widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-10-10

Dieta w znaku zodiaku - Panna (24.08 - 22.09)

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dieta w znaku zodiaku - Panna (24.08 - 22.09)" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.Osoby urodzone w znaku Panny są uważane za najbardziej systematyczne, stabilne, obowiązkowe i uporządkowane spośród wszystkich znaków zodiaku. Niepodważalną zaletą Panien jest ich analityczny i jasny umysł, który nawet w prozie dnia codziennego potrafi działać na najwyższych obrotach. Wasze zdeterminowanie i umiejętność dostrzeżenia najmniejszych szczegółów potrafi poprowadzić Was wprost w ramiona sukcesu. Dowodem Waszych zdolności jest między innymi fakt, że to właśnie Panny zajmują pierwszą lokatę wśród laureatów naukowej Nagrody Nobla. To Waszym żywiołem jest ziemia, która stanowi fundament dla wszystkiego, co jest nam znane. Ziemia daje siłę do panowania nad wszystkim, co jest namacalne i materialne, obdarza witalnością, chęcią tworzenia i dociekliwością. Nic dziwnego, że Panny skupione na jakiejś ważnej dla nich kwestii, potrafią poświęcić się bez reszty. Panny ogólnie uznawane są za osoby pedantyczne, jednak musicie przyznać, że także Wam, w wirze codziennych obowiązków, zdarza się zapomnieć o tak ważnej kwestii jaką jest zdrowe żywienie. Owszem, posiadacie naturalną potrzebę dbania o swoją nienaganną figurę, ale często wybieracie jedynie aktywność fizyczną zamiast zbilansowanej diety.

Osoby spod znaku Panien miewają naturalną skłonność do problemów z wątrobą, nadwrażliwości żołądka i jelit, a także alergii natury pokarmowej. Niestety nie dla Was są tłuste i ciężkostrawne potrawy rodem z babcinej kuchni. Wasza dieta powinna być lekka, bogata w białko, błonnik i witaminy. Dobrze będą Wam służyć produkty mleczne - zwłaszcza kefiry oraz suszone owoce. Cykoria, pomidory, cebula, buraki, czosnek, seler, szpinak, por i włoszczyzna - powinny stale gościć w Waszej kuchni. Nie zapominajcie o owocach - jabłkach, śliwkach, truskawkach, melonach, agreście czy jagodach oraz zaopatrzcie się m.in. w majeranek, ziele angielskie, kurkumę, pieprz ziołowy, koper i natkę pietruszki. Ryż, kasza gryczana, przeciery pomidorowe, ryby słonowodne, drób i produkty bogate w żelazo, to produkty, które również warto mieć na stałe w szafce kuchennej.
Kiedy pragniesz coś zmienić w swoim życiu, dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualną poradę, to zapraszam do rozmowy. Każdy z nas jest inny - poznaj siebie i dowiedz się jakie rady kryje horoskop, numerologia, Tarot czy Karty Anielskie.
Pozdrawiam gorąco,


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji