widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-05-08

Horoskop tygodniowy 08.05.17 - 14.05.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 08.05.17 - 14.05.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: Od poniedziałku do środy Słońce stoi w trygonie do Plutona. Merkury łączy się po raz kolejny z Uranem 9.5.17. Pełni Księżyca w znaku Skorpiona towarzyszy Mars w kwadracie do Neptuna i Merkury w trygonie do Saturna. Od czwartku do soboty Mars kształtuje trygon do Jowisza.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-wtorek 9.5.17 od godziny 1 do godziny 7;02.
-środa 10.5.17 od godziny 23; 44 do 11.5.17 godziny 19; 01.
-niedziela 14.5.17 od godziny 4; 15 do godziny 7; 39

"Brak wytrwałości - to zawsze, w jakiejś części przynajmniej, brak wiary". Henryk Elzenberg.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Gdyby ci nikt nie powiedział, że nie będąc kochanym, jest się nieszczęśliwym, byłbyś szczęśliwy. Jeszcze jedno złudzenie:, że zewnętrzne zdarzenia lub inni ludzie mogą cię zranić. Nie mogą. To ty im dajesz taką władzę nad sobą". Anthony de Mello.

"To nie ciężar cię łamie,a sposób w jaki go niesiesz".Lena Horne.


Baran 21.3-20.4


Gdy Wenus, planeta miłości i wartości znajduje się w Twoim znaku należy skorzystać z jej dobrodziejstw sięgając po błogostan, szczęście i radość. Jest to świetny moment na rozwiązanie wiele spraw partnerskich, a Ty sam kieruj swobodnie oblicze do rzeczy słonecznych, pięknych i przepełnionych przyjemnościami. Warto także samemu inicjować zapoznanie ciekawych ludzi. Za sprawą Afrodyty wiele układa się samo. Dla singli jest szansa, że spotkają swoje przeznaczenie. Mars w sextilu z Bliźniaka wykorzystuje od razu spontaniczną komunikację. Między nadzieją i obawami zawsze zachowaj w sowim sercu wiarę. Może Uranu przy Słońcu czyni Barana niecierpliwym, zmuszonym do ekstrawaganckich poczynań. Zachowaj spokój w każdej sytuacji. Szczęście samemu trzeba rozpoznać nie wystawiając się na próby ognia. Z Jowiszem na przeciw spożytkuj odpowiednio Twój zapał łapiąc wiele łask bożych pojawiających się z grona ludzi dobrze Ci znanych. Masz teraz dobrą rękę do zarobienia porządnych pieniędzy, zabezpieczania przyszłości i budowanie lepszych dni następnych. Nawet, gdy Pluton w kwadracie dla urodzonych 9.4-10.4 co rusz zakłada zasadzki. Znajdź czas na rozstrzygania.

Sprawiedliwość i prawda zawsze się liczy. Węzeł Księżycowy już od wtorku w trygonie ze znaku Lwa to najodpowiedniejszy czas na objecie odpowiedzialności. Zacznij od siebie i swojej rodziny. Niebawem spotkasz dużo nowych indywidualności, które są Ci przeznaczone.


Byk 21.4-20.5


Dzień pełni Księżyca jest punktem kulminacyjnym tego roku, a w wszystko, co rozpoczniesz pomoże rozwiać niepewności. Luna w pełni rzuca swoje magiczne, ,,skorpion-owe" światło na dom partnerski. Tu będzie się w następnym czasie bardzo dużo działo. Sygnały nadchodzące z otoczenia, zewnątrz mają charter asygnowanych wyroków nieba.

Już od poniedziałku, gdy Słońce ustawi się w trygonie do Plutona przedstawiasz się z bardzo pewnej, dominującej strony. Dobrze byłoby nie stwarzać sytuacji, gdzie odwracasz się plecami od jakieś osoby. Sensem wydarzeń jest zrozumienie drugiego, wczucie się w jego położenie i kierowanie Twoimi wartościami serca. Nie zapominaj w przypływie uczuć o tym, co najważniejsze. Wiele ludzi szuka Twojego towarzystwa, ponieważ dajesz im poczucie bezpieczeństwa. Księżyc naprzeciw podczas pełni sygnalizuje, że możesz w sekundę stracić środek swojej drogi. Ekstremalne zachowania mogą być źle potraktowane przez uniwersum. Kieruj się w kierunku Słońca, gdy Księżyc ukarze to, co Byka najbardziej męczy.

Nie wszystkie plany może zrealizują się od razu, a Ty sam często potrzebujesz partnera, na którym możesz polegać, ufasz bez końca dążąc do spełniania marzeń. Tym razem bardzo dobrą energię znajdziesz wśród wiernych przyjaciół. To oni przyśpieszą Twój rozwój i błyskawiczne dojście do celu. Mów jasno, co leży Ci na sercu. Wyłącznie tym możesz poruszyć potężne siły Księżyca. Węzły Karmiczne ustawią się w kwadracie od 9.5.17. Nie pozwól nikomu się wykorzystać.


Bliźniak 21.5-21.6


Tym razem masz po swojej stronie wiele planet, które pomogą otworzyć Ci serce na radości życia. Prywatnie i zawodowo pojawiają się nowe możliwości, a miłość z sextilem Wenus kwitnie i maj może być najpiękniejszym miesiącem dla Bliźniaka.

Dookoła pełni uważaj na zdrowie lub niepewne sytuacje. Mars w kwadracie do Neptuna wpływa negatywnie na drugie dekady urodzonych. Chaos emocjonalny, rozterki wewnętrzne mogą przyczynić się do odebrania Bliźniakom odpowiedzialności. Koncentruj się w dniach dookoła pełni Księżyca, a zdrowie jest punktem pierwszym, na którym należy zwracać uwagę. Do czwartku nie robiłabym ważnych terminów, a energię przełączyła na bieg wsteczny starając się nie reagować impulsywnie. Miej także baczenia na zachowanie innych. Nie każdy wie, że możesz mieć dzisiaj zły dzień. Informuj najbliższych jak się w danym momencie czujesz.

Z kwadratem Neptuna intuicja ma Ci wiele do powiedzenia. Słuchaj, co mówią szóste zmysły, ponieważ sam możesz odkryć niewyobrażalne wskazówki. Jowiszu i Uran trzymają nad Bliźniakiem opiekę. Planeta szczęścia gwarantuje poprawy finansowe, mądrość życiową i roztropne postanowienia. Wszystko można osiągnąć łatwiej, szybciej, nawet, gdy Saturn w opozycji zwraca się do Twojej dyscypliny. Spożytkuj dobrze szanse dane, Co przez niebo.

Węzły Karmiczne ustawiające się w sextilu przynoszą szczęście ze strony najbliższej rodziny. Znajdziesz się w otoczeniu ludzi, których bardzo kochasz.


Rak 22.6.-22.7.


Tylko Słońce i Księżyc w pełni stoi w magicznym, pozytywnym aspekcie. Jednak z siła Luny ze Skorpiona daje bezpośredni dostęp do myśli i wizji swojego patrona. Ona pragnie Ci pomoc, wskazując cele wyższe. Znajdź podczas tego dnia dużo czasu dla siebie do przemyślenia planów na przyszłości. Gdy Pluton i Uran szaleje w niekorzystnych aspektach pozostań jak zawsze po tych radosnych stronach życia szukając miejsc i ludzi pełnych nadziei oraz wiary. Błędem nie będzie, gdy czasami pokażesz, co należy do Ciebie, co pragniesz stworzyć i w swoim żywocie osiągnąć. Nie musisz się na wszystko zgadzać, kiwać głową i przytakiwać otoczeniu. Trygon Neptuna obudzi już dobre myśli. Czujesz powiązanie z całym uniwersum, wielkim drzewem i małym kamykiem na drodze. Gdy sprawy partnerskie wymagają aktualnie ogromnej uwagi dobry nastrój i afirmacje życia pozwolą odkryć dużo więcej dookoła jeszcze bardziej wiosennego.

Słońce z Byka daje poczucie bezpieczeństwa. Ogromna moc pewności, że jesteś na swoim torze. Nie oglądaj się już za siebie, może jeszcze tylko przy pełni zwiesisz głowę, ale tylko na króciutki moment. Ach, te wspomnienia.....Boski trygon daje od razu rozwiązania, poczucie ważności Twojej misji na ziemi i całkowity respekt otoczenia.

Z kwadratem Jowisza należy uważać. Nie stawiaj sam siebie pod ciśnieniem, że wszystko musi być natychmiast zamknięte na ostatni guzik. Kooperuj z ludźmi, którzy potrafią Cię zrozumieć i wysłuchać. Otrzymasz zawsze wsparcie i projekcję z tej najbliższej strony, aby spełnić każde swoje marzenie.


Lew 23.7.-23.8


Nadchodząca pełnia Księżyca ma bardzo ważne znaczenie w tym roku. Luna stojąc w kwadracie może być wyzwaniem i już teraz należy przygotować się na wydarzenia, które przymuszą Cię do zmiany planów. Bądź otwarty na nowe, nie dopuszczając do siebie złości. Cierpliwością należy się wszędzie tam wykazać, gdzie już myślałeś masz wszystko w garści, a tu należy rozpocząć od zupełnie innego podejścia czy pomysłu.

Silna energia Skorpiona może również spowodować, że podejmiesz w emocjach decyzje, które zaraz pożałujesz. Nie śpiesz się, pamiętając, że koniec tygodnia zapowiada trygon Mars z Jowiszem na niebie. Co w danym momencie wygląda jak dramat, możesz z rozwagą opanować do weekendu, ale już zupełnie odmiennym sposobem.

Nie próbuj również tańczyć jednocześnie na wielu weselach, ale koncentruj się na priorytetach omijając śliskie interesy, ludzie obiecujących za wiele czy niepewnych interesów. Jest jednak coś, co należy za sobą absolutnie zostawiać! Księżyc w pełni nie przepuści Lwa dalej, jeżeli tego nie zrobi. Otwórz się na nowe, gdy Jowisz, Mars, Merkury i Saturn pomagają! Więzły Księżycowe już od 9.5 w koniunkcji do Twojego Słońca uaktywniają, mobilizują Twoje życiowe misje przeznaczenia. Już na pewno czujesz, co przydałoby się zreformować. Asygnowane wydarzenia pojawią się w następnych miesiącach.

Przed każdą decyzją słuchaj planety szczęścia w sextilu. Braterstwa, kariera, a może nagły dopływ pieniędzy pojawi się, gdy pozwolisz na świeży dopływ powietrza. Wysokie pozycje zawodowe lub na pewno przynajmniej z odpowiedzialnością, należy przejmować nastrajając się na kooperację, kolegialność i demokrację. Tylko wspólnie, z innymi, nie sam(!) osiągniesz w realu nawet niemożliwe cele!


Panna 24.8-23.9


Pełnia Księżyca w przyjaznym sextilu namawia Panny na wykorzystania swojej intuicji, dokładne sprecyzowanie uprzywilejowanych pozycji i zaufanie w to, co się wydarzy. Luna w pełni ma dla Ciebie ogromne znaczenie, nawet, gdy Saturn jeszcze męczy trzecie dekady urodzonych, a druga dekada cierpi z powodu Marsa w kwadracie. Znajdź w sobie odwagę, nawet do popełniania błędów. Nikt nie jest idealny i każdemu zdarza się ocenić coś nie tak, jak jest w realu. Słońce w trygonie pozwoli każdej z was znaleźć złote metody. Strach jednak może Cię ograniczać lub wpływać na negatywne myślenie. Wypróbuj broń samo- motywacji bez oddawania innym swojej cennej energii. Pluton w trygonie daje wam ogromnego power-a. Sama już poczujesz jak należy iść do założonych sobie kierunków. Nie wdawaj się w kłótnie, zachowaj spokój w każdej sytuacji, mimo, że dookoła siedmiu dni będzie się bardzo dużo działo. Ty jesteś najważniejsza i Twoje życie. Nikt inny.

Przy okazji otwórz się na współpracę, partnerstwa ścisłe tym samym poprawiając sobie swoje potrzeby poczucia bezpieczeństwa. Wspólnie jest łatwiej pokonywać wyzwania. Radość jest większa, gdy się ją dzieli, a sympatia, przyjaźń prowadzi prostą drogą do spełnienia i miłości.

Przyznając się także do swoich słabości nie ujmujesz sobie honoru, ale właściwie dodajesz także respektu. Planowanie projektów, praca i wielkie zaangażowanie w życie innych jest potrzebne, jednak z pięknej pozycji Słońca i Księżyca, a w pełni należy siebie postawić na pierwszym miejscu.


Waga 23.8-22.9


Spokoju raczej w nowym tygodniu nie będzie. Planety w opozycji, Twoja Wenus wściekła i niezadowolona, połączenie Merkurego z Uranem powoduje, że będziesz potrzebna na wiele miejscach do gaszenia pożarów.

Kieruj się przede wszystkim spokojem, stawiając priorytety i kombinując różne metody działania i komunikowania z ludźmi, nawet Tobie nieznanymi. W uczuciach także jakoś coś nie działa... Nie musisz się dopasowywać, być bez końca miła, kulturalna i grzeczna. Jeżeli nie masz nastroju, informuj o tym innych oszczędzając sobie wewnętrznej agresji.

Uran w opozycji stawia Wagi przed niecodziennymi uwarunkowaniami, a o stałości raczej nie ma mowy. Waga może teraz sięgnąć do Marsa w trygonie. On przedstawi możliwości ciekawszych reakcji i szansę wykazania większą elastycznością i spontanicznością myślenia.

Nie trzymaj się sama postanowień nie zgodnych z duchem epoki. Patrz przed siebie!

Czerwona planeta niesie również miłość. Dlatego nie należy uciekać, ale przyjąć z ochotą prezenty nieba. W każdej sytuacji przede wszystkim najpierw rozmawiaj, a nie uciekaj od rozmowy.

Jowisz pragnie Twojego zdecydowania, jasności w podejmowaniu rozporządzeń. To, co wyczuwasz, jako dobre, co daje Ci poczucie bezpieczeństwa i pewności ma być Wagi celem. Do końca tygodnia ważna będzie szczerość do samej siebie. Żadnych przymuszeń. Ogół ma się odbywać na zasadzie dobrowolnych, stuprocentowych wyborów.


Skorpion 24.10.-22.11


Z pełnią Księżyca w Twoim znaku, która odbywa się raz do roku należy już od poniedziałku być bardzo ostrożnym. Powiązanie różnych planet informuje, że może nie być to gratka.

Jednak masz od pierwszych dni pomoc, a mianowicie trygon Słońca z Twoim Plutonem zapewniającym, że stojąc nawet przed ogromnym wyzwaniem poradzisz sobie robiąc wrażenie na otoczeniu. Nie rób tylko sobie stresu upierając się znowu przy swoim. Bez sensu. Zwracaj uwagę na to, co mówią przełożeni, przyjaciele i rodzina. Spróbuj skoordynować to ze swoimi pragnieniami i nie strzelać sam sobie w kolana. Otwierając się na informacje z zewnętrza, może jakąś radę, albo inny sygnał od zaraz zauważysz, że pewne spawy należy za sobą zostawić. Może i być dużo Twojej winy, sam upierasz się przy przestarzałych wyobrażeniach i prawach. Energia Księżyca w pełni ma niecodziennie, potężną siłę, a to może każdy z Was wykorzystać już tylko dla siebie. Nawet do mocy przyciągania.

Zawodowo trzeba będzie pozmieniać, co nieco, przeprowadzić ze spokojem ważne rozmowy. Patrz przy tym na gruntowość i dokładność, ponieważ otwierają się niebywałe szanse i szkoda będzie abyś to w przypływie emocji zmarnował.

Idąc zdecydowane i zdyscyplinowanie do swoich celów, nie pozwalaj, aby ktoś przeszkadzał w realizacji Twoich planów, mając na względzie także prawa moralne. Gdy oszukujesz sam siebie lub też chcesz założyć na innych sidła-nie uda się. Neptun w trygonie da odpowiednie wyczucie każdej osoby i zjawiska. Twoje zmysły nie mylą Cię. Nie zagłuszaj ich, ale słuchaj, co mówi do Skorpiona uniwersum. Opłacają się niekonwencjonalne idee, a przeinaczenia pomogą rozwinąć skrzydła. Czas najwyższy przygotować się do wysokich lotów. Nie zaniżaj swojej osobistej wartości. Wszystko się uda.


Strzelec 23.11.-21.12


Gdy początek tygodnia może być bardzo dobry, na końcu z kwadratem Marsa do Neptuna możesz nie tylko stracić siły i nerwy, ale wejść w bardzo trudne położenia. Dlatego już od początku tygodnia oszczędzaj swoją energię i poruszenie, nie wprowadzając sytuacji stresowych. Nie musisz być na każdym miejscu i godzinie czując się przy tym bezsilny. Wydarzenia nowych dni mogą być bardzo intensywne. Rób przerwy. Przebywaj dużo na świeżym powietrzu, otaczaj ludźmi, którzy w Ciebie wierzą, sam także pracując nad samo- motywacją i samo-akceptacją. Wenus, Merkury i Jowisz stoją po Twojej stronie i możesz za ich pomocą zdziałać bardzo wiele, licząc także na niecodziennie, sympatyczne momenty. Szczęśliwe zrządzenia losu stawiają przed Tobą ciekawe indywidualności. Może zgubiłeś gdzieś je przed laty. Zadziwiająca bliskość, ogień i pełne zainteresowanie ożywi wspomnienia czar i otwiera Cię na nowe.

Pełnia Księżyca w sąsiednim znaku ma moce magiczne, które Strzelec może także spożytkować dla siebie. Bierz sam odpowiedzialność w swoje ręce, szczególnie, gdy Saturn jest w biegu wstecznym. Nie czekaj aż problemy same się rozwiążą. Nic nie zrobi się same.

Jowisz w sextilu daje wiarę w przyszłość, mimo, że Mars naprzeciw kradnie bez końca złudzenia. Właściwe nie potrzebujesz nikogo możesz sam odnaleźć w sobie odpowiedne zasoby, abyś wszystko przemienić! Odważ się myśleć inaczej, zakończyć punkty stagnacji i dojść do pieniędzy i powodzenia. Twoja osobowość potrzebuje mnóstwo wolności. Zrezygnuj z ludzi, którzy Cię ograniczają i nie dają bezpieczeństwa i stałości. Zmieniaj położenie swojego steru, niebawem czeka Cię dużo pięknego. Wszystko jest możliwe, gdy dasz sobie samemu posłuchu.


Koziorożec 22.12.-20.1


Siła Księżyca w pełni z radosnym sextilem ma ogromna ekspresję i razem z trygonem Słońca może spełnić Twoje największe życzenia. Do tego momentu należy się dobrze przygotować. Nie czekaj, ale już dziś sporządź konkretny plan swojej przyszłości, kładąc nacisk na prawdy, zabezpieczenia i stałości.

Starając się ciągle bezbłędnie funkcjonować zabierasz sobie szasnę aktywnego rozwoju, gdy Pluton w Twoim znaku i tak niszczy starą osobowość. Nic nie musi działać jak w szwajcarskim zegarku. Niedokładność, pomyłki także się zdarzają. Wrzucaj, więc na luz i skieruj się do Księżyca, który będzie podczas pełni Koziorożca protegował.

Planety w kwadracie; Wenus, Merkury i Uran zaznaczają niesympatyczne układy, koleżeństwa i znajomości. Słońce tymczasem z Byka daje tylko komplementy i dziwne uczucie bliskości. Już od poniedziałku mogą się pojawiać niecodzienne wizje i chęć zdobycia wielkiego! Trygon Słońca do Plutona daje wam błogosławieństwo na zrealizowanie nawet fantazyjnych wizji. Gdy drobnostki podczas nieudanych rozmów mogą doprowadzić do rozpaczy, kontroluj raz po raz, co mówisz. Bez stresu i nerwowości. Neptun podpowie jak wykorzystać Twoje marzenia i jak wprowadzić do realnego życia. Nie bądź surowy dla samego siebie. Wszystko na końcu miesiąca i tak powróci do spokojności.

Bądź dalej sobą, pozostając może skromny. Jowisz w kwadracie zaniża na razie Twoje możliwości, ale wierność osobistym ideałom, zaangażowanie oraz dyscyplina doprowadzą do celów wyższych. Z Plutonem można się czuć wykorzystanym, lub przyciągać ludzi, którzy mają niedobro w swoim sercu. Sortuj sam, pracuj sam nad odczuciem wewnętrznym, intuicją. Tu leży Twój klucz do szczęścia. Otrzymasz, bowiem to, w co wierzysz.


Wodnik 21.1.-19.2


Planety leżą u stop Wodnika, gdyby nie nadchodząca pełnia Księżyca w kwadracie. Przygotuj się na ważne wydarzenia, które nakazują reformy pewnych planów.

Księżyc w Skorpionie przypomina o najważniejszym, dając dziwne odczucie samotności, niezrozumienia i pustki. Dobrze byłoby pogłębić niektóre znajomości, a może powrócić do siebie i swoich wewnętrznych potrzeb. Nie samotna wędrówka, ale wspólnie z rodziną i przyjaciółmi łącząc całokształt w jedno. To zbuduje więcej zaufania do przyszłości i wiarę w swoją przyszłość.

Gdy Słońca z Byka denerwuje swoimi parolami spożytkuje dobrze leżące inne planety do podejmowania ostatecznych decyzji. Rozstrzygania mają wychodzić z głębi serca i być od razu poparte czynami. Nikomu już w głowie powierzchowne zachowania i potrzeby. Ustawiający się Węzeł Karmiczne w opozycji sygnalizuje asygnowane wydarzenia. Nie każdy, na kogo tak bardzo liczyłeś pójdzie z Tobą w jednym kierunku. Uran i Jowisz dążą do postawienia całości na głowie, a nowe zadnią maja być z Saturnem wykonane z wielką dyscypliną.

Planeta szczęścia i energii w boskich trygonach chcą abyś przyznał się finalnie do indywidualnych emocji, potrzeb nie uciekając od najważniejszego. Żyć swoimi uczuciami wcale nie jest prosto, ale przecież Wodnik pragnie się radować, śmiać całym sercem i dać innym część ze swojego szczęścia. Sympatia otoczenia pomoże otworzyć serce w odpowiednim momencie. Słuchaj się siebie oraz intuicji. Wtedy Twoje życie nabierze pełnych wartości oraz sugestywnych, jakości.


Ryba 20.2.-20.3


Od poniedziałku Słońce z Byka ustawia się w trygonie do Plutona i razem z pełnią Księżyca w trygonie będziesz mogła uporządkować pewną sprawę, na której od dawna Ci zależy! Konstelacje gwiazd pragną abyś się przebiła i wystąpiła pewną siebie, zmotywowaną, z podniesioną głową do góry. Ty masz odpowiedzialność w swoich rękach za swoje życie, więc nie należy się nigdy, nigdy poddawać.

Do połowy tygodnia możesz już wszystko zdobyć, czego zapragniesz, nie likwiduj tylko ze swojego pola widzenia palących problemów! Czasami trzeba zamknąć oczy i skakać do zimnej wody z wielkiej wysokości, bowiem tam znajdują się ukryte rozwiązania. Luna w pełni w boskiej pozycji wskaże wyjścia oraz inne ważniejsze wartości.

Nie upieraj się przy starym myśleniu, nie próbuj działać prahistorycznymi metodami, nawet, gdy pewne uwarunkowania są z kwadratem Saturna niesprawiedliwe, otrzymasz potężne moce i power-a od pozytywnie nastwionych gwiazd.

Zachowaj spokój, przed rozmowami zaglądaj za kulisy, bądź dokładnie przygotowana. Słońce i Pluton nie opuszczą Cię do końca miesiąca.

Gdy Mars w kwadracie wiąże ręce drugiej dekadzie urodzonym, a Saturn trzeciej sięgaj do swoich talentów, tego, co potrafisz najlepiej robić. Tylko pracą i realizacją samej siebie możesz dojść do powodzenia. Nie trzymaj swojej osoby już w cieniu, ale stawiaj odważnie w światłach reflektora. Masz przecież bardzo dużo do zaoferowania innym. Na końcu bądź sobą, tak jak księżyc podczas pełni w Skorpionie; pełna wiary i prawdy, czasami sentymentalna, fantazyjna, intuicyjna, ale ostatecznie całkowicie oryginalna. I to się liczy najbardziej. Powodzenia!


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 8.5.17 do 14.5.17. Pełnia Księżyca na osi Skorpion /Byk 10.5.17
"Człowiek jest częścią całości, którą nazywamy ,,wszechświatem". Ograniczony przez przestrzeń i czas, doświadcza siebie samego. Jego myśli i uczucia są oddzielone od wszystkiego pozostałego - swego rodzaju optyczne złudzenie świadomości. Złudzenie to jest dla nas jak więzienie, które ogranicza nas do własnych upodobań oraz przychylności dla nielicznych nam bliskich. Naszym celem musi być wyzwolenie się z tego więzienia poprzez rozszerzenie horyzontów naszego współczucia, aż obejmie wszystkie żywe istoty i całą naturę w całej jej urodzie". Albert Einstein.

Ja życzę wszystkim jasnych decyzji i dużo kreatywnych impulsów do odważnej zmiany kursów. Ważne jest pozostać prawdziwym, gdy Księżyc w pełni stoi w magicznym Skorpionie. Pewna postaw i precyzja celów przynoszą długotrwałe powodzenia.

"Nasze najgłębsze pragnienia są szeptem naszego prawdziwego ja. Musimy nauczyć się je respektować. Musimy nauczyć się ich słuchać." Sarah Ban Breathnach.

Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji