widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-04-27

Runa opiekuńcza od 21 kwietnia do 5 maja - Hagal

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Runa opiekuńcza od 21 kwietnia do 5 maja - Hagal" przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.

Moi drodzy :) od 21 kwietnia do 5 maja jesteśmy pod wpływem energetyki Hagal.
I od razu proszę, nie bójcie się tej runy. Często słyszę lęk w głosie klientów kiedy pada runa Hagal. Proponuję zrozumienie tej energetyki a obawy pójdą w kąt :)
Hagal zachęca nas do radykalnych rozwiązań, do działania innego niż dotychczas, stawiania czoła gwałtownym zmianom, mamy odwagę do wprowadzania w życie zmian.
W czasie jej energetyki możemy szukać nowych rozwiązań, mamy zdolność wybiegania poza schematy. Patrząc na rodzaj i efekt swojego działania w tym czasie śmiało stwierdzimy "Nie sądziłem że tyle potrafisz" :)
Hagal to również połączenie widzialnego z niewidzialnym, możecie mieć doskonałe przebłyski intuicji, ważne sny.
W Hagal mogą zakończyć się sprawy niekorzystne dla nas, ale w zamian pojawiają się o wiele bardziej korzystne sytuacje i wydarzenia.
Hagal zamyka jeden etap a otwiera nowy. Popatrzcie na pogodę, jak przeciera się zima z wiosną. Przyjrzyjcie się swojemu samopoczuciu w trakcie przesilenia wiosennego, jak trudno wybudzić się z zimowego snu, jak różne emocje się rodzą, ale Hagal nieuchronnie to od nas odetnie i wprowadzi Słońce :)
Dobrego czasu :)

Runa opiekuńcza od 21 kwietnia do 5 maja - Hagal.
Osoby urodzone w tym czasie mają tendencje do radykalnych zachowań, nie zaczynają nowych przedsięwzięć dopóki dokładnie nie pozamykają przeszłości. Przez życie kroczą odważnie taranując wszystkie przeszkody.
Zasłyszana dewiza dla osób urodzonych w energetyce Hagal "Jeśli już to teraz, natychmiast" :)
W stosunku do swoich bliskich masz równie konkretne i radykalne podejście, z pewnością niejednej osobie Twoje zdanie pomogło wprowadzić zmiany w życiu, które wyszły na dobre.
Praktyczny umysł, umiejętność koncentracji, umiejętność obserwacji, doskonała pamięć to Twoje walory.
Doskonale wyczuwasz sytuacje które wymagają oczyszczenia, a ponieważ Hagal to grad, potrafisz wpaść jak burza gradowa aby uzdrowić sytuację, a jak wiemy po burzy świeci słońce :)

Wszystkiego najlepszego :)
Oliwia :)


Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji