widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2011-12-07

HOROSKOP MIŁOSNY NA ROK 2012

Materiał dostarczony dzięki uprzejmości wróżki: Noma

Baran W tym roku poznasz wiele nowych osób. Widać przy Tobie liczne przygody. Częste randki. Dostaniesz wiadomość od kogoś z kim się dawno nie widziałeś. Świadomie wybierzesz partnera z którym będziesz chciał się związać na stałe. Sprecyzujesz swoje własne pragnienia. Odczujesz ogromną potrzebę bycia osobą ważna dla partnera.

Byk W tym roku Zycie uczuciowe się ustabilizuje. Poczujesz się bezpieczny. Będziesz wolny od napięć oraz niepokojów. Dobra porozumienie z partnerem. Jeśli przechodziliście kryzys wszystko sobie wyjaśnicie i pogodzicie się. Zachowasz równowagę w dawaniu i braniu. Rok bez start możesz być spokojny. Sprawy sercowe ułożą się pomyślnie.Bliźnięta W tym roku odczujesz ogromną potrzebę jak i dawania tak i przyjmowania miłości. Zmiany w Twoim życiu będą na lepsze. Początek miłości, bądź odnowienie uczuć. Partner będzie inspirował Ciebie na każdym kroku. Będziesz zadowolony i optymistycznie będziesz patrzył na przyszłość. Uważaj na ciąże. Ten rok w uczuciach przyniesie dobre nowiny.


Rak W tym roku ktoś nowy pojawi się w Twoim życiu. Narobi dużego zamieszania i odejdzie. Jeśli jesteś w związku czarne chmury nad wami zapanują. Możecie się kłócić z byle powodu. Nie będziecie potrafili się zrozumieć. Czas będziecie woleli spędzić samemu niż z partnerem. Dlatego wykorzystaj go pozytywnie i zastanów się czego chcesz.Lew W tym roku przejmij inicjatywę i umów się z osobą, która od dawna Ci się podoba. Bardzo prawdopodobne, że okaże się Twoim docelowym partnerem. Będziesz miał dużą potrzebę seksu. Pewność siebie wpłynie na Twoją korzyść. Samotność w tym roku Cię nie czeka a spełnienie uczuciowe. Panna Ten rok będzie sprzyjał wspomnieniom. Będziesz tęsknił za tym, co już minęło bezpowrotnie. Spotkasz się z kimś z przeszłości. Możliwy powrót od byłego partnera. Dzięki czemu uzyskasz spokój i na nowo poczujesz się bezpieczny. W partnerze w tym roku będziesz szukał oparcia i zrozumienia a także akceptacji. Waga W tym roku będziesz się musiał liczyć z dość bolesną stratą. Czekają Cie rozstania i powroty, które nie jednokrotnie doprowadzą Cie do płaczu. Będziesz czuł się samotny. Na każdym kroku przeszłość będzie wracała a Ty nie będziesz mógł się z nią pogodzić. Trzymać się kurczowo będziesz minionych rozczarowań. Skorpion W tym roku Czekaja Ciebie bardzo duże zmiany. Uważaj ponieważ możesz utracić osobę, która tak na prawdę kochasz jeśli nie zmienisz swojego postępowania. Odetniesz się od sytuacji i osób, które negatywnie wpływały na Twój związek. Definitywnie zakończysz długotrwały związek i wejdziesz w coś nowego.Strzelec W tym roku wykażesz inicjatywę w sprawach damsko męskich. Zaczniesz nowy etap w życiu. Będziesz wybierał między dwoma osobami. Podróż, która bardzo was zbliży do siebie z partnerem. Spotkasz właściwego partnera i będziesz myślał o założeniu rodziny. Jednak prawdopodobnie będzie to osoba z innego miasta.

Koziorożec Spełnią się Twoje marzenia. Intensywnie będziesz się spotykał z kimś kto jest bliski Twojemu sercu. Świętowanie bardzo możliwe, ze w tym roku podejmiesz decyzje o wspólnym życiu, wyjściu za maż czy tez powiększeniu rodziny. Jeśli jesteś samotny w tym roku z cała pewnością zaczniesz nowy związek z osoba poznana na imprezie.

Wodnik W tym roku uważaj na gorący romans. Uczucie pojawi się nagle nie będziesz w stanie nad nim zapanować. Nowa osoba pochłonie cale Twoje myśli. Dostaniesz nowe wiadomości, które nieoczekiwanie sprawią Ci radość. Zaczniesz znajomość z niezwykłym człowiekiem, który odmieni całe Twoje Zycie.Ryby W tym roku czekają Cie romantyczne spotkania. Harmonia w związku. Wzajemna miłość. Znajdziesz wspólny język z partnerem. Wypracujecie wspólny kompromis, który da wam obojgu spełnienie oraz zadowolenie. Podejmiesz ważna decyzje o zmianie swojego statusu cywilnego. Dojdzie do spotkania na, które od dawna czekałeś. Materiał dostarczony dzięki uprzejmości wróżki: Noma


Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji