widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-04-14

Ametyst

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Ametyst (purpurowy kwarc) to kamień, który wspiera w stanach lękowych, może być stosowany w terapiach odwykowych. Ametyst o ciemnej/intensywnej barwie ma intensywniejsze działanie przeciwbólowe.

Działa przeciw gorączce, przeciw łzawieniu oczu, wzmacnia system immunologiczny, poprawia odbudowę układu kostnego. Ametyst umieszczony pod poduszką odpędza koszmary senne i zwalcza bezsenność, dając przyjemne, uzdrawiające a czasem nawet prorocze sny. Jest kamieniem pokoju, uspokaja i odstresowuje, trzymany w lewej ręce uwalnia od niepożądanych emocji, uspokaja emocjonalne burze. Pomaga w zwalczeniu alkoholizmu obdarowując osobę, która go nosi rozsądkiem. Ametyst jest również amuletem dla podróżujących, chroniąc ich przed złodziejami, wszelkimi niebezpieczeństwami i chorobami. Jest to kamień mądrości wspomagający przyswajanie wiedzy, poprawiający pamięć. Kamień ten wzmaga zdolności parapsychiczne dlatego też wykorzystuje się go w trakcie wróżb i medytacji - w tym celu kładziemy ametyst przed białą świecą i kadzielnicą, w której palimy kadzidło podnoszące wibracje. Wyostrza to w nas tzw. "szósty zmysł".
Ametyst wykorzystuje się również w magii miłosnej, jest zalecany do noszenia mężczyznom, aby zwiększyli zainteresowanie sobą u płci przeciwnej i przyciągnęli dobrą kobietę do swojego życia. Ametyst też zabierze od nas ból, jeśli zostaliśmy zranieni lub porzuceni. W tym celu należy wykonać rytuał na świeżym powietrzu. W samotności bierzemy ametyst do lewej ręki i przelewamy na niego wszystkie negatywne emocje i uczucia, których doświadczamy. Ważne jest, aby odczuć każdą negatywną emocję, ból i zranienie, aby oddać je ametystowi. Gdy poczujemy, że przelaliśmy wszystkie żale i negatywne emocje w kamień, odrzucamy go jak najdalej od siebie, wykrzykując jeśli mamy taką potrzebę negatywne emocje, które w nas narosły. Po odrzuceniu kamienia oddychamy spokojnie, uspokajamy się i zostawiamy problemy za sobą dziękując ziemi za to, że nas wysłuchała i wspomogła.


Tarocista Leszek Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Bardzo proszę o zamawianie usługi czat, wtedy ją uaktywnię i będzie możliwe połączenie oraz rozmowa :) Zapraszam serdecznie
Zadzwoń na
708 788 568708 788 568 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0440048 227 184 044 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji