrahentów!

Księżyc przez długi czas będzie ustawiał się pozytywnie. Dlatego Nów Księżyca w kwadracie pozwoli zakończyć to, co od dawna spędzało sen z oka. Niecodziennie sympatyczne układy, korzystne współprace i ciekawe propozycje czekają na Rybę! Nie analizuj, co było do tej pory ciężarem!

Wenus wprowadza w Twój żywot ciekawych ludzi spełniając przy okazji Twoje marzenia. Wewnętrzne uczcie na pewno Cię nie myli! Nagle stoisz przed kimś, o kim już od dawna śniłaś! Czy to jest możliwe?

Neptun w Twoim domu jeszcze przesyła odpowiednie sygnały, wskazówki, które dobrze jest słuchać oraz brać migiem do serca!

Z Plutonem w sextilu zdobędziesz wszystko, nawet nieosiągalne jest już w zasięgu ręki. Idąc spokojnie przez siedem dni tygodnia nie zwracaj uwagi na niewielkie trudności. Idealnego życia może nigdzie nie ma, ale Twoja siła, chęć walki oraz pełne stanowczość doprowadzi Rybę do zwycięskiego zakończenia!

Wenus i Merkury przynoszą bardzo wiele dobrego. Do Świat Bożego Narodzenia znajdziesz się w krainie szczęścia. Entuzjastyczne powiązania planet świadczą, że dotrzesz do bezpiecznego, dawno poszukiwanego wymiaru!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji