widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-12-28

Isa (18.12 - 5.01) runa urodzeniowa i energetyka tego okresu.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Isa (18.12.16 - 5.01.17) runa urodzeniowa i energetyka tego okresu." przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.

Co nas czeka w czasie panowania runy Isa (18 grudnia - 5 stycznia)?

Jest to czas odpoczynku, chwilowego zatrzymania, możemy mieć wrażenie, że wokół nas wszystko zwolniło i zatrzymało się.

Jednak nasze wnętrze tętni życiem. Zbliżając się do końca roku, do momentu podsumowań i planowania nowych wyzwań, chyba lepsza energia nie mogła w tym czasie panować. Popatrzymy na nasze życie i plany w sposób opanowany i rozsądny, bez skrajnych emocji które są złym doradcą. Nasze wnętrze, pomimo mroźnej runy, jest kolorowe więc na pewno nie ograniczy naszych planów. Jest to doskonały czas na odcięcie się od złych sytuacji, i nie tylko w jakiś magiczny sposób, ale przede wszystkim w nas samych, w naszych myślach i emocjach. Isa doskonale pomoże je zamrozić.

W tym czasie słuchajcie swojego wnętrza, znajdźcie chwilę na pogadanie samemu ze sobą, a możecie bardzo mądre rzeczy usłyszeć Być może w tym czasie będziecie stronić od towarzystwa. Taka jest Isa - zatrzymanie, cierpliwość i przemyślenie:)

Isa - Runa urodzeniowa panująca od 18 grudnia do 5 stycznia.

Runa zatrzymania, i mnie dotknęła dlatego z opóźnieniem zamieszczam jej opis
Wystarczy popatrzeć na poniżej zobrazowaną energetykę runy Isa, a już wiadomo że osoby urodzone w tym czasie cechują się cierpliwością i opanowaniem. W sytuacjach gdy u innych biorą górę emocje, Wy potraficie chłodno spojrzeć na sytuację i w sposób opanowany podjąć właściwe decyzje.

Są to osoby które lubią życie pełne spokoju a i lubią często przebywać samemu ze sobą, lubią swoje przemyślenia i dbają o swój wewnętrzny stan i rozwój. Tu mała uwaga, aby za bardzo nie uciekać do swojego świata i omijać tendencję całkowitej izolacji od otaczającego świata.
W trudnych sytuacjach potraficie zachować zimną krew, nie uciekacie od problemów, konsekwentnie stawiacie im czoła, w sposób chłodny i racjonalny załatwiacie każdą sprawę.
Na pozór możesz wydawać się niedostępny, aby zdobyć Twoje zaufanie trzeba na to zapracować, jednak jak już uda się dostać do Twojego świata objawi się ciepło, serdeczność i kochające serce. Jest doskonałą ochroną, przez taflę lodu odbijają się wszystkie niekorzystne energie czyniąc Cię czystym i bezpiecznym.

Jeżeli jesteś gotowy aby Isa - Twoja runa urodzeniowa otaczała Cię całym swoim dobrodziejstwem i ochroną zaproś ją do swojego życia:)

Wszystkiego najlepszego życzę solenizantom
A wszystkim pięknych, kolorowych planów na Nowy Rok :
Oliwia


Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji