widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-12-08

Sekretne życie znaków zodiaku - trygon ognia

Wszyscy - jak sięgnąć wzrokiem - posiadamy taką część osobowości, którą skrzętnie skrywamy przed otaczającym nas światem. Prawdziwą naturę przysłaniamy maską, a czasem nawet pełną zbroją pozorów, pod którą kryje się nasze prawdziwe JA.

Rozglądając się wśród znaków zodiaku można zauważyć wielu niuansów, które umykają nam w dniu codziennym. Jakie sekrety skrywa Twój znak zodiaku, a jakie kryje znak Twojej drugiej połówki?

Trygon ognisty - żywioł ognia niesie ze sobą niemalże bezkresną energię, żywiołowość, aktywność, zdolności przywódcze, odwagę, optymizm i śmiałość w działaniu. Jedna iskra wystarczy, aby zapłonęło światło, lecz zawsze musimy uważać, aby nie iskra nie przemieniła się w pożar. Poznajmy nasz żywioł, aby móc lepiej nad nim panować.

Baran

Zodiakalne Barany powszechnie znane są nam jako żywiołowe, towarzyskie i pewne siebie osoby. Często widzimy w nich ludzi żyjących w pośpiechu, którzy chętnie podejmują wyzwania - posiadając przy tym naturalne skłonności przywódcze. Niewielu z nas wie, że za silną i ognistą naturą Barana może kryć się delikatność, wrażliwość na krytykę, emocjonalność i romantyzm. Osoby urodzone w ty znaku mają silną potrzebę bycia docenianym zarówno wśród bliskich jak i dalszych im ludzi. Łase na komplementy Barany lubią być często chwalone za swoje dokonania. Okazanie uczuć, lojalności i wsparcia wobec tego ognistego znaku zodiaku może zaowocować długotrwałą relacją przyjacielską lub uczuciową.

Lew

Zodiakalne Lwy ujmują inne znaki swoją dumą, atrakcyjnością i pewnością siebie. Na pierwszy rzut oka można je uznać za próżne czy egocentryczne, jednak po bliższym poznaniu zauważymy, że zależy im na akceptacji i sympatii otaczających ich osób. Lwy uznawane są za silne, nieco zarozumiałe i odporne na krytykę osoby. Tylko czy nasz pogląd na ich osobę nie jest czasem stworzoną przez iluzją? Osoby urodzone w znaku Lwa mają doskonałe pojęcie o swoich wadach, są przy tym wrażliwe i bardzo krytyczne wobec siebie samych. Kiedy Lew usłyszy, że powinien coś w sobie zmienić lub działać inaczej niż dotychczas, to zrobi wszystko w kierunku, aby dać z siebie wszystko. Oczywiście marne szanse, że Lew przyzna się do swojej winy - emocje związane z krytyką zostaną skrzętnie ukryte pod maską obojętności i znużenia.

Strzelec

Zodiakalne Strzelce z natury mają łatwość nawiązywania kontaktów - są szczere, wesołe i tryskają energią. Jako żywioł ognia są bardzo zmysłowe - namiętne i temperamentne. Na co dzień wydają się być wiecznymi optymistami, którzy lekkim krokiem przechodzą przez życie. Osoby urodzone w znaku Strzelca cenią sobie swobodę i aktywność życiową - w głębokim tego słowa znaczeniu. Niewielu z nas dostrzega jednak, że szeroki uśmiech Strzelca może być jego maską, którą przybiera, aby nikt nie zauważył wewnętrznych trosk, o których myśli niemal nieustannie. Strzelce bowiem dość często są uwikłane w trudne sytuacje, wplątane w tajemnice i przeżywają wiele wewnętrznych konfliktów wobec decyzji, które podjęły i jakie znów pragną zrealizować.


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji