widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-12-15

Kiedy choruję to mogę zawalczyć o zdrowie,ale jak?!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kiedy choruję to mogę zawalczyć o zdrowie,ale jak?!" przygotowanym przez naszego eksperta Oksana .Moi Kochani,
piszecie do mnie smsy , e-maile i dzwonicie i informujecie mnie,że choroby was dopadają, wyniszczają i jedne choroby przechodzą w drugie. Jedna się kończy a za chwilę kolejna się zaczyna.

Może nie jesteście tego świadomi ,ze macie na to wpływ wy sami,że możecie coś z tym zrobić. Nie trzeba rozkładać rąk i ciągle w pokorze ich wszystkich przyjmować.
Spytacie kochani,ale co się dzieje,dlaczego ciągle choruję jakby by mi było mało problemów na co dzień. No właśnie w tym stwierdzeniu jest nasza kluczowa odpowiedż- spytacie ,ale jaka?!
-Taka,że jeśli ciągle jesteśmy nękani,szarpani przez bliskie osoby , przez współpracowników dzieci nasze własne,sprawy materialne czy starczy nam do pierwszego czy dziesiątego,to wasz organizm zaczyna się spalać. Co o znaczy spalać?!-spalać to znaczy pochłania wielkie pokłady waszej życiowej energii najpierw do utrzymania równowagi waszego organizmu ,waszego zdrowia a następnie zamartwiając się zaczyna dwukrotnie czy trzykrotnie więcej zużywać własnej energii zamiast naprawę i utrzymywanie waszej kondycji organizmu to na rozwiązywanie problemów. Wiecie jak je rozwiązujemy-myślimy i myślimy w kółko o tym samym nachalnie. Myślimy godzinę,dwie i nic. Czasem powstaje takie błędne koło naszego myślenia,które nie daje nam efektów tylko spala i spala nasz organizm-nasza energię.
A co się dzieje z naszym organizmem wtedy?!

-No cóż moi kochani przyczyna-myślenie niesie skutek spalenie to znaczy chorobę. Najpierw lekką ,a potem co raz cięższą a na końcu przewlekłą ,jeśli nadal nie odsuniemy naszych zamartwiających się myśli i nie zadbamy o nasz stan organizmu.

Jest wiele metod dbania o nasz organizm: leczenie homeopatyczne równolegle stosowane przy leczeniu medycznym, wspierająca woda nasz organizm( magiczna osobista woda do osobistego wykonania dla każdego z Was), wspieranie tym co jemy i z czego się budujemy,[ponieważ jedzenie może leczyć-jesteś tym co jesz i masz taki organizm o jaki sam dbasz)czyli dieta
Nastawienie nasze do problemu.

To wszystko decyduje o naszym organiżmie,o naszym stanie zdrowia Kochani. Możemy zawalczyć o siebie o własne zdrowie,może nie od razu rozwiążemy nasz główny problem czyli zmartwienie,ale przy najmniej będziemy zdrowi na początek i może wtedy zaczniemy efektywniej działać,a nie tylko spalać sięi niszczyć to co dla nas jest najcenniejsze.
Jeśli chcesz zawalczyć o zdrowie,o siebie to napisz do mnie na e-mail a na pewno dobierzemy właściwe metody działania.

Czekam na Ciebie i jestem do Twojej dyspozycji.
Oksana


Oksana Zapytaj eksperta INFO
Witam moi Kochani! Jestem do Waszej dyspozycji od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00.Pozdrawiam z serca.Oksana:)
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 888 600708 888 600 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0550048 227 184 055 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji