widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-04-28

Miłość w Zodiaku - trygon Powietrza

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Miłość w Zodiaku - trygon Powietrza" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Miłość jest wyjątkowym uczuciem, które nie ma jednej definicji, jednej formy, zapachu czy barwy. Każdy o niej mówi, każdy jej w jakimś sensie doświadczył - mogła to być miłość matki, miłość brata, miłość do zwierzaka albo wielka miłość do tego jedynego. Każdego dnia mijamy wielkie banery reklamowe, na których widzimy roześmiane i zakochane pary. Tak samo jest w filmach - w większości z nich znajdziemy nieśmiertelny motyw miłości. Jednak nie dla każdego miłość oznacza to samo. Dla jednych może być największym sensem życia - priorytetem. Dla innych miłość będzie bardziej ,,praktyczna" i będzie wiązać się ze wzajemnym ułatwieniem sobie życia. Jedni z nas będą okazywać ją czynem, a inni słowami. Jedni będą szukać w niej wrażeń, a inni poczucia bezpieczeństwa. Każdy z nas jest inny i nie dla każdego miłość będzie tym samym. Kiedy pragniesz zrozumieć własne lub czyjeś podejście do miłości - skup się również na znaku Zodiaku, a być może właśnie tu odnajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Bliźnięta


Z natury energiczne, pełne pasji i ciekawe otaczającego ich świata Bliźnięta to urodzeni podróżnicy i poszukiwacze. Również w kwestii uczuć można zauważyć, że ten znak Zodiaku szuka tej wielkiej i najpiękniejszej miłości - wręcz bajkowej. Żywioł Powietrza obdarza Was darem komunikatywności, chęci zgłębiania tajemnic świata, a także bardzo bystrym umysłem. Bliźnięta mają bardzo mocną wizję swojej idealnej miłości, przez co rzeczywistość nie zawsze im się podoba, a często rozczarowuje. Niespełnione w uczuciu - często się zakochują i odkochują. Mają nadzieję znaleźć tą drugą połówkę, kiedy jednak się to nie uda - po wielu latach bezowocnych poszukiwań mogą pogodzić się z szarą rzeczywistością i wybierają partnera z rozsądku. Takiego, który będzie w nich wręcz ślepo zakochany. Takie rozwiązanie nie jest dla Nich wystarczające, gdyż tworząc już taki związek - nadal szukają tej wielkiej miłości. Bliźnięta spełnione w uczuciu są bardzo romantyczne - komplementują, podarują prezent przy możliwej okazji i chętnie będą spędzać czas z drugą połową. Miłość jest dla Nich ważna, widzą w niej piękno - nowe możliwości i doznania. Ważna jest dla Nich wierność, opiekuńczość i wzajemne oparcie. Zakochany żywioł Powietrza pragnie, aby druga połowa podzielała Jego pasje, dlatego powinni wybierać partnera na zasadzie podobieństwa, a nie tzw. ,,przyciągania się przeciwieństw".

Waga


Zodiakalna Waga z natury jest dość ostrożne i gdyby miała taką okazję, to chciałaby żyć w świecie, w którym nie istnieją nieudane związki. Ten znak Zodiaku szuka miłości idealnej, lecz jest również dość kochliwy przez co - mimo swych pragnień - może początkowo wybierać nieodpowiednich partnerów. Każda miłość Wagi jest tą jedyną - najlepszą i na zawsze. Życie jednak weryfikuje wybory i może się okazać, że idealny związek jest tylko grą pozorów. W sprawach innych osób ten znak Zodiaku potrafi zauważyć niemalże wszystkie wady i zalety danej relacji, a także udzielić naprawdę dobrych rad. Podlegające żywiołowi Powietrza Wagi są bardzo bystre - zdaje się jakby widziały więcej i doskonale odnajdują się w roli obserwatora i rozjemcy. Możemy powiedzieć, że ten znak bywa prawdziwym specjalistą od związków. Znane przysłowie: ,,najciemniej jest pod latarnią" może niestety znaleźć odzwierciedlenie właśnie u Wag. Przez długi czas mogą one udawać, że nie widzą jak partner je źle traktuje, oszukuje czy zdradza, jeśli rodzina i znajomi uważają Go za idealną osobą. Wagi mają pewną skłonność do pokazywania światu, że mają wszystko ,,najlepszej jakości". Jednak w sytuacji, kiedy partner przekroczy już tę cienką granicę, to Waga jest zdolna odejść i znaleźć nową miłość. Miłość jest dla tego znaku jest bowiem sensem życia.

Wodnik


Zodiakalne Wodniki, których żywiołem jest powietrze, znane są ze swojej niespokojnej natury i nieszablonowego podejścia do życia. Utarte schematy, nudne zasady i narzucane odgórnie reguły są dla Nich niepotrzebnym ograniczeniem. Jak nikt inny cenią sobie wolność, niezależność, życie z wyobraźnią i samorealizację w pełnym tego słowa znaczeniu. Miłość dla tego znaku jest niczym powietrze - nie mogą bez niej żyć. Uwielbiają być adorowane przez partnera. Z łatwością przechodzą ze związku w związek. Niestety czasem nie potrafią pokazywać swojej miłości, co często przez przeciwną stronę uznawane jest za obojętność. Osoby urodzone jako zodiakalne Wodniki chciałyby niemalże cały czas czuć podekscytowanie miłością i namiętnością - tak, aby motylki w brzuchu nigdy nie odfrunęły. Czasem przez to pragnienie mogą nie dotrzymywać wierności w związku, lecz na szczęście nie jest to regułą. Wodniki okazują miłość przede wszystkim poprzez słowa i codzienne ,,dobre uczynki". Chętnie ugotują ukochanej osobie obiad, przyniosą kwiaty i czekoladki, lecz na pewno nie będą wyręczać partnera - wręcz przeciwnie, chętnie oddadzą Mu własne obowiązki. Wodniki są troskliwe, ujmujące i bardzo pomysłowe. Niezmiernie ważnym elementem miłości jest dla Nich namiętność i życie intymne - tu zawsze pragnęłyby żaru i różnorodnych urozmaiceń.

Każdy z nas jest inny, możemy więc inaczej patrzeć na te samy sprawy, a nawet na miłość. Znając jednak ogólne schematy może być nam łatwiej poznać obecnego lub też przyszłego partnera. A może łatwiej teraz będzie Ci poznać samego siebie i swoje zachowanie? Oprócz znaków Zodiaku warto również kierować się numerologią czy radami, które niesie ze sobą Tarot. Wiem, że nie zawsze opis Twojego znaku pasuje do Ciebie - tak jak mój do mnie - lecz zawsze wychodzę z przekonania, że lepiej jest wiedzieć ciut za dużo niż ciut za mało.

Kiedy pragniesz dowiedzieć się więcej o drugiej połówce, o sobie czy przyszłości, która Was czeka - zapraszam do rozmowy. Razem szybciej uda nam się znaleźć właściwe rozwiązania.

Pozdrawiam gorąco,
Amber


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
ZAJĘTY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji