widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-05-15

Horoskop tygodniowy 15.5.17 - 21.5.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 15.5.17 - 21.5.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: We wtorek Merkury przychodzi do znaku Byka. Wielki trygon Saturna z Uranem jest dokładny od 18.5.17 do 20.5.17 i jego energia wpływa na nas jeszcze do końca miesiąca maja! W piątek Wenus staje naprzeciw Jowisza. Słońce przechodzi do Bliźniaka 20.5.17 o godzinie 22; 32. Jowisz, Saturn i Pluton są w biegu wstecznym.

"Słuchaj swojej intuicji. Ona powie ci wszystko, co potrzebujesz wiedzieć." - Anthony J. D'Angelo.

Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia).

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-wtorek 16.5.17 od godziny 12; 23 do godziny 19; 51.
-piątek 19.5.17 od godziny 2; 34 do godziny 5; 53.
-niedziela 21.5.17 od godziny 5; 40 do godziny 12; 12.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Kiedy osądzasz innych, nie definiujesz ich - ale siebie." - Wayne Dyer.

Baran 21.3-20.4


Słońce w sextilu z Bliźniaka to już połowa sukcesu następnego tygodnia! A tu w dodatku pokazują się jeszcze lepsze konstelacje planet i aspekty. Twój Mars stoi bardzo pozytywnie nastwiony, szczególnie, jeżeli chodzi o stronę profesjonalną i zawodową. Nie należy przebijać głową muru i konsekwentnie, spokojnie dążyć do zdobycia tego, co sobie zaplanowałeś. Sił masz wystarczająco dużo, aby wygrać i przeniknąć słowem oraz ciałem w każdej rozmowie. Nie bój się włożyć jeszcze więcej zaangażowana, ponieważ teraz szybciutko możesz mnóstwo osiągnąć. Wenus w Twoim znaku może czyni Cię za miękkim i delikatnym, jednak partnerstwa i uczucia przecież muszą grać główną rolę. Nie obrażaj się od razu, gdy coś nie działa na Twoją komendę, ale przyjmuj inne spojrzenia na każdą sytuację! Trygon Urana do Saturna nakazuje łączyć stare z nowym, przeszłość z nowoczesnością nie oszczędzając na kreatywnych pomysłach! Słuchaj się tego, co mówi serce. Pierwsza myśl, pierwszy sygnał jest zawsze najodpowiedniejszy. Harmonijne nastawienia, radość życia i heroiczna postawa fascynuje otoczenie, gdy prezentujesz się takim, jaki jesteś. Duże kroki postawisz na pewno w pracy, a uwarunkowania w związkach powinny być do końca tygodnia wypolerowane. Weekend, bowiem przedstawia się wspaniale. Ze strony przyjaciół i znajomych otrzymasz także solidne poparcie. Trzeba mieć trochę szczęścia, aby urodzić się Baranem. Patrz w przyszłość nie oglądając się już za siebie.


Byk 21.4-20.5


Od wtorku razem z Merkurym, planetą interesu, komunikacji i biznesu w Twoim znaku świat zmienia się pozytywnie przynosząc nieoczekiwane wydarzenia. Jest możliwe, że otrzymasz sporą pomoc, ze strony, której się w ogóle nie spodziewasz. Ty sam z całą mocą stoisz za swoim słowem, zamysłem czy bardzo świeżym, dobrze opracowanym projektem. Ideały są dobre, ale fakty najważniejsze. Jest to bardzo dobry czas na zarabianie pieniędzy, pisanie podań o pracę, profesjonalne, przebojowe projekty. Jeszcze do tego potrzeba trochę wiary w siebie, aby to wszystko, co zamierzasz z lekkością wpadło do Twojego domu. Nikt nie będzie chciał zabierać Twojej przyjemnej, jakości życia. Bądź spokojny opracowując gruntowanie arcy-kosmiczne konfiguracje. Słońce jeszcze w pierwsze dni tygodnia przyświeca również dla urodzonych w ostatniej dekadzie. Śmiało wchodzi nawet w bardzo poważne dyskusje. Masz, bowiem najlepsze informacje. Twoja fantazja funkcjonuje na wysokich obrotach. Neptun w sextilu toruje drogi do sfer spirytualnych. Pluton w trygonie przerabia ze spokojem tematy przeszłości. Swoje doświadczenie możesz super wykorzystać w aktualnej sytuacji.

Węzeł Księżycowy ustawił się w kwadracie dla urodzonych 19.5-20.5. Z niektórych ludzi może trzeba będzie zrezygnować. Przejdź na dystans do tych, którzy od dawna przeszkadzają.

Niebo otwiera przed Tobą swoje najpiękniejsze oblicze. Nie trzeba się już martwić o zabezpieczenia wszelkiego rodzaju. Pieniądze, wiara znajdą się pod ręką. Korzystaj z dobrych dni, wykonując z zaufaniem wszelkie postanowienia.


Bliźniak 21.5-21.6


Już od poniedziałku dla Ciebie wszechświat ukazuje się z tej barwnej strony. Do Marsa, bowiem dołącza Słońce kształtując każdy dzień w serdecznych odcieniach. Twoje serce, głowa i dusza prezentuje się zupełnie inaczej. Od razu przepełniony jesteś silną, radosną i pełną życia energią. Decyzje nawet dla ostatniej dekady z opozycją Saturna będzie można podejmować spokojniej, dostrzegając za każdym razem inne rozwiązania na palące od dawna wyzwania. Koncentruj się na wytyczonym celu, trzymaj swojej prostej drogi łapiąc w żagle szczęśliwe wiatry. Wenus w sextilu i Jowisz w trygonie zadba o to, aby co przyjemnie nie ominęło Bliźniaka. Spontaniczne idee wykorzystujesz od razu, a gwiazda miłości zapewnia poprawy w każdym związku, poznanie nowych, ciekawych indywidualności i absolutny rozwój Twojej kreatywnej strony. Uran od dawna przeistacza całokształt domagając się unowocześnień, modernizacji lub absolutnych elementów dążących do postępu. Zamykaj ze spokojem, co już się przeżyło. Naszedł czas abyś stworzył podwaliny do wszystkich dni następnych czterech tygodni. Przed przyjęciem propozycji sprawdzaj wszystko na realia. Neptun w kwadracie rozciąga mgłę przed urodzonymi miedzy 3.6-4.6. Gdy prywatnie jest dozwolone w niesamowitym tempie uporządkować bardzo dużo starych tematów, zawodowo punktujesz zaangażowaniem, porządkiem i przedstawianiem najciekawszych informacji.

Przyjaciele z przeszłości mogą nagle stanąć przed Tobą z propozycjami interesów, które warto będzie zrealizować. Jeszcze potrzeba wiary w siebie, zaufania w siły i promienie świecącego w Twoim znaku Słońca. Możliwości jest mnóstwo! Wybierz te, które dadzą Ci stałość, bezpieczeństwo rozwijając beztrosko skrzydła. Ja życzę urodzonych w tym znaku szczęścia i spełnienia w każdym calu. Jest pewne, że dalej może być dużo lepiej. Niedługo, bowiem Saturn znika z opozycji. Wszystkiego pięknego i dobrego!


Rak 22.6.-22.7.


Twoim największym problemem jest stawianie samego siebie pod prądem, przez trzymanie na przeszłym sposobie myślenia, wartościach oraz metodach. Uran, Wenus i Jowisz w kwadracie zwodzą. Gdy wdasz się w prowokacje od razu przesadzasz, a tu gwiazdy dążą do przeobrażenia Raka życia....Zrezygnuj szybciutko z kierowania się już przestarzałymi strategiami. Otwórz na nowe. Gdy robisz coś na siłę jeszcze bardziej pogłębiają się trudne sytuacje. Odpuść, co się nie rentuje, co nie zdaje egzaminu kierując twarz do innej przyszłości, jednocześnie pracując nad samym sobą.

Od wtorku, bowiem z Merkurym ugruntowania przeistaczają się na Twoją korzyść i nie wiadomo już, w jaki sposób stoisz z bardzo dumną miną licząc mnogość korzystnych możliwości. Jeżeli postanowisz być odważny i zgodzisz się na inne myślenie, podejmiesz inicjatywy-szybko wygrasz! Przy okazji zabezpieczając następne miesiące!

Wenus stojąc krytycznie nie daje szczególnie przyjemnej samooceny, ale nie sądzę, abyś był sam i nie miał kogoś pod ręką, kto Cię nie pocieszy, wysłucha i wskaże te słoneczniejsze strony życia. Autorytet Merkurego obudzi w Tobie pewne kreatywne idee. Niektóre pomysły mogą być warte dziesięć kilo złota. Nie siedź już nad prehistorycznym, idź za głosem intuicji. Sam znajdziesz radosne cztery kąty, gdzie panuje zaufana i ciepła atmosfera. Powodzenia!


Lew 23.7.-23.8


Jowisz, Mars i Wenus stoją w pięknych konstelacjach, dlatego pilnuj tego, co dobre i korzystne nie wdając się w zbędne dyskusje z ludźmi, którzy Tobie nie dobrze życzą.

Merkury ustawia się, bowiem w kwadracie pokazując także, że możesz mieć nie zawsze rację, a te indywidualności, na które liczyłeś mogą w jednej minucie zmienić swoje zdania.

Słońce już od wtorku z beztroskiego Bliźniaka oświeca nowe przyjaźnie, znajomości czy ludzi, przynoszących świetne pomysły. Zajmuj się jednak przy okazji sobą! To jest Twój rok, a Węzeł Karmiczne pragną wynieść Ciebie na wyżyny sygnalizując bardzo korzystne niespodzianki.

Arogancja adie, zdrowa pewność siebie będzie korzystniejsza! Po kontroli mnogiej ilości informacji wybieraj te, gdzie nie tylko zarobisz, ale również będziesz mógł rozwijać horyzonty. Z Marsem w sextilu sił na pewno nie zabraknie, a dobry humor masz zawsze pod rękę. Zawodowo i prywatnie Lew może już oczekiwać barwnych prezentów. Dystansuj się tylko do złego. Nie jest możliwe, że naprawi się cały świat, dlatego należy skupiać się na swoich, osobistych zamierzeniach i planach.

I tak będziesz zauważony, kochany, realizując swoje zamysły. Kontakt z przyjaciółmi i dobra pozycja profesjonalna podniesie na wyżyny Twój autorytet. Protektorów na całej linii nie zabraknie. Nie zwieszaj głowy, gdy ktoś Cię mocno zawiedzie. Nie każda osoba jest nam pisana. Do końca maja rozwiążesz wszystkie problemy z lekkością i łatwością. Pamiętaj o swoim szlachetnym sercu, które zawsze dodaje zaszczytnych splendorów.


Panna 24.8-23.9


Gdy Saturn i Mars gnębią, zabierając wiarę i pozytywną energię, paradoksem byłoby naspać, że wszystko nagle może się zmienić...

Jednak przejście Twojego Merkurego od wtorku do znaku Byka radykalnie poprawia wszelkie sytuacje! Pomoc znajdziesz sama pełnym zastanowieniem i skupieniem realizując w rzeczywistość dawne ideały. Co sobie wymyślisz, za czym od dawna tęsknisz, czy to nowa praca, czy poprawy finansowe odkryte będą realną metodą. Nie, nic nie spada z nieba. To już wiemy. Nie marnuj swoich nerwów biegnąc na oślep za Neptunem z naprzeciwka. Już dużo się wydarzyło, abyś zrozumiała przeszłe historie.

Twój patron z Byka z cierpliwością odszuka ciekawsze źródła finansowe i za tą przyczyną zdobędziesz to, o czym od dawna myślisz. Profitujesz ogromnie od strony Plutona. Szybko nic nie będzie działać, ale dokładnie i wielką precyzją. Nie zwieszaj głowy wyliczając nieudane kwestie minione. Spojrzenie do jutra, prosta postawa i kontakt nawet z nieznanymi osobistościami od razu stawia Panny do pionu, rysując konkretne, namacalne przebudzenie.

Zachwiania emocjonalne, migreny nie wiadomo skąd modyfikują się w optymistyczny nastrój. Już zrozumiesz, że chodzi o Twoje nastawienie, o zrozumienie w sercu i głowie, że zawsze są wyjścia z różnych, życiowych tarapatów. Jakaś idea wejścia w dobry biznes wlewa także w umysł zgubione wiary i nadzieje. Uciekaj od samotności, proś o pomoc, nie zamykaj się w sobie, gdy czujesz złe wpływy negatywnego środowiska. Nie mieszkasz przecież na wyspie. Rozmowa pomaga na wszystko, więc korzystaj z tej opcji, aby wyrzucić z serca żale i nierealne wyobrażenia!

Bądź tu i teraz, bowiem w tych miejscach znajdziesz tak bardzo potrzebne Ci wewnętrzne bezpieczeństwo.


Waga 23.8-22.9


Twoja Wenus jeszcze w opozycji może zabierać radosne nastawienie do świata. Jednak z przejściem Słońca do Bliźniaka ujrzysz otoczenie w barwniejszych kolorach dostrzegając powody do życia i uśmiechów.

Mars już w trygonie nie jest powodem do poddania, ale podwinięcia rękawów i wkroczenia do boju o siebie. Tydzień może być bardzo dobry, jeżeli nie wywiesisz w chwilach załamania białej flagi. Nagorzej jest nie ufać samej okazując obojętność na to, co daje poczucie szczęścia.

Wszystko pójdzie dalej na plan, gdy także nie będziesz porównywała się do innych. Utopią jest sądzenie, że wszyscy mają tak fajnie, a Ty siedzisz w mrocznym kącie.. Zafunduj lepiej coś sobie, przecież na wszystko zasłużyłaś! Tym poprawisz swoją samoocenę, doceniając osobiste, ważne wartości. Słońce w Bliźniaku przynosi także nowe znajomości, a planując wakacje przechodzisz od razu na stronę optymizmu. Gdy Uranus wywraca świat do góry nogami urodzonym 18.10-20.10, a koniec drugiej dekady jest pod wpływem kwadratu Plutona- szukaj szybciutko wiarygodnych argumentów akceptując transformacje losowe. Kiedyś należy, coś zakończyć i rozpocząć inne, dużo lepsze budowy życiorysów.

Jednym uśmiechem możesz zjednać wielu przyjaciół. Wykaż się większą elastycznością umysłu, nie wyszukując dramatów w następnej minucie. Jowisz jest do 10.10 w Twoim znaku, co oznacza, że masz zabłyszczeć i spełnić marzenia, nawet gdyby trzeba było jeszcze raz sprecyzować konkretne priorytety. Dlaczego nie stawiasz siebie na pierwszym miejscu? Od tego właściwie należałoby rozpocząć.


Skorpion 24.10.-22.11


Już po pełni Księżyca w Twoim znaku bardzo dużo się zmieniło, a z ustawieniem się Merkurego na przeciw nadejdzie Cię ochota porządkowana swojego najbliższego otoczenia. Nowe drogi zawodowe, wyrzucanie zbędnych, może nawet do tej pory wartości życiowych, ułatwi Ci reorientację i przeforsowanie niecodziennych projektów. Merkury jest bez pardonu i stawia Skorpiony przez sytuacjami dokonaniami. Jeżeli nie chcesz czegoś mów jasno ,,nie" nie rozciągając się jak guma do żucia. Sytuacje będą, bowiem bardzo detaliczne. Co się przeżyło, co nie funkcjonuje także znajomości bez przyszłości i sensu- adie!

Mając bardzo dużo życzeń serca, należy jeszcze pamiętać o tworzeniu wewnętrznej harmonii i nie koniecznie chwytania zakurzonych wyobrażeń. Nowe, bowiem z pozytywnym sextilem Plutona, nie będzie w ogóle podobne do przeszłego. Nawet w milimetrze. Twój patron daje nadludzką moc transformacji. Zarysy feniksa powstającego z popiołu pozwolą także zrozumienie to, co Ty sam źle zrobiłeś. To może boleć, lecz nie ma, co płakać nad rozlanym mlekiem, ale najpierw zabrać się za siebie. Kto nie może poradzić sam ze sobą, nie powinien domagać się zadowalających kooperacji z innymi. Wybacz sobie, zaakceptuj i odhacz pradzieje.

Wiem, że sobie poradzisz, jesteś, bowiem najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku.

Dobrze byłoby zaufać Neptunowi w trygonie. On pomoże wykorzystać osobiste talenty, wzbudzić radość życia i wierzyć, że ostatecznie prywatnie czy zawodowo przeskoczysz na pierwsze miejsca. Idź odważnie swoją drogą, nie porównują się do innych, ale urzeczywistniając nawet bardzo wielkie marzenia. Uda się!


Strzelec 23.11.-21.12


Z Saturnem w znaku i opozycją Marsa trudno jest siedzieć spokojnie i czekać aż marzenia same się zrealizują. Energia jest systematycznie zabierania, a wiara umknęła gdzieś za siódmą miedzę. Teraz Ty, Strzelcu musisz sam odszukać w sobie nowych ideałów, wizji oraz wiar, które wyniosą Cię na wyżyny. Bardzo wiele zdziałasz samo-motywacją oraz dobrą oceną najbliższego otoczenia. Te postacie, które nie tylko niszczą, ale świadomie podcinają skrzydła, należy wysłać do odległych galaktyk, następnie przejść spokojnie do budowania nowego życia!

Saturn w biegu wstecznym mówi o tym samym, co przed pół rokiem! Czyli objęciu odpowiedzialności za siebie i swoich najbliższych. Nie możesz być wzorem dla innych, żądając dobrego partnerstwa i szczęśliwej rodziny, gdy sam w to nie wierzysz, a swoje zadowolenie uzależniasz od nastrojów innych!

W nowym tygodniu planeta karmy ustawia się w trygonie do Urana i do końca miesiąca maja daje Ci jedyną w swoim rodzaju szansę połączenia przeszłego z nowoczesnym, bezpieczeństwa z kreatywnością, stałość z niewyobrażalnym. Tak, wiem, że się boisz, nie doceniając najbardziej siebie i tego, co robisz. Zaniżając, bowiem sam swoje wartości skreślasz marzenia i możliwości, że może być dużo lepiej.

Tymczasem Wenus w trygonie pozycjonuje na przeciw Jowisza dając Ci gigantyczny potencjał popraw materialnych i miłosnych. Otwórz się na to, co nieznane. Trochę lekkość przyda się na pewno. Węzeł Księżycowy w trygonie z Lwa stawia na Twojej drodze przeznaczone indywidualności.

Słońce na przeciw wskaże sytuacje, które od razu należy zostawiać. Powodzenie jest za rogiem, a bojaźń ogranicza tylko Twoje horyzonty. W tempie błyskawicy możesz znaleźć się na pierwszych pozycjach. Decyduj się szybko na osobiste transmutacje. Nie masz nic do stracenia.


Koziorożec 22.12.-20.1


Z Wenus, Jowiszem i Uranem w kwadracie trudno było ostatni czas siedzieć spokojnie i czekać aż coś się samo zrobi. Czasami krytyka pozwala przypatrzyć się sobie, oraz swoim wyobrażeniem. Jednak Koziorożec wybrał tę dobrą metodę i od wtorku wraz z trygonem Merkurego nie tylko zdobędziesz, co sobie zamierzyłeś. Osiągniesz swoje cele, zbierzesz niesamowite plony za swoją pracę oraz zobowiązanie. Cierpliwość i pilność zawsze się opłaca. Może czasami trzeba dłużej czekać. Wszelkie wyzwania już od poniedziałku podchodź z tej praktycznej strony i odważ się zrobić krok w kierunku stabilności. Znajdziesz rozwiązania także, jeżeli chodzi na sytuację finansową. To, co jeszcze przed chwilą było niewyobrażalne opanujesz z łatwością. Nie słuchaj fałszywych obietnic, ale sprawdzaj dane Ci opcje. Neptun w sextilu rozwija dalej fantazję umożliwiając wejścia na inne poziomy. Gdzie Jowisz buduje zapory, Pluton nakazuje spokój.

Nie zmuszaj do niczego, ale walcz o swoje plany na przyszłość. Słońce z Bliźniaka nie ma wpływu na Ciebie, ale sam wyczujesz, kto daje Ci poczucie zdecydowania i siłę do boju przede wszystkim o siebie.

Zrezygnuj z niewiary w siebie sięgając do optymizmu i nadziei. Własne przekonanie pozwoli być zadowolonym, wyjść z pozycji kryzysów i odnaleźć zagubione życzenia.

Tam, gdzie Pluton zamieszkał należy zamykać i z dobrą myślą wyruszyć do przyszłość zostawiając dramaty za sobą.. Choć to wcale nie jest prosta sprawa. Teraz nadchodzi Twoja szansa, która może mieć charakter niekończącego się happy-end-u.


Wodnik 21.1.-19.2


Gdy Słońce wejdzie do znaku Bliźniąt, dla Ciebie jest to ogromna ewentualność szybszego dojścia do celu i opanowania nawet skomplikowanych problemów. Merkury ustawia się w kwadracie po to, abyś rezygnował z tego, co się nie rentuje i nie daje zabezpieczenia. Wycofuj się tam, gdzie nie czujesz zaufania, gdzie jest zazdrość, presja lub tego typu historie. Właściwie już w tym roku zaszedłeś bardzo daleko. Podsumuj od stycznia, co zdziałał Jowisz w trygonie właściwie samoistnie. Mars przy tym daje ogromną siłę i stuprocentowe przebicie. Punktujesz z godziny na godzinę swoją odpowiedzialnością oraz dyscypliną. Z Wenus, Saturnem oraz Uranem w przyjemnej pozycji czekają na Wodnika jeszcze bardziej oryginale idee oraz prosta ścieżka do zwycięstwa. Można kwitnąć nie tylko na wiosnę, ale całe dwanaście miesięcy na okrągło. Doceń, co daje Tobie życie biorąc z sextilem Saturn odpowiedzialność na swoje barki.

Komunikacja może nie będzie łatwa, gdy gwiazda intelektu nakazuje dostrzec inne wartości. Gdy nie wiesz, co masz od razu zadecydować pozostań po tych dobrych stronach. Mów jasno, o co Ci chodzi, akceptując, że inni mają odmienne zapatrywania.

Gdy trzyma się szczęście za ogon, życie pokazuje się z tej fascynującej strony. Jednak "móc", a "chcieć" to zupełnie odmienne sprawy. Genialne idee należy realizować z grupą ludzi o takich samych, szerokich horyzontach. Co rozpoczniesz od następnego tygodnia zagwarantuje i prowadzi do niewyobrażalnego szczęścia. Planeta ekspansji patronuje jeszcze do 10.10. Spożytkuj jego błogosławione wpływy, aby załatwić to, na czym Ci najbardziej zależy. Lato czeka Cię spokojne i niewymownie piękne. Będziesz mógł pokazać wszystkim swoje talenty.Ryba 20.2.-20.3


Z Merkurym w sextilu od samego wtorku wskakujesz z wielkim rozpędem na tory powodzenia. Szczególnie w kwestiach kariery możesz już się cieszyć. Rozmowy zawodowo, konferencje, dyskusje na wysokim poziomie będą dotyczyć także Twojego wynagrodzenia.

Kto szuka pracy ma świetny czas na pisanie podań. Mimo, że Słońce ustawia się w kwadracie zmiana jednego na to lepsze przyjdzie Ci bez wielkich problemów. Zanim jednak zadecydujesz sprawdzaj całość biorąc ster odpowiedzialności w swoje ręce. Mars stoi, bowiem w negatywnym nastawieniu dla drugiej dekady urodzonych, a Saturn dla trzeciej.

Najważniejsze abyś odnalazła w swoim sercu odwagę. Nie siedź już w cieniu, ale przyjmuj postawę obrońcy własnych interesów. Mów otwarcie, co myślisz, czego pragniesz i co się Tobie opłaca. Rola nowicjuszki nie pasuje do Ciebie!

Czas odpływów się kończy, mimo, że planeta karmy w biegu wstecznym porządkuje Twoje życie bardzo skrupulatnie. Pozostań do końca skoncentrowana, nie szybując w świat bajki. Merkury żąda dokładności. Posłuchaj jego byczej rady. On, bowiem może wynagrodzić Ryby bardzo sowicie.

Maj do końca swoich dni przynosi radosne niespodzianki. Ryba odnajduje miejsca bezpieczne, zaufanie w dzień następny i fascynujących ludzi na tej samej fali. Podchodź dziarsko do nowatorskich założeń. Rezolutność i stanowczość na pewno się opłaci.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 15.5.17 do 21.5.17. Tajemnica Węzłów Karmicznych na osi Lew/ Wodnik.
"Doceniając to co już masz w życiu jest fundamentem dla wszystkich obfitości." Eckhart Tolle.

Ja życzę wszystkim konkretyzowania swoich marzeń. Niech lato będzie dla każdego piękną, realną przygodą! Słonecznych dni.

Dziękuje, pozdrawiam.

"Wczoraj byłem sprytny, więc chciałem zmienić świat. Dzisiaj jestem mądry, więc zmieniam siebie" Rumi.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji