widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-09-21

Horoskop tygodniowy 19.9.16 - 25.9.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 19.9.16 - 25.9.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?Baran 21.3-20.4


Jowisz i następnie Słońce ustawia się w opozycji. Dla Barana rozpoczyna się czas sformułowania nowych zasad, reguł i metod działania. Już od początku nowych dni należy nastawić się na wysłuchanie propozycji. Przestarzale formuły nie będą już działać, nawet, gdy jeszcze trzymasz na kilku archaicznych pomysłach. Po pełni Księżyca skieruj swoją uwagę na inne tereny, ciekawe perspektywy i zrozumienia tego, co się dzieje dookoła.. W pracy będziesz musiał odnaleźć, bowiem swoje spełnienie oraz kreatywniejsze cele. Walcząc o siebie i swój świat musisz jednak pozostać dla nich. To Ty nosisz w sobie najwięcej odwagi odrzucając strach, obawy i konflikty. Słońce w Wadze mówi o współpracy. Działania samotne, zaczepne czy bez pomyślunku już na początku możesz skreślić ze swojego kalendarza. Przyjmuj postawione Ci wyzwania, przygotuj do ataku. Razem z wyruszeniem Merkurego w bieg prosty z Twoim Marsem w trygonie jest szansa, że zdobędziesz wszystko, co tylko sobie zamyślisz! Mając przed oczyma dobrze sprecyzowany cel patrz jeszcze dookoła, w lewo i prawo, abyś nikogo nie zaczepił łokciami. Dyplomacja, inteligencja i kultura osobista stoi aktualnie, jako najwyższy priorytet dla każdego znaku zodiaku!

Uran w Twoim znaku jeszcze przez długi czas będzie ustawiał się w kwadracie do Plutona. A to oznacza, że Twój los podlega głębokim reformom i transformacji. Chciał nie chciał-oddawaj, co jest bezużyteczne otwierając na nowoczesności. Z trygonem Saturna uzyskasz obiecane honory, respekt i zostaniesz mianowany przykładem do naśladowania. Mars jest z Tobą dodając boską, bardzo mocną energię!


Byk 21.4-20.5


Już możesz się cieszyć na bardzo dobry tydzień! Nazbierane trudności doczekają świetnych rozwiązań. Trygon Merkurego z Plutonem to ogromna, nieziemska pomoc ułatwiająca rozwikłanie nawet Węzła Gordyjskiego! Zawodowo ukażesz się innym z tej bardzo profesjonalnej strony. Twoje projekty, pomysły czy idee zostają od raz przyjęte bez zmrużenia oka.

W uczuciach, wraz z ustawieniem się Wenus naprzeciwko rozpoczynasz szaloną przygodę. Oj, bardzo dużo będzie się działo, a singlom trudno będzie odgonić się od zainteresowanych i kandydatów. Te z Was, które nie są ze swojego dotychczasowego istnienia zadowolone razem z wyżej wymienionymi konstelacjami otrzymują szansę poczucia zbawiennego bezpieczeństwa. Strach przed straceniem egzystencji, czy utrzymania aktualnego statusu jest bezpodstawny. Podążaj dalej swoją drogą stawiając na cierpliwość, wytrzymałość oraz dyscyplinę. Twoje tradycje są dalej pewnie utrzymane, a położenia planet nie pozwolą na zapomnienie o przyjemnościach, radościach i przyjemnych stronach życia. Z Wenus w opozycji należy otwierać oczy, przyjmować jej zaprosiny do korzystani z rozkoszy doczesnych. Miłość jest w drodze już do Ciebie..jeszcze musisz się tylko na to sam otworzyć!


Bliźniak 21.5-21.6


Z trygonem Jowisza i już następnie Słońca świat będzie wyglądał zupełnie inaczej dla Bliźniaka, niż do tej pory. Pierwsze dekady urodzonych są już od dawna pod wpływem tej nader radosnej energii. Inni muszą się troszeczkę posłużyć cierpliwością, ale i dla Was szczęście jest w zasięgu ręki!

Razem z minioną pełną Księżyca w kwadracie pozbywasz się w mozolny sposób bagażu doświadczeń, przeżyć, ludzi i wydarzeń, które na nowej drodze życia nie będą już w ogóle potrzebne!

Merkury także ruszy w bieg prosty. Jego pozycja kwadratu wskaże Ci, czym masz się zająć, co pokasować, z kim skończyć i sam przywitasz jesień w lepszym nastroju niż tegorocznej wiosny....

Patrząc wstecz i w przebrzmiały czas wiele się działo u Ciebie....Spróbuj raz po raz spojrzeć na otoczenie z całkiem innej perspektywy. Eksperymenty, odwaga, inni ludzie i dobrze nastawieni jeszcze nieznani przyjaciele poprowadzą do ciekawszych dni kolejnych.

Daty urodzonych 31.5 i 1.6 oraz 16.6-21.6 z opozycją Saturna i Marsa powinny pilnować swojego zdrowia, zadbać o pozytywne podejścia i dopływ zbawiennej energii. Nie rób kilka rzeczy na raz. Siły będą Ci zabrane lub inne okoliczności ograniczać. Nie da się tańczyć na kilku weselach naraz. Gdy Słońce wejdzie do Wagi pojawi się mnóstwo momentów błogostanu, a Bliźniak sam zainicjuje wejścia na wyższe poziomy. Uran dodaje skrzydeł, lecz nie zapominaj o rzeczywistości.

Liczy się tylko to, co umiesz, co możesz dostać, co należy poprzeć realnym faktem.


Rak 22.6.-22.7.


Pluton w opozycji, ale w dobrym aspekcie do Merkurego oraz trygon Wenus przemienia radykalnie Twoje nastawienia do świata!

Czujesz się silny, pewny siebie, masz dobre pomysły i świetne argumenty. Nierozwiązane sprawy przeszłości czy problemy będą w szybkim tempie rozszyfrowane.

Twoim głównym zadaniem tego tygodnia jest wyjście z cienia, pozycji ,,ofiary" i pokazanie otoczeniu swoje dobre strony! Talenty, zdolności mogą być osobiście świadomie wykorzystane. Wenus zadba już o wszystkie Raki. Tymczasem znajdziesz także w zaciszu domu bezpieczne miejsca, gdzie otoczą Cię wspaniałe uczucia. Głębia emocji wcale nie przeraża Raka, a wolna droga do szczęścia prywatnego i zawodowego będzie również popędzona przez Plutona. Nie czekaj tylko aż ktoś wskaże Ci drogi. Ty musisz działać, Ty wybierać i odpowiadać uzmysłowiając sobie cele ostateczne.

Gdy nadejdzie jesień i Słońce ustawi się w Wadze, Rakom zagwarantowane są miłe, emocjonalne dni i wątpię czy będzie możliwe wyciągnięcie Cię na spacery jesienne. Ach ta Wenus.. nie blokuj jeszcze z Jowiszem w kwadracie swojego szczęścia, ale otwórz na rewelacyjne wydarzenia. Nie ma potrzeby już chować się po zakamarkach. Pokaz się światu! Takim, jaki jesteś!

Merkury i Węzeł Księżycowy w sextilu zadbają o doskonałe spotkania i wymiany myśli. W spokoju omówisz to, co poprzednio było wyzwaniem.

Gdy Pluton w opozycji dla dat urodzonych 7.7-8.7 tworzy konflikty-dystansuj się. Nie pozwól się nikomu ścigać na dół. Daj sobie szansę na inne życie. Zasłużyłeś, tak jak wszyscy inni na urzeczywistnienie każdego życzenia.


Lew 23.7.-23.8


Niektóre z Was może czują się w kręgu niektórych swoich przyjaciół, grup znajomy za mało docenione... Przechodząca Wenus do znaku Skorpiona będzie naciskać i zmuszać do uporządkowania tego środowiska. Gdy pewności siebie dodaje cały czas szczęśliwy Jowisz nadchodzi czas, gdzie trzeba będzie w niektórych miejscach posprzątać. Ale tak do końca.

Pragnąc miejsc na szczycie, honorów i poważania za ciężką prace nie wymagasz pokłonów, ale uszanowania Twojego zaangażowania. Czy to w rodzinie, partnerstwach i pracy Lew będzie pokazywał swoje talenty i możliwości. Twoim celem niech stanie się osobiste spełnienie. Gdy Ty sam będziesz szczęśliwy to samo echo nadjedzie i odpowie z Twojego terenu.

Słońce w Wadze już w połowie tygodnia sprawi, że dostrzeżesz radośniejsze strony życia, a pozycja Księżyca przypomni o tym, co jest najważniejsze. W jakieś sprawie, gdzie nie byleś jeszcze czegoś pewny, otwierają Ci się oczy. Nie przegap tylko w zamyśleniu swoich możliwości, nie strzelaj od raz ponad cel. Poczekaj aż Merkury wyruszy w bieg prosty i wtedy przejdź do realizacji. Ostrożność pozwoli ominąć zmartwienia, a konkurencja nie śpi, gdy Ty w zamyśleniu tworzysz nowe projekty. Jowisz i Słońce w sextilu spowodują ze ta jesień będzie wyjątkowo znacząca. Rozpoczynasz budowę nowego życia opartego na szczęściu, sprawiedliwości i lojalności.

Tylko zacznij od siebie.

Obowiązków jest dużo, więc proś o pomoc, gdy ze wszystkim nie dajesz rady. Trygon Saturna nie zgadza się na bieg przed siebie na oślep. Gdy Mars i Uran w trygonie zapalą już Twoją głowę do nowych pomysłów, pamiętaj, że liczyć się będzie tylko to, co jest zabezpieczone na stałe.


Panna 24.8-23.9


Twój krytyczny duch dostrzega po pełni Księżyca w opozycji wiele spaw w otoczeniu, które należałoby zmienić. Przejście Wenus pod koniec tygodnia do Skorpiona obudzi w Tobie jeszcze raz radości życia, doda silnej, znaczącej energii.

Gdy Merkury ocknie się i wyruszy w bieg prosty szybko przecieraj oczy i zawalcz o siebie! Tak, Saturn jeszcze stoi w kwadracie, co dla niektórych, a trzecia dekada musi rozprawić się z Marsem w bojowej pozycji! Zamiast przeznaczać czas na bezsensowne potyczki postaw siebie na pierwszym miejscu. Trygon Merkurego z Plutonem ustawi już Cię świetnie w sferach profesjonalnych, a przypływ gotówki pozwali odbudować to, co było Ci w ostatnim czasie zabrane.

Nowe projekty zmieniają Twoje myśli. Nie będziesz rozpaczała nad rozlanym mlekiem i z ufnością skierujesz twarz do innej przyszłości. Co było, nie pisze się w rejestr. Czas zamknąć przykre rozdziały prehistorii i wybrać to, co jeszcze jest przed Tobą.

Ciekawsze zadania, pozycje zawodowe i wymagania będą całkowicie odpowiadały Panny życzeniom. A i poprawy gospodarcze sprawią, że uśmiech i spokój powraca na Twoje oblicze.

Gdy razem z Saturnem i Marsem niektórym z Was zdarzy się stracić orientację na innym terenie-nie trzymaj już tego, co wyszło za progi.. Gdy jedne drzwi zamkną się, inne otwierają, a to, co nie ma prawa istnienia i tak nie jesteś wstanie wskrzesić do życia.

Wenus pociesza Panny, spowoduje, że Twoje słowa dotrą do serc tych, którzy mają dla Ciebie największe znaczenia. Single mogą liczyć na świetne znajomości.

Odnajdujesz źródło szczęścia w tym miejscu, gdzie jeszcze się nie spodziewasz.


Waga 23.8-22.9


Gdy Jowisz i Słońce jest w Twoim znaku poczujesz się z pewnością jak nowo narodzona.. Wszystkim, którzy już niebawem będą obchodzić urodzony mogę obiecać, że rok ten będzie niezapomniany...a przyczyną jest naturalnie pobyt Jowisza w Twoim domu.

Gdy pierwsza dekada nie ma już chyba powodów do narzekania, niebo otwiera się dla Wag do zupełnie innego życia. Odważ się jeszcze sięgać do gwiazd! Motywuj, wyznacz i koncentruj na wielkich celach. Patrzenie tylko do dołu na czubki butów nie zaprowadzi z pewnością do spełnienia!

Potrzebując czasami pozytywnej energii znajdź drogi do obudzenia w sobie inspiracji, inicjatywy i stworzenia zupełnie innego losu.

Daty urodzonych od 8.10-9.10 z kwadratem Plutona może jeszcze mocniej poczują, że nieodzowne są zmiany w domu, zagrodzie i pracy. Nie wdawaj się w walki z silniejszymi od siebie, ale wykorzystaj świadomie pozycje Jowisza.

Słońce obok planety szczęścia ręka w rękę zadba, że nie ominą Cię błogosławieństwa nieba. Stare, niepotrzebne trzeba zamykać, odchodzić od tego, co nie daje wewnętrznego bezpieczeństwa. Pluton w Koziorożcu mówi o budowaniu na gruzach odmiennego istnienia. Nie bój się. Sama nie będziesz, a potwory przeszłości należy porzucić już za sobą.

Twoim najbliższym przeznaczaniem i obowiązkiem jest rozwijanie osobistych talentów, a nie walka o egzystencję tego, co nie daje samozadowolenia. Teraz musisz swoje poczucie piękna, smaku i szczęścia wdrażać szczególnie w realne życie. W partnerstwa. Liczy się wyłączanie to, co doświadczysz na swojej skórze, a nie przeczytasz z książek czy wyobrazisz w swojej głowie.

Drugim zadaniem Wagi jest przynoszenie pokoju i sprawiedliwości. Ale należy zacząć od siebie, swojego życia i najbliższego otoczenia. Tam gdzie nie ma tego, wypada razem ze Słońcem i odwagą zesłaną od Marsa zawalczyć o wyższe priorytety.

Uranus w pozycji i tak, co rusz stawia wiele na głowie. Akceptuj zmiany. Czasami jeden upadek pozwala z większym zacięciem powstać i zbudować to, co da więcej bezpieczeństwa, stałości i miłości.

Patrz już przed siebie. Nie wracaj do tego, co minęło.


Skorpion 24.10.-22.11


Do tej pory jakoś nie potrafiłeś wykorzystać swoich największych talentów, a to za przyczyną Plutona, który żąda z Koziorożca całkowitych zmian Twoich struktur istnienia.

Wenus w Twoim znaku w pozytywnej pozycji do patrona transformacji rozpali w Twojej duszy iskierkę nadziei. Ona będzie wiecznie płonąć. Nie zabieraj się tylko za opanowanie przemocą innych terytorium. Jowisz w sąsiednim znaku przypomina o współpracy, równości, zgodzie i kooperacji. Samodzielne inicjatywy nie zaprowadzą do powodzenia. Twoje magiczne siły nie mają granic, a z nimi byłoby abyś uwierzył w siebie i rozpoczął działania najpierw na swoje korzyści. Potem innych.

Miłość tymczasem już stoi na progu Twojego domu. Czy odważysz się otworzyć jej drzwi? Zaufać w przyszłość i całkiem nowe? Czy zamkniesz się znowu w ciemnej piwnicy przeszłości?

Najlepiej zrobisz, gdy posłuchasz w tej kwestii intuicji, która może sprawić, że poczujesz się jak w niebie. Bardzo mocne połączenie Plutona z Merkurym uczyni, że w piątek możesz nagle powstać jak Feniks z popiołu! Twoje moce przyciągania i zdyscyplinowane dążenie do celu postawi na drodze do zwycięstwa. Z innymi ludźmi i ważnymi relacjami. Zaufaj w bieg wydarzeń, które zsyła niebo. Funduszy na rozwinięcie planów nie zabraknie. Planeta wartości materialnych zatroszczy się o zawartości portfeli.

Merkury z brawurą pozwala na przezwyciężanie wielkich wyzwań. Skorpion sam staje na wysokości zadnia i dostrzega szanse dane przez życie.

Nie czekaj już więcej! Pokaż swoje najlepsze umiejętności. Twoja debiutancka, pozytywna energia umożliwi razem z Wenus odkrycia obszarów szczęśliwości na różnych poziomach.
Powodzenia!


Strzelec 23.11.-21.12Jeszcze po pełni i zaćmieniu Księżyc w kwadracie planeta komunikacji, Merkury będzie przypomniał o konfrontacji z niesprawiedliwością. Twoim zadaniem jest bardzo dokładne przeanalizowane życia przeszłego i wyciągnięcie do czwartku wniosków, aby Twoje istnienie nakierować na inne tory. Samodzielnie!

Zastanów się nad tym, ile czasu straciłeś na przyjaźnie, kontakty i kłótnie z ludźmi, którzy do dziś Cię nie doceniają i uczciwie traktują.. Jowisz i Słońce w sextili jest dla Strzelca silną, odpowiednią porcją motywacji, wiary i lekkości, abyś znalazł się i poczuł dobrze w innym, radośniejszym otoczeniu. Będąc przykładem swojej inteligencji i wiedzy dla innych wykorzystaj to wszystko, co wiesz, aby osiągnąć bez marudzenia wyznaczone cele!

Marzyć jest dobrze.... jednak liczy się tylko fakt obudzony do życia. Polegaj na sobie! Z dyscypliną kontroluj, sprawdzaj pracę i myśli. Nie pozwól na działania Neptuna w kwadracie, który zwodzi, co rusz z obranego kierunku!

Oceniając za każdym razem sytuacje z zupełnie innej perspektywy dostrzeżesz, że nie ma nic, czego możesz się obawiać! Nadejście jesienie obiecuje bardzo piękne chwile. Będzie wiele powodów do ważnych spotkań, przyjęć i przygotowanie się na miłości. Nie popadaj tylko w melancholię. Saturn jest ciągle przy Tobie abyś był non stop w realu, gdzie nie ma czasu na bezsensowne wyobrażenia.


Koziorożec 22.12.-20.1


Pozycja Plutona przy Słońcu nie jest niestety przyjemna, ale konfrontuje już wielu z Was z tymi uwarunkowaniami, ludźmi, sytuacjami, które trzeba opuścić, pożegnać i zostać na zawsze w tyle. Jego wpływy będą na końcu jednak pozytywne i budujące. Może na moment Pluton nakazuje siedzieć na zgliszczach, ale już za moment jest to wszystko odrestaurowane. Aktualnie druga dekada urodzonych zmaga się z jego wypływami. Twoja pozycja autorytetu, osobistego wdzięku i potrzeba bezpieczeństwa będzie osiągnięta.

Gdy życie czasami zdradza, dusi i przygniata do ziemi zawsze znajdujesz w sobie moce, aby wstać i rozpocząć od początku. Nie akceptuj tylko pozycji biegacza obok pędzącego świata! Postaw sam siebie na najwyższych pozycjach, pochwal, daj szansę na miłość, radość i wieczne szczęście. Wypełniając tylko sumiennie obowiązki zabrakło dotychczas czasu na to, co najpiękniejsze. Nie zmniejszaj swojej osobowości, niż już posiadasz... Pluton widzi Cię na wyżynach, z większą sferą odpowiedzialności! A marzenia nie są po to, aby je omawiać, ale spełniać w realu!

Świetne powiązania Plutona, Merkurego i Wenus ze Skropiona już od środka tygodnia pozwala nie tylko ogarniać powinności. Zawierz tymczasem sobie. Miłość i praca jest możliwa do połączenia, gdy całokształt pasuje. I teraz nadarza się bardzo dobra okazja, abyś profesjonalnie i prywatnie jednym susem przeskoczył od raz na same szczyty!

Gdy Jowisz w kwadracie zatrzymuje i hamuje, pozostań oddany swoim celom i nie daj się mu zwieść na manowce. Słuchaj przy sposobności rad innych. Nikt nie chce Twojej przegranej, a Wenus będzie budzić to, co jest od dawna ukrywane za maską obojętności.

Potrzebując intensywnych uczuć jedności i lojalności doczekasz spełnienia osobistych marzeń. Otwórz się na to, co nieznane. Życie niesie dla Koziorożca mnóstwo miłych niespodzianek.


Wodnik 21.1.-19.2


Słońce i Jowisz w trygonie już mają w opiece pierwszą dekadę urodzonych. Gdy dobrze pomyślisz, obliczysz i wykalkulujesz możesz w szybkim tempie spotkać się twarzą w twarz z błogostanem. Jedna spawa jeszcze zostaje. Mianowice sfery uczuciowe i materialne.

Wenus ustawiająca się w kwadracie od końca tygodnia przypomni i wykopie te uwarunkowania i partnerstwa, które zapadły się w szarości i burości rutyny....

Tak, już jak wiadomo, Ty potrzebujesz swojej nienagannej wolności. Praca i związki mogą dawać wrażenie, że jest się uwiezionym, ale tylko wtedy, gdy są nieodpowiednie.

Jednak los będzie stawiać Wodnika przed rożnymi sytuacjami, abyś sam doszedł do tego. Zmiany miejsc, ludzi nie gwarantuje szczęścia wiecznego. Jakieś uczucie, na przykład od-korzenienia wcale nie jest przyjemne. Za wysoka cena jest do spłacenia, gdy pozostajemy niewierni samy sobie.

Dobrze, że Słońce i Jowisz z Wagi obudzą w Wodniku te dobre, jasne strony! Z powagą sprawdzasz nie tylko swoje partnerstwa, rodzinę i przyjaciół... Czy wszyscy muszą należeć do Ciebie? A może ktoś wybrał już się w zupełnie inne kierunki?

Saturn zapewnia pełną koncentrację wykonanych zadań i obowiązków. Zawodowo i prywatnie masz przed sobą bardzo poważne zadania. Akceptuj granice i czasami życiowy chaos. Trygon Jowisza i tak wyciągnie z opałów manewrując tam gdzie jest prawda, przyzwoitość i prawość. W Twoim życiu osobistym i profesjonalnym. Odwagi!


Ryba 20.2.-20.3


Stoisz na skrzyżowaniu ważnych dróg po pełni Księżyca i jego zaćmieniu w Twoim właśnie znaku. Ważne planety; Pluton, Merkury i Wenus jednak pomogą i wskażą kierunek, który Ryba powinna się trzymać. Neptun obok Słońca nie spocznie ze swoimi wpływami, dopóki nie otworzysz swojego umysłu na wyższe sfery, świat pozaziemski i niepoznane przez Ciebie uczucia.

Spirytualne pole zmienią zakres Twoich obowiązków i żądają, aby rola "ofiary" była zakończona. Merkury w pozycji, gdy wyruszy do przodu umożliwi z Plutonem przebić się z tym, o co już od dłuższego czasu walczysz!

Błędy, niedociągnięcia, nieprzestrzeganie prawa jest niemożliwe z pozycją planety komunikacji i kwadratem Saturna. Daty urodzonych 29.2-1.3 nie powinny dać się zastraszyć trudnym konstelacjom. Planeta miłości i wartości, Wenus będzie wszystkim pomagać. Poprawy gospodarcze i strony emocjonalne w szybkim tempie doświadczą całkowitej transformacji.

Które z Was życzą sobie jedności w związkach, już od końca tygodnia następują kolosalne przeinaczenia. Wenus zaprasza do przyjemności, radości, a może pomyśleniu również o sobie? Piątek byłby dobrym dniem na sprawienie sobie urozmaicenia i satysfakcji.

Kwadrat Marsa dla trzeciej dekady urodzonych jest przyczyną słabości czy zagubienia osobistych mocy.. Ważne byłoby pomyśleć o odpowiedniej ilości snu, prawidłowym odżywianiu i towarzystwie... Nie każdy Tobie odpowiada do końca....nie widzisz tego? Uciekaj od zgiełku, hałasu i tych, co kradną tak potrzebną energię. Nie zamykaj się przy tym w czterech ścianach. Samotność nie pomaga w rozwiązaniu problemów. Szukaj współpracy i kooperacji. Już wkrótce będzie się wiele na Twoją korzyść przekształcać! Eksluzywne plany muszą być jeszcze raz na nowo opracowane.


Jaki będzie tydzień dla wszystkich?"Wola jest jednym z aktywów naprawdę ważnym w życiu. Zdecydowany człowiek uzyskać może prawie wszystko!"Henry Ford
Ja życzę wszystkim radosnego i jeszcze ciepłego tygodnia, choć po pełni Księżyca pogada na pewno będzie się zmieniać..! Powodzenia!

"Sukces to maksymalne wykorzystanie możliwości, jakie masz."Zig Ziglar


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji